גלוברנדס

ייבוא, שיווק והפצה של מוצרי צריכה

גלוברנדס
אייקון פרופיל

פרופיל חברה

שנת הקמה: 2000
תחום: ייבוא, שיווק והפצה של מוצרי צריכה
כתובת: שד' ההשכלה 9 ת.ד 19391,
תל אביב 6119302
טלפון: 03-9483535
פקס: 09-8356633
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.globrands.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • ירון גזית

  ירון גזית

  יו"ר, גלוברנדס גרופ בע"מ

  גלוברנדס

  עוד על ירון גזית

  ירון גזית
 • גדי נצר

  גדי נצר

  מנכ"ל, גלוברנדס גרופ בע"מ

  גלוברנדס

  עוד על גדי נצר

  גדי נצר

מנהלים בכירים

  אמיר אלון מנכ"ל, גלוברנדס בע"מ
  אמיר דורון סמנכ"ל כספים, גלוברנדס גרופ בע"מ
  קרן שפירא כליף סמנכ"ל משאבי אנוש, גלוברנדס גרופ בע"מ
אייקון אודות

אודות גלוברנדס

לקבוצת גלוברנדס (גלוברנדס גרופ) הציבורית הנסחרת בבורסת תל אביב החל משנת 2018 מספר חברות בנות שהגדולה שבהן היא גלוברנדס בע"מ. בנוסף לפעילויות הייבוא, מכירה והפצה של מוצרי עישון, ממתקים וחטיפים באמצעות גלוברנדס, הקבוצה פעילה בעולמות הפארמה, בתחומי הקנאביס ומוצרים מבוססי CBD באמצעות חברת GB Pharma שבבעלותה ובאמצעות שליטה בחברת הבת פארם-אקספרס. לקבוצה חברת בת נוספת המפעילה רשת חנויות למוצרי עישון ואלכוהול בשם The Smoke Shop באמצעותה היא נוכחת גם בעולם קמעונאות מוצרי העישון.

קבוצת גלוברנדס מספקת ללקוחותיה הפרוסים ברחבי הארץ שירות מהיר, חדשני ומתקדם של ייבוא, הפצה, שיווק ומכירות. בקבוצת גלוברנדס מועסקים קרוב ל-300 עובדים הפועלים במטה החברה בתל אביב, ובמרכזי ההפצה החדישים והמתקדמים הממוקמים במודיעין, חיפה, טבריה, ראשון לציון ובאזור לב הארץ. מחזור הקבוצה בשנת 2023 היה כ- 3.2 מיליארד ₪.

גלוברנדס בע"מ הינה חלק מקבוצת גלוברנדס. החברה הוקמה בשנת 2000 על-ידי צוות מנהלים בכירים שהתמחו בתחומי השיווק והמכירות וניהלו את השיווק המקומי של מוצרי התאגיד ”ג'יי.טי.איי” היפני (ג'אפן טאבקו אינטרנשיונל) המשווקים על ידיה גם כיום. גלוברנדס מתמחה בייבוא, שיווק והפצה והינה חברת ההפצה הסיטונאית מהגדולות ומובילות בישראל בתחום מוצרי הצריכה המהירים (FMCG). גלוברנדס מייצגת חברות מוצרי צריכה רב לאומיות מהמובילות בתחומן בעולם, וככזו, מקפידה להתנהל בסטנדרטים בינלאומיים של עשייה, תרבות ארגונית, תרבות עבודה וקשרים עם ספקיה, לקוחותיה ועובדיה.

המותגים המובילים בעולם

גלוברנדס פועלת בשני תחומים עיקריים, התחום הראשון הוא מוצרי עישון והשני תחום הממתקים והחטיפים המותגים אותם מפיצה גלוברנדס הינם בינלאומיים, מבוססים ומוכרים, ונהנים מחשיפה מסחרית עולמית וצרכנים בכל רחבי העולם. החברה מחזיקה בנתח השוק השני בגודלו בשוק הסיגריות הישראלי. מאז 2001 החברה משמשת כיבואנית וכמפיצה בישראל של מוצרי תאגיד הענק ”ג'יי.טי.איי” – בעלת מותגי הסיגריות המובילים ”קאמל”, ”וינסטון”, "LD", ומשנת 2007 הפכה החברה גם ליבואנית ולמפיצה של מוצרי קבוצת ”ב.א.ט” (”בריטיש אמריקן טובקו”), שעם מותגיה נמנות סיגריות ”קנט”, ”פאל-מאל”, "לאקי סטרייק", ”ווג” ו”רוטמנס”.

החברה מפיצה גם את מוצרי הטבק לגלגול עצמי של החברות אותן היא מייצגת. גלוברנדס מפיצה את מציתי חברת BIC המובילים בעולם כמו גם מגוון מוצרים בעולמות מוצרי העישון העתידיים כגון סיגריות אלקטרוניות והמוצרים הנלווים להן. בתחום הממתקים והחטיפים מעניקה החברה שירותי מכירות והפצה לקונצרנים מובילים כגון מארס-ריגלי, דיפלומט ויוניליוור. בנוסף החברה מייבאת את מוצרי סאליסול מספרד ופועלת לייבוא והפצה של מותגים בינלאומיים נוספים.

גלוברנדס מפעילה מערכת הפצה ארצית עצמית המגיעה לכל נקודות המכירה הקמעונאיות הרלוונטיות בארץ באמצעות צוותים של אנשי מכירות והפצה מנוסים, הפועלים להפצת והחדרת המוצרים לנקודות המכירה הרלוונטיות. מערכת ההפצה והמכירות, בה עובדים כ-100 איש, פוקדת את כלל הלקוחות הקמעונאיים בארץ, למעלה מ-10,000 במספר, בתדירות גבוהה. החברה מגיעה אל כלל הלקוחות בארץ המוכרים מוצרי עישון ו\או ממתקים, כגון רשתות המזון, סופרמרקטים, מכולות וקיוסקים פרטיים, חנויות הנוחות של חברות הדלק, קנטינות צבא, משטרה, שב"ס ועוד.

שילוב תחומי פעילות, שיטות מכירה והפצה

בנוסף לגלוברנדס בע"מ ישנן לקבוצה פעילויות בתחומי הפארמה, הקנאביס והקמעונאות. חברת פארם אקספרס בע"מ מתמחה בהפצת תרופות ללא מרשם לחנויות שאינן בתי מרקחת, תוך שהחברה דואגת להוצאת רשיון ממכר לנקודת המכירה ותחזוקת מתקן המכירה. לחברה יש גם פעילות ענפה בתחום מוצרי החלבון ובתחומים נוספים. ג'י בי פארמה הינה חברה נוספת בקבוצה העוסקת במכירת מוצרים לבתי מרקחת כולל מוצרי קנאביס רפואי של מגוון יצרנים אותם היא מוכרת, כאשר השינוע והאחסנה מבוצעים על ידי חברת נדנ אבטחה שבשליטתה.

תחומי הפעילות המגוונים של הקבוצה המשלבים מערכות הפצה וסוגי לקוחות שונים, נותנים לקבוצה תשתית רחבה תוך ייצור סינרגיות ויכולות התרחבות מתמדת.

עם הפנים קדימה

קבוצת גלוברנדס שואפת להמשיך לצמוח ולהיות החברה המובילה, היעילה והמתקדמת בארץ להפצה ומכירות של מוצרי צריכה מהירים, תוך הגדלת מגוון התחומים, הספקים, המותגים והמוצרים אותם היא מפיצה. החברה שוקדת על הרחבת עסקיה לתחומי פעילות נוספים תוך יצירת סינרגיה לעסקיה הקיימים. כך פועלת קבוצת גלוברנדס בהתמדה לשיפור ושכלול יכולותיה, תוך שמירה על סביבת עבודה אטרקטיבית ונעימה בהיותה ממוצבת כמודל לחיקוי מבחינת השירותים שהיא מציעה בתחומה בשוק מוצרי הצריכה הישראלי.

אייקון מאמרים

מאמרים מאת גלוברנדס

בנוסף אולי יעניין אותך