קבוצת בוני בניין

חושבים אנשים

קבוצת בוני בניין
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1972
תחום: ייזום וביצוע פרויקטים בבניה
כתובת: רח' המלאכה 2 א' ת.ד 2288, רעננה
טלפון: 09-7428111
פקס: 09-7421812
דוא"ל: office@bonei.co.il
אתר החברה: http://www.bonei.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • חיים מידן, קבוצת בוני בניין

  חיים מידן

  מנכ"ל

  קבוצת בוני בניין

 • מוטי שריקי, קבוצת בוני בניין

  מוטי שריקי

  סמנכ"ל הנדסה

  קבוצת בוני בניין

 • אלון מידן, קבוצת בוני בניין

  אלון מידן

  סמנכ"ל פיתוח עסקי

  קבוצת בוני בניין

 • דני קונסנס, קבוצת בוני בניין

  דני קונסנס

  סמנכ"ל כספים

  קבוצת בוני בניין

 • אסתר מנור, קבוצת בוני בניין

  אסתר מנור

  חשבת החברה

  קבוצת בוני בניין

 • נועם מידן, קבוצת בוני בניין

  נועם מידן

  מנהל פיתוח עסקי

  קבוצת בוני בניין

אייקון אודות

אודות קבוצת בוני בניין

קבוצת בוני בניין נמנית על הקבוצות המובילות בישראל בתחום הבניה והיזמות.
זה למעלה מארבעה עשורים, הקבוצה מתמחה בייזום ובביצוע פרויקטים בתחום הנדל"ן, בבניית בנייני מגורים, בפרויקטי התחדשות עירונית (חיזוק או הריסה ובניה), בבניית מוסדות ציבור כגון מבנים באוניברסיטאות, בתי חולים ובתי ספר, ובבניה ליזמים הכוללת מרכזים מסחריים ולוגיסטיים ומבני משרדים.
קבוצת בוני בניין מדורגת באופן קבוע כקבוצה מובילה בדירוגים השונים, לאור 45 שנות מצוינותה בתחומי הבניה הציבורית והפרויקטים המורכבים בתחום הנדל"ן.
הקבוצה, בראשות חיים מידן, מפתחת תחומי עיסוק נוספים כגון התחדשות עירונית ומחיר למשתכן, תוך יישום חשיבה יצירתית וחדשנות מקצועית, בהובלת בני הדור השלישי למקימי הקבוצה.

"חושבים אנשים"

קבוצת בוני בניין חושבת בראש ובראשונה על האנשים שמאחורי כל פרויקט. הקבוצה ידועה באחריות ובנאמנות לאורן היא פועלת למען לקוחותיה, ומחויבת לכל אחד ואחת מהם באופן אישי.
שימת האדם במרכז באה לידי ביטוי הן בכך שהקבוצה היא קבוצה משפחתית, שקשובה לכל לקוחותיה, והן בהבנה המושרשת שלכל אדם, יזם וקבוצת רכישה הרגישויות שלו או שלה.
בוני בניין מתבססת על גרעין עובדים ותיק המונה כ-50 עובדים ומורכב מצוות ניהולי וצוותי ביצוע, בהם מהנדסים, מנהלי עבודה, נהגים מפעילי ציוד מכני ופועלים.

מאות פרויקטים בלמעלה מ-500,000 מ״ר

הקבוצה גאה לעמוד מאחורי מאות פרויקטים בלמעלה מ-500,000 מ"ר, המתפרשים בכל רחבי ישראל, ובין היתר, במבני ציבור, מבני תעשיה, משרדים ומסחר ובנייני ובתי מגורים.

תחומי פעילות

התחדשות עירונית
קבוצת בוני בניין שמה לה כמשימה אסטרטגית לקדם את תחום ההתחדשות העירונית בכלל ותמ"א 38 בפרט, ולהוביל את התחום תוך מינוף יכולותיה בתחום התכנון והבנייה בכלל ובבנייה הממוגנת בפרט. במשך 45 שנות קיומה צברה בוני בניין ניסיון רב ורכשה מוניטין מעולה בבניה לסוגיה השונים, ולכן יש ביכולתה להציע שירות מקצועי ואמין בנושא תמ"א 38.
המחלקה מנוהלת ע"י עוה"ד אלון מידן. הניהול המתודולוגי והאיתנות הפיננסית של הקבוצה מבטיחים את סיומם המוצלח של הפרויקטים.

מבני ציבור
קבוצת בוני בניין מתמחה בעבודות ממשלתיות ובבניית מבני ציבור מורכבים. לקבוצה סיווג קבלני ג'–5 (בלתי מוגבל), תו תקן ISO 9001 ורישיון קבלן מוכר לביצוע עבודות ממשלתיות. בין עשרות הפרויקטים שביצעה הקבוצה ניתן למנות היכלי תרבות, מוסדות בריאות ומוסדות חינוך. בשנת 2014 זכתה הקבוצה בפרס למצוינות בבניה על בניית מתחם החינוך הממוגן 'שער הנגב' בשדרות. בפרויקט נבנו מבני כיתות, אודיטוריום ומעבדות בשטח של 15,000 מ"ר, בהתאם לתקן המחמיר של פיקוד העורף.

מבני תעשייה ומסחר
לקבוצת בוני בניין ניסיון עשיר בתכנון וביצוע בתחום הבנייה המתועשת. הקמת מבני תעשיה ומסחר נבדלת מתחומי בנייה אחרים בסוגי ההיתרים הנדרשים, בשיטות הבניה המורכבות, במשך הבנייה, בייעודם הסופי של המבנים ובהתאמת המבנים לשימוש היזם.
בקבוצה פועלת חטיבה מקצועית בעלת ניסיון רב, העוסקת אך ורק בפרויקטים מסחריים ומלווה את הפרויקטים מתחילתם ועד סופם המוצלח.

מחלקות הקבוצה

מחלקת ההנדסה
מחלקת ההנדסה המנוהלת על ידי מוטי שריקי, אחראית על תכנון ובצוע הפרויקטים בהיבטים ההנדסיים, מונה צוות נרחב של מהנדסים, מנהלי עבודה ועובדים, שאחראי בין היתר על תפעול הציוד הטכני של החברה, הכולל ציוד כבד רב: מנופים, טרקטורים וכיוצ"ב.

מחלקת המכרזים
מחלקת המכרזים, המנוהלת ע"י נעמה דביר יוסף, אחראית על מיון מכרזים ותמחורם, מעקב אחרי מכרזים והגשת מכרזים לגופים ורשויות ציבוריות ולמזמיני עבודה פרטיים.

מחלקת ההתחדשות העירונית
לקבוצה חטיבה מקצועית נפרדת המטפלת בהליך התמ"א מתחילתו ועד סופו, ומעניקה ללקוחותיה את השקט הנפשי הנובע מכך שהייזום, התכנון והביצוע נמצאים תחת קורת גג אחת. המחלקה כוללת אנשי מקצוע מנוסים בכל התחומים הנדרשים, בהם אדריכלים, מהנדסים וצוותי ביצוע מקצועיים.

מחלקת מחיר למשתכן
המחלקה, המנוהלת ע"י נועם מידן, אחראית על פיתוח ויישום תכנית מחיר למשתכן מרגע איתור המכרז ועד קיום ההגרלות בפועל ומסירת הדירות לזכאים.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • כיצד צריך לתכנן היום את הפרויקטים של המחר

  משבר הנדל"ן בישראל והמחסור המצטבר בדירות גרמו לשוק לא לשים לב מה קורה סביבו. כל דירה שנבנית בישראל נמכרת והיזמים בונים עוד מאותו דבר בהנחה שמה שהשוק רצה בעבר, הוא מה שהשוק ירצה בעתיד. מתחת לאף של שוק הנדל"ן צומח דור חדש אשר עשוי לחפש משהו אחר ממה שיש לשוק להציע. מי שלא יתכנן היום עבור קהל רוכשי הדירות העתידי – יהיה בבעיה כשהמשבר הנוכחי ייגמר

  כיצד צריך לתכנן היום את הפרויקטים של המחר

 • אוטונומיה של המערכת הזוגית על פי בג"ץ ב–2018 – האם אנו חופשיים לחיות על פי אמונתנו?

  זה לא פעם ראשונה שערכאות שיפוטיות מתמודדות עם שאלת הבגידה כגורם משפיע על אופן חלוקת הנכסים בין בני זוג. למעשה בכל פעם שמגיע לקוח פגוע ונבגד הוא מסביר שמגיע לו פיצוי על כך.

  אוטונומיה של המערכת הזוגית על פי בג"ץ ב–2018 – האם אנו חופשיים לחיות על פי אמונתנו?

 • ניוד מומחים זרים לישראל

  בעידן הגלובאלי מתעורר צורך גובר של חברות וארגונים עסקיים לנייד עובדים זרים לביצוע תפקידים שונים המצריכים ידע, מומחיות או יכולות ניהול מוכחות, בין אם מדובר בתפקידים קבועים וארוכי טווח ובין אם לצורך פרויקטים זמניים וחולפים

  ניוד מומחים זרים לישראל

 • המלכודות בכתבי השיפוי לפי סעיף 197 לחוק התכנון והבניה

  מי אחראי על פיצוי בעל קרקע שנפגע עקב תוכנית בנין עיר?

  המלכודות בכתבי השיפוי לפי סעיף 197 לחוק התכנון והבניה