עופר אהרון חברה לעבודות בניה בע"מ

בנייה, ניהול ויזמות פרויקטים

עופר אהרון חברה לעבודות בניה בע"מ
אייקון פרופיל

פרטי התקשרות

שנת הקמה: 1996
תחום: בנייה, ניהול ויזמות פרויקטים
כתובת: נורית 105 מושב אורה
טלפון: 02-6430893
פקס: 02-6429849
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.oaharon.co.il
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • עופר אהרון

  עופר אהרון

  יו"ר ומייסד

  עופר אהרון חברה לעבודות בניה בע"מ

  עוד על עופר אהרון

  עופר אהרון
 • נחום אהרון

  נחום אהרון

  מנכ"ל ובעלים

  עופר אהרון חברה לעבודות בניה בע"מ

מנהלים בכירים

  אמיר אהרון מנהל פרויקטים, הנדסאי
  יהודה אהרון מנהל פרויקטים, הנדסאי
  אבירם אהרון מנהל פרויקטים, הנדסאי
  רון ביטון מנהל פרויקטים, הנדסאי
  לירון אלה מנהל פרויקטים, הנדסאי
  כוכבה בן סימון מחלקת הנהלת חשבונות
  אביה חפץ מחלקת שינויי דיירים
  איריס אלחרר מחלקת שינויי דיירים
אייקון אודות

אודות עופר אהרון חברה לעבודות בניה בע"מ

עופר אהרון חברה לעבודות בניה בע"מ נוסדה בשנת 1996 על ידי עופר ונחום אהרון, בעלי תואר הנדסאי בניין. החברה עוסקת ביזמות ובביצוע לבניה רוויה ומסחר מניב, החברה הינה חברה משפחתית הרשומה ברשם הקבלנים בסיווג הגבוה ביותר (ג'-5) המקנה לה את היכולת לעבוד בכל קנה מידה כלכלי וביצועי. כמו כן רשומה החברה בוועדה הבין משרדית כחברה מורשית לביצוע עבודות ממשלתיות (קבלן כוכבית), כמו כן בשנת 2020 זכתה החברה ע"י dun's 100 במאה חברות הנדל"ן המשפיעות במשק הישראלי.

החברה יוזמת ובונה כ-500 יחידות דיור בשנה בהיקפים של מאות מיליוני שקלים. בחברה מועסקים באופן אורגני כמאה עובדים ובכללם מהנדסי ביצוע, הנדסאים, מנהלי פרויקטים, מנהלי עבודה מוסמכים, מעצבי פנים, מתאמות שינויי דיירים, מחלקת הנהלת חשבונות ועוד. בראשית פעילותה עסקה החברה בקבלנות ביצוע של מוסדות חינוך ומוסדות ציבור עבור רשויות מקומיות ומשרדי ממשלה ועם השנים היא התרחבה לעיסוק בבנייה רוויה למגורים ונדל"ן מניב אשר עיקר פעילותה כיום.

הנהלת החברה

החברה הוקמה על ידי עופר אהרון, מנכ"ל החברה ובעל עשרות שנות ניסיון בתחום. עופר עסק בתחום הבנייה כעצמאי במשך שנים רבות עד אשר הקים את החברה בשנת 1996 ועם הקמתה הצטרף אליו אחיו נחום שותפו לדרך, גם הוא הנדסאי בניין בהשכלתו. נחום משמש כסמנכ"ל החברה והוא אחראי על ביצועם של הפרויקטים בפועל כאשר עופר אחראי על תחום התכנון מרגע הזכייה במכרז ועד לקבלת היתר הבנייה. בחברה מועסקים בני משפחה רבים כמנהלי ומתאמי פרויקטים הנדסאים ומהנדסים.

בניית איכות וסטנדרטים גבוהים

עיקר פעילותה של עופר אהרון חברה לעבודות בניה בע"מ בייזום ובניית פרויקטים בבנייה רוויה ופרויקטים לתעסוקה ומסחר. בכל הפרויקטים בהם היא לוקחת חלק מקפידה החברה על סטנדרט בנייה גבוה החל משלב התכנון עד לביצוע הסופי של כל פרויקט. לצורך ליווי הפרויקטים מעסיקה החברה יועצים, מהנדסים וקבלנים מהשורה הראשונה, כולם בעלי ניסיון וידע רבים. לחברה מוניטין רב של עשרות שנים, חברה אמינה העומדת בלוחות הזמנים, מקפידה על בנייה איכותית ומספקת שירות ליווי מקיף ללקוחותיה. החברה עומדת בתקני איכות מחמירים iso 9002 והיא מפוקחת מדי שנה על ידי מכון התקנים.

חברת בנייה ירושלמית מובילה

החברה בונה בכל רחבי הארץ: מבשרת ציון, מעלה אדומים, ראשון לציון, ביתר עלית, ירושלים ועוד. החברה נחשבת לחברת בוטיק ומדורגת בעשיריה הראשונה של חברות הנדל"ן והבנייה בירושלים הודות לסטנדרט הבנייה והסיווג הקבלני הבלתי מוגבל. ייחודה, מעבר לאיכות הבנייה, הם המפרט הטכני העשיר והגימור היוקרתי, אלו הם אבני הדרך של החברה.

חברה יזמית ומבצעת כאחד

יתרונה הגדול של החברה טמון בעובדה שהיא גם יזמית וגם מבצעת, מאחר וכל ביצוע הפרויקטים מבוצעים ע"י חברת נחום אהרון בע"מ וגם היא  בעלת הסיווג הגבוה ביותר (ג'-5) והיא חברת הבת של חברת עופר אהרון, כך שלקוחותיה מקבלים את כל הדרוש להם תחת קורת גג אחת ובעצם נמצאים בקשר רציף עם החברה מרגע חתימת החוזה ועד למסירת המפתח, ללא מתווכים חיצוניים. זוהי אחת הסיבות לכך שמרבית לקוחות החברה הם לקוחות ותיקים או לקוחות ששמעו על החברה דרך המלצות.

פרויקטים בולטים

פרויקטים מאוכלסים 
בין הפרויקטים אותם בנתה החברה וכבר אוכלסו ניתן למנות את: "פסגת הוילות" בשכונת פסגת זאב בירושלים במסגרת הפרויקט בנתה החברה 22 וילות יוקרה, כל וילה בעלת שטח דירתי של 250 מ"ר ומשתרעת על מגרש של 500 מ"ר; "נתיב המזלות" בשכונת פסגת זאב, פרויקט במסגרתו נבנו  4 בנייני מגורים בני 42 יחידות דיור; "נופי הפסגה" בשכונת פסגת זאב, פרויקט בו נבנו 2 בנייני מגורים בני 44 יחידות דיור; "פארק הפסגה" בשכונת פסגת זאב, פרויקט בו נבנו 3 בנייני מגורים בני 68 יחידות דיור; "נופי אדומים" במעלה אדומים פרויקט בו נבנו 2 בנייני מגורים בעלי 22 יחידות דיור  פרויקט "מורדות גילה", שנבנה בשכונת גילה בירושלים הכולל 4 בנייני מגורים, 88 יחידות דיור.

פרויקטים בביצוע
פרויקט מחיר למשתכן בשכונת הנרקיסים בראשון לציון, במסגרת הפרויקט נבנים 2 מגדלי מגורים ויכללו 95 יח"ד; פרויקט מחיר למשתכן בבית"ר עלית במסגרת הפרויקט נבנים 5 בנייני מגורים ויכללו 70 יחידות דיור; בניית מרכז on אהרון במבשרת ציון, הקמת מרכז מסחר ומשרדים בן 7 מפלסים מתוכם 24 אלף מ"ר משרדים ו-3,000 מ"ר שטחי מסחר; פרויקט מורדות מלחה בירושלים, בניית 2 בניינים בעלי 18 יחידות דיור, פרויקט הר  חומה, הקמת 10 בניינים מול נוף פתוח, הפרויקט יכלול 125 יח"ד; ראשון לציון שכונת נוריות 118 יח"ד בשלושה בניינים עם מרכז מסחרי.

פרויקטים בתכנון
בנוסף החברה מתכננת כעת פרויקט מלונאות ומסחר בים המלח חוף "קליה" שטח הפרויקט 250 דונם וכולל בניית מלון עם 250 חדרים ואולם כנסים, 180 יחידות נופש פרטיות בשטח 120 מ"ר כל אחת עם בריכת מים ענקית וכמובן חוף הים של ים המלח, בנוסף יבנה שטח מסחרי של 5000 מ"ר ועוד אטרקציות נוספות וטובות, על תכנון הפרויקט אמון האדריכל המוערך יואל פייגין המתמחה בתחום המלונאות.

התחדשות עירונית

בשנים האחרונות החלה החברה ליזום פרויקטים בתחום ההתחדשות העירונית ובמסגרת זו היא מקדמת כעת 4 פרויקטים: פרויקט תמ"א 38 חיזוק עיבוי ברחוב חסדא בשכונת בקעה בירושלים, במסגרת הפרויקט מבצעת החברה חיזוק לבניין רכבת עם 6 כניסות הכולל 96 יחידות דיור. פרויקט נוסף הנמצא בתכנון הוא פינוי בינוי ברחוב איסלנד בקרית יובל, ירושלים, פרויקט במסגרתו ייהרס בניין רכבת עם 4 כניסות ובמקומו ייבנו 4 בניינים בני 164 יחידות דיור, נוסף להם בשכונות גילה וקריית יובל שבכל אחת מהן ייבנו מאות יחידות דיור.

בנוסף אולי יעניין אותך