קבוצת גבסו

יזמות נדל"ן, בנייה, התחדשות עירונית

קבוצת גבסו
אייקון פרופיל

פרופיל חברה

שנת הקמה: 1950
תחום: יזמות נדל"ן, בנייה, התחדשות עירונית
כתובת: רח' נעמי שמר 7, בת ים
טלפון: 03-5082777
פקס: 03-6599292
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.gabso.co.il
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • גבי גבסו

  גבי גבסו

  בעלים

  קבוצת גבסו

 • חיים גבסו

  חיים גבסו

  בעלים

  קבוצת גבסו

  עוד על חיים גבסו

  חיים גבסו
 • אילן גבסו

  אילן גבסו

  בעלים

  קבוצת גבסו

 • עמי גבסו

  עמי גבסו

  בעלים , חברת אור הירדן

  קבוצת גבסו

 • ג׳ולי סובול

  ג׳ולי סובול

  מנהלת אדמיניסטרטיבית

  קבוצת גבסו

אייקון אודות

אודות קבוצת גבסו

שורשיה של קבוצת הנדל"ן גבסו ניטעו בתחילת שנות ה-50 של המאה הקודמת על ידי אלברטו גבסו ז"ל, אשר עלה מלוב ארצה וגויס מיד לצה"ל כלוחם במלחמת העצמאות. עם שחרורו מהצבא, הקים אלברטו ב-1950 חברת בנייה שהפכה לימים לחברה המשפחתית “אלברטו גבסו ובניו בע”מ”. לאורך 70 שנות פעילותם, בנו אלברטו ובניו אלפי יחידות דיור בכל הארץ, וצעירים רבים שעבדו תחת ידיו של אלברטו הפכו עם הזמן לבעלי חברות הבנייה הגדולות בישראל. אלברטו הלך לעולמו בשנת 1994, ומאז מנוהלת החברה על ידי בניו גבי, חיים, ואילן. בימיו של אלברטו, התבסס שם החברה כאמינה ויציבה ובעלת הערכה רבה בענף, ומוניטין זה נשמר עד היום.

בעלי השליטה בחברה

החברה המשפחתית נשלטה על ידי אם המשפחה יהודית גבסו ז"ל (1943-2022), ועם פטירתה הועברה השליטה לידי חמשת ילדי אלברטו ויהודית המנוחים. כיום נשלטת החברה על ידי חמשת האחים: גבי, חיים ואילן שמשמשים כמנהלי החברה (כל אחד 30 אחוזי בעלות), ג'ולי המנהלת האדמיניסטרטיבית של הקבוצה, ועמי שמנהל במקביל בתוך קבוצת גבסו את חברת הבניה "אור הירדן" (כל אחד 5 אחוזי בעלות).

יזמות ובנייה תחת קורת גג אחת

קבוצת גבסו כוללת יזמות וביצוע בנייה כ-ONE STOP SHOP עבור לקוחותיה. השילוב היזמי והביצועי של הקבוצה מעניק לה יציבות רבה, ויכולת לעמוד בכל פרויקט אותו לקחה על עצמה בכל רמת מורכבות שהיא.
הקבוצה מתמחה בעיקר בבניית פרויקטים למגורים ועוסקת בעיקר בבניה רוויה, רבי קומות ובניה מרקמית, ובבניה של יחידות יוקרה באיזורי ביקוש. הקבוצה עובדת בפריסה גיאוגרפית רחבה, מצפון הארץ ועד דרומה, עם התמקדות על מרכז הארץ בערים כמו תל אביב, חולון, רמת גן ובת ים בקו החוף.

יכולות ביצוע בלתי מוגבלות

זרוע הביצוע של החברה מחזיקה בסיווג בלתי מוגבל (ג5) שהינו הסיווג הקבלני הגבוה ביותר. סוללת אנשי המקצוע העובדים בה כוללת מהנדסי חברה, יועצים כלכליים, מנהלי פרויקטים ומנהלי עבודה, כאשר רבים מהם עובדים בה שנים ארוכות. לצד אנשי המקצוע המומחים בתחומם, מחזיקה זרוע הביצוע של הקבוצה גם בציוד מכני כבד משוכלל דוגמת מנופים, תבניות משאיות וכיו"ב.

התחדשות עירונית

קבוצת גבסו עוסקת בין יתר פעילויותיה גם בהתחדשות עירונית לסוגיה: פינוי-בינוי, תמ”א 38/2, קומבינציה, השבחת קרקעות ושינוי יעוד. פרויקט הדגל של החברה בתחום ההתחדשות העירונית בתקופה זו הינו פרויקט פינוי בינוי ענק בשכונת יפו ג', במסגרתו יפונו 28 בניינים בשלושת הרחובות ברוך קארו, זלמן מייזל ואייזיק חריף. המתחם הוותיק כולל 460 יחידות דיור ישנות כאשר 120 מהן יחוזקו בלבד ו-340 הנותרות ייהרסו לטובת הפרויקט. במקומם של הבניינים הישנים ייבנו במתחם העצום כ-1,200 יחידות דיור חדשות בבניינים חדישים ומעוצבים בני 9-20 קומות, במרחק הליכה מחוף הים. כחלק מהפיתוח המתוכנן ייבנו במקום חניונים תת קרקעיים, מבני ציבור, גנים ירוקים ועוד. הפרויקט נמצא כעת בשלב תכנוני מול עירית תל אביב.

נכסים מניבים

לצד פעילותה הענפה בתחום המגורים החברה מחזיקה בנכסים מניבים מגוונים כגון מפעלי תעשיה, מרכזים רפואיים, דירות מגורים בערים שונות בארץ ועוד. נכסים אלו נבנו על ידי החברה מראשיתם כנכסים מניבים והיא משכירה אותם לטווח ארוך.

מתחם COMMUNITY פורץ הדרך

החברה בנתה מתחם קהילתי פורץ דרך מסוגו בשם "Community על הפארק” בשכונת כרמי גת החדשה. הפרויקט כולל 4 בניינים בני 9 קומות כל אחד, בתמהיל דירות מגוון והוא יכלול 200 יחידות דיור, 100 מהן מיועדות למכירה ו-100 להשכרה. אחזקתו וניהולו השוטף יבוצעו ע”י קבוצת גבסו. מאפייניו הייחודיים של המתחם מאפשרים לו להעניק לדייריו שירותים בעלי ערך ונוחות, לרבות ניהול חיי קהילה, קיום חוגים במתחם, מועדונים לפעוטות ולנוער, אחזקה שוטפת, מעונות לפעוטות וכיו"ב, והכל במתחם אחד בעל אופי קהילתי וביתי. כל דירות הפרויקט כבר אוכלסו והן זוכות למוניטין רב בעיר.

מלונאות

בשנים האחרונות נכנסה קבוצת גבסו גם לתחום המלונאות ונכון להיום היא מתכננת ומבצעת במסגרת זו שלושה בתי מלון, שניים מהם בירושלים ואחד בתל אביב. המלון התל אביבי הינו מלון אלברטו אשר נבנה ברחוב אחד העם בעיר. זהו מלון יוקרתי בניחוחות של פעם בן 100 חדרים, אשר מנוהל על ידי רשת ישרוטל. מלון נוסף הינו מלון ירושלמי הנבנה ברחוב בן סירא בעיר, מרחק 300 מטר בלבד משדרות ממילא בואכה העיר העתיקה. מלון זה יכלול כ-90 חדרים בוטיקיים ומפנקים במיוחד. גולת הכותרת בתחום המלונאות תהיה מלון מפואר בן 200 חדרים ברחוב שלומציון המלכה עם נוף לעיר העתיקה הנשקף מגג המלון.

בונים מאהבה

העוגנים עליהם מושתתת החברה הם מחויבות בעליה למקצוענות, סולידיות עסקית, שמירה על אמינות ואיתנות פיננסית לצד הקפדה יתירה על מתן שרות מעולה ללקוחותיה ושיתופם בחווית הבניה של דירתם. אולם העוגן המשמעותי ביותר הוא אהבתם של מנהליה ועובדיה את תחום הבנייה. כך, על אף הכמות ומגוון הפרויקטים הרחב בהם עוסקת החברה בכל רגע נתון, היא ידועה כבעלת יחסים משפחתיים וחמים עם לקוחותיה וספקיה השונים.

בנוסף אולי יעניין אותך