פרל כהן צדק לצר ברץ

משרד עורכי דין ועורכי פטנטים

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

כתובת: תל אביב:
מרכז עזריאלי, המגדל העגול, קומה 18, 6702101
הרצליה:
רח' שנקר 5, ת.ד. 12704, 4673339
טלפון: 09-9728000 פקס: 09-9728001
חיפה:
פארק מת"מ, בניין 25, רח' אנדרי סחרוב 9 חיפה, 3508409
טלפון: 077-5444818 פקס: 077-5444817
ניו יורק:
1500 Broadway, 12th Fl., 10036
טלפון: 646-878-0800 פקס: 646-878-0801
בוסטון:
50 Congress St., Suite 640, MA 02109
טלפון: 617-228-5720 פקס: 617-228-5721
לונדון:
16Upper Woburn Place, London, WC1H 0BS, UK
טלפון: 44-203-714-4950 פקס: 44-203-714-4954
טלפון: 03-6073777
פקס: 03-6073778
אתר החברה: http://www.PearlCohen.com
Facebook: לחץ לצפייה
Linkedin: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים בחברה

 • זאב פרל

  זאב פרל

  שותף מנהל

  פרל כהן צדק לצר ברץ

  לפרופיל המלא

  זאב פרל
 • מרק כהן

  מרק כהן

  שותף בכיר

  פרל כהן צדק לצר ברץ

 • נחמן כהן צדק

  נחמן כהן צדק

  שותף בכיר

  פרל כהן צדק לצר ברץ

 • דורון לצר

  דורון לצר

  שותף בכיר

  פרל כהן צדק לצר ברץ

 • בנימין ברץ

  בנימין ברץ

  שותף בכיר

  פרל כהן צדק לצר ברץ

 • יעל ברץ

  יעל ברץ

  שותפה בכירה

  פרל כהן צדק לצר ברץ

 • דור כהן צדק

  דור כהן צדק

  שותפה בכירה

  פרל כהן צדק לצר ברץ

שותפים בכירים

  עטיר יפה
  יוסי מרקוביץ
  טל רוטמן, ד"ר
  אנה משה
  קליה קליין
  חיים רביה
  עודד קדוש
  גיא יונאי
  אסף ויילר
אייקון אודות

אודות פרל כהן צדק לצר ברץ

פרל כהן צדק לצר ברץ ("פרל כהן"), הינו משרד עורכי דין ועורכי פטנטים בינלאומי הפועל ממשרדים הממוקמים בערים מרכזיות בעולם: תל אביב, הרצליה, חיפה, ניו יורק, בוסטון ולונדון. בזכות הנוכחות הייחודית של המשרד בזירה הבינלאומית, לפרל כהן מוניטין יוצא דופן בייצוג עסקאות מסחריות חוצות גבולות (לרבות בתחום ההי-טק, שוקי הון, מיזוגים ורכישות), בד בבד עם היותו המשרד המוביל בישראל בתחום הקניין הרוחני והפטנטים ולצד דירוגו בשנת 2015 כמשרד עורכי הפטנטים הגדול בישראל.

פרל כהן מייצג בעיקר חברות השואפות לחדשנות, כולל Fortune 500 וחברות בתחילת דרכן, סטארט-אפים ויזמים, משקיעים, מוסדות אקדמיים וגופים ציבוריים. הצוות הבינלאומי של פרל כהן פועל בשיתוף פעולה הדוק במטרה לספק ללקוחות המשרד מענה מקיף לטיפול בסוגיות משפטיות ומקצועיות בארה"ב, אירופה, וישראל, כמו גם עבור רוסיה וחבר המדינות, איברו-אמריקה, קנדה, ודרום אסיה.

תחומי העיסוק של פרל כהן נרחבים ביותר, וכוללים אנשי מקצוע בעלי רקע אקדמי ומקצועי מגוון. בין תחומי העיסוק העיקריים של המשרד מצוי עולם הקניין הרוחני והפטנטים על רבדיו הרבים, היי-טק, קרנות הון סיכון והשקעות פרטיות, שוקי הון וני"ע, מיזוגים ורכישות, דיני עבודה, מיסים, נדל"ן, תחרות והגבלים עסקיים, רילוקיישן עסקי ודיני אינטרנט.

 

תחומי התמחות

קניין רוחני

פטנטים: קבוצת הפטנטים של פרל כהן מספקת את החזון האסטרטגי ואת הידע והיצירתיות הדרושה לניהול תיק פטנטים כמו גם להכנה ולהגשת בקשות פטנטים תוך "מוכנות לליטיגציה" ולמסחור טכנולוגיות. עורכי הפטנטים הינם בעלי תארים מדעיים מתקדמים במגוון רחב של תחומים כגון תחום התקשורת, התוכנה, מוליכים למחצה, מכשור רפואי, פרמצבטיקה וביו-טכנולוגיה.

סימני מסחר ומותגים: קבוצת סימני המסחר של פרל כהן מגינה על סימני מסחר מהמפורסמים ביותר בעולם והיא בעלת ניסיון אדיר ברישום, הגנה ואכיפה של זכויות על סימני מסחר מול מתחרים, זייפנים ויבואנים מקבילים.

רישוי ועסקאות IP: קבוצת הרישוי של פרל כהן מספקת ייצוג כולל במגוון נושאי רישוי, עסקאות מכירה, ומציאת פתרונות יצרתיים לטכנולוגיות ייחודיות ומורכבות. חברי קבוצת הרישוי של פרל כהן הינם מומחים בתכנון ובניהול משא ומתן בעסקאות קניין רוחני על מנת להשיג את יעדי הלקוחות באופן מיטבי.

אינטרנט, תוכנה ודיני סייבר: קבוצת האינטרנט של פרל כהן נמנית על המובילות בתחומה והיא אחראית לתקדימים משפטיים בולטים ביותר. עורכי הדין של הקבוצה מספקים שירותים משפטיים למגוון רחב של לקוחות, לרבות חברות תקשורת, ספקי שירות וגישה לאינטרנט, בנקים ומוסדות פיננסיים, חברות ביטוח, רשתות שיווק קמעונאיות העוסקות במכירות מקוונות, בעלי זכויות יוצרים, פורטלים ואתרי תוכן, יוזמות של מסחר אלקטרוני, חברות המציעות שירותי מחשב ואינטרנט, מו"לים, ארגוני עובדים וחברות טכנולוגיה. לצד הידע והניסיון שצברה בטכנולוגיות חדישות ובדיני אינטרנט, מציעה הקבוצה שירותים משפטיים בתחומי פרטיות המידע ואבטחת הנתונים.

 

שירותים מסחריים

שוקי הון וניירות ערך: קבוצת שוקי הון וניירות ערך בפרל כהן מעניקה שירות משפטי בארה"ב ובישראל ללקוחות המשרד בכל הנוגע לעסקאות בניירות ערך, ציות להוראות הרשות לני"ע בארה"ב וישראל, נושאים פיננסיים עסקיים והנפקות ציבוריות ב-NASDAQ ,NYSE, הבורסה לני"ע בתל אביב ובורסות אחרות לניירות ערך ברחבי העולם. הקבוצה צברה לעצמה מוניטין כחלוצה בתחום הרישומים הכפולים והינה מייצגת כיום חברות, בנקים להשקעות, משקיעים אסטרטגיים ובעלי מניות גדולים במגוון רחב של סוגיות בינלאומיות בנושאי שוקי ההון.

היי-טק, קרנות הון ומשקיעים פרטיים: הצוות של פרל כהן מייצג יזמים רבים, חברות הזנק וחברות טכנולוגיה הפועלות בישראל ובעולם לצד קרנות הון ומשקיעים פרטיים. צוות המשרד משלב ידע נרחב בהיבטים המשפטיים הקשורים למימון הון סיכון ומשקיעים פרטיים (Private Equity), יחד עם הבנה עמוקה של הסביבה העסקית בה פועלים לקוחות המשרד.

מיזוגים ורכישות, הגבלים עסקיים ומיסים: עורכי הדין של פרל כהן הפכו לשם דבר ביכולתם לבנות, לנהל מו"מ ולסגור עסקאות מיזוגים ורכישות כמו גם עסקאות נגזרות כגון הפיכת חברות בנות לחברות עצמאיות, הצעות למכרזים ורכישות ממונפות. פעילות זו נעשית בשיתוף הדוק של מחלקות המיסוי וההגבלים העסקיים של המשרד לטובת מתן מענה שלם ללקוחות המשרד.

רילוקשיין עסקי לארה"ב: קבוצת הרילוקיישן לארה"ב ממוקמת במשרדי הפירמה בניו יורק ומייצגת את לקוחות המשרד מול רשויות ההגירה בעת ייצוא עסקיהם אל ארצות הברית ובעת מעבר של יחידים ומשפחותיהם במסגרת העבודה. הקבוצה אף משתלבת בעסקאות מסחריות חוצות גבולות לרבות מיזוגים ורכישה וגיוסי הון ממקורות זרים על מנת לוודא שמירה על מעמדם החוקי בארה"ב של לקוחותינו.

דיני עבודה, הטבות ופיצויי מנהלים: עורכי הדין של פרל כהן נותנים מענה ללקוחות המשרד בסוגיות מגוונות בעולם העבודה, לרבות בסוגיות הקשורות לחברות טכנולוגיה. בין היתר, נחשב המשרד כמוביל בסוגיות הקשורות לחוזי העסקה אישיים (בניגוד להסכמים קיבוציים הנהוגים בתעשיות המסורתיות בארץ), לרבות הסכמי בכירים, הסכמי אי תחרות וסודיות והסכמי הפסקת עבודה ופיטורים. הידע הנרחב והניסיון שצבר משרד פרל כהן בתחום, מאפשר ללקוחות המשרד להנות מההבנה הנרחבת של הצוות בסוגיות העדינות אך החשובות בתחומי דיני העבודה.

נדל"ן: קבוצת הנדל"ן של פרל כהן צברה ניסיון נרחב בייזום ובמימוש מיזמי נדל"ן מסחרי ופרטי וביוזמות השקעה בישראל ובחו"ל. עורכי הדין של המשרד מספקים תמיכה משפטית צמודה החל מהשלבים המוקדמים ביותר של המיזם ועד השלמתו, לרבות ייעוץ מעשי באיתור משקיעים ונכסים פוטנציאליים.

 

ליטיגציה

ליטיגציה בתחום הקניין הרוחני: קבוצת הליטיגציה בפרל כהן נחשבת למובילה בתחומה ובפרט בתחום הפטנטים, סימני המסחר, זכויות יוצרים, סודות מסחריים, יבוא מקביל, סכסוכי בעלות, זיופים והגנה על מותגים. הניסיון הרב של פרל כהן בתחום הליטיגציה כולל ניהול תיקים בבתי המשפט ואצל רשם הפטנטים בישראל, ארה"ב ואירופה.

ליטיגציה מסחרית: כמשרד עורכי דין בינלאומי בעל התמחות מעמיקה בארה"ב ובישראל, קבוצת הליטיגציה של פרל כהן נהנית מניסיון רב בליטיגציה מסחרית וזאת למען הלקוחות השונים של המשרד, החל בחברות הזנק ועד לתאגידים בינלאומיים גדולים.

אייקון פרסומים

פרסומים

אייקון מאמרים

מאמרים מאת פרל כהן צדק לצר ברץ

 • מהי זירת גיוס ההון המתאימה ביותר?

  מהי זירת גיוס ההון המתאימה ביותר?

  שנת 2014 היתה שנה טובה לחברות ישראליות, אשר הצטיינו במספר ההנפקות הראשוניות בישראל, ארה"ב ואנגליה, וסביר כי שנת 2015 תהיה שנה עמוסה אף היא שתביא עימה הנפקות ראשונית ומשניות של חברות ישראליות בארה"ב ובאנגליה

  מהי זירת גיוס ההון המתאימה ביותר?

 • איך לקבל חיבוק מהדוב הרוסי?

  איך לקבל חיבוק מהדוב הרוסי?

  השוק הרוסי טומן בחובו אפשרויות רבות לחברות ישראליות, אך הוא שונה בתכלית מהשווקים המערביים שישראלים רגילים לעבוד איתם ■ ממה חשוב להיזהר ועל מה יש להקפיד כשמתחילים להסתכל מזרחה

  איך לקבל חיבוק מהדוב הרוסי?

 • על מגמות שנת 2016 בתעשיית ההון סיכון הישראלית

  על מגמות שנת 2016 בתעשיית ההון סיכון הישראלית

  שנת 2016 מסתמנת כאחת השנים הברוכות שידע ההיי-טק הישראלי בשני העשורים האחרונים. הברכה המשתקפת בהיקפי הכספים העצומים שהושקעו בחברות טכנולוגיה מקומיות, מביאה עמה שינוי בחלק מהלכי הרוח להם הורגלנו בעסקאות הון סיכון מקומיות. היא גם מסייעת להגברת השפעתן של מגמות המאפיינות את שוק הון הסיכון האמריקאי על השוק הישראלי.

  על מגמות שנת 2016 בתעשיית ההון סיכון הישראלית

 • עד שזו הבת שלהם

  עד שזו הבת שלהם

  עד שזו הבת שלהם

בנוסף אולי יעניין אותך

 • אקזיט – איך 50 מיליון דולר שווים יותר מ–70 מיליון דולר

  אחרי שהדודה מאמריקה הסכימה לתג המחיר לרכישת הסטארט אפ שלכם ורגע לפני שאתם חותמים על no-shop שאוסר עליכם לקבל הצעות אחרות לרכישה, מומלץ להבין את משמעות "האותיות הקטנות" שמשפיעות על הכסף שבסופו של דבר ישלשלו היזמים ובעלי המניות לכיסם

  אקזיט – איך 50 מיליון דולר שווים יותר מ–70 מיליון דולר

 • מה באמת קורה מאחורי הקלעים של טקס פרסי האוסקר של עולם העסקים?

  איך מתכוננים לאירוע העסקי השנתי החשוב ביותר בישראל? כיצד מחליטים השופטים למי יוענק 'האוסקר'? מהם השיקולים העומדים בפני השופטים? ועוד?

  מה באמת קורה מאחורי הקלעים של טקס פרסי האוסקר של עולם העסקים?

 • זכות השתיקה – בין נחקר לחשוד

  זכות השתיקה אינה עוד אמרת כנף סתמית, אלא זכות של ממש העומדת לצדו של כל אדם החשוד בפלילים הנמצא בחקירה. אף לאדם שאיננו בגדר חשוד הנמצא בחקירה פלילית בהיותו עד לאירוע נשוא אותה חקירה, עומדת הזכות, דומה אך צרה מזכות השתיקה, היא הזכות להימנע מפני הפללה עצמית. בכך, ככל והמדובר בעד שאינו חשוד, מצטמצמת קמעא זכות השתיקה לכדי הזכות להימנע מהפללה עצמית קרי, זכות שתיקה ביחס לתשובות שבכוחם להפליל את אותו אדם.

  זכות השתיקה – בין נחקר לחשוד

 • DUN'S 100 2017 דירוג חברות החיתום המובילות

  על פי דירוג DUN'S 100, המדרג את חברות החיתום על-פי סך היקף ההנפקות ומספר הנפקות בהפצה ראשית, עולה כי פועלים אי.בי.אי מובילה השנה את הרשימה

  DUN'S 100 2017 דירוג חברות החיתום המובילות