עופר אהרון חברה לעבודות בניה בע"מ

בנייה, ניהול ויזמות פרויקטים

עופר אהרון חברה לעבודות בניה בע"מ
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1996
תחום: בנייה, ניהול ויזמות פרויקטים
כתובת: נורית 105 מושב אורה
טלפון: 02-6430893
פקס: 02-6429849
דוא"ל: office@oaharon.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • עופר אהרון, עופר אהרון חברה לעבודות בניה בע"מ

  עופר אהרון

  יו"ר ומייסד

  עופר אהרון חברה לעבודות בניה בע"מ

  לפרופיל המלא

  עופר אהרון
 • נחום אהרון, עופר אהרון חברה לעבודות בניה בע"מ

  נחום אהרון

  מנכ"ל ובעלים

  עופר אהרון חברה לעבודות בניה בע"מ

מנהלים בכירים

  אמיר אהרון מנהל פרויקטים, הנדסאי
  יהודה אהרון מנהל פרויקטים, הנדסאי
  אבירם אהרון מנהל פרויקטים, הנדסאי
  רון ביטון מנהל פרויקטים, הנדסאי
  לירון אלה מנהל פרויקטים, הנדסאי
  כוכבה בן סימון מחלקת הנהלת חשבונות
  אביה חפץ מחלקת שינויי דיירים
  איריס אלחרר מחלקת שינויי דיירים
אייקון אודות

אודות עופר אהרון חברה לעבודות בניה בע"מ

עופר אהרון חברה לעבודות בניה בע"מ נוסדה בשנת 1996 על ידי עופר ונחום אהרון, בעלי תואר הנדסאי בניין. החברה עוסקת ביזמות ו והן בביצוע, החברה הינה חברה משפחתית הרשומה ברשם הקבלנים בסיווג הגבוה ביותר (ג'-5) המקנה לה את היכולת לעבוד בכל קנה מידה כלכלי וביצועי. כמו כן רשומה החברה בוועדה הבין משרדית כחברה מורשית לביצוע עבודות ממשלתיות (קבלן כוכבית). 

החברה יוזמת ובונה כ-300 יחידות דיור בשנה בהיקפים של מאות מיליוני שקלים. בחברה מועסקים באופן שוטף כמאה עובדים ובכללם מהנדסי ביצוע, הנדסאים, מנהלי פרויקטים, מנהלי עבודה מוסמכים, מעצבי פנים, מתאמות שינויי דיירים, מחלקת הנהלת חשבונות ועוד. בראשית פעילותה עסקה החברה בקבלנות ביצוע של מוסדות חינוך ומוסדות ציבור עבור רשויות מקומיות ומשרדי ממשלה ועם השנים היא התרחבה לעיסוק בבנייה רוויה למגורים ונדל"ן מניב אשר עיקר פעילותה כיום.

הנהלת החברה

החברה הוקמה על ידי עופר אהרון, מנכ"ל החברה ובעל עשרות שנות ניסיון בתחום. עופר עסק בתחום הבנייה כעצמאי במשך שנים רבות עד אשר הקים את החברה בשנת 1996 ועם הקמתה הצטרף אליו אחיו נחום שותפו לדרך, גם הוא הנדסאי בניין בהשכלתו. נחום משמש כסמנכ"ל החברה והוא אחראי על ביצועם של הפרויקטים בפועל כאשר עופר אחראי על תחום התכנון מרגע הזכייה במכרז ועד לקבלת היתר הבנייה. בחברה מועסקים בני משפחה נוספים כמנהלי ומתאמי פרויקטים הנדסאים ומהנדסים.

בניית איכות וסטנדרטים גבוהים

עיקר פעילותה של  עופר אהרון חברה לעבודות בניה בע"מ בייזום ובניית פרויקטים בבנייה רוויה ופרויקטים לתעסוקה ומסחר. בכל הפרויקטים בהם היא לוקחת חלק מקפידה החברה על סטנדרט בנייה גבוה החל משלב התכנון עד לביצוע הסופי של כל פרויקט. לצורך ליווי הפרויקטים מעסיקה החברה יועצים, מהנדסים וקבלנים מהשורה הראשונה, כולם בעלי ניסיון וידע רבים. לחברה מוניטין רב של עשרות שנים חברה אמינה העומדת בלוחות הזמנים, מקפידה על בנייה איכותית ומספקת שירות ליווי מקיף ללקוחותיה. החברה עומדת בתקני איכות מחמירים iso 9002 והיא מפוקחת מדי שנה על ידי מכון התקנים.

חברת בנייה ירושלמית מובילה

החברה בונה בכל רחבי הארץ: במבשרת ציון, מעלה אדומים, ראשון לציון, ביתר עלית, הר חומה , מלחה, פסגת זאב, ועוד. החברה נחשבת לחברת בוטיק ומדורגת בעשיריה הראשונה של חברות היזמות והבנייה בירושלים הודות לסטנדרט הבנייה שלה והסיווג הקבלני הבלתי מוגבל. ייחודה, מעבר לאיכות הבנייה, המפרט הטכני והגימור היוקרתי, הוא באבן הירושלמית המיוחדת (בירזית צהוב) בה היא בונה את כל הפרויקטים שלה.  

חברה יזמית ומבצעת כאחד

יתרונה הגדול של החברה טמון בעובדה שהיא גם יזמית וגם קבלנית, מאחר וכל ביצוע הפרויקטים מבוצעים ע"י חברת נחום אהרון בע"מ שהיא גם בעלת הסיווג הגבוה ביותר (ג'-5) והיא חברת הבת של  ע.אהרון כך שלקוחותיה מקבלים את כל הדרוש להם תחת קורת גג אחת ובעצם נמצאים בקשר עם החברה מרגע חתימת החוזה ועד למסירת המפתח, ללא מתווכים חיצוניים. זוהי אחת הסיבות לכך שמרבית לקוחות החברה הם לקוחות חוזרים או לקוחות ששמעו על החברה דרך המלצות. 

פרויקטים בולטים

פרויקטים לאחר בנייה ואכלוס 
על הפרויקטים אותם בנתה החברה עד היום וכבר אוכלסו ניתן למנות את הבאים: "פסגת הווילות", בשכונת פסגת זאב, ירושלים – במסגרת פרויקט זה בנתה החברה 22 וילות יוקרה, כל וילה בעלת שטח דירתי של 250 מ"ר ומשתרעת על מגרש של 500 מ"ר; "נתיב המזלות" בשכונתפסגת זאב, בירושלים – פרויקט במסגרתו נבנו  4 מגדלי מגורים בני 42 יחידות דיור; "נופי הפסגה" בשכונת פסגת זאב, ירושלים – פרויקט בו נבנו 2 מגדלי מגורים בני 44 יחידות דיור; "פארק הפסגה" בשכונת פסגת זאב, ירושלים – פרויקט בו נבנו 3 מגדלי מגורים בני 68 יחידות דיור; "נופי אדומים" במעלה אדומים – פרויקט בו נבנו 2 מגדל מגורים בעלי 22 יחידות דיור ועוד ועוד.

פרויקטים בביצוע
על הפרויקטים הנמצאים כעת בבנייה ניתן למנות את: "מורדות גילה",בשכונת גילה, ירושלים – פרויקט בן 4 בניינים ו-98 יחידות דיור; פרויקט מחיר למשתכן בשכונת הנרקיסים בראשון לציון – במסגרת הפרויקט נבנים 3 מגדלי מגורים 135 יח"ד; פרויקט מחיר למשתכן בבית"ר עלית – במסגרת הפרויקט נבנים 4 מגדלי מגורים בני 77 יחידות דיור; בניית מרכז on aharon במבשרת ציון – הקמת מרכז מסחר ומשרדים בן 7 מפלסים מתוכם 10 אלף מ"ר משרדים ו-2800 מ"ר שטחי מסחר; פרויקט מורדות מלחה בירושלים – בניית 2 בניינים  בעלי 18 יחידות דיור.

פרויקטים בתכנון
בנוסף החברה מתכננת כעת פרויקט מלונאות ומסחר בים המלח – בניית מלון יחידות נופש שישתרע על 2500 מ"ר לצד שטח מסחרי של 5000 מ"ר. המלון יכלול חוף ים פרטי צמוד ועל תכנונו אמון האדריכל יואל פייגין המתמחה בתחום המלונאות.

התחדשות עירונית

בשנים האחרונות החלה החברה לעסוק גם בתחום ההתחדשות העירונית ובמסגרת זו היא מקדמת כעת 2 פרויקטים: פרויקט תמ"א 38 חיזוק עיבוי ברחוב חסדא בשכונת בקעה בירושלים – במסגרת הפרויקט מבצעת החברה חיזוק לבניין רכבת עם 6 כניסות ו-86 יחידות דיור. פרויקט נוסף הנמצא בתכנון הוא פינוי בינוי ברחוב איסלנד בקרית יובל, ירושלים – פרויקט במסגרתו ייהרס בניין רכבת עם 4 כניסות ובמקומו ייבנו 4 בניינים בני 164 יחידות דיור.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • משכנתא בימי הקורונה: המומחים של חברת באמונה עושים לכם סדר

  לקיחת משכנתא, במיוחד עבור אלו שעושים זאת בפעם הראשונה, היא אינה משימה פשוטה כלל ועיקר. בתקופת הקורונה, עם הריחוק החברתי וחוסר הוודאות בשוק ההלוואות, המשימה הופכת לקשה כפליים. שוחחנו עם מקצועני הנדל״ן של חברת באמונה, מחברות הבנייה המובילות בישראל לבנייה למגזר הדתי, כדי שתדעו כל מה שצריך על לקיחת משכנתא בימי הקורונה

  משכנתא בימי הקורונה: המומחים של חברת באמונה עושים לכם סדר

 • יוזמי מס הפחמן – היזהרו מלהפוך קורבן של תחלואי הרגולציה

  הסתכלות צרה על השורה התחתונה בלבד - עצם קיומם של מנגנוני מס פחמן בעולם - מבלי לראות את התמונה הכוללת, עלולה להביא לתוצאה כלכלית קשה למשק ואף להיכשל בהשגת המטרה הסביבתית

  יוזמי מס הפחמן – היזהרו מלהפוך קורבן של תחלואי הרגולציה

 • על הקשר ההדוק שבין פטנטים לפיתוח עסקי

  שש נקודות שכל יזם מתחיל חייב להבין

  על הקשר ההדוק שבין פטנטים לפיתוח עסקי

 • ייפוי כח מתמשך – מה חשוב לדעת?

  מהו ייפוי כח מתמשך? מי יכול לערוך ייפוי כח מתמשך? מהם יתרונותיו ומי מוסמך לערוך אותו? על כל אלו ועוד, בכתבה שלפניכם

  ייפוי כח מתמשך – מה חשוב לדעת?