קבוצת אפגד חברה יזמית וקבלנית לעבודות הנדסה ובנייה

חברה יזמית וקבלנית להנדסה ובנייה

קבוצת אפגד חברה יזמית וקבלנית לעבודות הנדסה ובנייה
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1989
תחום: חברה יזמית וקבלנית להנדסה ובנייה
כתובת: רח' כצנלסון 13, אשקלון 7862313
טלפון: 08-6792000
פקס: 08-6755979
דוא"ל: efgad@efgad.co.il
אתר החברה: http://www.efgad.co.il
Facebook: לחץ לצפייה
Youtube: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • אפרים הניג, קבוצת אפגד חברה יזמית וקבלנית לעבודות הנדסה ובנייה

  אפרים הניג

  נשיא

  קבוצת אפגד חברה יזמית וקבלנית לעבודות הנדסה ובנייה

 • שי הניג, קבוצת אפגד חברה יזמית וקבלנית לעבודות הנדסה ובנייה

  שי הניג

  מנכ"ל

  קבוצת אפגד חברה יזמית וקבלנית לעבודות הנדסה ובנייה

  לפרופיל המלא

  שי הניג
 • יעל הניג-דקל, קבוצת אפגד חברה יזמית וקבלנית לעבודות הנדסה ובנייה

  יעל הניג-דקל

  סמנכ"לית שיווק

  קבוצת אפגד חברה יזמית וקבלנית לעבודות הנדסה ובנייה

 • דוד לוי, קבוצת אפגד חברה יזמית וקבלנית לעבודות הנדסה ובנייה

  דוד לוי

  סמנכ"ל כספים

  קבוצת אפגד חברה יזמית וקבלנית לעבודות הנדסה ובנייה

 • אלון ברקוביץ, קבוצת אפגד חברה יזמית וקבלנית לעבודות הנדסה ובנייה

  אלון ברקוביץ

  מנהל התחדשות עירונית

  קבוצת אפגד חברה יזמית וקבלנית לעבודות הנדסה ובנייה

אייקון אודות

אודות קבוצת אפגד חברה יזמית וקבלנית לעבודות הנדסה ובנייה

קבוצת אפגד – חברה יזמית וקבלנית לעבודות הנדסה ובנייה בע"מ, הינה חברה ותיקה ובעלת מוניטין הפועלת בענף הבניה הישראלי למעלה מ-28 שנים.

על החברה

 • החברה הוקמה בשנת 1989 על ידי מר אפרים הניג, מוותיקי ענף הבנייה בישראל ומשנת 2014, בעל תואר "רב קבלן". אפרים החל את דרכו בניהול חב' יובל גד, חב' הבניה והיזמות של כור תעשיות והמשיך בחברת מנרב אינטרנשיונל ומבנה רב דירות. אפרים ביקש לבנות ברמה הגבוהה ביותר, מבלי לוותר על ערכי שירות אישי והתנהלות חמה ומשפחתית לכל דייר ולשם כך הקים את חברת אפגד, החברה המשפחתית. כיום אפרים הניג מכהן כנשיא החברה ובנו שי מכהן כמנכ"ל.
 • החברה רשומה ברשם הקבלנים, בסיווג "בלתי מוגבל" (ג-5) – הדירוג הגבוה ביותר לבניה והוכתרה על ידי משהב"ש כחברה יזמית וקבלן מוכר וכן הוכרה כחברה משכנת.
 • החברה מוסמכת על ידי מכון התקנים הישראלי על פי דרישות ISO 9001: 2015, תקן לניהול איכות.
 • החברה מאושרת במשרד הביטחון לבנייה בבסיסי צה"ל.
 • החברה הינה קבלן מורשה לביצוע עבודות ממשלתיות.
 • החברה מקפידה על איכות הבנייה ומשתמשת בחומרי בנייה בעלי תו תקן ישראלי.
 • החברה דורגה בעשירייה הראשונה על ידי BDI כחברה מובילה בפרויקטים של פינוי ובינוי. 

 

ערכי החברה

שירות כערך עליון
חברת אפגד שמה לעצמה למטרה להוביל את ענף הבנייה בארץ ולהקפיד על איכות בנייה גבוהה, תוך שימוש בחומרים מובילים ואיכותיים וכן לספק תמורה גבוהה למחיר, עבור הלקוחות. אפגד מצטיינת במתן שירות אישי ומשפחתי לכל רוכש, שירות יעיל ומהיר. כתוצאה מכך, זוכה החברה לאמון רב מצד לקוחותיה שחוזרים אליה כמשפרי דיור או ברכישת דירות לבני משפחה נוספים.
שם החברה בשוק דירות יד שניה, הפך להיות מותג והמוכרים כותבים בפרסום הדירה "נבנתה ע"י אפגד".

תוצאות בנייה אופטימאליות
החברה מספקת תוצאות בנייה איכותיות ללא פשרות ופועלת בנחישות לרמת הגימור הגבוהה ביותר באמצעות בקרת איכות קפדנית לאורך כל הדרך.
לחברה ניסיון עשיר וארוך בתכנון ובנייה של פרויקטים למגורים ועם כל פרויקט חדש החברה לומדת את האזור וקהלי היעד, על מנת להתאים את הדירה ללקוח בצורה האופטימלית. כמו כן, בתכנון הפרויקט החברה מקפידה על ניצול יעיל של שטחי המגורים והשטחים הציבוריים, בפנים ובחוץ, החל מתכנון החדרים וכלה בלובי הבניין תוך שימת דגש על הנדסת האנוש.

ראש שקט וביטחון בתוצאות
לאפגד חוסן כלכלי וגב פיננסי איתן, המבטיח ללקוחותיה ראש שקט וביטחון כי הדירות יימסרו בהתאם להסכם, בזמנים שנקבעו ובאיכות הגבוהה ביותר.

הדיירים הם חלק מהמשפחה

קברניטי החברה וצוות העובדים, שמים דגש מיוחד על מערכת היחסים הנרקמת בין החברה ללקוח. כל לקוח מקבל יחס אישי, מותאם בדיוק לצרכיו ורצונותיו וזאת בגישה ישירה, ובזמינות מלאה החל ממעמד הרכישה ועד אחרי האכלוס.

מחלקת שירות הלקוחות של החברה עומדת לרשות לקוחותיה בכל שלבי תהליכי הבניה, בזמינות גבוהה ובמתן מענה מסור ואדיב. החברה מלווה את הלקוח בייעוץ והתאמת הדירה לצרכי המשפחה, המצאת בטוחה על פי חוק מכר דירות, דיווח לרשויות, ליווי בניהול הנפקת המסמכים לצורך קבלת משכנתא, רישום הזכויות בטאבו ועוד.

הצטרפות למשפחת אפגד היא לכל החיים, כאשר נציגי החברה עומדים לרשות הלקוחות גם בכל השלבים שלאחר מסירת הדירה, הכוללים בדיקת איכות ובקרה על ידי נציג החברה, ביצוע תיקונים מהיר ומספק, מתן ייעוץ על ידי אנשי מקצוע מוסמכים ומהנדסים במקרה הצורך ועוד. 

פעילות החברה ופרויקטים נבחרים

לאורך השנים בנתה החברה פרויקטים מגוונים ורחבי היקף של אלפי יחידות דיור ברחבי הארץ בין היתר באילת, עכו, אריאל, כפר סבא, מודיעין, בית שמש, אשקלון, ירושלים ועוד. 

בין הפרויקטים שבנתה החברה:
פרויקט אקוורל באילת – פרויקט יוקרה ייחודי הכולל 78 קוטג'ים ודירות מיוחדות ברמת גימור גבוהה במיוחד עם בריכות שחייה. הפרויקט שווק ברובו לתושבי חוץ שחיפשו לרכוש בית מפנק בעיר הנופש הדרומית.

פרויקט בית הכרם בירושלים הכולל 27 דירות בתכנון והתאמה אישית בסטנדרט וברמת גימור גבוהים במיוחד.
כיום החברה עוסקת בבנייתן של קרוב ל-1000 יחידות דיור בפריסה ארצית בפרויקטים השונים, ביניהם:

גני אפגד באשקלון – פרויקט יוקרתי באשקלון ובו כ 160 דירות, הממוקם בסמיכות לחוף הים. יחידות הדיור בנות 3, 4 ו-5 חדרים, רחבות ידיים ובעלות מרפסות הפונות לים.

מגדלי אפגד בעכו החדשה – פרויקט מגדלי יוקרה ובו 286 דירות, ב-3 המגדלים הגבוהים בעיר, בני כ-24 קומות. במגדלים, דירות בנות 4 או 5 חדרים, בעלות עיצוב ייחודי ונוף ים פתוח, לצד שטחי ציבור מפוארים, דוגמת לובי רחב ידיים בעיצוב יוקרתי ומועדון דיירים מאובזר.

פרויקט פינוי בינוי "קידמת צהלה" – פרויקט פינוי בינוי רחב היקף בשכונת נווה שרת המתחדשת בתל אביב הכולל 324 יח"ד ב-2 מגדלי יוקרה בני 24 קומות כל אחד ועוד ארבעה בנייני בוטיק בני 10 קומות. הפרויקט נמצא בשלבי בנייה מתקדמת ובשיתוף פעולה עם חברת אפרידר.
לחברה פרויקטים נוספים בתכנון, שיווק ובניה, בערים: תל אביב, אילת, רמת גן, קריית מלאכי וירושלים.

התחדשות עירונית ותמ"א 38  עם תחילתם של פרויקטים בתחום  ההתחדשות העירונית, החברה היתה בין הראשונות שהחלה בביצוע פרויקטים בתמ"א 38, פינוי בינוי ועיבוי בינוי ברחבי הארץ. החברה מקדמת כיום כ-400 יח"ד בכ-12 פרויקטים בשלבי תכנון שונים בערים ירושלים, רמת גן, תל אביב, בת ים ורמה"ש.

אייקון פרוייקטים

פרוייקטים

בנוסף אולי יעניין אותך

 • הלביאה, להקת הצבאים ואלגוריתם התנהגותי

  כיצד התנהגות משפיעה על גובה ההלוואה שאני יכול לבקש? תורת המשחקים בשירות השוק

  הלביאה, להקת הצבאים ואלגוריתם התנהגותי

 • צווארון לבן: הסכם מפוקפק – משמעות ביטול הסכם עד המדינה עם מיקי גנור

  פרשת גנור – גיוסו כעד מדינה ולאחריו, ביטול ההסכם עימו, מדגישה את האפילה והפקפוק במוסד עדי המדינה. ראוי, לאסור את השימוש בהודאות שמסר במשטרה על מנת להגן על האינטרס הציבורי ולשמור על אמון הציבור במוסדות האכיפה

  צווארון לבן: הסכם מפוקפק – משמעות ביטול הסכם עד המדינה עם מיקי גנור

 • הפן הכלכלי של הרישום

  אופן הרישום של נכס, בין אם מדובר בכספים או בנכסי מקרקעין - הינו משמעותי ביותר. פעמים רבות, בני משפחה ו/או בני זוג, מתעלמים ממצבו של אופן הרישום מאחר והם רואים את אותו נכס, גם אם הוא רשום ע"ש צד אחד בלבד – כמשותף. אולם, במועד פטירה או גירושין - מתעוררת פעמים רבות השאלה, מה דין הנכס?

  הפן הכלכלי של הרישום

 • האם הנדל"ן המניב בישראל מחשב מסלול מחדש?

  האם הנדל"ן המניב בישראל מחשב מסלול מחדש?