שיתופית חברה לבניה בע"מ

פרויקטים בתחום הבנייה

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1986
תחום: פרויקטים בתחום הבנייה
כתובת: רח' אל על 2, הרצליה 4658802
טלפון: 09-9573315
פקס: 09-9571587
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.shitufit.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • דוד נמרודי, שיתופית חברה לבניה בע"מ

  דוד נמרודי

  מנכ”ל ובעלים

  שיתופית חברה לבניה בע"מ

  לפרופיל המלא

  דוד נמרודי
אייקון אודות

אודות שיתופית חברה לבניה בע"מ

מאז נוסדה חברת שיתופית בשנת 1986 על-ידי המהנדס דוד נמרודי, היא מעמיקה את שליטתה בתחום הבנייה ברחבי ישראל. החברה ביצעה ומבצעת פרויקטים גדולים וידועים במאות מיליוני שקלים לתעשייה ומסחר, היי-טק, מבני ציבור מגוונים, בתי ספר, מוסדות ספורט, מוסדות אוניברסיטאיים ומבני מגורים.
לאורך 30 שנות פעילותה, שמה לעצמה החברה למטרה להביא את הפרויקטים שבביצועה לגמר המעיד על מצוינות לכל אורך הדרך, ומעידים על כך עשרות "כרטיסי ביקור", שהאחרון מביניהם הינו זכייתה במקום הראשון בפרס האוסקר למצוינות בבניה לשנת 2014 על הקמת הפקולטה לאיכות הסביבה ע"ש פורטר באוניברסיטת תל אביב.
צוות המשרד, הכולל כ-35 מהנדסים ומנהלים, מנהלי פרויקטים ומנהלי עבודה, ועוד מאות עובדים מקצועיים, משלב בעבודתו שלושה יסודות מרכזיים: איכות ומקצועיות, יצירתיות וטכנולוגיה מתקדמת. בזכות היצירתיות, הכוללת פתרונות חדשניים ומקוריים, מצליחה שיתופית להביא פרויקט לידי גמר תוך חיסכון בזמן ובעלויות. האיכות והמקצועיות בחברה כוללות קפדנות ודיוק מרבי בביצוע ובגימור המושלם ובקרת איכות בלתי מתפשרת, בשילוב טכנולוגיות מהמתקדמות בתחום, כמו: תבניות, מנופים וכו'. אלה אינם מסתיימים עם סיום הבנייה, וממשיכים גם לאחר תקופת האחריות תוך קיום קשר הדוק עם הלקוח.

עוצמה תוך גידול מחזור

חברת שיתופית מגדילה מדי שנה את היקף פעילותה ומחזורי עסקאותיה, דבר המעיד יותר מכל על עוצמתה המוכחת.

פרויקטים שבוצעו על-ידי שיתופית

• הפקולטה לאיכות הסביבה ע"ש פורטר - זוכה פרס המצוינות בבניה לשנת 2014 בניין בית הספר ללימודי הסביבה ע"ש פורטר. הוא מבנה ירוק, בעל ההסמכה ברמה הגבוהה ביותר של התקן הישראלי (5281) ותקן הליד (LEED) הבינלאומי ברמת פלטיניום.
עיצובו המיוחד של הבניין המהווה שילוב של תכנון אדריכלי מסורתי יחד עם שיטות עיצוב וייצור צורה בעזרת מחשב המבוססות על שימוש בכלי סימולציה של קרינת השמש (לטובת ייצור אנרגיה ותאורה), מניעת רעש מכביש האיילון, רוח (לאיוורור ויצירת אנרגיה).
בניין פורטר הוא מכונה מורכבת. על מנת לעמוד בתקנים הירוקים הותקנו בו מערכות מיוחדות וחדשניות רבות וביניהן: מיזוג ייחודיות הפועלות ע״י אנרגיה שנוצרת ע״י קרינת השמש באמצעות מערכת של שפורפרות ואקום הממוקמת על חזית הבנין הדרומית והגג, מערכת של קורות קורנות למיזוג אויר, חימום וקירור רצפתי, מערכת איוורור טבעי נשלטת מחשב וגג ירוק.

• סינמה סיטי, ראשון לציון – זוכה פרס מצוינות הבניה לשנת 2011. הקמת קומפלקס מפואר של 26 אולמות קולנוע חדישים, ממוחשבים ודינמיים בשדרות משה דיין בראשון לציון מערב.
כמו כן יהיו במתחם חמישה בתי קולנוע VIP, אולם לילדים, הקרנות על גבי מסך 360 מעלות ואולם סינמקס משוכלל.
בקומת הקרקע של המתחם מוקמים מסעדות, חנויות, בתי קפה וברים. הפרויקט בשטח כולל של כ–50,000 מ"ר. הפרויקט נפתח לקהל הרחב במרץ 2010.

 מיון כירורגי ממוגן בית חולים ברזילי אשקלון – חדר המיון החדש של בית החולים הנפרש על שטח של 45,000 מ"ר וכולל מבנה מוגן לאשפוז, מיון כללי, חדר טראומה, מיון ילדים, מכוני דימות ורנטגן, עשרה חדרי ניתוח, טיפול נמרץ ילדים ומחלקות כירורגיות חדשות. בקומה התחתונה של המבנה החדש נבנה בית חולים לשעת חירום המכיל אולמות המיועדים לקלוט את המחלקות השונות בעת חירום.
כמו-כן, ביצעה שיתופית במהלך השנים את הפקולטות לחקר המוח, משפטים וחינוך באוניברסיטת בר אילן.
• מפעל לומיניס ביוקנעם
• קרית חינוך "תיכונט" לעיריית תל אביב
• מרפאת שרותי בריאות כללית ברמת אביב מרכז שוסטר
• משרדי עיריית הרצליה - שער העיר
• לאחרונה השלימה שיתופית את הקמת המרכז הלוגיסטי של חברת מכשירי תנועה בראשון לציון, הקמת המבנה כללה הקמת אולמות תצוגה, משרדים ומרכז לוגיסטי מתקדם.

פרויקטים בביצוע

קמפוס אומניות – מרכז ז'ראר בכר ירושלים
הקמת מיון כירורגי ממוגן – בית החולים ברזילי אשקלון
קרית חינוך רמת אפעל – עיריית רמת גן
הפקולטה למדעי המחשב – אוניברסיטת בר אילן
מתנס קהילתי – שכונת נווה ישראל בהרצליה
מבנה משרדים – חברת מבנה - קרית גת

אייקון פרסים

פרסים והשגים

 • אייקון פרסים

  זכייה במקום הראשון למצוינות בבניה לשנת 2014 על הקמת הפקולטה לאיכות הסביבה ע"ש פורטר באוניברסיטת תל אביב.

  התאחדות בוני הארץ

 • אייקון פרסים

  זכייה בפרס ראשון למצויינות בבניה לשנת 2011 (מבנה מסחרי) - מתחם G סינמה סיטי בראשון לציון

  התאחדות הקבלנים

בנוסף אולי יעניין אותך

 • ניסיון להסדרת המערב הפרוע בתחום הברוקראז' בישראל

  בישראל תחום תיווך העסקאות בניירות ערך מצוי במשך שנים רבות ללא כל פיקוח או הסדרה, ועדיין מלא בסדקים משפטיים, וזאת בניגוד לחקיקה הקיימת ברוב מדינות העולם המערבי

  ניסיון להסדרת המערב הפרוע בתחום הברוקראז' בישראל

 • מהנדסים אזרחיים צעירים? חובת ההוכחה היא עליכם

  מהם האתגרים העומדים בפני מהנדסים אזרחיים צעירים. ניסינו לבחון את נקודת המבט של ספיר נעמן, מהנדסת אזרחית צעירה בעלת כשנתיים ניסיון, לבין נקודת המבט של עמי פורן, מנכ"ל משותף בחברת פורן שרים ומהנדס אזרחי בעל ותק של מעל ל - 20 שנות ניסיון בתחום

  מהנדסים אזרחיים צעירים? חובת ההוכחה היא עליכם

 • התייחסות בית משפט עליון להגבלת הזכות לפרוש מהאגודה

  בתי המשפט נדרשו לסוגיית זכותו של חבר אגודה לפרוש ממנה ולהמשיך להתגורר בביתו ביישוב. לאור כך בוטלו סעיפים בתקנוני האגודות אשר התנו את הפרישה מהאגודה בוויתור על זכות הקניין ביישוב או בסילוק חובות לאגודה

  התייחסות בית משפט עליון להגבלת הזכות לפרוש מהאגודה

 • למה הפקרנו את נושא רעידות האדמה

  ב-15 השנה שחלפו מאז הוכרז על תמ"א 38 כתכנית לחיזוק מבנים כנגד רעידות אדמה, נשכח נושא זה לחלוטין

  למה הפקרנו את נושא רעידות האדמה