קבוצת אדלר

יזמות וביצוע התחדשות עירונית

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2001
תחום: יזמות וביצוע התחדשות עירונית
כתובת: רח' המלאכה 3, בית ויקטוריה, תל אביב
טלפון: 072-2330545
פקס: 03-9508155
דוא"ל: Adriana@adlertama38.co.il
אתר החברה: http://www.adlertama38.co.il
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • רוברט אלמליח, קבוצת אדלר

  רוברט אלמליח

  מייסד ומנכ"ל שותף

  קבוצת אדלר

  לפרופיל המלא

  רוברט אלמליח
 • אדריאנה שכטר, קבוצת אדלר

  עו"ד אדריאנה שכטר

  מנכ"לית שותפה ויועצת משפטית

  קבוצת אדלר

אייקון אודות

אודות קבוצת אדלר

קבוצת אדלר פעילה בתחום ההתחדשות העירונית מזה כשני עשורים. החברה המשפחתית נמצאת בבעלותם של רוברט אלמליח ובתו עו"ד אדריאנה שכטר ונחשבת לאחת החברות הראשונות בענף. עד היום סיימה 14 פרויקטים של תמ"א 38/1 (חיזוק-בינוי) בעיקר באזור גוש דן. תחום התמ"א 38 השתלב בצורה סינרגית עם פעילותה של החברה שכן מאז הקמתה עסקה החברה בחיזוקם ושיפוצם של בניינים תוך רכישת זכויות הבנייה מעל קומת הגג.

התמחות מיוחדת בתמ"א 38/1 (מיגון, חיזוק ובנייה)

לאורך השנים צברה החברה מומחיות ייחודית בפרויקטים במסגרת תמ"א 38/1 ונכון להיום היא מתכננת ומבצעת כ-30 פרויקטים במרכז הארץ, חלקם במסגרת תמ"א 38/1 וחלקם במסגרת תמ"א 38/2 (הריסה ובנייה).

החברה בעלת ניסיון ויכולות בבנית פרויקטים מורכבים ביצועית והנדסית וכאחת החברות החלוציות בענף היא מיטיבה לחבר בין הישן וההיסטורי לחדש – שילוב המאפיין את התמ"א 38, בצורה האופטימאלית ביותר.

חברה יזמית וביצועית כאחד

לחברה צוות מיומן ומקצועי הכולל קבלנים, מפקחי בנייה ומתאמי תכנון, אדריכלות והנדסה והצוות הקבוע מבצע את כלל הפרויקטים של החברה.

שילוב זה מעניק לדיירי הפרויקטים את הראש השקט ואת השלווה ביודעם כי יש להם כתובת אחת בכל התהליך, מרגע החתימה על החוזה ועד לסיום שנת הבדק.

מסגרת זמנים קצרה

מבנה החברה ויעילות המחלקות שלה מביאים לקידום וביצוע מהיר של פרויקטים בייחוד בזמנים אלו כאשר ידוע שתוקף התמ"א יסתיים בשנת 2022 והזמן לתכנון קצר.

כמו כן, ריבוי רעידות האדמה באזור בעת האחרונה, רעידת האדמה הקטלנית שהתרחשה ב24-1-20 בתורכיה והערכתם של גאולוגים רבים לפיה רעידת אדמה חזקה והרסנית במיוחד בישראל הינה רק ענין של זמן, עושים את התמ"א לצו השעה כך שהזמן דוחק בכולם ומאלץ דיירים לצאת לפעולה מהירה עם חברה ותיקה בעלת נסיון מוכח.

מצמצמים עד כמה שניתן את חוסר הנוחות של הדיירים

קבוצת אדלר מצמצמת עד כמה שניתן את חוסר הנוחות אותה חווים הדיירים במהלך הבנייה. החברה מתייחדת בכך שבכל אתר בו היא בונה היא מקימה משרד עם צוות היושב בו לאורך כל חיי הפרויקט ונותן מענה 24-7 לצרכי הדיירים. בין אם מדובר על תקלה בביוב, במערכת המים או בגג – החברה מעניקה טיפול מיידי בו במקום. יתירה מכך, כחברת בוטיק משפחתית כל הדיירים מקבלים את מספרי הטלפון האישיים של בעלי החברה והם זמינים עבורם באופן שוטף ובלתי אמצעי..

ביצוע בדיקות מעמיקות

החברה בוררת בקפידה את הפרויקטים אותם היא בוחרת לבצע, וזאת לאחר בדיקות הנדסיות ותכנוניות מעמיקות. על רקע הניסיון הרב אותו צברה במהלך השנים, לחברה יש יכולת זיהוי מראש של מוקדים העלולים להתגלות כבעייתיים והיא אף מציעה עבורם פתרונות מוקדמים ואופיטמליים. שילוב זה מעניק לחברה את היכולת לבצע תמ"א 38 בצורה וודאית יותר מהמקובל בענף תוך קיצור הליכים בירוקרטיים, תכנוניים ורישומיים.

הדיירים הם כרטיס הביקור

החברה שומרת על המוניטין אותו צברה במהלך השנים ומבצעת את כל הפרויקטים שלה במקצועיות ותוך שקיפות מלאה ועדכון הדיירים בכל שלב ושלב של הפרויקט.

הנהלת החברה

בעלי השליטה בחברה הם רוברט אלמליח, לשעבר מנהל סניפי בנק הפועלים ומפקח אזורי בדרום הארץ, ובתו המשפטנית עו"ד אדריאנה שכטר. שניהם מנהלים את החברה המשפחתית בצורה משותפת והרמונית כאשר רוברט אחראי בעיקר על תחום הביצוע ואדריאנה אמונה על נושאי המשפט, הרישוי והתכנון. מלבדם מועסקים בחברה עוד 12 עובדים.

פרויקטים נבחרים

מנדלי 7, תל אביב – פרויקט תמ"א 38/1 שבוצע בבניין היסטורי שנבנה בשנת 1936, על כל המורכבות שבכך. בבניין הקיים היו 44 יח"ד, קומת מסחר תחתונה וקומת מרתף, ההחברה חיזקה ושיפצה את הבניין, החליפה את התשתיות הישנות לתשתיות מתקדמות והתקינה מעלית. לבניין נוספה קומה וחצי חדשה ובה שש דירות דופלקס. הפרויקט הסתיים בנובמבר 2019.

גלוסקין 10, ראשון לציון – פרויקט במהלך חפירת יסודות הבניין התגלתה באר עתיקה. החברה המנוסה צלחה את האתגר ההנדסי והבניין בן 4 הקומות שופץ וחוזק לשביעות רצון הדיירים. החברה הוסיפה לבניין 2.5 קומות והבנייה הסתיימה בשנת 2016.

בוגרשוב 30, תל אביב – פרויקט תמ"א 38/1 לחיזוק הבניין תוך תוספת של קומה וחצי.

פינסקר 12-14, הרצליה - פרויקט תמ"א 38/1 לחיזוק הבניין ותוספת של שתיים וחצי קומות.

אלי כהן 6, בת ים – פרויקט תמ"א 38/1 בבניין רכבת רחב עם 48 דירות קיימות. החברה תוסיף 3.5 קומות עם 42 יח"ד ומתקן חניה רובוטי. הפרויקט נמצא בשלב הגשה להיתר.

ביאליק 30, יהוד – במסגרת הפרויקט החברה תוסיף 11 דירות חדשות של 5 חדרים ומרפסות שמש, על מבנה בן ארבע קומות. הבניין יחופה באבן יוקרתית, תתווסף לו מעלית מרווחת, ייבנה בו לובי חדיש והמפרט הטכני של הדירות יהיה עשיר במיוחד. הבניה צפויה להסתיים בנובמבר 2020.

תמ"א 2 הריסה ובניה - לחברה שמונה בניינים בסטאטוס רישוי מתקדם ברחובות הרוא"ה 70-88, הירדן 51-55, החשמונאים 6, העמל 35-37, וקלאוזנר 10 רמת גן.

לכל הפרוייקטים אנא בקרו באתר החברה
www.adlertama38.co.il

אייקון פרוייקטים

פרוייקטים

אייקון פרסומים

פרסומים

בנוסף אולי יעניין אותך

 • ניכוי בימי קורונה

  יוזמות חיסון פרטיות של עסקים – האם הוצאה מוכרת לצרכי מס?

  ניכוי בימי קורונה

 • איבדת את כושר העבודה? ייתכן ומגיע לך פיצוי

  במקרה של אובדן כושר עבודה ייתכן ולרשותך זכויות ממספר גופים: הביטוח הלאומי, חברות הביטוח, קרנות הפנסיה ועוד. מדריך זכויות

  איבדת את כושר העבודה? ייתכן ומגיע לך פיצוי

 • האם בקרוב נראה זינוק במספר פרויקטי ההתחדשות העירונית בישראל?

  בימים אלו מקדם משרד המשפטים תיקון לחוק התמ"א לפיו יורד אחוז הדיירים המסכימים לביצוע הפרויקט ל-66% מ-80% כיום. המהלך המבורך צפוי להביא לקידומם של פרויקטים תקועים ולהגדלת היצע הדירות במרכז הארץ

  האם בקרוב נראה זינוק במספר פרויקטי ההתחדשות העירונית בישראל?

 • המחסור במהנדסים פוגע בצמיחת המשק וביכולת ההתאוששות שלו מגלי הקורונה

  לכולם ברור, כי השקעה בתשתיות היא אחד האלמנטים המרכזיים בכל תכנית שכזו ויהיה זה מפתיע אם המדינה לא תעשה כעת את הצעד המתבקש של השקעה רוחבית במגוון תשתיות

  המחסור במהנדסים פוגע בצמיחת המשק וביכולת ההתאוששות שלו מגלי הקורונה