סמי נופי ובניו בע"מ

יזמות, בנייה ותשתיות

אייקון פרופיל

פרופיל חברה

שנת הקמה: 2009
תחום: יזמות, בנייה ותשתיות
כתובת: רח' האדריכל 2, אילת 8819001
טלפון: 08-6229988
פקס: 08-8563195
אתר החברה: https://www.saminoufi.co.il/
Facebook: לחץ לצפייה
Youtube: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • סמי נופי

  סמי נופי

  בעלים ומנכ"ל

  סמי נופי ובניו בע"מ

 • נסים נופי

  נסים נופי

  בעלים וסמנכ"ל

  סמי נופי ובניו בע"מ

אייקון אודות

אודות סמי נופי ובניו בע"מ

חברת סמי נופי ובניו בע"מ נמנית עם חברות הבניה והתשתיות המובילות בישראל. החברה אשר הוקמה לפני למעלה מעשור, נמצאת בבעלותם ובניהולם של מר סמי נופי ובנו עו"ד נסים נופי. תחומי ההתמחות של החברה כוללים עבודות עפר, פיתוח, תשתיות, עבודות ימיות, יזמות ובנייה.
מאז הקמתה ביצעה חברת סמי נופי ובניו בע"מ עשרות פרויקטים בהצלחה רבה, תוך בניית מוניטין כקבלן בעל רמת ביצוע ראשונה במעלה. כיום לחברה צבר עבודות לשנים 2021-2022 בהיקף כולל של מאות מיליוני ₪ בגין פרויקטים בהם זכתה.

ידע, נסיון, מיומנות ומוניטין

מר סמי נופי הינו אחד הקבלנים הוותיקים הפועלים זה שנים בעיר אילת. עם הגיעו מחיפה בשנת 1976 ועד היום צבר ידע, מיומנות ומוניטין רב במגוון רחב של תחומים ביניהם עבודות עפר ופיתוח, יזמות בנייה ותשתיות ובכלל זה עבודות קווי מים וביוב, תיעול, סלילת כבישים ומדרכות, תאורה ותקשורת ועבודות ימיות.
מר סמי נופי מוכר כמי שביצע עבודות לרבים מהגופים הגדולים במשק הישראלי לרבות חברת נתיבי ישראל, משרד הבינוי והשיכון, רשות שדות התעופה, רשות הנמלים, קצא"א, החברה הכלכלית לאילת, עיריית אילת, רשות ניקוז נחלים וערבה, אלקטרה בע"מ, החברה הכלכלית לפיתוח חבל אילות וכו', בזכות ניסיונו רב השנים והאיכות הבלתי מתפשרת של עבודתו, שבאה לידי ביטוי בכל פרויקט בו הוא מעורב.

חוד החנית של הטכנולוגיה

משרדי החברה ממוקמים באזור התעשייה החדש שחורת באילת ולחברה סניף נוסף ברחוב אופיר 9 בחיפה. החברה מעסיקה אנשי מקצוע מובילים בענף. כמו כן בבעלות החברה ציוד מכני הנדסי כבד הנמצא בחוד החנית של הטכנולוגיה בתחום הפיתוח והתשתיות.
החברה רשומה בפנקס הקבלנים לחוק רשום קבלנים בעבודות הנדסה בנאיות, בענף בנייה, כבישים, תשתיות ופיתוח, ביוב, ניקוז ומים בהיקף בלתי מוגבל.
לחברה תו תקן בינלאומי: ISO 9001:2000 ומערכת ניהול איכות לפי דרישות התקן הישראלי והבינלאומי.

יסודיות ומצוינות תוך התמחות ייחודית בעיר אילת

מאחר וניהול החברה מתבצע ברמה מן המעלה הראשונה, כל פרויקט נבדק היטב על ידי המחלקה ההנדסית והמחלקה הכלכלית של החברה, טרם הגשת הצעה למכרז. הבדיקה מתבצעת הן בהיבט שולי הרווח (כולל הוצאות בלתי צפויות, מימון וכד') והן בהיבט טיבו של מזמין העבודה ויכולת החברה לעמוד במלוא הדרישות לביצוע הפרויקט בפועל. חוזקה הייחודי של חברת סמי נופי ובניו בע"מ הוא התמחותה בעיר אילת, בעצם היותה חברה קבלנית היכולה לבצע עבודות משולבות במגוון תחומים בו זמנית ובעצם היותה יזמית נדל"ן למגורים. החברה מקפידה על שולי רווח נאותים ומספקים בכל פרויקט אותו היא בוחנת, והדבר ניכר בצמיחה שרושמת החברה, זאת לצד שמירה עקבית על שיעורי הרווחיות תוך שיפורם. הניהול הפיננסי של החברה מתבצע באופן מיטבי בדמות דו"חות בקרה ומעקב עדכניים הכוללים רווח והפסד מסודר באמצעות מנהלי כספים מקצועיים, וכן פירוט מלא אודות סטטוס הפרויקטים, רווחיותם, התזרים השוטף של החברה וחיתוכים נוספים בהתאם לצורך.

פרויקטים בתחום היזמות והבינוי

החברה רכשה חלקות קרקע בחיפה ובאילת למטרת בנייה למגורים.
1. רחוב הצלבנים 30, חיפה
בשנה האחרונה השיקה החברה את פרויקט "בית השגריר" למכירה. מדובר בפרויקט יוקרתי בן 7 קומות ו–14 יחידות דיור הממוקם ברחוב הצלבנים 30 בחיפה. הפרויקט נמצא בצמידות לגנים הבהאים עם נוף עוצר נשימה למפרץ חיפה. מדובר בבניין בוטיק ייחודי עם דירות בנות 4/5 חדרים, דירות גן ופנטהאוזים יוקרתיים, המתאפיין בבנייה נמוכה כדי להבטיח שמירה על הנוף הטבעי של המורדות והנוף עוצר הנשימה של מפרץ חיפה.
2. רחוב הרופא 9, חיפה
במרכז הרחוב על שם הרופא תיאודור זלוצי'סטי, החלה החברה להקים פרויקט מגורים יוקרתי בן עשר קומות ו-33 דירות, ממנו נשקף נוף עוצר נשימה של הכרמל ומרחביו התכולים של הים התיכון. לאחרונה אושר שינויי הייעוד של הקרקע.
3. התשבי, חיפה
פרויקט פינוי בינוי בשכונת התשבי בחיפה. במסגרת הפרוייקט החברה תהרוס בניין ותיק הכולל 5 דירות ותבנה במקומו בניין חדש ויוקרתי שיכלול 15 דירות וחניון.
4. בניה באילת
החברה שותפה במספר פרויקטים של בנייה בעיר אילת:
הפרויקט הראשון הוא פרויקט בינוי של 114 יח"ד באילת בשכונת המאפיה, פרויקט מגורים יוקרתי משולב בקומת מסחר הנמצא בלב ליבה של העיר הקרוי "נווה צדק".
הפרוייקט השני הוא פרויקט פינוי בינוי של 450 יח"ד באילת בשכונת המאפייה, פרויקט שמטרתו לשנות את מגמת ההגירה השלילית מהעיר ומשיכת תושבים צעירים שרוצים להשתקע בעיר. התכנית תכלול אזור מעורב למגורים ותיירות.
הפרויקט השני הוא פרויקט פינוי בינוי של 350 יח"ד באילת בשכונת הדקל, פרויקט מגורים של התחדשות עירונית הכולל חידוש שכונה, ניצול שטחים לצרכי ציבור, פתרונות חנייה, תמהיל דירות מגוון ועוד.

רשימה חלקית של פרויקטים בביצוע

• ביצוע עבודות בכביש 264 בית קמה – נחל גרר – משמר הנגב - נתיבי ישראל החברה הלאומית לתשתיות.
• הקמת מגרשי אימונים, עבודות פיתוח ותחזוקה בקריית הספורט - אילת – החברה הכלכלית לאילת.
• ביצוע עבודות בכביש 383 בכניסה למחנה חרובית – נתיבי ישראל החברה הלאומית לתשתיות תחבורה בע"מ.
• ביצוע עבודות כבישים במבוא דרך הכרמל, חיפה - נמלי ישראל.
• ביצוע עבודות תשתית באוניברסיטת בן גוריון בנגב - אוניברסיטת בן גוריון / אלקטרה.
• ביצוע עבודות שיקום חוף צפוני וחוף דרומי באילת - החברה הממשלתית להגנות ים המלח.
• ביצוע עבודות במחלף גזר בכביש 44 - נתיבי ישראל.
• ביצוע עבודות פיתוח ותשתיות בשדה התעופה המתפנה - החברה הכלכלית לאילת בע"מ / י. לרר.
• ביצוע עבודות בכביש 60, צומת עלי שלב ב' - נתיבי ישראל.
• הקמת אולם הספורט של בית ספר ימין הרצוג באילת - החברה הכלכלית לאילת.
• בניית מרפאה יועצת בי"ח יוספטל באילת - קופת חולים כללית.

אייקון פרוייקטים

פרוייקטים

אייקון מאמרים

מאמרים מאת סמי נופי ובניו בע"מ

 • יציקת רפסודה – בית השגריר, חיפה

  יציקת רפסודה – בית השגריר, חיפה

  על צלע ההר הירוק כל ימות השנה, מקימה בימים אלו חברת סמי נופי ובניו, את פרויקט הדגל "בית השגריר" ברחוב הצלבנים 30 בחיפה. הפרויקט מתוכנן בסטנדרטיים בינלאומיים מתקדמים ונמצא בצמידות לגנים הבהאים שהינו אחד מהאתרים היפיפיים בישראל ובעל שם עולמי, ממול נשקף נוף פנורמי עוצר נשימה של מפרץ חיפה הכחול והים התיכון. בפרויקט נבנה בניין בוטיק ייחודי בעל 14 יחידות דיור בלבד, אשר תוכנן בעיצוב אדריכלי ייחודי של האדריכל מיקי ורדי, תוך ירידה לפרטים הקטנים, רמות גימור ועיצוב אירופאי. הבניין בן 7 קומות עם מרפסות גדולות הצופות אל הנוף המרהיב והשקיעות המדהימות של מפרץ חיפה.

  יציקת רפסודה – בית השגריר, חיפה

בנוסף אולי יעניין אותך

 • עליית מחירי הדירות – עובדה מוצקה

  מה שגורם לעליית מחירי הנדל"ן הוא לא אינטרסים של בעלי עניין, אלא תהליך ומחסור אמיתי בדירות לאוכלוסיית ישראל. המחסור החריף מושך את המחירים מעלה

  עליית מחירי הדירות – עובדה מוצקה

 • פורום בכירי ענף המשפט בתחום ההייטק 2022

  ביום ד' ה-9.3.22 נערך במלון רויאל ביץ' תל אביב פורום Duns 100 השנתי של בכירי ענף המשפט בישראל בתחום ההייטק בהשתתפות בכירי דן אנד ברדסטריט בישראל, עמי אפלבום, יו"ר רשות החדשנות והמדען הראשי במשרד הכלכלה ובהנחיית גדעון אוקו.

  פורום בכירי ענף המשפט בתחום ההייטק 2022

 • רישום זכויות פטנט על נוגדנים בארה"ב ובאיחוד האירופי

  לטיפולים ביולוגיים מבוססי נוגדנים תפקיד מרכזי ברפואה, ושמירה על הקניין הרוחני היא קריטית על מנת לאפשר לחברה המפתחת להפיק את היתרונות הכספיים מטיפולים אלה.

  רישום זכויות פטנט על נוגדנים בארה"ב ובאיחוד האירופי

 • גלובל רוטו שקע – ממשבר עמוק להצלחה מפוארת

  גלובל רוטו שקע – ממשבר עמוק להצלחה מפוארת