אבדר אלבו

מסחר בפלדה

אבדר אלבו
אייקון פרופיל

פרופיל חברה

שנת הקמה: 2018
תחום: מסחר בפלדה
כתובת: רח' המדע 3, אשדוד
טלפון: 08-6869200
פקס: 08-6869222
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.a-albo.com
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • אבי אלבו

  אבי אלבו

  יו"ר ומנכ"ל

  אבדר אלבו

 • ספי אלבו

  ספי אלבו

  מנכ"ל

  אבדר אלבו

 • אורן מגן

  אורן מגן

  סמנכ"ל מכירות

  אבדר אלבו

 • קורין בן דוד

  קורין בן דוד

  מנהלת משאבי אנוש ואדמיניסטרציה

  אבדר אלבו

 • רגב לוי

  רגב לוי

  מנהל כספים

  אבדר אלבו

 • אודי מעוז

  אודי מעוז

  מנהל מכירות

  אבדר אלבו

 • מני כרסנטי

  מני כרסנטי

  מנהל מכירות

  אבדר אלבו

אייקון אודות

אודות אבדר אלבו

אבדר אלבו הינה חברה מובילה המתמחה במסחר בפלדה ובתחום אספקת מתכות לתעשיות, שחרטה על דגלה מצוינות מקצועית ושירותיות כערכים המובילים את כל פעילויותיה. חברת אבדר אלבו מספקת פתרונות מקיפים לכל מוצר סופי מהמפעל בחו"ל ועד לישראל. החברה מתמחה במוצרי פלדה שטוחים (פחים למיניהם), ברזל מקצועי, פרופילים, צינורות, רשתות ומוצרים לגידור.

עם לקוחות חברת אלבר אלבו נמנים מסגריות, קונסטרוקטורים, קבלני גמר, מפעלים לייצור תעלות מיזוג אוויר ותעשיית הדלתות, בין היתר. החברה מקפידה על הרמה המקצועיות הגבוהה ביותר של אנשי המכירות, ולכן רמת השירות הניתנת על ידי עובדי החברה היא באיכות בלתי מתפשרת.

חברת אבדר אלבו הוקמה על ידי אבי אלבו, בעל ניסיון של כשלושים שנה בתחום תעשיית הפלדה, במטרה להעניק שירות מן המעלה הראשונה לסקטורים שונים בתעשייה, בהם תחום הבנייה, מרכזים לוגיסטיים, תחום הבנייה הקלה, תחום התשתיות ותעשיות נוספות.
החברה, שהוקמה בשנת 2018, החלה את פעילותה בשנת 2019, אך למעשה החלה את דרכה עוד בשנת 1993, ומקפידה בכל עת על ידע מקצועי ראשון במעלה שצברה לאורך עשורים של פעילות והתמחות בתחומה. את גרעין ההנהלה של חברת אבדר אלבו מהווים עובדי איסכור לשעבר, עם בעליה נמנה אבי אלבו, שהקימו את החברה עת איסכור נמכרה לקרן קדמה הישראלית.
מפאת ניסיונם רב השנים של עובדי החברה, וההתמחות בתחום של בעליה, מצליחה חברת אבדר אלבו מיומה הראשון, תוך צמיחה והתפתחות מתמדת. היקפי פעילותה הכלכליים של חברת אבדר אלבו עומדים על כ-250 מיליון ₪ במחזור השנתי. חברת אבדר אלבו מתעתדת להמשיך בתנופת הצמיחה המשמעותית בה היא נמצאת, במטרה להוביל את שוק הפלדה בישראל.

סטנדרטים בינלאומיים, חדשנות פורצת דרך

חברת אבדר אלבו, הממוצבת בחוד החנית של תחומי התמחותה, מקפידה על יעילותה הלוגיסטית, תוך ייצוגן של יצרניות מכל רחבי העולם, בכדי לספק פתרונות מקיפים לצרכי חומרי הגלם של לקוחותיה. השילוב שנוצר בין היתרונות המובהקים אותם מעניקה החברה ללקוחותיה, בהם אספקה מהירה, חסכון ניכר בעלויות וסל מוצרים חיוניים לתעשיות השונות באמצעות ספק מקצועי יחיד, הוא שיוצר את הערך המוסף ממנו נהנים לקוחותיה של החברה.

חברת אבדר אלבו מקפידה על סטנדרטים בינלאומיים בכל הקשור לאיכותם של המוצרים עליהם היא אמונה. יחד עם זאת, החברה דואגת לתמחור אטרקטיבי של חומרי הגלם אותם היא מייבאת, בכדי להעניק ללקוחותיה מוצרים מן השורה הראשונה, בעלות שווה לכל נפש. חברת אבדר אלבו פועלת לאור ערכים המנחים את פעילויותיה מיום הקמתה, ומקפידה בכל עת על חדשנות פורצת דרך בכל תחומי פעילותה, הליכי עבודה קפדניים, מסודרים ויעילים, ושרשרת אספקה המותאמת באופן אישי לצרכים השונים והמשתנים של כל לקוחותיה.

פתרונות מקיפים באיכות ללא פשרות

חברת אבדר אלבו מקפידה על איכות ללא פשרות לכל אורך שדרת פעילותה, החל מרכש בעל ניסיון רב שנים, הליכי עבודה יעילים ומסודרים, ספקים העומדים בתקנים מחמירים ורמות גימור ראשונות במעלה. החברה מספקת ללקוחותיה פתרונות מקיפים בכל הנוגע לרכש לכל המידות המגוונות והצרכים הספציפיים של הלקוחות, ובין היתר אמונה על מוצרים המיובאים באופן שגרתי על ידי החברה. עם מוצרים אלה, ניתן למנות ברזל מקצועי, מוצרים שטוחים, פרופילים וצינורות.

הצוות המקצועי והמיומן של חברת אבדר אלבו כולל עובדים ותיקים, המלווים את פעילות החברה שנים רבות. בשנים אלה צברו עובדי החברה ניסיון מקצועי שלא יסולא בפז, ומלווים את לקוחות החברה תוך מחויבות לשביעות רצון הלקוחות לכל אורך התהליך.

תרומה לקהילה

חברת אבדר אלבו רואה לנגד עיניה את התרומה לקהילה כערך עליון, ומחויבת לתמיכה מתמדת. החברה תורמת לעמותות מגוונות תרומות נכבדות לאורך השנה.

אייקון פרסומים

פרסומים

בנוסף אולי יעניין אותך