קבוצת אפגד חברה יזמית וקבלנית לעבודות הנדסה ובנייה

חברה יזמית וקבלנית להנדסה ובנייה

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1989
תחום: חברה יזמית וקבלנית להנדסה ובנייה
כתובת: רח' כצנלסון 13, אשקלון 7862313
טלפון: 08-6792000
פקס: 08-6755979
דוא"ל: efgad@efgad.co.il
אתר החברה: http://www.efgad.co.il
Facebook: לחץ לצפייה
Youtube: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • אפרים הניג, קבוצת אפגד חברה יזמית וקבלנית לעבודות הנדסה ובנייה

  אפרים הניג

  נשיא

  קבוצת אפגד חברה יזמית וקבלנית לעבודות הנדסה ובנייה

 • שי הניג, קבוצת אפגד חברה יזמית וקבלנית לעבודות הנדסה ובנייה

  שי הניג

  מנכ"ל

  קבוצת אפגד חברה יזמית וקבלנית לעבודות הנדסה ובנייה

  לפרופיל המלא

  שי הניג
 • יעל הניג-דקל, קבוצת אפגד חברה יזמית וקבלנית לעבודות הנדסה ובנייה

  יעל הניג-דקל

  סמנכ"לית שיווק

  קבוצת אפגד חברה יזמית וקבלנית לעבודות הנדסה ובנייה

 • דוד לוי, קבוצת אפגד חברה יזמית וקבלנית לעבודות הנדסה ובנייה

  דוד לוי

  סמנכ"ל כספים

  קבוצת אפגד חברה יזמית וקבלנית לעבודות הנדסה ובנייה

 • אלון ברקוביץ, קבוצת אפגד חברה יזמית וקבלנית לעבודות הנדסה ובנייה

  אלון ברקוביץ

  מנהל התחדשות עירונית

  קבוצת אפגד חברה יזמית וקבלנית לעבודות הנדסה ובנייה

אייקון אודות

אודות קבוצת אפגד חברה יזמית וקבלנית לעבודות הנדסה ובנייה

קבוצת אפגד – חברה יזמית וקבלנית לעבודות הנדסה ובנייה בע"מ, הינה חברה ותיקה ובעלת מוניטין הפועלת בענף הבניה הישראלי כ-30 שנים.

על החברה

• החברה הוקמה בשנת 1989 על ידי מר אפרים הניג, מוותיקי ענף הבנייה בישראל ומשנת 2014, בעל תואר "רב קבלן" מטעם התאחדות בוני הארץ. אפרים ביקש לבנות ברמה הגבוהה ביותר, מבלי לוותר על ערכי שירות אישי והתנהלות חמה ומשפחתית לכל דייר ולשם כך הקים את חברת אפגד, החברה המשפחתית. משנת 2003 אפרים מכהן כנשיא החברה ובנו שי מכהן כמנכ"ל וממשיך את דרכו של אביו. שי משמר את הערכים החשובים לו ושעליהם הוא גדל – משפחתיות, איכות בנייה, אמינות וליווי אישי לכל לקוח.
• החברה רשומה ברשם הקבלנים, בסיווג "בלתי מוגבל" (ג-5) – הדירוג הגבוה ביותר לבניה.
• החברה מוסמכת על ידי מכון התקנים הישראלי על פי דרישות ISO 9001: 2015, תקן לניהול איכות.
• החברה מאושרת במשרד הביטחון לבנייה בבסיסי צה"ל.
• החברה הינה קבלן מורשה לביצוע עבודות ממשלתיות.
• החברה מקפידה על איכות הבנייה ומשתמשת בחומרי בנייה בעלי תו תקן ישראלי.

ערכי החברה

שירות כערך עליון
חברת אפגד שמה לעצמה למטרה להוביל את ענף הבנייה בארץ ולהקפיד על איכות בנייה גבוהה, תוך שימוש בחומרים מובילים ואיכותיים וכן לספק תמורה גבוהה למחיר, עבור הלקוחות. אפגד מצטיינת במתן שירות אישי ומשפחתי לכל רוכש, שירות יעיל ומהיר. כתוצאה מכך, זוכה החברה לאמון רב מצד לקוחותיה שחוזרים אליה כמשפרי דיור או ברכישת דירות לבני משפחה נוספים.
שם החברה בשוק דירות יד שניה, הפך להיות מותג והמוכרים כותבים בפרסום הדירה "נבנתה ע"י אפגד".

תוצאות בנייה אופטימאליות
החברה מספקת תוצאות בנייה איכותיות ללא פשרות ופועלת בנחישות לרמת הגימור הגבוהה ביותר באמצעות בקרת איכות קפדנית לאורך כל הדרך.
לחברה ניסיון עשיר וארוך בתכנון ובנייה של פרויקטים למגורים ועם כל פרויקט חדש החברה לומדת את האזור וקהלי היעד, על מנת להתאים את הדירה ללקוח בצורה האופטימלית. כמו כן, בתכנון הפרויקט החברה מקפידה על ניצול יעיל של שטחי המגורים והשטחים הציבוריים, בפנים ובחוץ, החל מתכנון החדרים וכלה בלובי הבניין תוך שימת דגש על הנדסת האנוש.

ראש שקט וביטחון בתוצאות
לאפגד חוסן כלכלי וגב פיננסי איתן, המבטיח ללקוחותיה ראש שקט וביטחון כי הדירות יימסרו בהתאם להסכם, בזמנים שנקבעו ובאיכות הגבוהה ביותר.

הדיירים הם חלק מהמשפחה

קברניטי החברה וצוות העובדים, שמים דגש מיוחד על מערכת היחסים הנרקמת בין החברה ללקוח. כל לקוח מקבל יחס אישי, מותאם בדיוק לצרכיו ורצונותיו וזאת בגישה ישירה ובזמינות מלאה, החל ממעמד הרכישה ועד אחרי האכלוס.
מחלקת שירות הלקוחות של החברה עומדת לרשות לקוחותיה בכל שלבי תהליכי הבניה, בזמינות גבוהה ובמתן מענה מסור ואדיב. החברה מלווה את הלקוח בייעוץ והתאמת הדירה לצרכי המשפחה, המצאת בטוחה על פי חוק מכר דירות, דיווח לרשויות, ליווי בניהול הנפקת המסמכים לצורך קבלת משכנתא, רישום הזכויות בטאבו ועוד.

הצטרפות למשפחת אפגד היא לכל החיים, כאשר נציגי החברה עומדים לרשות הלקוחות גם בכל השלבים שלאחר מסירת הדירה, הכוללים בדיקת איכות ובקרה על ידי נציג החברה, ביצוע תיקונים מהיר ומספק, מתן ייעוץ על ידי אנשי מקצוע מוסמכים ומהנדסים במקרה הצורך ועוד.

פעילות החברה ופרויקטים נבחרים

לאורך השנים בנתה החברה פרויקטים מגוונים ורחבי היקף של אלפי יחידות דיור ברחבי הארץ בין היתר באילת, עכו, אריאל, כפר סבא, מודיעין, בית שמש, אשקלון, ירושלים ועוד.

בין הפרויקטים שבנתה החברה:

אקוורל באילת - פרויקט יוקרה ייחודי הכולל 86 קוטג'ים ודירות מיוחדות ברמת גימור גבוהה במיוחד עם בריכות שחייה. הפרויקט שווק ברובו לתושבי חוץ שחיפשו לרכוש בית מפנק בעיר הנופש הדרומית.

הר חומה בירושלים - הכולל 122 יח"ד אשר נבנו בסטנדרט גבוה, עם תכנון אדריכלי מתקדם המנצל את כל חלל הדירה ומפרט טכני עשיר.

כיום החברה עוסקת בבנייתן של קרוב ל-1000 יח"ד בפריסה ארצית בפרויקטים השונים, ביניהם:

BRIZA באשקלון – פרויקט יוקרתי באשקלון, ליד הים ובו כ-90 דירות במגדל המתנשא לגובה 24 קומות. בפרויקט מוצעות דירות בנות 3, 4 ו-5 חדרים וגם פנטהאוזים מפוארים.

מגדלי אפגד בעכו החדשה – פרויקט מגדלי יוקרה ובו 286 דירות, ב-3 המגדלים הגבוהים בעיר, בני כ-24 קומות. במגדלים, דירות בנות 4 או 5 חדרים, בעלות עיצוב ייחודי ונוף ים פתוח, לצד שטחי ציבור מפוארים, דוגמת לובי רחב ידיים בעיצוב יוקרתי ומועדון דיירים מאובזר.

פרויקט פינוי בינוי "קידמת צהלה" – פרויקט פינוי בינוי רחב היקף בשכונת נווה שרת המתחדשת בתל אביב הכולל 324 יח"ד ב-2 מגדלי יוקרה בני 24 קומות כל אחד ועוד ארבעה בנייני בוטיק בני 10 קומות. הפרויקט נמצא בשלבי בנייה מתקדמים ובשיתוף פעולה עם חברת אפרידר.

אפגד בעיר היין – ממוקם בכניסה הצפונית לאשקלון, ליד גני ילדים ובתי ספר. 247 יח"ד בארבעה בניינים בני 13 ו- 15 קומות. בפרויקט מוצעות דירות בנות 3,4 ו- 5 חדרים במסדרת מחיר למשתכן ודירות בנות 5 חדרים ופנטהאוזים המוצעים למכירה.

התחדשות עירונית ותמ"א 38 - החברה מקדמת כיום כ-400 יח"ד בכ-12 פרויקטים בשלבי תכנון שונים בערים ירושלים, רמת גן, תל אביב, בת-ים ורמה"ש.

אייקון פרוייקטים

פרוייקטים

בנוסף אולי יעניין אותך

 • הכירו את המנהלת – עו"ד שני ליבמן

  "הרבה פעמים 'כותבים' את השלום עם הקצה של החרב"

  הכירו את המנהלת – עו"ד שני ליבמן

 • תופעת "מחיר למשתכן" דרדרה את שוק דירות היוקרה ופגעה בשוק הדיור בישראל

  תופעת "מחיר למשתכן" דרדרה את שוק דירות היוקרה ופגעה בשוק הדיור בישראל

 • הפן הכלכלי של הרישום

  אופן הרישום של נכס, בין אם מדובר בכספים או בנכסי מקרקעין - הינו משמעותי ביותר. פעמים רבות, בני משפחה ו/או בני זוג, מתעלמים ממצבו של אופן הרישום מאחר והם רואים את אותו נכס, גם אם הוא רשום ע"ש צד אחד בלבד – כמשותף. אולם, במועד פטירה או גירושין - מתעוררת פעמים רבות השאלה, מה דין הנכס?

  הפן הכלכלי של הרישום

 • טנגו מזונות

  לפני מספר ימים היועמ"ש מנדלבליט הגיש את חוות דעתו לבית המשפט העליון בה קבע כי אין להחיל את הלכת השיוויון במזונות באופן רטרואקטיבי אלא במבחן המחמיר שהיה נהוג קודם, דהיינו שינוי נסיבות מהותי. הנימוקים שלו הם: העומס שצפוי בבתי המשפט בשל תביעות הפחתת מזונות ואי היציבות שתיגרם למשפחות שכבר סיימו את תהליך הגירושין וייאלצו להיכנס שוב לתהליך משפטי. חוות הדעת של מנדלבליט במקרה הזה שגויה ביסודה ולוקחת אותנו שני צעדים אחורה

  טנגו מזונות