מצלאוי חברה לבנין בע”מ

ייזום ופיתוח מקרקעין (לרבות התחדשות עירונית) ונדל״ן מניב

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1977
תחום: ייזום ופיתוח מקרקעין (לרבות התחדשות עירונית) ונדל״ן מניב
כתובת: רח’ משה אביב 1, אור יהודה 6037119
טלפון: 03-5384100
פקס: 03-5338437
אימייל: office@matzlawi.co.il
אתר החברה: http://www.matzlawi.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • סמי מצלאוי, מצלאוי חברה לבנין בע”מ

  סמי מצלאוי

  מנכ”ל ובעלים

  מצלאוי חברה לבנין בע”מ

  לפרופיל המלא

  סמי מצלאוי
 • קלרה מצלאוי, מצלאוי חברה לבנין בע”מ

  קלרה מצלאוי

  סמנכ"ל קשרי בנקים ובעלים

  מצלאוי חברה לבנין בע”מ

מנהל בכיר נוסף

  ערן מזור סמנכ"ל כספים
אייקון אודות

אודות מצלאוי חברה לבנין בע”מ

מצלאוי חברה לבניין בע''מ הוקמה בשנת 1977 ע׳׳י סמי וקלרה מצלאוי ונמצאת בשליטתם. פעילות החברה מתמקדת באזורי הביקוש במרכז הארץ עבור פלח שוק בינוני/גבוה ומאז הקמתה הטביעה חותם עמוק על ענף הבניה והנדל"ן בישראל.לחברה התמחות בתחום ההתחדשות העירונית/ פינוי-בינוי, והיא חלוצת דרך והראשונה בישראל אשר השלימה פרויקטים מהותיים בתחום. חברת מצלאוי מעסיקה בין שורותיה את מיטב האדריכלים, המהנדסים והצוותים המיומנים ביותר בכל ענפי הבניה והנדל"ן. אמצעי הייצור המגוונים והחדישים המצויים בבעלות חברת מצלאוי מאפשרים לה להיות עצמאית בביצוע הפרויקטים ולשמור על האיכות הגבוהה ביותר. מדי שנה מתווספים לרשימת ההצלחות הרבות של חברת מצלאוי פרויקטים רבים למגורים, מבני תעשייה, מרכזים מסחריים ומוסדות ציבור. משנת 2007 החברה הינה חברה ציבורית הנסחרת בבורסה הישראלית בתל אביב.

 

תחומי הפעילות העיקריים של החברה

ייזום ופיתוח מקרקעין (לרבות התחדשות עירונית) - ייזום, פיתוח, הקמה, שיווק ומכירה של פרויקטים בעיקר בתחום הבניה למגורים בישראל, לרבות התחדשות עירונית/פינוי-בינוי, דרך איתור המקרקעין, רכישתם, הקמת המבנים ומכירת היחידות. כן מבצעת החברה פעילות יזמית של מבני מסחר ותעסוקה.

החברה הראשונה בישראל בתחום ההתחדשות העירונית/פינוי ובינוי מעורבת בפרויקטים (בשלבים שונים - ייזום ושינוי תב"ע - מעל 2,000 יח"ד), והראשונה שהשלימה בהצלחה שלושה פרויקטים גדולים (בקריית אונו, כפר סבא ויהוד) ובשלבי ביצוע של פרויקט גדול נוסף (אונו פריים - בקריית אונו) שבו כבר אוכלס בניין אחד. כיום בתהליך תכנון של עוד מספר פרויקטים בפינוי בינוי בערים קריית אונו, בת ים, רמת גן ות"א.

לראיה החברה נבחרה בשנת 2016 למקום הראשון והמכובד במדד התחדשות עירונית "פינוי בינוי" אשר נערך ע"י מדלן וגלובס.

 

ביצוע

החברה מנהלת ומבצעת את הפרויקטים בביצוע עצמי. אמצעי הביצוע הינם בבעלות החברה: לרבות מנופים, משאיות, משאבות בטון,טרקטורים, צמ"ה, פיגומים וכד'. יצוין כי בעבר החברה סיפקה שירותי קבלנות ביצוע לצדדים שלישיים בעיקר בתחום המגורים (החברה ביצעה פרויקטים עבור חברות כגון אזורים ואפריקה ישראל).

 

נדל"ן מניב

אחזקה וניהול של נכסים מניבים בישראל, אותם בנתה החברה במסגרת פיתוח המקרקעין או במסגרת רכישה, בעיקר בייעוד למשרדים ומרכזים מסחריים, בבעלות בלעדית או משותפת.

החברה מחזיקה ומנהלת כ-11,000 מ"ר נכסים מניבים למסחר ומשרדים.

 

להלן רשימת פרויקטים עיקריים בתחומי הפעילות של החברה:

 • פרויקט מגורים יוקרתי במתחם עלית - רמת גן - המגדל הראשון בשלבי ביצוע מתקדמים. הבניין השני בתהליכי תכנון.
 • פרויקט MY ביהוד מונסון - בנייה של 4 בניינים מפוארים בהיקף של 168 יח"ד וקומת מסחר במרכז יהוד, הפרויקט בשלבי אכלוס סופיים.
 • פרויקט ONO PRIME - פרויקט פינוי בינוי נוסף בקריית אונו (מתחם הכלנית) לפינוי של 92 יח"ד ובנייה של כ-393 יח"ד וביצוע חיזוק תמ"א לבניין הכלנית.

שלב א' של הפרויקט במסירות וגמר ביצוע ושלב ב' בתחילת בנייתו.

 • פרויקט יוספטל - החברה מקדמת ברח' יוספטל 101-109 בבת ים, פרויקט לפינוי ובינוי בהיקף רחב, לפיו החברה תהרוס 5 בניינים ישנים בהם כ-240 דירות ובמקומם ייבנו 1,010 יח"ד ב-6 מגדלי מגורים הכוללים גם שטחי מסחר ותעסוקה. התב"ע אותה מקדמת החברה הופקדה ע"י הועדה המחוזית לתכנון ובניה ופורסמה להתנגדויות.
 • פרויקט הכוזרי הרצליה - פרויקט בשיתוף פעולה עם חברת אפריקה - ישראל, פינוי של 3 בניינים ישנים, 66 יח"ד ובינוי של 6 בניינים חדשים, 204 יח"ד.

 

פרויקטים מאוכלסים בתחום התחדשות עירונית / פינוי בינוי

 • "אונו הירוקה" בקריית אונו - "פינוי-בינוי", בשטח של 27 דונם. פינוי של 10 בניינים ישנים ובינוי של 11 בניינים חדשים. סה"כ 168 בעלי קרקע ובמקומם נבנו 532 יח"ד חדשות מאוכלסות.
 • כפר סבא - פינוי של 40 יח"ד. בינוי של 120 יח"ד.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • ביטוי תרבותי לוקלי בתכנון אדריכלי לסביבות עבודה

  העבודה המשרדית הרווחת במטרופולינים ברחבי העולם מאופיינת בכך שמיליוני בני אדם מבלים במשרד זמן רב יותר מאשר בבתיהם, הלכה למעשה. כדי להפוך את חווית העבודה ואת הסביבה המשרדית לחוויה נעימה התומכת ב-Well Being של העובדים, חשוב להסתמך על Workplace Strategy, מתודה לתכנון סביבות העבודה, אשר משקללת את צרכי הארגון והעובדים כדי ליצור חללי עבודה אופטימליים.

  ביטוי תרבותי לוקלי בתכנון אדריכלי לסביבות עבודה

 • זכות בלתי הדירה במקרקעין, האומנם?

  מבית מדרשו של משרד עו"ד קוהלי יצאה הלכה חדשה ומעניינית שניתנה ע"י כב' ביהמ"ש העליון לפיה זכות בלתי הדירה* הסתיימה ע"י פיצוי מחצית משווי הערכת שמאי שייבחן עלות בניית הנכס בלבד.

  זכות בלתי הדירה במקרקעין, האומנם?

 • "הנזק מהגודש בכבישים הוא כ – 40 מיליארד שקלים והוא מעיב על הצמיחה הפוטנציאלית בצריכה הפרטית, זו בעיה שחייבים לפתור"

  השבוע התקיים במשרדי דן אנד ברדסטריט פורום DUN'S 100 של בכירי ענף הרכב והתחבורה בישראל. כמדי שנה התאספו בכירי הענף לדיון פתוח על האתגרים העומדים בפני הענף ועל הפתרונות האפשריים. השיח התמקד בהתפתחויות הטכנולוגיות בתחום ובהשפעות שלהן על גורמי השלטון והרגולטורים, וכן על בעיית הגודש בכבישים והפתרונות האפשריים.

  "הנזק מהגודש בכבישים הוא כ – 40 מיליארד שקלים והוא מעיב על הצמיחה הפוטנציאלית בצריכה הפרטית, זו בעיה שחייבים לפתור"

 • חתונה ממבט ראשון – מבחן מציאות לחברה הישראלית

  בד בבד עם פיצול ערוץ 2 לשני ערוצים, העלתה חברת "קשת" לשידוריה תוכנית מציאות חדשה, "חתונה ממבט ראשון" שמה, שעל פניו נועדה להגשים אידיאל רומנטי, מציאת התאמה מורכבת ומדויקת עד כדי כך, שניתן להכיר את החתן האחד והיחיד או את הכלה האחת והיחידה לראשונה מתחת לחופה. המיונים והבדיקות שבוצעו לכל אחד מבני הזוג ע"י מומחים במגוון תחומים, נועדו לאפשר סינון מרבי ומיטבי של המשתתפים, עד כדי מציאת התאמה קרובה לשלמות, גם אם הצדדים עצמם לא נפגשו מעולם.

  חתונה ממבט ראשון – מבחן מציאות לחברה הישראלית