גנור לוי בוקר, רואי חשבון

משרד רו"ח עם סניפים בירושלים ובתל אביב, המספק שירותי ראיית חשבון למגוון רחב של לקוחות מישראל ומחו"ל, לרבות ייעוץ עסקי ופיננסי

גנור לוי בוקר, רואי חשבון
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1997
תחום: משרד רו"ח עם סניפים בירושלים ובתל אביב, המספק שירותי ראיית חשבון למגוון רחב של לקוחות מישראל ומחו"ל, לרבות ייעוץ עסקי ופיננסי
כתובת: סניף ירושלים:
רחוב אגריפס 42, קומה 4
סניף תל אביב:
רחוב בן יהודה 32, קומה 2
טלפון: 02-5420420, 03-5441093
אתר החברה: www.ganorlevyboker.com
אייקון הנהלה

מנהלים

 • מתתיהו גנור, גנור לוי בוקר, רואי חשבון

  מתתיהו גנור

  שותף

  גנור לוי בוקר, רואי חשבון

 • איתן לוי, גנור לוי בוקר, רואי חשבון

  איתן לוי

  שותף

  גנור לוי בוקר, רואי חשבון

 • דוד בוקר, גנור לוי בוקר, רואי חשבון

  דוד בוקר

  שותף

  גנור לוי בוקר, רואי חשבון

  לפרופיל המלא

  דוד בוקר
 • רונן גנור, גנור לוי בוקר, רואי חשבון

  רונן גנור

  שותף

  גנור לוי בוקר, רואי חשבון

אייקון אודות

אודות גנור לוי בוקר, רואי חשבון

משרד רואי החשבון גנור לוי בוקר מספק שירותי ראיית חשבון למגוון רחב של לקוחות מישראל ומחו"ל, לרבות ייעוץ עסקי ופיננסי. תחומי הפעילות המרכזיים של המשרד הם: ביקורת פנימית וביקורת חיצונית, דוחות כספיים, עבודות כלכליות, הערכת שווי חברות, בדיקות נאותות פיננסית, תוכניות עסקיות, חוות דעת פיננסיות לבתי משפט וייעוץ מס.

לקוחות החברה מגיעים מהמגזר הציבורי, המגזר הפרטי והמגזר השלישי. עם הלקוחות מהמגזר הציבורי ניתן למנות משרדי ממשלה, עיריות, בתי חולים וגופים ממשלתיים גדולים נוספים. לקוחות המגזר הפרטי כוללים מאות עסקים ממגוון רחב של ענפי פעילות, החל מעסקים מקומיים קטנים ועד לתאגידים רב-לאומיים. המשרד מספק שירותי ראיית חשבון גם למלכ"רים ומוסדות אקדמיים רבים בישראל.

המשרד נוסד בשנת 1997 וכיום כולל צוות של 42 עובדים, מתוכם 20 רואי חשבון. ארבעת השותפים, מתתיהו גנור, איתן לוי, דוד בוקר ורונן גנור, מעורבים אישית בכלל תיקי הלקוחות ומפקחים על כלל פעילויות המשרד. השותפים מלווים את הפעילות העסקית של הלקוחות, כשהם מספקים ייעוץ מקצועי לגבי השלכות פיננסיות ומיסוי של היוזמות והעסקאות.

למשרד שני סניפים, בירושלים ובתל אביב, המספקים לו גישה נוחה למתן שירות ללקוחות מכל רחבי הארץ.

השותפים מאמינים בחשיבות הכרת הלקוחות ולכן מקפידים על יחס אישי וקרוב, תוך שימת דגש על צבירת ידע מעמיק אודות הפעילויות של כל לקוח ולקוח ופגישות אישיות תכופות. המשרד מתגאה באווירה המשפחתית שלו, כאשר רבים מהלקוחות נעזרים בשירותיו במשך שנים רבות והלקוחות החדשים מגיעים בעיקר מפה לאוזן.

המגזר הציבורי

גנור לוי בוקר משרת מגוון רחב של לקוחות מהמגזר הציבורי. עם הלקוחות הממשלתיים המרכזיים ניתן למנות מספר משרדי ממשלה, לרבות משרד הבריאות, הכלכלה, העבודה, הפנים, שרותי הדת והמשפטים. המשרד מספק לאורך השנים שירותי חשבונאות וביקורת ללקוחות נוספים מהמגזר הציבורי, לרבות רשויות מקומיות כגון העיריות חולון, כרמיאל, אשקלון, לוד ואור יהודה, מועצה אזורית מטה יהודה ועוד חברות ממשלתיות כגון: החברה לפיתוח מזרח ירושלים, החברה הממשלתית להגנות ים המלח והאגודה לתרבות הדיור וכן לשכת נשיא המדינה. בנוסף, עם הלקוחות ניתן למנות גם ועדות תכנון ובנייה עירוניות רבות, מועצות דתיות, בתי חולים ממשלתיים ועוד.

המשרד מגיש לעיתים קרובות הצעות במכרזים ממשלתיים וזכה לאחרונה במספר מכרזים חדשים משמעותיים. מאחר ורבות מנציגויות הממשלה ממוקמות בירושלים, הנוכחות של המשרד בעיר זו מהווה יתרון משמעותי, כמו גם הניסיון בפעילות מול המגזר הציבורי.

המגזר הפרטי

המשרד מספק שירותי ראיית חשבון וייעוץ עסקי למאות חברות בענפים רבים ומגוונים, לרבות ענפי הבנייה, התיירות, הקמעונאות, ההייטק ועוד.

רואי החשבון של המשרד עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם לקוחותיהם, ומספקים להם ייעוץ עסקי שוטף בנושאי כספים ומיסוי, בנוסף להכנת דוחות כספיים ושימוש כמבקרי פנים.

המשרד מתמחה בעבודה עם לקוחות בינלאומיים, בפרט תאגידים רב-לאומיים שהמטה שלהם ממוקם בארה"ב, גרמניה, בריטניה, איטליה או אוסטרליה, ויש להם סניפים בישראל, וכן חברות ישראליות בעלות פעילות בחו"ל. לרואי החשבון של המשרד יש ניסיון רב בעבודה עם עמיתים ממדינות שונות על סוגיות הנוגעות למימון תאגידים ומיסוי בינלאומי. שפת התקשורת והמסמכים עם רבים מלקוחות אלו היא אנגלית.

בנוסף לעבודה מול לקוחות בינלאומיים, המשרד מתמחה גם בייעוץ לאנשים פרטיים שעלו לישראל ממדינות שונות, ובפרט מאוסטרליה, בריטניה וארה"ב.

לחברה לקוחות רבים מהמגזר השלישי, והוא מספק שירותי ביקורת פנים וחיצונית למלכ"רים ישראליים, רובם מתחומי החינוך, הרווחה והבריאות. תחום מומחיות נוסף הוא שירותי חשבונאות מקיפים למכללות ואוניברסיטאות ברחבי הארץ.

השותפים

מתתיהו גנור
בוגר אוניברסיטת סידני (University of Sydney), אוסטרליה, רו"ח מוסמך באוסטרליה ובישראל מאז 1974. פתח את המשרד הראשון שלו בשנת 1979 וניהל אותו בעצמו עד 1997, אז יצר את השותפות עם איתן לוי ודוד בוקר. בעל ניסיון רחב בביצוע ביקורות לחברות ציבוריות, משרדי ממשלה, מוסדות ציבור, רשתות קמעונאיות, מלונות ושירותי תיירות, וחברות תעשייה. משמש כמבקר הפנים של מכללה אקדמית גדולה, ומכין חוות דעת לבתי משפט בתור עד מומחה.

איתן לוי
בעל תואר שני בכלכלה מהאוניברסיטה העברית, רו"ח מוסמך מאז שנת 1988. עבד בחברה לפיתוח תיירות בתפקיד הכלכלן האחראי לבדיקות היתכנות להשקעה ביוזמות תיירות. משמש כמבקר הפנים של מספר מלכ"רים, וכנציג המשרד במשרד המשפטים בביקורות נרחבות מטעם הנאמן הציבורי. בעל ניסיון רב בביקורות של גופים ממשלתיים, לרבות במשרדי הפנים, הבריאות, התעשייה והמסחר והדתות, וכן במלכ"רים רבים.

דוד בוקר
בעל תואר בכלכלה וחשבונאות מהאוניברסיטה העברית, רו"ח מוסמך מאז 1986. בעל ניסיון בביקורת חברות בנייה, מלונות, רשתות קמעונאיות, משרדי ממשלה ורשויות מקומיות. משמש כראש המחלקה המקצועית של המשרד. בעל ניסיון כרו"ח מעיין לדוחות מטעם האגף לביקורת במשרד הפנים והמשרד לשירותי דת, ומרכז את פעילויות הביקורת של המשרד במשרדי ממשלה, בתי חולים, עיריות ולשכת בית הנשיא.

רונן גנור
בעל תואר בחשבונאות וכלכלה מהאוניברסיטה העברית, ו–.M.B.A מאוניברסיטת תל אביב, רו"ח מוסמך משנת 2006. בעל ניסיון בביקורת חברות הייטק ונדל"ן ועסקים בינלאומיים. בעל ניסיון נרחב עם חברות הנסחרות ב–NYSE ,NASDAQ ובבורסה של תל אביב עם התמחות בחברות הייטק והנפקות. בעל ניסיון כמנהל במשרד ארנסט אנד יאנג בתל אביב. משמש כיום כמנהל סניף תל אביב של הפירמה.

 

בנוסף אולי יעניין אותך