גלוברנדס

ייבוא, שיווק והפצה של מוצרי צריכה

גלוברנדס
אייקון פרופיל

פרטי התקשרות

שנת הקמה: 2000
תחום: ייבוא, שיווק והפצה של מוצרי צריכה
כתובת: רח' שדרות ההשכלה 9 ת.ד 19391, תל אביב 6119302
טלפון: 03-9483535
פקס: 09-8356633
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.globrands.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • ירון גזית

  ירון גזית

  יו”ר

  גלוברנדס

  עוד על ירון גזית

  ירון גזית
 • גדי נצר

  גדי נצר

  מנכ”ל

  גלוברנדס

  עוד על גדי נצר

  גדי נצר

מנהלים בכירים

  אמיר אלון סמנכ"ל מכירות ולוגיסטיקה
  אמיר דורון סמנכ"ל כספים
  קרן שפירא כליף סמנכ"ל משאבי אנוש
אייקון אודות

אודות גלוברנדס

גלוברנדס בע"מ היא חלק מקבוצת גלוברנדס (גלוברנדס גרופ) הציבורית הנסחרת בבורסת תל אביב החל משנת 2018. החברה הוקמה בשנת 2000 על-ידי צוות מנהלים בכירים שהתמחו בתחומי השיווק והמכירות וניהלו את השיווק המקומי של מוצרי התאגיד ”ג'יי.טי.איי” היפני (ג'אפן טאבקו אינטרנשיונל) המשווקים על ידיה גם כיום. גלוברנדס מתמחה בייבוא, שיווק והפצה והינה חברת ההפצה הסיטונאית מהגדולות ומובילות בישראל בתחום מוצרי הצריכה המהירים (FMCG). גלוברנדס מייצגת חברות מוצרי צריכה רב לאומיות מהמובילות בתחומן בעולם, וככזו, מקפידה להתנהל בסטנדרטים בינלאומיים של עשייה, תרבות עבודה וקשרים עם ספקיה, לקוחותיה ועובדיה.

החברה מספקת ללקוחותיה הפרוסים ברחבי הארץ שירות מהיר, חדשני ומתקדם של ייבוא, הפצה, שיווק ומכירות. בחברת גלוברנדס מועסקים כ-200 עובדים הפועלים במטה החברה בתל אביב, ובמרכזי ההפצה החדישים והמתקדמים הממוקמים במודיעין, חיפה וטבריה. מחזור החברה בשנת 2020 הוא מעל 2.7 מיליארד ₪.

מגוון שירותים חדישים

גלוברנדס מפעילה מערכת הפצה ארצית עצמית המגיעה לכל נקודות המכירה הקמעונאיות הרלוונטיות בארץ באמצעות צוותים של אנשי מכירות והפצה מנוסים, הפועלים להפצת והחדרת המוצרים לנקודות המכירה הרלוונטיות. מערכת ההפצה והמכירות, בה עובדים כ-100 איש, פוקדת את כלל הלקוחות הקמעונאיים בארץ, למעלה מ-10,000 במספר, בתדירות גבוהה. החברה מגיעה אל כלל הלקוחות בארץ המוכרים מוצרי עישון ו\או ממתקים, כגון רשתות המזון, סופרמרקטים, מכולות וקיוסקים פרטיים, חנויות הנוחות של חברות הדלק, קנטינות צבא, משטרה, שב"ס ועוד. מערכת ההפצה והמכירות מחולקת לשתי חטיבות נפרדות, האחת היא חטיבת ההפצה של מוצרי העישון והשנייה היא חטיבת ההפצה של תחום הממתקים והחטיפים. לכל חטיבת הפצה מאפיינים מסחריים ולוגיסטיים ספציפיים המתאימים לתחום בו היא פועלת כאשר בין החטיבות ישנם שיתוף פעולה וסינרגיה התורמים ליעילות הכללית של המערך.

המותגים המובילים בעולם

המותגים אותם מפיצה גלוברנדס הינם בינלאומיים, מבוססים ומוכרים, ונהנים מחשיפה מסחרית עולמית וצרכנים בכל רחבי העולם. החברה מחזיקה בנתח השוק השני בגודלו בשוק הסיגריות הישראלי. מאז 2001 החברה משמשת כיבואנית וכמפיצה בלעדית בישראל של מוצרי תאגיד הענק ”ג'יי.טי.איי” – בעלת מותגי הסיגריות המובילים ”קאמל”, ”וינסטון”, "LD", ומשנת 2007 הפכה החברה גם ליבואן ולמפיץ הבלעדי של מוצרי קבוצת ”ב.א.ט” (”בריטיש אמריקן טובקו”), שעם מותגיה נמנות סיגריות ”קנט”, ”פאל-מאל”, "לאקי סטרייק", ”ווג” ו”רוטמנס”. החברה מפיצה גם את מוצרי הטבק לגלגול עצמי של החברות אותן היא מייצגת. גלוברנדס מפיצה את מציתי חברת BIC המובילים בעולם כמו גם מגוון מוצרים בעולמות מוצרי העישון העתידיים כגון סיגריות אלקטרוניות והמוצרים הנלווים להן. בתחום הממתקים והחטיפים מעניקה החברה שירותי מכירות והפצה לקונצרנים מובילים כגון מארס-ריגלי, דיפלומט ויוניליוור. בנוסף החברה מייבאת את מוצרי סאליסול מספרד ופועלת לייבוא והפצה של מותגים בינלאומיים נוספים.

שיטת ה”ואן-סייל”

עיקר פעילות המכירות וההפצה נעשית בשיטת ה”ואן-סייל”, הידועה ביעילותה, והלוקחת אחריות כוללת לכלל היבטי המכירות, הלוגיסטיקה, התפעול והכספים הכרוכים בשרשרת ההפצה. באמצעות ביצוע כל פעולות המכירה וההפצה בצורה ממוקדת, השיטה מבטיחה חיסכון בזמן, כסף ומשאבים ניהוליים. החברה מספקת גם מטריית שירותים הנלווים להפצה כגון ייבוא, תפעול ושיווק. בנוסף מעניקה גלוברנדס מגוון רחב של שירותים לחברות אותן היא מייצגת, כגון הכנת תוכנת עסקית שנתית, ייעוץ, תמיכה וסיוע נרחב בכל פעילות השיווק והמכירות בשוק המקומי.

שירותיות, חדשנות, אמינות ושקיפות

במשולש העבודה הקיים בין ספקיה, לקוחותיה ועובדיה, גלוברנדס השכילה ליצור חיבור העשוי מקשה אחת, תוך הקפדה על שירות, אמינות ושקיפות אל מול כל הגורמים במארג עבודה זה. הרמה המקצועית הגבוהה של מערכת ההפצה של החברה מוכרת כיום על-ידי תאגידי ענק בעולם בתחום מוצרי הצריכה, הפונים לחברה בבקשה להפיץ את מוצריהם בשוק הישראלי.

כחברה חדשנית ומתחדשת, פועלת גלוברנדס לחיזוק רשת ההפצה הישירה הפרוסה בכל רחבי הארץ, במטרה לאפשר לספקיה נגישות מלאה, קלה ונוחה לכל נקודות המכירה הקמעונאיות בישראל. סגל ההנהלה של חברת גלוברנדס פועל כצוות מתואם, יעיל ואפקטיבי ומשקף מבנה תאגידי רזה. צוות הניהול הבכיר מקפיד על קשרים הדוקים עם הספקים בחו”ל ומפתח תחומי פעילות ועסקים חדשים. כל זאת, תוך היצמדות קפדנית לערכים, עקרונות הניהול ותקני העבודה הבינלאומיים של החברות העולמיות שאת מותגיהם מפיצה החברה בישראל.

חברת גלוברנדס נושאת באחריות מקיפה לכל שרשרת האספקה והלוגיסטיקה של המוצרים אותם היא מפיצה, כולל תהליכי ייבוא. יחידת הלוגיסטיקה הפנימית של החברה מטפלת בתעבורה, באחסון ובשינוע המוצרים בין הנמל, המחסן המרכזי ומרכזי ההפצה האזוריים ברחבי הארץ.

לחברה מרכזים לוגיסטיים חדשים המאפשרים אחסנה של מוצרי העישון ושל הממתקים והחטיפים במחסנים ייעודיים תוך שמירה על תנאי אחסון מיטביים הנדרשים לכל קטגוריה. מערכות המחשוב הפנימיות בחברה הינן מהמתקדמות בענף, ומשמשות ליצירת קשר ממוחשב בין האגפים השונים בחברה, כולל מכירות, קד”מ, כספים, לוגיסטיקה וניהול. גלוברנדס שותפה לפעילות שיווק המותגים הנעשית על ידי היצרנים השונים ואחראית על יישום האסטרטגיה השיווקית בתווך הקמעונאי.

עם הפנים קדימה

חברת גלוברנדס שואפת להמשיך לצמוח ולהיות החברה המובילה, היעילה והמתקדמת בארץ להפצה ומכירות של מוצרי צריכה מהירים בעיקר בתחומי מוצרי העישון, הממתקים והחטיפים, תוך הגדלת מגוון הספקים, המותגים והמוצרים אותם היא מפיצה. החברה שוקדת על הרחבת עסקיה לתחומי פעילות נוספים תוך יצירת סינרגיה לעסקיה הקיימים. כך פועלת גלוברנדס בהתמדה לשיפור ושכלול יכולותיה, תוך שמירה על סביבת עבודה אטרקטיבית ונעימה בהיותה ממוצבת כמודל לחיקוי מבחינת השירותים שהיא מציעה בתחומה בשוק מוצרי הצריכה הישראלי.

אייקון מאמרים

מאמרים מאת גלוברנדס

בנוסף אולי יעניין אותך