גלוברנדס

ייבוא, שיווק והפצה של מוצרי צריכה

גלוברנדס
אייקון פרופיל

פרופיל חברה

שנת הקמה: 2000
תחום: ייבוא, שיווק והפצה של מוצרי צריכה
כתובת: שד' ההשכלה 9 ת.ד 19391,
תל אביב 6119302
טלפון: 03-9483535
פקס: 09-8356633
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.globrands.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • ירון גזית

  ירון גזית

  יו"ר, גלוברנדס גרופ בע"מ

  גלוברנדס

  עוד על ירון גזית

  ירון גזית
 • גדי נצר

  גדי נצר

  מנכ"ל, גלוברנדס גרופ בע"מ

  גלוברנדס

  עוד על גדי נצר

  גדי נצר

מנהלים בכירים

  אמיר אלון מנכ"ל, גלוברנדס בע"מ
  אמיר דורון סמנכ"ל כספים, גלוברנדס גרופ בע"מ
  קרן שפירא כליף סמנכ"ל משאבי אנוש, גלוברנדס גרופ בע"מ
אייקון אודות

אודות גלוברנדס

גלוברנדס בע"מ הינה חלק מקבוצת גלוברנדס (גלוברנדס גרופ) הציבורית הנסחרת בבורסת תל אביב החל משנת 2018. החברה הוקמה בשנת 2000 על-ידי צוות מנהלים בכירים שהתמחו בתחומי השיווק והמכירות וניהלו את השיווק המקומי של מוצרי התאגיד ”ג'יי.טי.איי” היפני (ג'אפן טאבקו אינטרנשיונל) המשווקים על ידיה גם כיום. גלוברנדס מתמחה בייבוא, שיווק והפצה והינה חברת ההפצה הסיטונאית מהגדולות ומובילות בישראל בתחום מוצרי הצריכה המהירים (FMCG). גלוברנדס מייצגת חברות מוצרי צריכה רב לאומיות מהמובילות בתחומן בעולם, וככזו, מקפידה להתנהל בסטנדרטים בינלאומיים של עשייה, תרבות ארגונית, תרבות עבודה וקשרים עם ספקיה, לקוחותיה ועובדיה.

מגוון שירותים חדישים

גלוברנדס מפעילה מערכת הפצה ארצית עצמית המגיעה לכל נקודות המכירה הקמעונאיות הרלוונטיות בארץ באמצעות צוותים של אנשי מכירות והפצה מנוסים, הפועלים להפצת והחדרת המוצרים לנקודות המכירה הרלוונטיות. מערכת ההפצה והמכירות, בה עובדים כ-100 איש, פוקדת את כלל הלקוחות הקמעונאיים בארץ, למעלה מ-10,000 במספר, בתדירות גבוהה. החברה מגיעה אל כלל הלקוחות בארץ המוכרים מוצרי עישון ו\או ממתקים, כגון רשתות המזון, סופרמרקטים, מכולות וקיוסקים פרטיים, חנויות הנוחות של חברות הדלק, קנטינות צבא, משטרה, שב"ס ועוד.

המותגים המובילים בעולם

גלוברנדס פועלת בשני תחומים עיקריים, התחום הראשון הוא מוצרי עישון והשני תחום הממתקים והחטיפים, כאשר לכל תחום מאפיינים מסחריים ולוגיסטיים ספציפיים המתאימים לו. המותגים אותם מפיצה גלוברנדס הינם בינלאומיים, מבוססים ומוכרים, ונהנים מחשיפה מסחרית עולמית וצרכנים בכל רחבי העולם. החברה מחזיקה בנתח השוק השני בגודלו בשוק הסיגריות הישראלי. מאז 2001 החברה משמשת כיבואנית וכמפיצה בלעדית בישראל של מוצרי תאגיד הענק ”ג'יי.טי.איי” – בעלת מותגי הסיגריות המובילים ”קאמל”, ”וינסטון”, "LD", ומשנת 2007 הפכה החברה גם ליבואן ולמפיץ הבלעדי של מוצרי קבוצת ”ב.א.ט” (”בריטיש אמריקן טובקו”), שעם מותגיה נמנות סיגריות ”קנט”, ”פאל-מאל”, "לאקי סטרייק", ”ווג” ו”רוטמנס”. החברה מפיצה גם את מוצרי הטבק לגלגול עצמי של החברות אותן היא מייצגת. גלוברנדס מפיצה את מציתי חברת BIC המובילים בעולם כמו גם מגוון מוצרים בעולמות מוצרי העישון העתידיים כגון סיגריות אלקטרוניות והמוצרים הנלווים להן. בתחום הממתקים והחטיפים מעניקה החברה שירותי מכירות והפצה לקונצרנים מובילים כגון מארס-ריגלי, דיפלומט ויוניליוור. בנוסף החברה מייבאת את מוצרי סאליסול מספרד ופועלת לייבוא והפצה של מותגים בינלאומיים נוספים.

שילוב שיטות מכירה והפצה

עיקר פעילות המכירות וההפצה נעשית בשיטת ה”ואן-סייל”, הידועה ביעילותה, והלוקחת אחריות כוללת לכלל היבטי המכירות, הלוגיסטיקה, התפעול והכספים הכרוכים בשרשרת ההפצה. באמצעות ביצוע כל פעולות המכירה וההפצה בצורה ממוקדת, השיטה מבטיחה חיסכון בזמן, כסף ומשאבים ניהוליים. בנוסף לשיטת מכירה והפצה זו החברה מפעילה מערכי מכירות "פרה-סייל" והזמנות דיגיטליות מלקוחות, הכל על פי השיטה המתאימה ביותר לאזור, ללקוחות ולמוצרים. החברה מספקת גם מטריית שירותים נלווים כגון ייבוא, תפעול ושיווק, וכן הכנת תוכנית עסקית שנתית, ייעוץ, תמיכה וסיוע נרחב בכל פעילות השיווק והמכירות בשוק המקומי.

שירותיות, חדשנות, אמינות ושקיפות

במשולש העבודה הקיים בין ספקיה, לקוחותיה ועובדיה, גלוברנדס השכילה ליצור חיבור העשוי מקשה אחת, תוך הקפדה על שירות, אמינות ושקיפות אל מול כל הגורמים במארג עבודה זה. הרמה המקצועית הגבוהה של מערכת ההפצה של החברה מוכרת כיום על-ידי תאגידי ענק בעולם בתחום מוצרי הצריכה, הפונים לחברה בבקשה להפיץ את מוצריהם בשוק הישראלי. כחברה חדשנית ומתחדשת, פועלת גלוברנדס לחיזוק רשת ההפצה הישירה הפרוסה בכל רחבי הארץ, במטרה לאפשר לספקיה נגישות מלאה, קלה ונוחה לכל נקודות המכירה הקמעונאיות בישראל. סגל ההנהלה של חברת גלוברנדס פועל כצוות מתואם, יעיל ואפקטיבי ומשקף מבנה תאגידי רזה. צוות הניהול הבכיר מקפיד על קשרים הדוקים עם הספקים בחו”ל ומפתח תחומי פעילות ועסקים חדשים. כל זאת, תוך היצמדות קפדנית לערכים, עקרונות הניהול ותקני העבודה הבינלאומיים של החברות העולמיות שאת מותגיהם מפיצה החברה בישראל.
חברת גלוברנדס נושאת באחריות מקיפה לכל שרשרת האספקה והלוגיסטיקה של המוצרים אותם היא מפיצה, כולל תהליכי ייבוא. יחידת הלוגיסטיקה הפנימית של החברה מטפלת בתעבורה, באחסון ובשינוע המוצרים בין הנמל, המחסן המרכזי ומרכזי ההפצה האזוריים ברחבי הארץ.
לחברה מרכזים לוגיסטיים חדשים המאפשרים אחסנה של מוצרי העישון ושל הממתקים והחטיפים במחסנים ייעודיים תוך שמירה על תנאי אחסון מיטביים הנדרשים לכל קטגוריה. מערכות המחשוב הפנימיות בחברה הינן מהמתקדמות בענף, ומשמשות ליצירת קשר ממוחשב בין האגפים השונים בחברה, כולל מכירות, קד”מ, כספים, לוגיסטיקה וניהול. גלוברנדס שותפה לפעילות שיווק המותגים הנעשית על ידי היצרנים השונים ואחראית על יישום האסטרטגיה השיווקית בתווך הקמעונאי.

קבוצת גלוברנדס

לקבוצת גלוברנדס מספר חברות בנות שהגדולה שבהן היא גלוברנדס בע"מ. בנוסף לפעילויות הייבוא, מכירה והפצה של מוצרי עישון, ממתקים וחטיפים באמצעות גלוברנדס, הקבוצה פעילה בעולמות הפארמה ומתכננת לפעול בתחומי הקנאביס ומוצרים מבוססי CBD באמצעות חברת GB Pharma שבבעלותה ובאמצעות שליטה בחברת הבת פארם-אקספרס. לקבוצה חברת בת נוספת המפעילה רשת חנויות למוצרי עישון ואלכוהול בשם The Smoke Shop באמצעותה היא נוכחת גם בעולם קמעונאות מוצרי העישון.
קבוצת גלוברנדס מספקת ללקוחותיה הפרוסים ברחבי הארץ שירות מהיר, חדשני ומתקדם של ייבוא, הפצה, שיווק ומכירות. בקבוצת גלוברנדס מועסקים קרוב ל-300 עובדים הפועלים במטה החברה בתל אביב, ובמרכזי ההפצה החדישים והמתקדמים הממוקמים במודיעין, חיפה, טבריה, ובאזור לב הארץ. מחזור הקבוצה בשנת 2022 היה 3 מיליארד ₪.

עם הפנים קדימה

קבוצת גלוברנדס שואפת להמשיך לצמוח ולהיות החברה המובילה, היעילה והמתקדמת בארץ להפצה ומכירות של מוצרי צריכה מהירים, תוך הגדלת מגוון התחומים, הספקים, המותגים והמוצרים אותם היא מפיצה. החברה שוקדת על הרחבת עסקיה לתחומי פעילות נוספים תוך יצירת סינרגיה לעסקיה הקיימים. כך פועלת קבוצת גלוברנדס בהתמדה לשיפור ושכלול יכולותיה, תוך שמירה על סביבת עבודה אטרקטיבית ונעימה בהיותה ממוצבת כמודל לחיקוי מבחינת השירותים שהיא מציעה בתחומה בשוק מוצרי הצריכה הישראלי.

אייקון מאמרים

מאמרים מאת גלוברנדס