קבוצת אפגד חברה יזמית וקבלנית לעבודות הנדסה ובנייה

חברה יזמית וקבלנית להנדסה ובנייה

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1989
תחום: חברה יזמית וקבלנית להנדסה ובנייה
כתובת: רח' כצנלסון 13, אשקלון 7862313
טלפון: 08-6792000
פקס: 08-6755979
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.efgad.co.il
Facebook: לחץ לצפייה
Youtube: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • אפרים הניג

  אפרים הניג

  נשיא

  קבוצת אפגד חברה יזמית וקבלנית לעבודות הנדסה ובנייה

 • שי הניג

  שי הניג

  מנכ"ל

  קבוצת אפגד חברה יזמית וקבלנית לעבודות הנדסה ובנייה

  עוד על שי הניג

  שי הניג
 • יעל הניג-דקל

  יעל הניג-דקל

  סמנכ"לית שיווק

  קבוצת אפגד חברה יזמית וקבלנית לעבודות הנדסה ובנייה

 • דוד לוי

  דוד לוי

  סמנכ"ל כספים

  קבוצת אפגד חברה יזמית וקבלנית לעבודות הנדסה ובנייה

 • אלון ברקוביץ

  אלון ברקוביץ

  מנהל התחדשות עירונית

  קבוצת אפגד חברה יזמית וקבלנית לעבודות הנדסה ובנייה

 • איציק הניג

  איציק הניג

  סמנכ"ל פיתוח עסקי חו"ל

  קבוצת אפגד חברה יזמית וקבלנית לעבודות הנדסה ובנייה

אייקון אודות

אודות קבוצת אפגד חברה יזמית וקבלנית לעבודות הנדסה ובנייה

קבוצת אפגד – חברה יזמית וקבלנית לעבודות הנדסה ובנייה בע"מ, הינה חברה ותיקה ובעלת מוניטין הפועלת בענף הבניה הישראלי כ-30 שנים.

על החברה

• החברה הוקמה בשנת 1989 על ידי מר אפרים הניג, מוותיקי ענף הבנייה בישראל ומשנת 2014, בעל תואר "רב קבלן" מטעם התאחדות בוני הארץ. אפרים ביקש לבנות ברמה הגבוהה ביותר, מבלי לוותר על ערכי שירות אישי והתנהלות חמה ומשפחתית לכל דייר ולשם כך הקים את חברת אפגד, החברה המשפחתית. משנת 2003 אפרים מכהן כנשיא החברה ובנו שי מכהן כמנכ"ל וממשיך את דרכו של אביו. שי משמר את הערכים החשובים לו ושעליהם הוא גדל – משפחתיות, איכות בנייה, אמינות וליווי אישי לכל לקוח.
• החברה רשומה ברשם הקבלנים, בסיווג "בלתי מוגבל" (ג-5) – הדירוג הגבוה ביותר לבניה.
• החברה מוסמכת על ידי מכון התקנים הישראלי על פי דרישות ISO 9001: 2015, תקן לניהול איכות.
• החברה מאושרת במשרד הביטחון לבנייה בבסיסי צה"ל.
• החברה הינה קבלן מורשה לביצוע עבודות ממשלתיות.
• החברה מקפידה על איכות הבנייה ומשתמשת בחומרי בנייה בעלי תו תקן ישראלי.

ערכי החברה

שירות כערך עליון
חברת אפגד שמה לעצמה למטרה להוביל את ענף הבנייה בארץ ולהקפיד על איכות בנייה גבוהה, תוך שימוש בחומרים מובילים ואיכותיים וכן לספק תמורה גבוהה למחיר, עבור הלקוחות. אפגד מצטיינת במתן שירות אישי ומשפחתי לכל רוכש, שירות יעיל ומהיר. כתוצאה מכך, זוכה החברה לאמון רב מצד לקוחותיה שחוזרים אליה כמשפרי דיור או ברכישת דירות לבני משפחה נוספים.
שם החברה בשוק דירות יד שניה, הפך להיות מותג והמוכרים כותבים בפרסום הדירה "נבנתה ע"י אפגד".
תוצאות בנייה אופטימאליות
החברה מספקת תוצאות בנייה איכותיות ללא פשרות ופועלת בנחישות לרמת הגימור הגבוהה ביותר באמצעות בקרת איכות קפדנית לאורך כל הדרך.
לחברה ניסיון עשיר וארוך בתכנון ובנייה של פרויקטים למגורים ועם כל פרויקט חדש החברה לומדת את האזור וקהלי היעד, על מנת להתאים את הדירה ללקוח בצורה האופטימלית. כמו כן, בתכנון הפרויקט החברה מקפידה על ניצול יעיל של שטחי המגורים והשטחים הציבוריים, בפנים ובחוץ, החל מתכנון החדרים וכלה בלובי הבניין תוך שימת דגש על הנדסת האנוש.
ראש שקט וביטחון בתוצאות
לאפגד חוסן כלכלי וגב פיננסי איתן, המבטיח ללקוחותיה ראש שקט וביטחון כי הדירות יימסרו בהתאם להסכם, בזמנים שנקבעו ובאיכות הגבוהה ביותר.

הדיירים הם חלק מהמשפחה

קברניטי החברה וצוות העובדים, שמים דגש מיוחד על מערכת היחסים הנרקמת בין החברה ללקוח. כל לקוח מקבל יחס אישי, מותאם בדיוק לצרכיו ורצונותיו וזאת בגישה ישירה ובזמינות מלאה, החל ממעמד הרכישה ועד אחרי האכלוס.
מחלקת שירות הלקוחות של החברה עומדת לרשות לקוחותיה בכל שלבי תהליכי הבניה, בזמינות גבוהה ובמתן מענה מסור ואדיב. החברה מלווה את הלקוח בייעוץ והתאמת הדירה לצרכי המשפחה, המצאת בטוחה על פי חוק מכר דירות, דיווח לרשויות, ליווי בניהול הנפקת המסמכים לצורך קבלת משכנתא, רישום הזכויות בטאבו ועוד.
הצטרפות למשפחת אפגד היא לכל החיים, כאשר נציגי החברה עומדים לרשות הלקוחות גם בכל השלבים שלאחר מסירת הדירה, הכוללים בדיקת איכות ובקרה על ידי נציג החברה, ביצוע תיקונים מהיר ומספק, מתן ייעוץ על ידי אנשי מקצוע מוסמכים ומהנדסים במקרה הצורך ועוד.

פעילות החברה ופרויקטים נבחרים

לאורך השנים בנתה החברה פרויקטים מגוונים ורחבי היקף של אלפי יחידות דיור ברחבי הארץ בין היתר באילת, עכו, אריאל, כפר סבא, מודיעין, בית שמש, אשקלון, ירושלים ועוד.
בין הפרויקטים שבנתה החברה:
אקוורל באילת - פרויקט יוקרה ייחודי הכולל 86 קוטג'ים ודירות מיוחדות ברמת גימור גבוהה במיוחד עם בריכות שחייה. הפרויקט שווק ברובו לתושבי חוץ שחיפשו לרכוש בית מפנק בעיר הנופש הדרומית.
"קידמת צהלה" בתל אביב - פרויקט פינוי בינוי רחב היקף בשכונת נווה שרת המתחדשת בתל אביב הכולל 324 יח"ד ב-2 מגדלי יוקרה בני 24 קומות כל אחד ועוד ארבעה בנייני בוטיק בני 10 קומות. הפרויקט נמצא בשלבי בנייה מתקדמים ובשיתוף פעולה עם חברת אפרידר.

כיום החברה עוסקת בבנייתן של קרוב ל-1000 יח"ד בפריסה ארצית בפרויקטים השונים, ביניהם:
BRIZA באשקלון - פרויקט יוקרתי באשקלון, ליד הים ובו כ-90 דירות במגדל המתנשא לגובה 24 קומות.
בפרויקט מוצעות דירות בנות 3, 4 ו-5 חדרים וגם פנטהאוזים מפוארים.
מגדלי אפגד בעכו החדשה - פרויקט מגדלי יוקרה ובו 286 דירות, ב-3 המגדלים הגבוהים בעיר, בני כ-24 קומות. במגדלים, דירות בנות 4 או 5 חדרים, בעלות עיצוב ייחודי ונוף ים פתוח, לצד שטחי ציבור מפוארים, דוגמת לובי רחב ידיים בעיצוב יוקרתי ומועדון דיירים מאובזר.
אפגד בעיר היין - ממוקם בכניסה הצפונית לאשקלון, ליד גני ילדים ובתי ספר. 247 יח"ד בארבעה בניינים בני 13 ו-15 קומות. בפרויקט מוצעות דירות בנות 3,4 ו-5 חדרים במסדרת מחיר למשתכן ודירות בנות 5 חדרים ופנטהאוזים המוצעים למכירה.
רמבם 10 - בשכונת הדר הפסטורלית והמבוקשת ברמת השרון פרויקט ייחודי של תמ"א 38 הריסה ובנייה מחדש. מעבר לתכנון האדריכלי המוקפד, תוכנן הבניין כירוק, בכל ההיבטים של המבנה ועל פי תקן בנייה ירוקה. הבניין בן 7 הקומות מציע 32 דירות גדולות, במגוון רחב של מס' חדרים - 3,4,5,6 חדרים, דירות גן ופנטהאוזים עם מרפסות שמש ענקיות.
התחדשות עירונית ותמ"א 38 - החברה מקדמת כיום כ-400 יח"ד בכ-12 פרויקטים בשלבי תכנון שונים בערים ירושלים, רמת גן, תל אביב, בת-ים.

אייקון פרוייקטים

פרוייקטים

אייקון מאמרים

מאמרים מאת קבוצת אפגד חברה יזמית וקבלנית לעבודות הנדסה ובנייה

בנוסף אולי יעניין אותך

 • מלאים באנרגיה

  השקעה באנרגיות ירוקות ומתחדשות, יחד עם הצעידה העתידית לכיוון ביזור השימוש במקורות אנרגיה 'הגיעו בזמן' לחברת הקלינטק 'ברנמילר אנרג'י' העוסקת באנרגיה מתחדשת ובפיתוח מוצרים טכנולוגיים לאגירת חום, "אנחנו מספקים ללקוחות אנרגיה תרמית רציפה, ירוקה וזולה לפי הצרכים שלהם וממקורות מתחדשים. עברנו מפרויקטים ארוכי טווח למוצרים ספציפיים המותאמים לצרכי הלקוח וזה מה שמוביל אותנו להצלחה עסקית" מסביר ניר ברנמילר, המשמש יחד עם אחיו דורון כמשנה למנכ"ל, "בסוף השימוש באנרגיה מתחדשת הוא יותר זול ויותר ירוק. אנחנו חוסכים הרבה כסף ללקוחות שלנו" מוסיף דורון

  מלאים באנרגיה

 • לבחור את היזם הנכון

  בשנים האחרונות אנו עדים לריבוי עצום של אנשים המגדירים עצמם כיזמי התחדשות עירונית. אלו משכנעים דיירים בתמורות הגבוהות שיוכלו להשיג עבורם וחותמים על חוזים כאשר אין להם כמעט רקע מקצועי בבניה. מקרים אלו מסתיימים לא אחת בפשיטות רגל ועוגמת נפש רבה לדיירים, ועל כן מומלץ מאוד לפנות לחברות יזמות מוכרות וידועות, ובמיוחד כאלו הפועלות גם כקבלניות ביצוע

  לבחור את היזם הנכון

 • הורה בגיל השלישי המתנכר לבנו/בתו – בחירה חופשית או השפעה בלתי הוגנת?

  תופעה קשה ולא מספיק מדוברת בחברה הישראלית היא התופעה שבמסגרתה הורים בגיל השלישי לחייהם מתנכרים לילדיהם

  הורה בגיל השלישי המתנכר לבנו/בתו – בחירה חופשית או השפעה בלתי הוגנת?

 • מה הכוח של בעלים שיש לו רק 1/7 בדירה ואינו מתגורר במקום לעצור פרויקט פינוי בינוי שכבר הבשיל לצאת לדרך ?

  מה הכוח של בעלים שיש לו רק 1/7 בדירה ואינו מתגורר במקום לעצור פרויקט פינוי בינוי שכבר הבשיל לצאת לדרך ?