גנור לוי בוקר, רואי חשבון

משרד רו"ח עם סניפים בירושלים ובתל אביב, המספק שירותי ראיית חשבון למגוון רחב של לקוחות מישראל ומחו"ל, לרבות ייעוץ עסקי ופיננסי

גנור לוי בוקר, רואי חשבון
אייקון פרופיל

פרופיל חברה

שנת הקמה: 1997
תחום: משרד רו"ח עם סניפים בירושלים ובתל אביב, המספק שירותי ראיית חשבון למגוון רחב של לקוחות מישראל ומחו"ל, לרבות ייעוץ עסקי ופיננסי
כתובת: סניף ירושלים:
רח' אגריפס 42, קומה 4
סניף תל אביב:
דרך מנחם בגין 150, מגדל WE, תל אביב
טלפון: 02-5420420, 03-5441093
אתר החברה: www.ganorlevyboker.com
אייקון הנהלה

מנהלים

 • מתתיהו גנור

  מתתיהו גנור

  שותף

  גנור לוי בוקר, רואי חשבון

 • איתן לוי

  איתן לוי

  שותף

  גנור לוי בוקר, רואי חשבון

 • דוד בוקר

  דוד בוקר

  שותף

  גנור לוי בוקר, רואי חשבון

  עוד על דוד בוקר

  דוד בוקר
 • רונן גנור

  רונן גנור

  שותף

  גנור לוי בוקר, רואי חשבון

אייקון אודות

אודות גנור לוי בוקר, רואי חשבון

משרד רואי החשבון גנור לוי בוקר מספק שירותי ראיית חשבון למגוון רחב של לקוחות מישראל ומחו"ל, לרבות ייעוץ עסקי ופיננסי. תחומי הפעילות המרכזיים של המשרד הם: ביקורת פנימית וביקורת חיצונית, דוחות כספיים, עבודות כלכליות, הערכת שווי חברות, בדיקות נאותות פיננסית, תוכניות עסקיות, חוות דעת פיננסיות לבתי משפט וייעוץ מס.

לקוחות החברה מגיעים מהמגזר הציבורי, המגזר הפרטי והמגזר השלישי. עם הלקוחות מהמגזר הציבורי ניתן למנות משרדי ממשלה, הרשות לחדשנות טכנולוגית, עיריות, בתי חולים וגופים ממשלתיים גדולים נוספים. לקוחות המגזר הפרטי כוללים מאות עסקים ממגוון רחב של ענפי פעילות, החל מעסקים מקומיים קטנים ועד לתאגידים רב-לאומיים וקרנות השקעה . המשרד מספק שירותי ראיית חשבון גם למלכ"רים ומוסדות אקדמיים רבים בישראל.

המשרד נוסד בשנת 1997 וכיום כולל צוות של 42 עובדים, מתוכם 20 רואי חשבון. ארבעת השותפים, מתתיהו גנור, איתן לוי, דוד בוקר ורונן גנור, מעורבים אישית בכלל תיקי הלקוחות ומפקחים על כלל פעילויות המשרד. השותפים מלווים את הפעילות העסקית של הלקוחות, כשהם מספקים ייעוץ מקצועי לגבי השלכות פיננסיות ומיסוי של היוזמות והעסקאות.
למשרד שני סניפים, בירושלים ובתל אביב, המספקים לו גישה נוחה למתן שירות ללקוחות מכל רחבי הארץ.

השותפים מאמינים בחשיבות הכרת הלקוחות ולכן מקפידים על יחס אישי וקרוב, תוך שימת דגש על צבירת ידע מעמיק אודות הפעילויות של כל לקוח ולקוח ופגישות אישיות תכופות. המשרד מתגאה באווירה המשפחתית שלו, כאשר רבים מהלקוחות נעזרים בשירותיו במשך שנים רבות והלקוחות החדשים מגיעים בעיקר מפה לאוזן.

המגזר הציבורי

גנור לוי בוקר משרת מגוון רחב של לקוחות מהמגזר הציבורי. עם הלקוחות הממשלתיים המרכזיים ניתן למנות מספר משרדי ממשלה, לרבות משרד הבריאות, הכלכלה, העבודה, הפנים, המדע והטכנולוגיה, התרבות והספורט, שרותי הדת והמשפטים. המשרד מספק לאורך השנים שירותי חשבונאות וביקורת ללקוחות נוספים מהמגזר הציבורי, לרבות רשויות מקומיות כגון העיריות חולון, כרמיאל, אשקלון, לוד ואור יהודה, מועצה אזורית מטה יהודה, מטה בנימין ועוד חברות ממשלתיות כגון: החברה לפיתוח מזרח ירושלים, החברה הממשלתית להגנות ים המלח, החברה לפיתוח אור יהודה והאגודה לתרבות הדיור וכן לשכת נשיא המדינה. בנוסף, עם הלקוחות ניתן למנות גם ועדות תכנון ובנייה עירוניות רבות, מועצות דתיות, בתי חולים ממשלתיים ועוד. הפירמה זכתה לאחרונה במכרז לביצוע ביקורת ומתן חוות דעת פיננסיות לחברות הממומנות על ידי הרשות לחדשנות, עובדה המוסיפה ניסיון רב למשרדנו בתחומי ההי – טק, ביו-טק וFin – Tech.
המשרד מגיש לעיתים קרובות הצעות במכרזים ממשלתיים וזכה לאחרונה במספר מכרזים חדשים משמעותיים. מאחר ורבות מנציגויות הממשלה ממוקמות בירושלים, הנוכחות של המשרד בעיר זו מהווה יתרון משמעותי, כמו גם הניסיון בפעילות מול המגזר הציבורי.

המגזר הפרטי

המשרד מספק שירותי ראיית חשבון וייעוץ עסקי למאות חברות בענפים רבים ומגוונים, לרבות ענפי הבנייה, התיירות, הקמעונאות, ההייטק ועוד.
רואי החשבון של המשרד עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם לקוחותיהם, ומספקים להם ייעוץ עסקי שוטף בנושאי כספים ומיסוי, בנוסף להכנת דוחות כספיים ושימוש כמבקרי פנים. המשרד מתמחה בעבודה עם לקוחות בינלאומיים, בפרט תאגידים רב-לאומיים שהמטה שלהם ממוקם בארה"ב, גרמניה, בריטניה, איטליה או אוסטרליה, ויש להם סניפים בישראל, וכן חברות ישראליות בעלות פעילות בחו"ל. לרואי החשבון של המשרד יש ניסיון רב בעבודה עם עמיתים ממדינות שונות על סוגיות הנוגעות למימון תאגידים ומיסוי בינלאומי. שפת התקשורת והמסמכים עם רבים מלקוחות אלו היא אנגלית. בנוסף לחברות אותם מייצג המשרד, המשרד מתמחה בייצוג לקוחות בעלי שווי נכסי גבוה (High – Wealth individuals) בנושאים מורכבים ועבודות מול Family Offices, בכלל היבטי הדיווח והתכנון כולל התייחסות לתוכניות העברה בין דורית. כמו כן, המשרד מייעץ לאנשים פרטיים שעלו לישראל ממדינות שונות, ובפרט מאוסטרליה, בריטניה וארה"ב.
לחברה לקוחות רבים מהמגזר השלישי, והוא מספק שירותי ביקורת פנים וחיצונית למלכ"רים ישראליים, רובם מתחומי החינוך, הרווחה והבריאות. תחום מומחיות נוסף הוא שירותי חשבונאות מקיפים למכללות ואוניברסיטאות ברחבי הארץ.

השותפים

בוגר אוניברסיטת סידני (University of Sydney), אוסטרליה, רו"ח מוסמך באוסטרליה ובישראל מאז 1974. הקים את המשרד בשנת 1979. בשנת 1997, הקים את השותפות עם איתן לוי ודוד בוקר. בעל ניסיון רחב בביצוע ביקורות לחברות ציבוריות, משרדי ממשלה, מוסדות ציבור, רשתות קמעונאיות, מלונות ושירותי תיירות, וחברות תעשייה. משמש כמבקר הפנים של מכללה אקדמית גדולה, ומכין חוות דעת לבתי משפט בתור עד מומחה.

איתן לוי
בעל תואר שני בכלכלה מהאוניברסיטה העברית, רו"ח מוסמך מאז שנת 1988. עבד בחברה לפיתוח תיירות בתפקיד הכלכלן האחראי לבדיקות היתכנות להשקעה ביוזמות תיירות. משמש כמבקר הפנים של מספר מלכ"רים, וכנציג המשרד במשרד המשפטים בביקורות נרחבות מטעם הנאמן הציבורי. בעל ניסיון רב בביקורות של גופים ממשלתיים, לרבות במשרדי הפנים, הבריאות, התעשייה והמסחר והדתות, וכן במלכ"רים רבים.

דוד בוקר
בעל תואר בכלכלה וחשבונאות מהאוניברסיטה העברית, רו"ח מוסמך מאז 1986. בעל ניסיון בביקורת חברות נדל"ן, מלונאות, רשתות קמעונאיות, משרדי ממשלה ורשויות מקומיות. משמש כראש המחלקה המקצועית של המשרד. בעל ניסיון כרו"ח מעיין לדוחות מטעם האגף לביקורת במשרד הפנים והמשרד לשירותי דת, ומרכז את פעילויות הביקורת של המשרד במשרדי ממשלה, בתי חולים, עיריות ולשכת בית הנשיא. משמש בנוסף כדירקטור בחברה עירונית גדולה.

רונן גנור
בעל תואר בחשבונאות וכלכלה מהאוניברסיטה העברית, ו–.M.B.A מאוניברסיטת תל אביב, רו"ח מוסמך משנת 2006. בעל ניסיון בביקורת חברות הייטק, מלונאות, עסקים בינלאומיים ועבודה מול הרשות לחדשנות. בעל ניסיון נרחב עם חברות הנסחרות ב–NYSE ,NASDAQ ובבורסה של תל אביב עם התמחות בחברות הייטק והנפקות. בעל ניסיון כמנג'ר במשרד ארנסט אנד יאנג בתל אביב. רונן משמש כחבר בועדה לחדשנות, פינטק, בלוקצ'יין ומטבעות דיגיטליים של לשכת רואי החשבון בישראל. משמש כיום כמנהל סניף תל אביב של הפירמה.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • תמחור מופרז – האומנם?

  תמחור מופרז – האומנם?

 • גלובל רוטו שקע – ממשבר עמוק להצלחה מפוארת

  גלובל רוטו שקע – ממשבר עמוק להצלחה מפוארת

 • עליית מחירי הדירות – עובדה מוצקה

  מה שגורם לעליית מחירי הנדל"ן הוא לא אינטרסים של בעלי עניין, אלא תהליך ומחסור אמיתי בדירות לאוכלוסיית ישראל. המחסור החריף מושך את המחירים מעלה

  עליית מחירי הדירות – עובדה מוצקה

 • פורום בכירי ענף המשפט בתחום ההייטק 2022

  ביום ד' ה-9.3.22 נערך במלון רויאל ביץ' תל אביב פורום Duns 100 השנתי של בכירי ענף המשפט בישראל בתחום ההייטק בהשתתפות בכירי דן אנד ברדסטריט בישראל, עמי אפלבום, יו"ר רשות החדשנות והמדען הראשי במשרד הכלכלה ובהנחיית גדעון אוקו.

  פורום בכירי ענף המשפט בתחום ההייטק 2022