Sbc שגראוי ייזום ובניה בע"מ

יזמות נדל"ן וביצוע

Sbc שגראוי ייזום ובניה בע"מ
אייקון פרופיל

פרטי התקשרות

שנת הקמה: 2007
תחום: יזמות נדל"ן וביצוע
כתובת: משרד ראשי נצרת:
רח' פאולוס השישי 114/36, ת.ד. 50606, נצרת
משרד מרכז:
רח' האומנים 7, תל-אביב
טלפון: 03-6868555  
פקס: 03-6868444
טלפון: 073-2862000
פקס: 04-6554615
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.sbc-group.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • כמיל  שגראוי

  כמיל שגראוי

  יו"ר ומייסד

  Sbc שגראוי ייזום ובניה בע"מ

מנהלים בכירים

  רובר שגראוי מנכ"ל
  נור שגראוי סמנכ"ל שיווק ויזמות
  שאדי שגראוי סמנכ"ל פרויקטים
  רביע שגראוי סמנכ"ל רכש
אייקון אודות

אודות Sbc שגראוי ייזום ובניה בע"מ

חברת Sbc שגראוי ייזום ובניה בע"מ מתמחה בפרויקטים בביצוע וביזמות ובבניית שכונות מגורים, מבני תעשיה, בנייני משרדים, מבנים לשימור ובנייני יוקרה, בסטנדרט גבוה ומוקפד. החברה, שהחלה את פעילותה בשנות ה-30 של המאה הקודמת, נמצאת בבעלותו הפרטית של כמיל שגראוי, דור 13 בא"י, וכיום מונה את הדור השלישי של המשפחה.

בתחילת פעילותה, התמקדה החברה באזור הצפון בתחומי הבניה למגורים, למסחר ולתשתיות, ולאורך השנים נצבר ידע רב וניסיון מקצועי בנושאי בניית שכונות מגורים, מגדלי יוקרה ופרויקטים מסחריים, ויצר את המוניטין המצוין בו מתגאה החברה. איכות השירות, המצוינות המקצועית והעמידה בלוחות הזמנים הן אבני הדרך המובילות את החברה, הן כחברה והן כמשפחה. לכן כל לקוח הינו לקוח מועדף, הזוכה ליחס אישי מבעלי החברה ומנהליה.

החברה הינה בעלת סיווג מירבי ברשם הקבלנים ובמשרד השיכון והבינוי.

הלקוחות במרכז

חברת שגראוי רואה לנגד עיניה בראש ובראשונה את לקוחותיה, ודואגת למקמם תמיד במרכז. מרגע התכנון הפרויקט, החברה מייצרת עבורם את המוצר הפרקטי, הנוח והנכון ביותר. על בסיס הידע הרב שצברה החברה במרוצת השנים, היא משכילה לנתח את שוק המגורים באופן אופטימלי ומתכננת בחוכמה את הפרויקטים אותם היא מבצעת, על בסיס קהל היעד, רצונותיו ושאיפותיו – וזו ליבת המוצר שמציעה החברה, בהווה ובעתיד. 

מקצועיות, מיומנות ובקרת איכות

החברה מקפידה על שלושה ערכים המובילים את מצוינותה המקצועית: הראשון, אנשי מקצוע מהשורה הראשונה העומדים לרשות לקוחותיה הישירים ועבור החברות להן מבצעת החברה פרויקטים בהם יועצים, מתכננים, אדריכלים, מתכנני נוף ומעצבי פנים, הנבחרים בקפידה ומהווים את הסיירת המובחרת של החברה. השני מתמקד בצוות עובדים מיומן, מסור ומקצועי הניצב מאחורי כל הבטחה ונכון לשרת את הלקוח 24/7 בכל שאלה או בעיה. הערך השלישי הינו בקרת איכות ומעורבות – החברה נמנתה עם החברות הראשונות בישראל שהטמיעו במערך בקרת האיכות תקן 9002 ISO – בכל אחד משלבי תכנון וביצוע הדירות. תקן זה מאפשר למנהלי החברה ובעליה לשלוט באופן אבסולוטי בכל שלב בתהליך, להצביע על בעיות ולפתור אותן באופן היעיל והמהיר ביותר.

תחומי התמחות

ביצוע – כחברת בניה וותיקה, בנתה החברה במהלך עשרות שנות פעילותה אלפי יח"ד בכל רחבי המדינה - כאשר לכולן מכנה משותף אחד, והוא חותמת האיכות של שגראוי SBC.

יזמות – החברה מתמחה בייזום פרויקטים מסוגים שונים, בהם מגדלי יוקרה, בנייה רוויה, קוטג'ים ושכונות פרטיות. פרויקטים נבחרים בתחום זה:

אחד העם חיפה – מגדל יוקרה הכולל 158 יח"ד ובניין לשימור (באכלוס), מגדלי סלקטד נצרת עילית – 98 יח"ד, סלקטד כליל החורש נצרת עילית – 30 יח"ד, כרמי סלקטד כרמיאל – 42 יח"ד, VIEW סלקטד כרמיאל – 56 יח"ד (בבנייה), אלמוגי סלקטד חיפה 78 יח"ד (בבנייה), ריף סלקטד עתלית - קרקע לבניה עצמית - 65 יח"ד (בבנייה), פארק סלקטד קרית ים – 303 יח"ד ושטחי מסחר (בבנייה), רעננה סלקטד – רעננה – 154 יח"ד (בקרוב).

שימור מבנים – בעשור האחרון זיהתה החברה דרישה לביצוע עבודות לשימור מבנים בעלי ערך היסטורי רב. כיום באמצעות חברת הבית "שגראוי–לייבוביץ'" גאה החברה להיות מהחלוצות והמובילות בתחום הדורש מיומנות מקצועית גבוהה, דיוק ויכולת ביצוע עבודה עם חומרים מיוחדים המותאמים לשימור.

התחדשות עירונית – פעילות ענפה בתחומי ההתחדשות העירונית על כל רבדיה באמצעות שתי חברות:

נוף כרמל – חברת בת המתמחה באיתור, ניהול וביצוע פרויקטי התחדשות עירונית בעיקר באזור חיפה והצפון. ברשותה כיום מספר פרויקטים בלוקיישנים נחשבים באזור הכרמל חיפה.

אקו סיטי – שותפות בחברה המדורגת ראשונה במדד ההתחדשות העירונית של גלובס.נכון להיום מעורבת החברה בביצוע של 10 פרויקטים באזור תל אביב וגוש דן ולרשותה למעלה מ-40 פרויקטים בתהליכי תכנון מתקדמים.

היקפי פעילות כלכליים - בתחום הייזום:

500,000,000 ₪; בתחום הביצוע: 500,000,000 ₪; בתחומי ההתחדשות העירונית והשימור: 250,000,000 ₪.

פעילות למען הקהילה

פועלת רבות למען הקהילה, לרבות תרומות לעמותות ומוסדות ציבור במהלך כל ימות השנה.

פעילות בנושא איכות סביבה ובניה ירוקה

נושא הקיימות ואיכות הסביבה מוטמע הלכה למעשה בפרויקטים אותם אנו מתכננים ומבצעים ואנו מקפידים על בניה עפ"י הסטנדרטים ותו התקן של הבניה הירוקה.

 

אייקון פרסומים

פרסומים

בנוסף אולי יעניין אותך