צים שירותי ספנות משולבים בע"מ

צים הינה חברת ספנות גלובלית מובילה המספקת שירותים חדשניים של תובלה ימית ולוגיסטיקה בנתיבי הסחר העולמיים המרכזיים. צים מספקת פתרונות פרימיום מהירים ויעילים מתוך דגש על אסטרטגיה של חדשנות דיגיטלית והתמקדות בלקוח.

צים שירותי ספנות משולבים בע"מ
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1945
תחום: צים הינה חברת ספנות גלובלית מובילה המספקת שירותים חדשניים של תובלה ימית ולוגיסטיקה בנתיבי הסחר העולמיים המרכזיים. צים מספקת פתרונות פרימיום מהירים ויעילים מתוך דגש על אסטרטגיה של חדשנות דיגיטלית והתמקדות בלקוח.
כתובת: אנדרה סחרוב 9, חיפה
טלפון: 04-8652535
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.zim.com
Instagram: לחץ לצפייה
Facebook: לחץ לצפייה
Twitter: לחץ לצפייה
Linkedin: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • אלי גליקמן, צים שירותי ספנות משולבים בע"מ

  אלי גליקמן

  מנכ"ל

  צים שירותי ספנות משולבים בע"מ

  לפרופיל המלא

  אלי גליקמן
 • קסבייה דסטריו, צים שירותי ספנות משולבים בע"מ

  קסבייה דסטריו

  צים שירותי ספנות משולבים בע"מ

  לפרופיל המלא

  קסבייה דסטריו
אייקון אודות

אודות צים שירותי ספנות משולבים בע"מ

בסביבה העיסקית הדינמית של תעשיית הספנות והלוגיסטיקה, צים שירותי ספנות משולבים בע"מ, אחת מ-10 חברות הספנות הגדולות והמובילות בעולם, היא חברה גלובלית מוכוונת רווחיות וחדשנות.

צים בידלה את עצמה כחברה בעלת גישה רעננה וייחודית. במטרה לעמוד במשימה המרכזית שהציבה לעצמה – הענקת שירות לקוחות ברמה הגבוהה ביותר – יושמה תפיסה חדשנית, מבוססת ביג-דאטה, המקדמת דיגיטציה ומציגה פתרונות יצירתיים שמטרתם לענות על הצרכים המתפתחים של הלקוחות.

האסטרטגיה הייחודית של צים כחברת ספנות גלובלית המתמקדת בשוקי נישה, בחדשנות דיגיטלית ובעלת מודל asset-light, מציעה יתרונות ייחודיים ומאפשרת לחברה לספק שירותי פרמיום מתקדמים תוך התמקדות בלקוח ומיקסום הרווחיות.

באמצעות אסטרטגיה ממוקדת זו, לצד שימוש בכלים דיגיטליים מתקדמים ותודות למוניטין המצויין שלה בענף בתחומים כמו אמינות בלוח הזמנים ואיכות השירות, צים ממשיכה לבסס את מעמדה בתעשייה ובקרב הלקוחות כחברה מובילה וחדשנית.

כחלק מחזון החברה Innovative Shipping dedicated to you
אנו עושים שימוש בניתוח מעמיק של נתונים ובכלים של בינה מלאכותית ומודיעין עסקי, כדי להבין טוב יותר את צרכי הלקוחות שלנו ולספק להם פתרונות דיגיטליים, מבלי לוותר על הגישה האישית ועל קשרי לקוחות מצויינים, המאפיינים את החברה לאורך שנים. אנו פועלים ומחדשים כחברה ממוקדת-לקוחות במלוא מובן המילה, ושואפים להעניק שירותים ברמה הגבוהה ביותר בשוק.

צים מפעילה צי של כ-100 אניות, כמעט כולן חכורות. מודל זה, המבדל אותנו מחברות מתחרות, מאפשר לצים ליהנות ממבנה עלויות גמיש ויעילות תפעולית אשר מאפשרים לה להעניק שירותים משופרים ללקוחותיה. 

צים, שהוקמה ב-1945 והפכה לחלוצה עולמית בתחום ההובלה הימית במכולות בתחילת שנות השבעים ביססה את מעמדה כחברת ספנות מכולות גלובלית מובילה, המספקת ללקוחותיה שירותי הובלה ימית ולוגיסטיקה חדשניים בנתיבי הסחר העיקריים בעולם, ומתמקדת בשווקים נבחרים, בהם יש לחברה יתרונות תחרותיים ויכולת למקסם את יתרונותיה. צים פועלת בחמישה אזורי סחר גיאוגרפיים עיקריים, בהם היא שחקן משמעותי עם נתח שוק מהותי ונוכחות עסקית בולטת. האזורים הם הסחר החוצה-פסיפי (אסיה-אמריקה), חוצה אטלנטי, חוצה סואץ, פנים אסיה ואמריקה הלטינית. באזורי סחר אלה צים שואפת לצמוח ולשמר את רווחיותה, באמצעות פעילות סלקטיבית בנתיבי סחר שאינם זוכים לשירות נאות ובהם יכולה החברה לשמור על  יתרון תחרותי מול חברות אחרות.

בנוסף, צים נהנית מהיכרות מעמיקה ומנוכחות רבת שנים ומשמעותית, מעבר לגודלה היחסי, בנתיבי סחר אלה. צים גם יוזמת קווים חדשים בהתאם להזדמנויות בשוק, לא אחת מתוך הענות לדרישת לקוחות שאינם זוכים לשירות נאות  על ידי חברות מתחרות. אלה כוללים את נתיבי החוף המזרחי של ארה"ב ומפרץ מקסיקו לים התיכון, מזרח הים התיכון והים השחור למזרח אסיה, ומזרח אסיה לחוף המזרחי של ארה"ב.

בתגובה לזינוק בסחר אלקטרוני במהלך 2020, צים  השיקה לאחרונה שירותי פרימיום מהירים חדשים:
ZIM eCommerce Xpress (ZEX) מסין ללוס אנג'לס, ו-ZIM China Australia Express (CAX) מסין לאוֹסטְרַלִיָה. קווים אלה מיועדים למטענים רגישים לזמן, ומספקים אלטרנטיבה מעולה להובלה אווירית. הם ממחישים את התגובה המהירה של צים ויכולתה להקים במהירות וביעילות קווים חדשים, ולהציע ללקוחות שירות ייחודי שיהפוך את החברה לבחירה המועדפת של לקוחות.

חשוב לציין, כי רשת הקווים העניפה של של צים מועצמת באופן משמעותי תודות להסכמי שיתוף פעולה עם חברות ספנות מובילות והבריתות בענף. אלה מאפשרים לצים לשמור על גמישות ולהשיג אופטימיזציה של ניצולת הצי על ידי הסכמי שיתוף בנפח הובלה. ההסכמים מרחיבים את היצע השירותים של החברה ובו בזמן משיגים חיסכון בעלויות.

בתעשייה הנשלטת ע"י חברות ענק מסורתיות בולטת צים בגישתה הרעננה, באסטרטגיה הייחודית שלה וברוח חדשנית וממוקדת דיגיטל, שהובילו לתוצאות שיא פיננסיות ב-2020 ולהנפקה מוצלחת בבורסת ניו-יורק.

 

בנוסף אולי יעניין אותך