Sbc שגראוי ייזום ובניה בע"מ

יזמות נדל"ן וביצוע

Sbc שגראוי ייזום ובניה בע"מ
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2007
תחום: יזמות נדל"ן וביצוע
כתובת: משרד ראשי נצרת: רח' פאולוס השישי 114/36, ת.ד. 50606, נצרת
משרד מרכז: רח' האומנים 7, תל-אביב
טלפון: 03-6868555 / 04-6575557 
פקס: 03-6868444
טלפון: 073-2862000 / 04-6575557
פקס: 04-6554615
דוא"ל: office@sbc-group.co.il
אתר החברה: http://www.sbc-group.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • כמיל  שגראוי, Sbc שגראוי ייזום ובניה בע"מ

  כמיל שגראוי

  יו"ר ומייסד

  Sbc שגראוי ייזום ובניה בע"מ

מנהלים בכירים

  רובר שגראוי מנכ"ל
  נור שגראוי סמנכ"ל שיווק ויזמות
  שאדי שגראוי סמנכ"ל פרויקטים
  רביע שגראוי סמנכ"ל רכש
אייקון אודות

אודות Sbc שגראוי ייזום ובניה בע"מ

חברת Sbc שגראוי ייזום ובניה בע"מ מתמחה בפרויקטים בביצוע וביזמות ובבניית שכונות מגורים, מבני תעשיה, בנייני משרדים, מבנים לשימור ובנייני יוקרה, בסטנדרט גבוה ומוקפד. החברה, שהחלה את פעילותה בשנות ה-30 של המאה הקודמת, נמצאת בבעלותו הפרטית של כמיל שגראוי, דור 13 בא"י, וכיום מונה את הדור השלישי של המשפחה.
בתחילת פעילותה, התמקדה החברה באזור הצפון בתחומי הבניה למגורים, למסחר ולתשתיות, ולאורך השנים נצבר ידע רב וניסיון מקצועי בנושאי בניית שכונות מגורים, מגדלי יוקרה ופרויקטים מסחריים, ויצר את המוניטין המצוין בו מתגאה החברה. איכות השירות, המצוינות המקצועית והעמידה בלוחות הזמנים הן אבני הדרך המובילות את החברה, הן כחברה והן כמשפחה. לכן כל לקוח הינו לקוח מועדף, הזוכה ליחס אישי מבעלי החברה ומנהליה.
החברה הינה בעלת סיווג מירבי ברשם הקבלנים ובמשרד השיכון והבינוי.

הלקוחות במרכז

חברת שגראוי רואה לנגד עיניה בראש ובראשונה את לקוחותיה, ודואגת למקמם תמיד במרכז. מרגע התכנון הפרויקט, החברה מייצרת עבורם את המוצר הפרקטי, הנוח והנכון ביותר. על בסיס הידע הרב שצברה החברה במרוצת השנים, היא משכילה לנתח את שוק המגורים באופן אופטימלי ומתכננת בחוכמה את הפרויקטים אותם היא מבצעת, על בסיס קהל היעד, רצונותיו ושאיפותיו – וזו ליבת המוצר שמציעה החברה, בהווה ובעתיד.

מקצועיות, מיומנות ובקרת איכות

החברה מקפידה על שלושה ערכים המובילים את מצוינותה המקצועית: הראשון, אנשי מקצוע מהשורה הראשונה העומדים לרשות לקוחותיה הישירים ועבור החברות להן מבצעת החברה פרויקטים (דוגמת אפריקה ישראל ושיכון בינוי), בהם יועצים, מתכננים, אדריכלים, מתכנני נוף ומעצבי פנים, הנבחרים בקפידה ומהווים את הסיירת המובחרת של החברה. השני מתמקד בצוות עובדים מיומן, מסור ומקצועי הניצב מאחורי כל הבטחה ונכון לשרת את הלקוח 24/7 בכל שאלה או בעיה. הערך השלישי הינו בקרת איכות ומעורבות – החברה נמנתה עם החברות הראשונות בישראל שהטמיעו במערך בקרת האיכות תקן 9002 ISO – בכל אחד משלבי תכנון וביצוע הדירות. תקן זה מאפשר למנהלי החברה ובעליה לשלוט באופן אבסולוטי בכל שלב בתהליך, להצביע על בעיות ולפתור אותן באופן היעיל והמהיר ביותר.

תחומי התמחות

ביצוע – כחברת בניה וותיקה, בנתה החברה במהלך עשרות שנות פעילותה אלפי יח"ד בכל רחבי המדינה - כאשר לכולן מכנה משותף אחד, והוא חותמת האיכות של שגראוי SBC.
יזמות – החברה מתמחה בייזום פרויקטים מסוגים שונים, בהם מגדלי יוקרה, בנייה רוויה, קוטג'ים ושכונות פרטיות. פרויקטים נבחרים בתחום זה: אחד העם חיפה – מגדל יוקרה הכולל 158 יח"ד ובניין לשימור,
מגדלי סלקטד נצרת עילית – 98 יח"ד, סלקטד כליל החורש נצרת עילית – 30 יח"ד, כרמי סלקטד כרמיאל – 42 יח"ד, VIEW סלקטד כרמיאל – 56 יח"ד, אלמוגי סלקטד חיפה – 78 יח"ד, ריף סלקטד עתלית - קרקע לבניה עצמית - 66 יח"ד, פארק סלקטד קרית ים – 303 יח"ד ושטחי מסחר (בקרוב) , רעננה סלקטד – רעננה – 148 יח"ד (בקרוב)
שימור מבנים – בעשור האחרון זיהתה החברה דרישה לביצוע עבודות לשימור מבנים בעלי ערך היסטורי רב. כיום באמצעות חברת הבית "שגראוי–לייבוביץ'" גאה החברה להיות מהחלוצות והמובילות בתחום הדורש מיומנות מקצועית גבוהה, דיוק ויכולת ביצוע עבודה עם חומרים מיוחדים המותאמים לשימור.
התחדשות עירונית – פעילות ענפה בתחומי ההתחדשות העירונית על כל רבדיה באמצעות שתי חברות:
נוף כרמל – חברת בת המתמחה באיתור, ניהול וביצוע פרויקטי התחדשות עירונית בעיקר באזור חיפה והצפון. ברשותה כיום מספר פרויקטים בלוקיישנים נחשבים באזור הכרמל חיפה.
אקו סיטי – שותפות בחברה המדורגת ראשונה במדד ההתחדשות העירונית של גלובס.נכון להיום מעורבת החברה בביצוע של 10 פרויקטים באזור תל אביב וגוש דן ולרשותה למעלה מ-40 פרויקטים בתהליכי תכנון מתקדמים.
היקפי פעילות כלכליים - בתחום הייזום:
500,000,000 ₪; בתחום הביצוע: 500,000,000 ₪; בתחומי ההתחדשות העירונית והשימור: 250,000,000 ₪.

לקוחות

שיכון ובינוי נדל"ן - חלומות כפר יונה: 108 יח"ד; חלומות חריש: 252 יח"ד; חלומות טירת הכרמל: 202 יח"ד; מרכז מסחרי חדרה – בביצוע; חלומות חדרה: 120 יח"ד; חלומות השרון – 77 יח"ד - מאוכלס.
אפריקה ישראל מגורים - חלומות & סביונים ק. ביאליק: 228 יח"ד; סביוני נוף חדרה – 208 יח"ד – בביצוע; סביוני ים 477 יח"ד; סביוני נתניה – 132 יח"ד – מאוכלס.

פעילות למען הקהילה

פועלת רבות למען הקהילה, לרבות תרומות לעמותות ומוסדות ציבור במהלך כל ימות השנה.

פעילות בנושא איכות סביבה ובניה ירוקה

נושא הקיימות ואיכות הסביבה מוטמע הלכה למעשה בפרויקטים אותם אנו מתכננים ומבצעים ואנו מקפידים על בניה עפ"י הסטנדרטים ותו התקן של הבניה הירוקה.

אייקון פרסומים

פרסומים

בנוסף אולי יעניין אותך

 • "ניתן להחזיר את אמון הציבור במערכת המשפט"

  ניתן להחזיר את אמון הציבור במערכת המשפט באמצעות מספר צעדים הכוללים את חיזוק מוסד הביקורת על הפרקליטות ובהגדלת ההטרוגניות המחשבתית. אין סכנה מביקורת עניינית ומגוונת, הסכנה קיימת כאשר הביקורת מגיעה מסמלי המדינה הכופרים בלגיטימיות והממלכתיות של המערכת המשפטית. הסאגה סביב מינוי פרקליט המדינה? היא לא מזיקה יתר על המידה למערכת המשפט. לקראת פורום בכירי ענף המשפט של DUN'S 100 מנתח עו"ד הדר טל כמה ממאפייני המשבר הנוכחי, ומציע כמה דרכים ופתרונות אפשריים לטיפול בחלק מהמשברים הפוקדים בימים אלו את מערכת המשפט

  "ניתן להחזיר את אמון הציבור במערכת המשפט"

 • לשון הרע? פגיעה בפרטיות? הטרדה מינית? אולי כולם גם יחד?

  לשון הרע? פגיעה בפרטיות? הטרדה מינית? אולי כולם גם יחד?

 • שמאות בימי קורונה

  הדילמה בהערכת שווי של נכס הינה בעיקר לגבי השלכות והשפעות עתידיות של המשבר על השווי.

  שמאות בימי קורונה

 • בעלי אגרות חוב בזמן קורונה

  האם חברה שהנפיקה אגרות חוב, יכולה לטעון שהיא איננה בהפרה, מן הסיבה שההפרה נובעת ממצב של "כוח עליון"? האם היא יכולה לטעון שאין בידי בעלי האג"ח עילה חוקית להעמדת החוב לפירעון מיידי, כי המשבר נובע מכוח עליון?

  בעלי אגרות חוב בזמן קורונה