עמירם סיון בע"מ חברה לבניין

קבלנות, יזמות ובניה ציבורית בישראל, יזמות בחו"ל

עמירם סיון בע"מ חברה לבניין
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1985
תחום: קבלנות, יזמות ובניה ציבורית בישראל, יזמות בחו"ל
כתובת: רובינזון 15 פתח תקווה 49560
טלפון: 03-9222003
פקס: 03-9044704
דוא"ל: Amiram@amiram.co.il
אתר החברה: http://www.amiram.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

מנהלים בכירים

  עמירם סיון יו"ר ובעלים
  אריאל בן חמו מנכ"ל
אייקון אודות

אודות עמירם סיון בע"מ חברה לבניין

חברת עמירם סיון בע"מ היא חברה פרטית אשר מתמחה בקבלנות, יזמות ובניה ציבורית בישראל ופועלת בתחום היזמות בפולין באמצעות חברות זרות בעשור האחרון.
ההחברה החלה את דרכה בשנת 1985 בבניית מבני מגורים בהיקפים קטנים. כיום החברה עוסקת בעיקר בבניית מוסדות חינוך וציבור עבור הרשויות המקומיות, משרד הביטחון והמגזר הפרטי. כמו כן החברה הינה יזמית של פרוייקטים למגורים ומשרדים בארץ ובעולם. בין היתר, החברה בונה באמצעות חברות זרות מאות יחידות ומסחר בפולין. חברת עמירם סיון מעורבת בפרויקטים המשלבים טכנולוגיות מתקדמות אשר מעניקים לה פתרונות הנדסיים וביצועיים לפרויקטים מורכבים ורב תחומיים במהירות וביעילות.
חברת עמירם סיון עוסקת בתחומי ביצוע עבודות קבלניות לבנייה ותשתיות במגזר הציבורי, בהם הקמת מבני משרדים, מסחר ותעשייה, מחנות צה"ל, מוסדות ציבור ונציגויות ישראל בחו"ל. בנוסף, החברה מתמחה בביצוע עבודות קבלניות לבנייה במגזר העסקי והפרטי, כגון הקמת מבני מגורים, משרדים, מרכזים לוגיסטיים, מסחר ותעשייה.
לחברה היקף ביצוע "בלתי מוגבל" (ג' 5), החברה בעלת אישור קבלן מוכר ובעלת תקן ISO 9001:2000.
כמו כן, חברת עמירם סיון הינה ספק רשום לעבודות הנדסיות במשרד הביטחון וגופים ציבוריים. החברה משמשת אף כזכיינית של החברה למשק וכלכלה של השלטון המקומי זה עשרות שנים, במסגרת תכנון וביצוע מוסדות חינוך וציבור, לרבות אולמות ספורט.

תאגידים מקושרים

מנהרות רולצור
מנהרות רולצור היא החברה המובילה בישראל המתמחה בתחומי המנהור והכרייה התת קרקעית. לחברת עמירם סיון בעלות של 33% ממנהרות רולצור.

רולידר
חברת רולידר בע"מ הוקמה בשנת 1966 ונמנית עם חברות ההנדסה האזרחית המובילות בישראל, ושותפה בפרויקטים מורכבים ונרחבים בתחום התשתיות בארץ. לחברת עמירם סיון בעלות של 33% מחברת רולידר.

חברה אחות

תעוש לוגיסטיקה
חברת תעוש לוגיסטיקה בע"מ מספקת מגוון רחב של שירותים לוגיסטיים בארץ ובחו"ל, תמיכה, גיוס כוח אדם ושירותי רכש. כיום עוסקת החברה במתן שירותים לוגיסטיים, ובעיקר רכש וציוד הנדסי עבור רולידר גאנה.

פרויקטים נבחרים

פרויקטים בחו"ל עבור גופים ממשלתיים
לחברת עמירם סיון ניסיון רב-שנים בהקמת שגרירויות עבור מדינת ישראל בכל רחבי העולם, ובין היתר ניתן למנות את הקמת שגרירות ישראל בבודפשט, הקמת שגרירות ישראל במוסקבה, הקמת שגרירות ישראל ברומא לוותיקן, הקמת שגרירות ישראל בקהיר, הקמת שגרירות ישראל בברלין ואת הקמת שגרירות ישראל באלכסנדריה.

מבנים עבור משרד הביטחון
בשלושים שנות פעילותה של חברת עמירם סיון בנתה החברה מאות אלפי מ"ר למערכת הביטחון, בהם מבני מגורים, מבני משרדים, מחסנים רב תכליתיים, מבנה משרדים משרד רוה"מ, טרמינל מעבר ארז, הקמת פרויקטים ייחודיים לזרועות הביטחון וכן את מתחם חולות בנגב.

מוסדות חינוך ומתקני ספורט
לחברת עמירם סיון ניסיון נרחב בהקמת מוסדות חינוך הכולל ביצוע של מאות פרויקטים בתחום, בהם בתי ספר, גני ילדים, בתי-כנסת, מתנ"סים, הקמת מרכזי פיס קהילתיים, מרכזים לגיל הזהב, היכלי ספורט (כגון היכל הספורט דרייב אין – ת"א, היכל הכדורסל של אילת ועוד), בתי כנסת וישיבות כגון ישיבת הר המור, ישיבת נווה דקלים וראשית בית שמש, תוך עמידה בלוח זמנים מדויק והקפדה על איכות ביצוע ראשונה במעלה.

מבני משרדים ומרכזים לוגיסטיים
הניסיון הרב של חברת עמירם סיון בתחום זה כולל הקמת מבני משרדים למשרדי הממשלה השונים, לסקטור הפרטי ולסקטור הציבורי, המהווים נגזרת של תכנון אדריכלי שמאופיין בדרך כלל לשימוש עצמי או עבור לקוחות שמעוניינים בהשקעה בנכסים מניבים. בנוסף, החברה הינה בעלת ניסיון מקצועי נרחב בהקמת מרכזים לוגיסטיים מתקדמים, כגון מרלו"ג חברת החשמל בעכו, מרלו"ג חברת אוסם, מרלו"ג חברת טבע ופרויקטים רבים נוספים בתחום זה.

פרויקטים בחו"ל  - פולין

קונסטנצין - ורשה
חברת עמירם סיון הקימה פרויקט של כ - 108 יחידות צמודות קרקע בעיירה צמודה לעיר הבירה וורשה (דמוי סביון).
הפרויקט נבנה כשכונה סגורה הנהנית מאבטחה ושמירה.

פוזנן
החברה בנתה פרויקט מגורים שמכיל 775 דירות בגדלים שונים ובתוספת שטח מסחרי של 1200 מ"ר (בשטח בנוי כולל של 90,000 מ"ר). הפרויקט ממוקם במערב העיר, כחמישה ק"מ מהמרכז וליד אצטדיון הכדורגל של העיר.

וורוצלאב
החברה הקימה פרויקט מגורים ומסחר במרכז העיר כולל – 310 דירות – 1000 מ"ר משרדים- 3000 מ"ר מסחרי.

זולבוש - ורשה
החברה בנתה פרוייקט מגורים בהיקף של 440 יח"ד במרחב הירוק של ורשה.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • מגורים מעורבים

  מגמת עירוב השימושים תופסת תאוצה ונותנת מענה לקהל רוכשים רב שמבקשים חווית מגורים מתחת לבית

  מגורים מעורבים

 • מהי כתובה?

  כולנו מכירים את הכתובה עליה חותם הבעל במעמד החופה, ואותה מקריאים בקול, בשפה הארמית. נדמה כי לאחר החופה, כולם מעדיפים לשכוח מקיומה של הכתובה, אבל חשוב להבהיר כי מדובר במסמך משפטי לכל דבר ועניין

  מהי כתובה?

 • סביבת ה– M&A הברזילאית ויוזמות חדשות של חוקי טכנולוגיה וחדשנות

  מטרת מאמר זה הינה ליצור ולהציג זווית הסתכלות על שוק המיזוגים והרכישות בברזיל וכן לתאר את ההזדמנויות השונות להשקעות זרות במדינה, בייחוד, לאור יוזמות חדשות של הממשל הפדרלי החדש בהקשר של קידום חדשנות ועסקים דיגיטליים.

  סביבת ה– M&A הברזילאית ויוזמות חדשות של חוקי טכנולוגיה וחדשנות

 • חקירות של הרשויות האמריקאיות ואכיפת חוקי ארה"ב

  הסיכונים אליהם נחשפות חברות ותאגידים ישראליים

  חקירות של הרשויות האמריקאיות ואכיפת חוקי ארה"ב