ישראל קנדה (ט.ר) בע"מ

נדל”ן

ישראל קנדה (ט.ר) בע"מ
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2006
תחום: נדל”ן
כתובת: רח' המנופים 2, הרצליה פיתוח
טלפון: 09-9710900
פקס: 09-9518005
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.canada-israel.com
אייקון הנהלה

מנהלים

 • אסף טוכמאיר, ישראל קנדה (ט.ר) בע"מ

  אסף טוכמאיר

  יו"ר הדירקטוריון ובעלים

  ישראל קנדה (ט.ר) בע"מ

  לפרופיל המלא

  אסף טוכמאיר
 • ברק רוזן, ישראל קנדה (ט.ר) בע"מ

  ברק רוזן

  מנכ"ל ובעלים

  ישראל קנדה (ט.ר) בע"מ

אייקון אודות

אודות ישראל קנדה (ט.ר) בע"מ

ישראל קנדה (ט.ר) בע"מ, מקבוצת קנדה ישראל, פועלת בעיקר בישראל ומחזיקה נכסי נדל”ן גם ברוסיה ובפולין. לחברה זרועות פעילות מגוונות הכוללות הקמה וייזום של פרויקטים למגורים בישראל, ייזום וניהול קבוצות רכישה, מקרקעין בישראל, נכסים מניבים ומלונאות.

הקמה וייזום פרויקטים בישראל

פרויקטים בביצוע

אחד, אחד העם 13, ת"א - בניין יוקרה בן 5 קומות עם תמהיל דירות הנע בין דירות 2,3,4 חדרים, פנטהאוזים ודירות גן.

ICR (לשעבר מנרב פרויקטים)- החברה, בשיתוף עם האחים נקש, השלימה השנה את רכישת מנרב פרויקטים, חברה שמתכננת ויוזמת פרויקטים בהיקף של כ-3,400 דירות בפריסה ארצית. שמה של החברה שונה ל- ICR.

שערי צדק - החברה זכתה במכרז של רשות מקרקעי ישראל לרכישת קרקע של כ-17 דונם, עליה מצוי בניין לשימור בי"ח שערי צדק. החברה יוזמת תוכנית השבחה למתחם מגורים, מסחר, משרדים ומלונאות.

הרכבת 72-74, תל אביב - החברה עתידה להקים מתחם מעורב שימושים, המשלב שטחי מגורים, מלונאות ומסחר בהיקף של 41,817 מ"ר.

פרויקטים שהסתיימו

מידטאון LIVE, מנחם בגין 144, תל אביב - מגדל מגורים יוקרתי בן 50 קומות ו-330 יחידות דיור.

LIVE, הרכבת 16, ת"א - מתחם בן 5 קומות ו-74 דירות דופלקס, גן ופנטהאוזים אשר נבנו בבניין באוהאוס לשימור.

אליפלט, אליפלט 26 - מתחם מגורים המתנשא לגובה של 13 קומות, בהן 103 דירות בנות 2-3 חדרים, ודופלקסים בעלי חלל תקרה כפול.

קבוצות רכישה

פרויקטים בביצוע

דה וינצ'י מגורים, קפלן פינת לאונרדו דה וינצ'י, תל אביב - שני מגדלי מגורים בני 44 קומות ובהם 412 יחידות דיור, מיני פנטהאוזים ופנטהאוזים. המגדלים תוכננו ועוצבו ע"י האדריכל אבנר ישר, ובהם כ- 350 דירות, מיני פנטהאוזים ופנטהאוזים. בין 2 המגדלים, בפרויקט הנדסי מרשים, מתוכננת בריכה מרחפת כחלק מקומפלקס כושר, ספא ופנאי יוקרתי ומטופח.

רום, ניסים אלוני 10, תל אביב - מגדל המתנשא לגובה של 50 קומות וכולל 227 יחידות דיור בנות 3,4,5, ו-6 חדרים, בנוסף לדופלקסים ופנטהאוזים.

פרויקטים שהסתיימו

מגדל הגימנסיה, תל אביב - מגדל יוקרה מיוחד בן 29 קומות הכולל 108 וילות אורבניות יפהפיות לצד דירות פנטהאוז מפוארות.

W בוטיק, ניסים אלוני 7, תל אביב - מגדל המתנשא לגובה של 29 קומות עם תמהיל מגוון של 123 דירות מרווחות, מפרט יוקרתי ותכנון פנימי מוקפד.

W פריים, ניסים אלוני 4, תל אביב - מגדל המתנשא לגובה של 46 קומות, ובו מבחר מגוון של 164 דירות בנות 3, 4, 5 חדרים, לצד דופלקסים ופנטהאוזים.

רוטשילד 17, תל אביב - מגדל מגורים אורבני בן 18 קומות הכולל 64 דירות לופט יוקרתיות, דירות מגורים מרווחות, ספא וחדר כושר.

מקרקעין בישראל

פרויקט לפיד, תל אביב - קרקע המשתרעת על פני כ-7.5 דונם, הפרויקט מהווה כחלק ממתחם של כ-20 דונם, בשיתוף עם חברת המלונאות וממוקם בסמוך למתחם התחנה ולחופה של תל אביב. מיועד לשימוש מעורב ויהווה סימן לשינוי העצום שעובר על האזור הכי חם בעיר.

מתחם אלקו, רמת השרון - חטיבת קרקע בשטח של כ- 65 דונם בחלק המזרחי של רמת השרון, בסמוך לצומת מורשה. החברה יוזמת הליך השבחה ושינוי יעוד להפיכת המתחם למתחם מעורב שימושים, שיכלול שכונת מגורים יחד עם שטחי מסחר ותעסוקה.

אפטאון, פי גלילות - חטיבת קרקע של כ-35 דונם, המהווה חלק מתוכנית עיר של רובע גלילות המשלבת אלפי יחידות דיור, ומאות אלפי מטרים של תעסוקה ומסחר.

כחול, עתלית - אחת מרצועות החוף המרהיבות בעתלית עליה תקים החברה את שכונת כחול אשר תכלול כ-147 יחידות דיור מתוכן דירות גן, גג וצמודי קרקע.

טורקיז, רמת אביב מערב - פנינת נדל"ן, חטיבת קרקע, מתוכננת הקמת שכונה ייחודית בעלת 104 יח"ד, בריכות שחיה, שבילי נוף וסביבה ירוקה אותה בונה החברה על אחת מעתודות הקרקע האחרונות של קו החוף בתל אביב.

סנסט, צפון תל אביב – חטיבת קרקע של 2 חלקות, עתידה להיבנות עפ"י תוכנית מתאר מאושרת שמספרה 3700. לוקיישן ייחודי סמוך לחופה הצפוני של העיר וממוקם במרחק נגיעה מכל דרכי הגישה הראשיות של גוש דן.

פרויקטים נוספים: ביזנס וילאג', נתניה; חוף הצוק, ת"א; שביל התפוזים, הוד השרון; קדימה-צורן.

נכסים מניבים

בית מיקרוסופט, הרצליה - קמפוס אשר בנייתו הושלמה, מראה מרהיב המשתרע על שטח של כ-40 אלף מ"ר בהרצליה פיתוח. הקמפוס יכלול מתחמי משרדים בגדלים מגוונים ובין השאר את מרכזי המחקר והפיתוח של מיקרוסופט בישראל.

מידטאון SHOP, מנחם בגין 144, תל אביב - מידטאון SHOP הינו מתחם קניות, בילוי ופנאי המהווה חלק ממתחם מידטאון התל אביבי אותה הקימה החברה.

LIVE, תל אביב - שטחי מסחר אשר ייבנו במתחם מרכז המגורים הצעיר LIVE ברחוב הרכבת בתל אביב. חזית החנויות פונות לרחוב הראשי, ונהנות משטחים פתוחים וירוקים ותנועת הולכי רגל ערנית.

מידטאון WORK, מנחם בגין 144, תל אביב - גורד שחקים המתנשא לגובה של 197 מטרים וכולל 50 קומות. הפרויקט מהווה חלק ממגדל המגורים של מידטאון.

דה וינצ'י משרדים, קפלן פינת לאונרדו דה וינצ'י, ת"א - בנין בוטיק נחשק הנהנה מכל היתרונות שיש לסביבתו להציע. משתרע על היקף שטח של 35,000 מטר, מיקומו של הפרויקט מהווה את אחד היתרונות הגדולים הגלומים בו: על עורקי תנועה מרכזיים וצירי הרכבות, בסמיכות למרכזי עסקים ומסחר ובהם מרכז שרונה ועזריאלי, במרחק הליכה משדרות תוססות ובהן דיזינגוף ורוטשילד. המגדל מונה 8 קומות ובהן מוצע תמהיל רחב של מתחמי עבודה ומשרדים מגוונים. במרכז המבנה פטיו מרכזי המהווה מוקד משיכה לעובדים המבקשים הפוגה, מפגש ורוגע.

Sea View, המנופים 2, הרצליה - 2 בנייני משרדים בני 8 קומות כל אחד. המתחם משתרע על כ-16 אלף מ"ר.

Sea View 2, החושלים, הרצליה - בניין משרדים בן 8 קומות וההמשך הישיר לבנייני הבוטיק של Sea View.

תוכנית ל', דב האוזנר 3, תל אביב - החברה עתידה להקים מתחם משרדים חדיש ומפואר בשטח של כדונם אחד בשכונה התל אביבית המבוקשת.

בית אמריקה, תל אביב - בניין משרדים בלב ת"א, בשיתוף עם האחים נקש, המבנה מונה כיום 13 קומות בכוונת השותפות לקדם תוכנית בסמכות ועדה מקומית הגדלה ל-25 קומות.

פרויקטים נוספים: קרקעות נוספות בהרצליה פיתוח, בית קנדה ישראל בר"ג, בניין בנק לאומי (סניף מרכזי).

מלונאות

פרויקטים בולטים: Play Hotel, מידטאון; גלי כנרת, טבריה; סוליי, אילת; לייק האוס, טבריה.

ישראל קנדה – פרויקט ברוסיה

מתחם של כ-2,400 דונם בסנט פטרסבורג שנרכש בשיתוף עם אלקטרה. החברות התקשרו עם יזם מקומי מוביל שמקים את הפרויקט בהיקף של כ-25 אלף דירות למגורים.

 

בנוסף אולי יעניין אותך

 • לעצור את הדימום: הפתרון לצמצום הגירעון טמון במיסוי

  הגירעון בעקבות הקורונה גדל וצמיחת המשק עדיין לא הגיעה, מה הם הכלים שיסייעו בצמצום הגירעון ויגדילו משמעותית את קופת המדינה? הקלות מס

  לעצור את הדימום: הפתרון לצמצום הגירעון טמון במיסוי

 • כיצד צריכים חברות ועסקים להיערך נכון לשנה החדשה על רקע הקורונה?

  תחילת שנת תשפ"א זהו זמן מתאים ל"חשבון נפש" עסקי וכלכלי, במיוחד עבור בעלי חברות ועסקים שהקורונה ערערה את עולמם בשנה החולפת. הסגר שנכפה על כולנו ופסק הזמן שכולנו לוקחים בחגים מהווה הזדמנות להפיק לקחים, למזער נזקים –ולבחון כיצד נכון להיערך לשנה הכלכלית המאתגרת שלפנינו? הנה כמה עצות:

  כיצד צריכים חברות ועסקים להיערך נכון לשנה החדשה על רקע הקורונה?

 • הטבעת הרביעית – הדבר הבא

  "הטבעת הרביעית", מורכבת מערים שעד לא מכבר נחשבו לפריפריה לכל דבר, ואילו כיום עוברות התפתחות משמעותית ביותר

  הטבעת הרביעית – הדבר הבא

 • העברת נכסים וכספים מחו"ל לישראל בתקופת הקורונה

  הגל השני הכניס מדינה שלמה למצב מורכב הן בריאותית והן במישור העסקי כלכלי, ועל פי תחזיות המוסדות הפיננסים, לצערנו ההשלכות הכלכליות המשמעותיות עוד לפנינו. הדבר גורם לכך שרבבות ישראלים, נאלצים לממש עתודות נכסים או ממון ששמרו לעצמם כגיבוי בחו"ל, לקבל עזרה ממשפחותיהן בחו"ל

  העברת נכסים וכספים מחו"ל לישראל בתקופת הקורונה