מ. עפיפי בע"מ

יבוא, שווק ואספקת חומרי בנייה בסיטונאות

מ. עפיפי בע"מ
אייקון פרופיל

פרופיל חברה

שנת הקמה: 1967
תחום: יבוא, שווק ואספקת חומרי בנייה בסיטונאות
כתובת: רח' האריזה 1, מגדל העמק
טלפון: 04-6474731
דוא"ל: [email protected]
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

  • מוחמד עפיפי

    מוחמד עפיפי

    מנכ"ל

    מ. עפיפי בע"מ

אייקון אודות

אודות מ. עפיפי בע"מ

מ. עפיפי בע"מ הינה חברה סיטונאית לשיווק חומרי בנייה לחברות קבלן וחנויות חומרי ואביזרי בנייה. החברה נחשבת לאחת הגדולות והדומיננטיות בענף וסל המוצרים הרחב והמגוון שלה כולל בין היתר מלט אפור ושחור, צמנט לבן, דבקי קרמיקה, חול, סיד, חצץ וגבס. ראשיתה של החברה עוד בשנת 1967 עת הוקמה על ידי מחמוד עפיפי כחברת תובלה עבור מפעלי תעשיה וארגוני סחר.

בשנת 2004 לקח מוחמד עפיפי, מנהלה כיום של החברה, את מושכות הניהול לידיו ועם השנים שינה את מסלול החברה כך שהחל מ-2010 הפך תחום התובלה לתחום פעילות משני ותחום פעילותה העיקרי של החברה הוא כאמור בשיווק ואספקת חומרי בנייה.

נכון להיום נחשבת מ. עפיפי לאחת המשווקות הגדולות בישראל של מלט נשר, יצרנית המלט הגדולה בארץ וכן נחשבת למפיצה הסיטונאית הבלעדית של חברת הדבקים תמרוקיר. כמו כן החברה מייבאת גבס וסיד יבש מחו"ל.

משווקת חומרי בנייה בישראל ובשטחי הרשות הפלשתינית

החברה עובדת בפריסה ארצית וכן משווקת את מוצריה בשטחי הרשת הפלשתינית. החברה משווקת בנוסף מלט אפור ומלט לבן בתפזורת למפעלי התעשייה. בתחום הצמנט הלבן מחזיקה החברה בנתח של כ-30 אחוזים מהשוק הישראלי ובתחום המלט האפור של חברת נשר היא משווקת כ-15% מכמות השקים הגלובלית בשוק.

החברה מחזיקה בצי המונה קרוב ל-23 משאיות כבדות ואלו משמשות לצורך התובלה היבשתית של מוצרי החברה לכלל לקוחותיה ברחבי הארץ. כפעילות משנית משמשות משאיות החברה לטובת הובלות כלליות הן עבור המגזר הפרטי והן עבור המגזר הציבורי וחברות המסחר והתעשייה.

צמיחה עקבית ברווחיות ובכח האדם

מפעלי החברה ממוקמים באזור התעשייה של מגדל העמק והם משתרעים על שטח של קרוב ל-17 דונם הכולל מרכז לוגיסטי, שטחי אחסנה, מסוף מכולות ענק, שטחי חניה לצי המשאיות הענק, משרדים, וכיו"ב.

כח האדם בחברה רושם צמיחה עקבית לאורך השנים ומונה נכון להיום קרוב ל-27 עובדים מתוכם נהגי תובלה, פועלים, מחסנאים, מלגזנים ואנשי מטה.

ONE STOP SHOP

יתרונה הגדול של החברה נעוץ בכך שכלל פעילותה נעשית תחת קורת גג אחת, הן מבחינת היבוא, הן מבחינת האחסנה והן מבחינת הלוגיסטיקה והשילוח ללקוחות, כך שהיא מהווה ONE STOP SHOP עבור לקוחותיה.

יכולות כוללות אלו מאפשרות לחברה לספק את מוצריה ללקוחות בזמן מהיר ביותר ובמחירים אטרקטיביים מאוד. לאורך השנים שמרה החברה על איתנות פיננסית משמעותית וזאת הודות לניהול פיננסי שמרני שחסך מאוד בהוצאות תוך המצאת שיטות חדשות ומתקדמות ליבוא ושיווק בענף חומרי הבנייה.

יכולת עמידה בכל פרויקט

שטחי האחסנה העצומים של החברה לצד צי המשאיות הרחב שלה מבטיחים את יכולתה לעמוד בכל היקף הזמנה לרבות הזמנות ענק. הדבר מבטיח כמובן גם שירות מהיר ויעיל במיוחד לטובת לקוחותיה בכל הארץ.

שירותים ומוצרים ברמת איכות מקסימלית

מ. עפיפי חרטה על דגלה להעניק ללקוחותיה את המוצרים האיכותיים ביותר תוך שירות אנושי, חם ומסור. הליך ההזמנה וקבלת מוצרי החברה נעשים באמצעות מערכות טכנולוגיות מתקדמות ותחת עקרונות של איכות ללא פשרות. קווי היבוא, השיווק והאספקה בחברה עומדים בתקני האיכות המחמירים ביותר וכמו כן ניתנים פתרונות בהתאמה אישית לכל לקוח, הודות לשיטת עבודה המאפשרת הזמנה ושילוח פשוטים ומהירים ה"תפורים לכל לקוח" על פי צרכיו ומאפייניו הספציפיים.

 

בנוסף אולי יעניין אותך