גלוברנדס

ייבוא, שיווק והפצה של מוצרי צריכה

תמונה ראשית גלוברנדס
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2000
תחום: ייבוא, שיווק והפצה של מוצרי צריכה
כתובת: רח' שדרות ההשכלה 9 ת.ד 19391, תל אביב 6119302
טלפון: 03-9483535
פקס: 09-8356633
אימייל: office@globrands.co.il
אתר החברה: http://www.globrands.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • ירון גזית, גלוברנדס

  ירון גזית

  יו”ר

  גלוברנדס

  לפרופיל המלא

  ירון גזית
 • גדי נצר, גלוברנדס

  גדי נצר

  מנכ”ל.

  גלוברנדס

  לפרופיל המלא

  גדי נצר

מנהלים בכירים

  יעל לב משנה למנכ"ל לוגיסטיקה
  אמיר אלון סמנכ"ל מכירות והפצה
  אמיר דורון סמנכ"ל כספים
  קרן שפירא כליף סמנכ"ל משאבי אנוש
אייקון אודות

אודות גלוברנדס

חברת גלוברנדס, המתמחה בייבוא, שיווק והפצה הינה חברת ההפצה הקמעונאית הגדולה בישראל בשיטת ה”ואן-סייל” הפועלת בתחום מוצרי הצריכה המהירים (FMCG). גלוברנדס מייצגת חברות מוצרי צריכה רב לאומיות מהמובילות בתחומן בעולם, וככזו, מקפידה להתנהל בסטנדרטים בינלאומיים של עשייה, תרבות עבודה וקשרים עם ספקיה, לקוחותיה ועובדיה. החברה מספקת ללקוחותיה הפרוסים ברחבי הארץ שירות מהיר, חדשני ומתקדם של ייבוא, הפצה, שיווק ומכירות. בחברת גלוברנדס מועסקים כ-200 עובדים הפועלים במטה החברה בתל אביב, ובמרכזי ההפצה החדישים והמתקדמים שלה שבמודיעין, חיפה וטבריה. מחזור החברה בשנת 2016 הוא מעל 2.0 מיליארד ₪.

 

מגוון שירותים חדישים

חברת גלוברנדס הוקמה בשנת 2000 על-ידי צוות מנהלים בכירים שהתמחו בתחומי השיווק והמכירות וניהלו את השיווק המקומי של מוצרי התאגיד ”ג'יי.טי.איי” היפני (ג'אפן טאבקו אינטרנשיונל) המשווקים על ידיה גם כיום. החברה הפכה במרוצת השנים לגדולה ומובילה בתחומה בישראל.

החברה מפעילה מערכת הפצה ארצית עצמית המגיעה לכל נקודות המכירה הקמעונאיות בארץ באמצעות צוותים של אנשי מכירות והפצה מנוסים, הפועלים להפצת והחדרת המוצרים לנקודות המכירה הרלוונטיות. מערכת זו המונה למעלה מ-80 אנשי מכירות והפצה פוקדת את כלל הלקוחות הקמעונאיים בארץ, למעלה מ-10,000 במספר, לפחות אחת לשבוע. החברה מגיעה אל כלל הלקוחות בארץ המוכרים סיגריות ו\או ממתקים, כגון רשתות המזון, סופרמרקטים, מכולות וקיוסקים פרטיים, חנויות הנוחות של חברות הדלק, קנטינות צבא, משטרה, שב"ס, רשתות "עשה זאת בעצמך" ועוד.

 

המותגים המובילים בעולם

המותגים של גלוברנדס הינם בינלאומיים, מבוססים ומוכרים, ונהנים מחשיפה מסחרית עולמית וצרכנים בכל רחבי העולם. החברה מחזיקה בנתח השוק השני בגודלו בשוק הסיגריות הישראליות. מאז 2001 החברה משמשת כיבואנית וכמפיצה בלעדית בישראל של מוצרי תאגיד הענק ”ג'יי.טי.איי” – בעלת מותגי הסיגריות המובילים ”קאמל”, ”וינסטון”, "LD", ומשנת 2007 הפכה החברה גם ליבואן ולמפיץ הבלעדי של מוצרי קבוצת ”ב.א.ט” (”בריטיש אמריקן טובקו”), חברת הסיגריות מס' 2 בעולם, שעם מותגיה נמנות סיגריות ”קנט”, ”פאל-מאל”, "לאקי סטרייק", ”ווג” ו”רוטמנס”. החברה מפיצה גם את מוצרי הטבק לגלגול עצמי של החברות אותן היא מייצגת ובנוסף את מציתי חברת BIC המובילים בעולם. בתחום המזון מעניקה החברה שירותי מכירות והפצה לקונצרנים מובילים כגון ריגלי ויוניליוור ופועלת לייבוא והפצה של מותגים בינלאומיים מובילים נוספים.

 

שיטת ה”ואן-סייל”

שיטת ה”ואן-סייל”, הידועה ביעילותה, לוקחת אחריות כוללת לכלל היבטי המכירות, לוגיסטיקה, תפעול והכספים הכרוכים בשרשרת ההפצה. באמצעות ביצוע כל פעולות המכירה וההפצה בצורה ממוקדת, השיטה מבטיחה חיסכון בזמן, כסף ומשאבים ניהוליים. החברה מספקת גם מטריית שירותים הנלווים להפצה כגון ייבוא, תפעול ושיווק. בנוסף מעניקה גלוברנדס מגוון רחב של שירותים לחברות אותן היא מייצגת, כגון הכנת תוכנית עסקית שנתית, ייעוץ, תמיכה וסיוע נרחב בכל פעילות השיווק והמכירות בשוק המקומי.

 

שירותיות, חדשנות, אמינות ושקיפות

במשולש העבודה הקיים בין ספקיה, לקוחותיה ועובדיה, גלוברנדס השכילה ליצור חיבור העשוי מקשה אחת, תוך הקפדה על שירות, אמינות ושקיפות אל מול כל הגורמים במשולש עבודה זה. הרמה המקצועית הגבוהה של מערכת ההפצה של החברה מוכרת כיום על-ידי תאגידי ענק בעולם בתחום מוצרי הצריכה, הפונים לחברה בבקשה להפיץ את מוצריהם בשוק הישראלי.

כחברה חדשנית ומתחדשת, פועלת גלוברנדס לחיזוק רשת ההפצה הישירה הפרוסה בכל רחבי הארץ, במטרה לאפשר לספקיה נגישות מלאה, קלה ונוחה לכל נקודות המכירה הקמעונאיות בישראל. החברה מפעילה יחידת מכירות והפצה ייעודית למוצרי המזון, בנוסף למערכת ההפצה העיקרית, וזאת על מנת לאפשר טיפול מתמחה לקטגוריה זו.

סגל ההנהלה של חברת גלוברנדס פועל כצוות מתואם, יעיל ואפקטיבי ומשקף מבנה תאגידי רזה. צוות הניהול הבכיר מקפיד על קשרים הדוקים עם הספקים בחו”ל ומפתח תחומי פעילות ועסקים חדשים. כל זאת, תוך היצמדות קפדנית לערכים, עקרונות הניהול ותקני העבודה הבינלאומיים של החברות העולמיות שאת מותגיהם מפיצה החברה בישראל.

חברת גלוברנדס נושאת באחריות מקיפה לכל שרשרת האספקה והלוגיסטיקה של המוצרים אותם היא מפיצה, כולל תהליכי ייבוא. יחידת הלוגיסטיקה הפנימית של החברה מטפלת בתעבורה, באחסון ובשינוע המוצרים בין הנמל, המחסן המרכזי ומרכזי ההפצה האזוריים ברחבי הארץ. לחברה מרכזים לוגיסטיים חדשים המאפשרים אחסנה של מוצרי הטבק ושל מוצרי המזון במחסנים ייעודיים תוך שמירה על תנאי אחסון מיטביים (כגון מיזוג אוויר) הנדרשים לכל קטגוריה.

פעילות שיווק המותגים מתבצעת תחת השגחה קפדנית של הספקים העולמיים. תחום זה כולל פרסום, קידום מכירות, ניהול השיווק הקמעונאי, חסויות, מחקרי שוק ועוד. חברת גלוברנדס מסייעת בתכנון, תקצוב ויישום תוכניות השיווק בהתאם להנחיות, לעקרונות ולתפיסות השיווק שעוצבו על-ידי הספקים הבינלאומיים. רמת המיחשוב בחברה הינה מהמתקדמות בענף, תוך יצירת קשר ממוחשב בין האגפים השונים בחברה, כולל מכירות, קד”מ, כספים, לוגיסטיקה וניהול.

 

עם הפנים קדימה

חברת גלוברנדס שואפת להמשיך לצמוח בתחום הטבק ולהגדיל באופן משמעותי את פעילותה בתחום הממתקים, תוך הרחבת עסקיה בתחומי פעילות נוספים. בעתיד תפתח את תחום המזון, באמצעות ייצוג של ספקים גדולים ומובילים בעולם, תוך יצירת סינרגיה לעסקיה הקיימים. כך פועלת גלוברנדס בהתמדה לשיפור ושכלול יכולותיה, בהיותה ממוצבת כמודל לחיקוי מבחינת השירותים שהיא מציעה בתחומה בשוק מוצרי הצריכה הישראלי.

אייקון מאמרים

מאמרים מאת גלוברנדס

בנוסף אולי יעניין אותך

 • מיסוי או פטור ממס – על מטבעות וירטואליים – הזמן להגעה להסדרי מס

  מטבעות וירטואליים הם פה כדי להישאר. אפילו נתניהו הבהיר שבסופו של תהליך יכול להיות שהמטבעות הווירטואליים יחליפו את המערכת הבנקאית הקיימת.

  מיסוי או פטור ממס – על מטבעות וירטואליים – הזמן להגעה להסדרי מס

 • זכות בלתי הדירה במקרקעין, האומנם?

  מבית מדרשו של משרד עו"ד קוהלי יצאה הלכה חדשה ומעניינית שניתנה ע"י כב' ביהמ"ש העליון לפיה זכות בלתי הדירה* הסתיימה ע"י פיצוי מחצית משווי הערכת שמאי שייבחן עלות בניית הנכס בלבד.

  זכות בלתי הדירה במקרקעין, האומנם?

 • חתונה ממבט ראשון – מבחן מציאות לחברה הישראלית

  בד בבד עם פיצול ערוץ 2 לשני ערוצים, העלתה חברת "קשת" לשידוריה תוכנית מציאות חדשה, "חתונה ממבט ראשון" שמה, שעל פניו נועדה להגשים אידיאל רומנטי, מציאת התאמה מורכבת ומדויקת עד כדי כך, שניתן להכיר את החתן האחד והיחיד או את הכלה האחת והיחידה לראשונה מתחת לחופה. המיונים והבדיקות שבוצעו לכל אחד מבני הזוג ע"י מומחים במגוון תחומים, נועדו לאפשר סינון מרבי ומיטבי של המשתתפים, עד כדי מציאת התאמה קרובה לשלמות, גם אם הצדדים עצמם לא נפגשו מעולם.

  חתונה ממבט ראשון – מבחן מציאות לחברה הישראלית

 • DUN'S 100 2018 – דירוג משרדי עורכי הדין הגדולים

  במסגרת פורום בכירי ענף המשפט בישראל, הציגה אפרת שגב, סמנכ"לית הפיתוח העסקי של דן אנד ברדסטריט, נתונים אודות הענף ואת הדירוג של המשרדים הגדולים.

  DUN'S 100 2018 – דירוג משרדי עורכי הדין הגדולים