שטרן גרופ בע"מ

בנייה ויזמות נדל"ן

אייקון פרופיל

פרופיל חברה

שנת הקמה: 1979
תחום: בנייה ויזמות נדל"ן
כתובת: רח' הצמיחה 1, א.ת. יקנעם עילית
טלפון: 04-8405090
פקס: 04-8405091
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: https://www.stern.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • אמנון שטרן

  אמנון שטרן

  בעלים ומנכ"ל משותף

  שטרן גרופ בע"מ

  עוד על אמנון שטרן

  אמנון שטרן
 • אסף שטרן

  אסף שטרן

  בעלים ומנכ"ל משותף

  שטרן גרופ בע"מ

  עוד על אסף שטרן

  אסף שטרן
אייקון אודות

אודות שטרן גרופ בע"מ

קבוצת שטרן עוסקת בתחומי הביצוע והיזמות בתחומי הבנייה למגורים, הבנייה המסחרית, הציבורית, המוסדית, המלונאית והמניבה. קבוצת שטרן מביאה עימה 40 שנות נסיון ומוניטין של מקצוענות, יצירתיות, יושרה, הגינות, מוסר ואמינות חסרת פשרות. אלה הם הערכים החרוטים על דגלה ועליהם נבנה המותג הוותיק והמוביל של קבוצת שטרן, ואלה הערכים שמיקמו את המותג קבוצת שטרן, בשורה הראשונה של החברות המובילות את ענף הבנייה בישראל. ערכי הקבוצה מוטמעים בראש ובראשונה בתודעת עובדיה, ואכן קבוצת שטרן ידועה לא פחות בשל כוח האדם המיומן שלה, ממנהליה ועד אחרון העובדים בשטח, לכך מתווספות איתנותה הפיננסית, עמידתה העקבית בלוחות זמנים ושירות נעים ויעיל. בנוסף לאנשי מטה הקבוצה מועסקים בה כ-50 מהנדסים ומנהלי עבודה מוסמכים וקרוב ל-100 עובדים קבועים.

מבנה הקבוצה

קבוצת שטרן מורכבת ממספר חברות בת, כל חברה מתמחה בתחום ספציפי נקודתי דוגמת יזמות נדל"ן, חברת ביצוע של מתחמי מגורים, ביצוע של מתחמים מסחריים, ביצוע פרויקטים מלונאים וכד'. חלוקה זו מאפשרת לקבוצה להעניק שירותים תוך התמקדות מקצועית מעמיקה בכל תחום, למגוון רחב של לקוחות בישראל ומעבר לים.

בניית מבני משרדים, מסחר, מלונאות, היי-טק מוסדי ומניב

במרוצת 40 שנות קיומה, בנתה קבוצת שטרן, באמצעות החברות הבנות המתמחות, פרויקטים רבים בהיקפים עצומים. בין היתר בנתה הקבוצה מאות אלפי מ"ר של שטחי משרדים, בנתה מבנים של מוסדות אקדמיים, מבנים לחברות היי-טק מובילות, מבני תעשיה, מתחמי מסחר ובילוי, בתי מלון, מבני מגורים, בנייה רוויה לצד צמודי קרקע, ועוד ועוד. כל החברות בקבוצת שטרן עומדות בתקני הבנייה הישראליים והבינלאומיים המחמירים ביותר. הקבוצה מוסמכת לתקן ISO 9001:2008 הודות לתהליכי בקרת האיכות הקפדניים והיעילים שלה.

בנייה למגורים בסטנדרטים בינלאומיים גבוהים

קבוצת שטרן בנתה עד היום, כחברה מבצעת וכיזמית, אלפי יחידות דיור למגורים תוך שימת דגש על יצירתיות גבוהה, טיב ביצוע, פיתוח סביבתי עשיר, וכללי בנייה העומדים בסטנדרטים הבינלאומיים. לצד בנייתה הנרחבת בישראל עוסקת הקבוצה בבנייה גם באירופה ובנתה עד היום מאות יחידות דיור באזורי מגורים יוקרתיים.

פיקוח ובקרה מהמסד ועד הטפחות

אחד הדברים המייחדים את הקבוצה יותר מכל הוא רמת הפיקוח והבקרה ההדוקים בה היא נוקטת להבטחת עבודתם האיכותית של צוותיה באתרים השונים. מנהלי העבודה של הקבוצה שמים דגש רב על יעילות מקסימלית, עמידה בלוחות זמנים וכן עמידה בדרישות המפרטים הטכניים עד לפרט הקטן ביותר תוך עמידה במסגרת התקציבית שהוגדרה. כל בניין המסופק על ידי קבוצת שטרן עובר את כל תהליכי הבקרה עד למסירת בניין איכותי, העומד בכל הקריטריונים של המזמין.

הנהלת החברה

יצחק שטרן, ז"ל - יצחק שטרן הקים ביחד עם בניו את החברה הנושאת את שמו לפני למעלה מ-40 שנה. הוא נולד בהונגריה ושרד את השואה כשהוא חבר בולט במחתרת היהודית בבודפשט תחת זהות מזויפת. בזכות פועלם של יצחק ושל חבריו למחתרת חיי יהודים רבים ניצלו. יצחק עלה לארץ בשנת 1946 באופן בלתי לגאלי והיה ממקימי קיבוץ יסעור בגליל המערבי. עבד במשך שנים כמנהל עבודה בחברת "מקורות ביצוע" והיה מבוני המוביל הארצי. במסגרת עבודתו נשלח לנהל פרויקטים שונים בחו"ל מטעם חברת מקורות ובכללם: סכר לייצור חשמל באיראן ופרוייקטי תשתית ומגורים באוגנדה. נפטר בשנת 2013 בגיל 89. האמין בבניית הארץ ויישובה והקפיד לעבוד עד לימיו האחרונים.

אמנון שטרן, בעלים ומנכ"ל משותף – לאמנון שטרן ניסיון של 40 שנה בתחום הנדל"ן ובמרוצת השנים הוא מילא מגוון תפקידים בגופים ציבוריים ביניהם ראש מועצת קריית טבעון, מ"מ ראש המועצה, יו"ר ועדה המקומית לתכנן ובניה ויו"ר חברה הכלכלית של טבעון. אמנון שטרן תורם רבות לעמותות סיוע ובתי חולים דוגמת עמותת ער"ן, מרכז יום לקשיש, עמותת עומק הלב, בי"ח בני ציון, בי"ח רמב"ם ו בי"ח העמק והוא מכהן כחבר הנהלת אגודת הידידים בי"ח בני ציון, חבר דריקטוריון מכללת "הגליל", חבר ועדת ההיגוי בהקמת האקדמיה ללשון בירושלים וחבר הוועדה לשימור אתרים.

אסף שטרן, בעלים ומנכ"ל משותף – אסף שטרן בעל ניסיון של 40 שנה בתחום הנדל"ן. בהשכלתו הינו מהנדס בניין מטעם הטכניון. את שירותו הצבאי במסגרת המילואים סיים בדרגת סא"ל כמפקד גדוד בחיל התותחנים. אסף פעיל מאוד בקהילה והוא מתמקד במימון ולווי קבוצות נוער בסיכון במרוץ "הר לעמק" המפתח אחריות אישית, מנהיגות וסגנון חיים בריא. בנוסף, אסף מלווה קבוצות נוער ברכיבת אופניים במסגרת עמותת "אתגרים" וכן בתרומות שוטפות ואירוח יחידות מובחרות בצה"ל. אסף שותף פעיל במפעלי ספורט, ריצה, ניווט שטח תחרותי וטיולי שטח רכובים. אסף חבר בהתאחדות בוני הארץ בארגון ת"א וחבר הוועד המנהל של היישוב תמרת. 

פרויקטים נבחרים

בנייני משרדים – פרויקט "הרצליה הילס" - בניין משרדים עצום וייחודי המשתרע על פני 65,000 מ"ר שנבנה במחלף הסירה בהרצליה עבור חברת אזורים ואחים עופר פרויקט "סיטי פארק" בולגריה בעיר סופיה הכולל בניין משרדים בן 6,600 מ"ר + 150 יחידות דיור, עם חנויות, משרדים וחניון תת קרקעי בן שתי קומות המונה סה"כ שטח של כ- 30,000 מ"ר, עבור חברת טבעון פרופרטיס בע"מ (חב' בולגרית בבעלותה של חב' יצחק שטרן ושות בע"מ) "עזריאלי חולון" - בניין משרדים מתקדם באזור התעשייה בחולון המתפרש על 48,000 מ"ר הכוללים 11 קומות משרדים ו-3 קומות חניון תת קרקעיות עבור קבוצת עזריאלי מבנה סיטי פלאזה בפ"ת הכולל משרדים ולובי קומתי מפואר בשטח של כ-30,000 מ"ר עבור קבוצת פישמן, "גב-ים נגב" – בניין משרדים עבור חברות הייטק כ-28,500 מ"ר מרהיב ביופיו ובניין נוסף ששטחו עומד על כ-16,000 מ"ר בעיר באר שבע ועוד.

מבני מגורים – החברה בנתה מבני מגורים בפיזור גאוגרפי רחב ביותר, ובין השאר את מגדלי אורדע ברמת גן - מגדל יוקרה בן 34 קומות אשר הוקם בכיכר אורדע, בלב רמת גן, נבנה עבור חברת טישבורי אחזקות בע"מ ושולי בע"מ פרויקט רוטשטיין אור עקיבא – 3 מגדלי מגורים בני 18 קומות כל אחד אשר נבנו בשיטת ברנוביץ' בסמוך למגרש הגולף בקיסריה עבור חברת רוטשטיין נדל"ן פרויקט נתיב ים בקרית ים הכולל 2 מגדלי מגורים יוקרתיים בעלי 145 יחידות דיור, פרויקט המגורים אחוזת יצחק הממוקם מול נוף עמקים ומפרץ חיפה וכולל 66 יחידות דיור עבור חברת יצחק שטרן ושות' בע"מ ורבים נוספים כגון לחב' אזורים, קרדן, ציפחה, קבוצות רכישה ועוד.

מסחר ותעשייה – החברה בונה את מתחם בתי הקולנוע החדש של רשת סינמה סיטי בנתניה הכולל כ-1500 מ"ר קומות תת-קרקעיות, כ-4000 מ"ר שטחי מסחר בקומת הכניסה, ומתחם בתי קולנוע בקומה, עבור חברת רוגובין פדרמן קבוצת שטרן בנתה את מרכז הקניות החדש של חברת "רוגובין" בשכונת רמת הדר שבגבעת שמואל, את מרכז דיזיין סנטר באזור התעשייה סגולה בפ"ת הכולל מבנה משרדים מפואר ומרכז חנויות ובילוי, עבור חברת רוגובין מבני תעשיית היי-טק בצפון ובדרום, עבור חברות כגון, אינטל, גב-ים, קניון ביג טבריה, מרכז לוגיסטי לאמות, ביג עזריאלי ונוספים.

מלונות – החברה בנתה את מלון כינר על חופה המזרחי של הכינרת הכולל 245 חדרים ברמת גימור ופאר גבוהים במיוחד. כמו כן ביצעה תוספת של 60 חדרים, חדרי אוכל ומטבחים במלון קיבוץ לביא בסמוך לצומת גולני.

בנייה ציבורית – החברה בנתה את מרכז הקונגרסים בחיפה – מבנה בעל חזות ייחודית הכולל גג דמוי קונכיה ענק העשוי פלדה ואלומיניום עבור החברה הכלכלית לחיפה מספר מבנים בקריית הטכניון בחיפה, ביניהם מועדון עובדים, אולם אירועים ומבנה משרדים והרצאות. בנוסף בנתה החברה מרפאות של קופת חולים מכבי בעיר מודיעין, קומפלקס לימודים חדש, אודיטוריום, אולמות הרצאה ובית יד לבנים במרכז האקדמי רופין, ופרוקטים רבים נוספים.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • עליית מחירי הדירות – עובדה מוצקה

  מה שגורם לעליית מחירי הנדל"ן הוא לא אינטרסים של בעלי עניין, אלא תהליך ומחסור אמיתי בדירות לאוכלוסיית ישראל. המחסור החריף מושך את המחירים מעלה

  עליית מחירי הדירות – עובדה מוצקה

 • גלובל רוטו שקע – ממשבר עמוק להצלחה מפוארת

  גלובל רוטו שקע – ממשבר עמוק להצלחה מפוארת

 • רישום זכויות פטנט על נוגדנים בארה"ב ובאיחוד האירופי

  לטיפולים ביולוגיים מבוססי נוגדנים תפקיד מרכזי ברפואה, ושמירה על הקניין הרוחני היא קריטית על מנת לאפשר לחברה המפתחת להפיק את היתרונות הכספיים מטיפולים אלה.

  רישום זכויות פטנט על נוגדנים בארה"ב ובאיחוד האירופי

 • פורום בכירי ענף המשפט 2022

  בתאריך ה- 23.2.22 קיימנו את פורום Duns 100 לבכירי ענף המשפט.

  פורום בכירי ענף המשפט 2022