קבוצת אדלר

יזמות וביצוע התחדשות עירונית

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2006
תחום: יזמות וביצוע התחדשות עירונית
כתובת: רח' המלאכה 3, בית ויקטוריה, תל אביב
טלפון: 072-2330545
פקס: 03-9508155
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.adlertama38.co.il
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • רוברט אלמליח, קבוצת אדלר

  רוברט אלמליח

  מייסד ומנכ"ל שותף

  קבוצת אדלר

  לפרופיל המלא

  רוברט אלמליח
 • אדריאנה שכטר, קבוצת אדלר

  עו"ד אדריאנה שכטר

  מנכ"לית שותפה ויועצת משפטית

  קבוצת אדלר

אייקון אודות

אודות קבוצת אדלר

קבוצת אדלר מתמחה‭ ‬מזה ‭ ‬20שנה‭ ‬ביזמות‭ ‬נדל"ן, ‬ניהול‭ ‬והקמת ‬בניינים, ‬תוספות‭ ‬בנייה‭ ‬והתחדשות‭ ‬עירונית. הקבוצה שבבעלותם וניהולם של רוברט אלמליח ובתו עו"ד אדריאנה שכטר נמנית על אחת החברות הראשונות בארץ בתחום ההתחדשות העירונית וכבר בשנת 2009 ‬סיימה‭ ‬את‭ ‬אחד‭ ‬הפרויקטים‭ ‬הראשונים‭ ‬בארץ‭ ‬במסלול תמ"א 38/1, פרויקט שבוצע ברחוב כצנלסון 10-12 בראשון לציון. לאורך השנים קנתה לה קבוצת אדלר מוניטין רב ‬והיא‭ ‬מתאפיינת‭ ‬בבנייה‭ ‬איכותית חסרת פשרות‭ ‬ובסיום‭ ‬פרויקטים‭ ‬לשביעות‭ ‬רצונם‭ ‬המלאה‭ ‬של‭ ‬הדיירים, ‬המפקחים‭ ‬ועורכי‭ ‬הדין‭ ‬מטעמם‭.‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬

איתנות פיננסית ואנשי מקצוע מהשורה הראשונה

קבוצת אדלר נהנית מעוצמה פיננסית, ידע וניסיון עשירים ביותר בתחום ההתחדשות העירונית – שילוב הנחשב לחיוני בפרויקטים אלו המבוצעים בשיתוף פעולה עם הדיירים ובעלי הזכויות. הקבוצה מצמצמת עד כמה שניתן את חוסר הנוחות אותה חווים הדיירים במהלך הבנייה והיא מתייחדת בכך שבכל אתר בו היא בונה היא מקימה משרד עם צוות היושב בו לאורך כל חיי הפרויקט ונותן מענה 24-7 לצרכי הדיירים. הקבוצה מעסיקה כמו כן את ההון האנושי האיכותי ביותר - אדריכלים וקבלנים מן השורה הראשונה כמו גם צוות של אנשי מקצוע מיומנים ביותר הכולל בין היתר מפקחי בנייה, מתאמי תכנון, מנהלי פרויקטים וכיו"ב.

מן המסד ועד הטפחות

קבוצת אדלר חרטה על דגלה את ערך המצוינות בתחום יזמות הנדל"ן והיא מעניקה לדיירים בפרויקטים שלה יחס אישי, משפחתי וחם תוך מקצועיות חסרת פשרות. לאור ניסיונה העשיר בתחום, יש ביכולתה של הקבוצה ללוות כל פרויקט החל משלב ההתגבשות הרעיונית ועד לסיום תהליך הבנייה. יכולת זו מעניקה לדיירי הפרויקטים אותם היא בונה את הידיעה המרגיעה כי יש להם כתובת אחת לפניות לאורך כל הדרך, מרגע חתימת החוזה ועד לקבלת המפתח.

למעלה מ-40 פרויקטים במרכז הארץ

נכון להיום מתכננת ובונה קבוצת אדלר מעל ל-40 פרויקטים של התחדשות עירונית במרכז הארץ. ניסיונה הרב ויכולותיה המוכחות בבניית פרויקטים אלו המתאפיינים במורכבות ביצועית והנדסית, מאפשרים לה להתמודד בהצלחה רבה עם כל פרויקט אותו היא לוקחת על עצמה.

הדיירים – כרטיס הביקור של הקבוצה

נוכח העובדה שפרויקטי התמ"א דורשים שיתופי פעולה הדוקים עם הדיירים ובעלי הזכויות, הקבוצה משקיעה רבות בקשר עם הדיירים תוך הקפדה על זמינות גבוהה ומתן מענה לדרישות ובעיות של כל דייר ודיירת. קשר זה נעשה באופן ישיר ובלתי עצמאי על ידי נציג בכיר מטעם החברה המהווה את הכתובת המיידית לדיירים לכל אורך תקופת ההתקשרות ובמהלך העבודות בבניין. החברה נוקטת כמו כן בשקיפות מוחלטת מול הדיירים ומעדכנת אותם בכל שלב ושלב לאורך חיי הפרויקט. כל אלו נעשים לאור תפיסתה של החברה כי הדיירים מהווים שותפים לכל דבר ובהצלחת הפרויקט לשביעות רצונם הם יהפכו לשגרירי הקבוצה.

פרויקטים נבחרים

עד היום השלימה קבוצת אדלר את בנייתם ואכלוסם של 15 בניינים בשורה של ערים במרכז הארץ, והיא מקדמת בימים אלו בלמעלה מ-40 בניינים. להלן מספר פרויקטים נבחרים:
התבור 33, תל אביב - פרויקט תמ"א 38/1 הנמצא בשלב רישוי.
בן יהודה 59, תל אביב - פרויקט תמ"א 38/1 הנמצא לאחר החלטת וועדה.
מנדלי מוכר ספרים 7, תל אביב - פרויקט תמ"א 38/1 אשר הסתיים בהצלחה בשנת 2019.
הערבה 11, חולון - פרויקט תמ"א 38/1 הנמצא לאחר החלטת וועדה.
סוקולוב 33, פתח תקווה – פרויקט תמ"א 38/1 הנמצא לאחר החלטת וועדה.
בר יהודה 22-24, בת ים - פרויקט תמ"א 38/1 הנמצא לאחר החלטת וועדה.
קרל נטר 24, ראשון לציון - פרויקט תמ"א 38/1 הנמצא לאחר החלטת וועדה.
טיומקין 19, ראשון לציון - פרויקט תמ"א 38/1 הנמצא לאחר החלטת וועדה.
פינסקר 12-14, הרצליה - פרויקט תמ"א 38/1 הנמצא בשלב רישוי.
ביאליק 30, יהוד - פרויקט תמ"א 38/1 הנמצא בביצוע.

אייקון פרוייקטים

פרוייקטים

אייקון פרסומים

פרסומים

בנוסף אולי יעניין אותך

 • יום שישי השחור של כ"ט בנובמבר

  בעיית הבעיות אכן איננה הנחות של מאה או מאתיים שקלים במבצעי יום שישי השחור, אלא מאות אלפי שקלים ולמעלה מכך שחסרים לרבים מאותם קונים "מאושרים", זאת על מנת שיוכלו לקבל את המפתח לדירה הנכספת ולבנות את עתידם על אמת

  יום שישי השחור של כ"ט בנובמבר

 • לעצור את הדימום: הפתרון לצמצום הגירעון טמון במיסוי

  הגירעון בעקבות הקורונה גדל וצמיחת המשק עדיין לא הגיעה, מה הם הכלים שיסייעו בצמצום הגירעון ויגדילו משמעותית את קופת המדינה? הקלות מס

  לעצור את הדימום: הפתרון לצמצום הגירעון טמון במיסוי

 • יהלומים הם לנצח, מה לגבי משפחה?

  סכסוכי משפחה ויהלומים

  יהלומים הם לנצח, מה לגבי משפחה?

 • ירושות בינלאומיות – חלק ראשון

  חוק הירושה גם קובע כי הדין שיחול על ירושתו של אדם הינו הדין של מקום מושבו בשעת מותו

  ירושות בינלאומיות – חלק ראשון