עאסליה למסחר כללי ותובלה בע"מ

ייבוא, שיווק ועיבוד ברזל לבניין, לוגיסטיקה והובלות

אייקון פרופיל

פרופיל חברה

שנת הקמה: 1991
תחום: ייבוא, שיווק ועיבוד ברזל לבניין, לוגיסטיקה והובלות
כתובת: משרדים: כפר משהד
מחסנים: אזה"ת נוף הגליל
טלפון: 04-6517433
פקס: 04-6519862
דוא"ל: [email protected]
אייקון הנהלה

מנהלים

מנהלים בכירים

    מוחמד סולימאן אבו עלי מנכ"ל
    עו"ד חליל סולימאן סמנכ"ל
    סלאח סולימאן מנהל תפעול
    עלי סולימאן מנהל
    אמינה סולימאן מנהלת חשבונות בכירה
אייקון אודות

אודות עאסליה למסחר כללי ותובלה בע"מ

עאסליה למסחר כללי ותובלה היא אחת מחברות היבוא והשיווק של ברזל בניין מהמובילות בישראל. החברה מייבאת ברזל בניין מחו"ל, לרבות מטורקיה ואוקראינה, ומשווקת אותו בסיטונאות למחסני ברזל וכן ישירות לחברות הבנייה הגדולות ולקבלנים פרטיים.
החברה הותיקה הוקמה ב–1991 ע"י מוחמד סולימאן אבו עלי, אשר בנה ופיתח אותה בהדרגה ובהתמדה עד שהפכה לשחקן משמעותי בשוק הברזל לבנייה. כיום, החברה נמצאת בתנופת צמיחה, עם צמיחה שנתית של 10-20% בהון האנושי שלה, ומחזור מכירות צפוי של כ–300 מיליון ₪ בשנת 2021.
הקבוצה מורכבת מחברת האם עאסליה למסחר כללי ותובלה, אשר מרכזת את פעילויות הייבוא והשיווק, ומחברת הבת עאסליה למסחר ומחזור, אשר מספקת שירותי תובלה לחברת האם וללקוחות חיצוניים. חברת האם מעסיקה כיום כ–30 עובדים, לרבות צוות ההנהלה הבכירה אשר מעורב בכל היבט של הפעילות, וכן מהנדס, רואי חשבון, מנהל תפעול ועובדים מיומנים עם ניסיון רב בענף. חברת הבת מעסיקה כיום קרוב ל–20 עובדים.
הקבוצה פעילה גם בתחומי עיבוד הברזל לבניה, איסוף הברזל למחזור והנכסים המניבים.

ניהול משפחתי איכותי וחזק

החברה מנוהלת על ידי המייסד והמנכ"ל מר מוחמד סולימאן אבו עלי, בעל עשרות שנות ניסיון של פעילות וניהול בענף, שאותו הוא מכיר על בוריו. הוא עבד כסוכן של מפעלי הפלדה של כור בעכו, בתחילה כסוכן מבוסס עמלות, ובתקופת ההבראה יצא לדרך עצמאית, כשהוא רוכש ומשווק את המוצרים בעצמו, והקים את חברת עסאליה.
לצידו עובד יד ימינו, סמנכ"ל החברה - עו"ד חליל סולימאן, בעל תואר במשפטים מהקריה האקדמית אונו, אשר הצטרף לחברה בשנת 2010 ולצוות ההנהלה הבכירה בשנת 2015. חליל אחראי, בין היתר, על תחומי הגבייה, המכירות, וביצוע העסקאות בחברה.
בנוסף, צוות ההנהלה הבכירה כולל את אחיו של חליל, עלי וסאלח סולימאן, האחראים על נושאי התפעול והלוגיסטיקה של החברה, וכן אחותם, אמינה סולימאן, האחראית לניהול הכספים של החברה ומשמשת כמנהלת החשבונות שלה מזה כ–30 שנה.

חברת הבת – עאסליה למסחר ומחזור

חברת הלוגיסטיקה של הקבוצה, המספקת שירותי תובלה הן לחברות הקבוצה והן ללקוחות חיצוניים. מחזיקה צי של כ–20 משאיות הובלת ברזל חדישות ולא מזהמות, העומדות בתקן EU 6 ונהוגות על ידי נהגים מיומנים, שבאמצעותו היא מייבאת ומחלקת ברזל לבניין על צורותיו השונות למחסנים וללקוחותיה.
חברת הבת משחקת תפקיד משמעותי בהצלחת הקבוצה, לאור הניסיון והמיומנות של מנהליה ועובדיה בהתמודדות עם היבטי הלוגיסטיקה הדינמיים והמאתגרים של ענף הברזל לבניין, לרבות תחזיות וניהול מלאי יעיל, התמודדות עם ביורוקרטיה, תכנון משלוחים והבנת צרכי הלקוח, כדי לספק משלוחים מהירים ובזמן בכל היקף ולכל מקום בארץ. האמינות והדיוק של שירותי ההובלה בונים את המוניטין של קבוצת עאסליה כחברה המספקת שירות איכותי ללקוחותיה מכל ההיבטים.

חזון ואסטרטגיה

עאסליה שמה את הלקוחות שלה במרכז. החברה מבינה היטב את צרכיה של לקוחותיה הן לאור ניסיונה הרב והן לאור מיפוי הצרכים שמבצעים צוותי המכירות המיומנים שלה, והיא מספקת את ההזמנות במהירות ובדייקנות. ניהול המלאי היעיל של החברה מאפשר לה להוציא את ההזמנות למשלוח עוד ביום ההזמנה, וצי המשאיות בבעלות החברה מאפשר לה לנהל את המשלוחים ביעילות ובמהירות לשביעות רצון הלקוחות.

עאסליה שואפת להמשיך ולצמוח בהתבסס על שלושה נדבכים עיקריים:
הרחבת פעילות ייבוא ושיווק הברזל, בהתבסס על ההיכרות המעמיקה של מנהלי החברה עם שוק הברזל לבניה בישראל ובעולם, שמאפשרת להם לזהות ולנצל הזדמנויות להרחבת הפעילות באמצעות רכישות ושיתופי פעולה. בין היתר, החברה נמצאת במו"מ עם חברות פלדה גדולות וממשלתיות מאיחוד האמירויות ומערב הסעודית.
הרחבת פעילות הלוגיסטיקה, במטרה להמשיך ולשרת את פעילויות השיווק בסטנדרט הגבוה שהציבה החברה לעצמה וגם באמצעות הרחבת הפעילות עם לקוחות חיצוניים. בין היתר, החברה מתכננת כיום הקמה של מרכז לוגיסטי ענק בנוף הגליל בשטח של כ–20,000 מ"ר, שיכלול גם תחנת דלק ושטחים מסחריים שיושכרו לחברות מובילות.
הרחבת פעילות עיבוד הברזל, לחברה יש כיום מפעל לעיבוד ברזל בעמנואל ומפעל לעיבוד כלונסאות בטירה, והיא מתכננת את הקמתו של מפעל עיבוד ברזל גדול נוסף, אשר ירחיב משמעותית את הקיבולת שלה.

בנוסף, בבעלות החברה מספר נכסים ושטחים לבניה אשר תומכים בחוסן הפיננסי שלה - 13 דונם לבניה בנתניה, 5 דונם שטחי מגורים ברח' הרופא בחיפה, 21 דונם בנוף הגליל ושטחים נוספים.

בנוסף אולי יעניין אותך