קבוצת ידר בע"מ

יזמות ובניית פרויקטים בתחום הנדל"ן, עם התמחות בפרוייקטי תמ"א 38 באזור גוש דן

קבוצת ידר בע"מ
אייקון פרופיל

פרטי התקשרות

שנת הקמה: 1999
תחום: יזמות ובניית פרויקטים בתחום הנדל"ן, עם התמחות בפרוייקטי תמ"א 38 באזור גוש דן
כתובת: שד' מנחם בגין 128, תל אביב
טלפון: 6492*
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.yadar.co.il
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • תמיר רן

  תמיר רן

  יו"ר הקבוצה ובעלים

  קבוצת ידר בע"מ

  עוד על תמיר רן

  תמיר רן
 • אלי יוסימוב

  אלי יוסימוב

  יו"ר הקבוצה ובעלים

  קבוצת ידר בע"מ

  עוד על אלי יוסימוב

  אלי יוסימוב
 • ציון אוטמזגין

  ציון אוטמזגין

  מנכ"ל

  קבוצת ידר בע"מ

  עוד על ציון אוטמזגין

  ציון אוטמזגין

מנהלים בכירים

  אריק טישלר סמנכ"ל כספים
אייקון אודות

אודות קבוצת ידר בע"מ

קבוצת י.ד.ר הינה חברה יזמית קבלנית מובילה ומנוסה הפועלת למעלה מ-20 שנה בענף הנדל"ן הישראלי, ומתמחה בפרויקטים של התחדשות עירונית וחיזוק בניינים במסגרת תמ"א 38. במהלך שנות פעילותיה ביצעה י.ד.ר תכנון וביצוע של פרויקטים מגוונים, ביניהם בנייני מגורים, וילות, שימור אתרים ומבנים ועוד, והיא נהנית ממוניטין מצוין המבוסס על הנסיון והידע הרב אותם צברה לאורך השנים. הקבוצה מעניקה את מגוון השירותים בתחום תחת קורת גג אחת, ובין עובדיה ניתן למנות מהנדסים, אדריכלים, מעצבת פנים ויתר אנשי המקצוע המובילים בתחומם. לקוחות הקבוצה נהנים מטיפול אישי ומקצועי מן המעלה הראשונה, תוך מחויבות לעבודה איכותית והתחייבות ללוחות זמנים. כל הפרוייקטים נעשים בליווי בנקאי מלא המקנה בטחון מלא ושלוות נפש ללקוחות הקבוצה. קבוצת י.ד.ר נמנתה על החברות הראשונות בארץ שעסקו בשדרוג בנייני מגורים ישנים, וכיום היא מתמחה בפרוייקטים של תמ"א 38/1 ו-38/2, בנוסף לחידוש ותוספת הדירות מציעה לבעלי הדירות הקיימות שרותי תיכנון ובניה במחיר אטרקטיבי וברמת ביצוע ראשונה במעלה. למרות היותה חברת "בוטיק" אינטימית, לקבוצת י.ד.ר משאבים רבים ויכולת לעבוד על מספר רב של פרוייקטים במקביל, כולל פרוייקטים בשלבים שונים של שיווק, תכנון ובנייה.

תמ"א 38

קבוצת י.ד.ר מנוסה בפרוייקטים של תמ"א 38/1 בהם מחדשים ומשדרגים דירות קיימות ובונים דירות חדשות מעל הבניין הקיים, ובפרוייקטיי תמ"א 38/2, בהם בונים בניין חדש על חורבות הבניין הישן. החברה פעילה בעיקר בתל אביב, נס ציונה וראשון לציון ועד היום השלימה ואכלסה 5 פרויקטים כאשר 4 נוספים נמצאים בביצוע. מלבד אלו יש לחברה עוד 6 פרויקטים, מחציתם בבקשה להיתר ומחציתם בהיתר בתנאים. אחד מהיתרונות הייחודיים שי.ד.ר מציעה ללקוחותיה הוא השילוב בין היותה חברת בוטיק המעניקה שירות אישי וליווי צמוד, לבין היכולות המאפשרות לה לעבוד על מספר רב של פרויקטים בשלבים שונים ובמקביל, משלב התכנון, דרך הבנייה ועד השיווק. י.ד.ר היא אחת החברות הראשונות בישראל שהחלו לפעול בתחום שדרוג בנייני מגורים ישנים, עוד לפני הכניסה לתוקף של תוכנית תמ"א 38/1 ו-38/2. כיום החברה מתמקדת בפרויקטים המבוצעים במסגרת התוכנית, ונוסף על חידוש ותוספת דירות מציעה י.ד.ר שירותי תכנון ובנייה ברמת ביצוע קפדנית ובמחירים אטרקטיביים.

הדיירים בפרויקטים - שותפים מלאים לאורך כל הדרך

י.ד.ר מתגאה בעשרות פרויקטים ובניסיון של ממשקים עם אלפי דיירים ברחבי הארץ במסגרת פרויקטים של תמ"א 38. הנהלת הקבוצה רואה בדיירים שותפים מלאים לתהליך, ולכן חברי ההנהלה זמינים לכל שאלה ובקשה של כל אחד מהדיירים במשך התהליך.

שרות מקיף

הקבוצה מתגאה בכוח האדם המקצועי, האיכותי והמוביל שלה. כלל אנשי המקצוע והספקים הינם בעלי נסיון רב בתחומם. הקבוצה נאמנה לעובדיה ולספקיה, ומקפידה על מצוינות מקצועית ללא פשרות, תוך שמירה על מחירים תחרותיים. לקבוצה מספר מחלקות שעובדות בשיתוף פעולה מלא, דבר המוביל לסינרגיה מקצועית הניכרת במצוינות ללא רבב. בין היתר, לקבוצה מחלקת שיווק פנימית, שנולדה מפאת רצון הקבוצה, מיום הקמתה, לפקח באורח תמידי על השוק, ולחוות אותו בזמן אמת, לרבות תנודת המחירים בשוק הנדל"ן.

מחלקת הביצוע הגדולה של הקבוצה כוללת את כלל עובדי המקצוע בשטח, בהם קבלנים, מהנדסים, מנהלי עבודה, פועלים ועוד. מחלקת ההנדסה וקידום הפרויקטים מתמחה בטיפול שוטף בלקוחות, ומאפשרת לכל דיירי פרוייקט תמ"א 38 לקבל דירה לפי הזמנה, המותאמת לצרכיהם ולרצונותיהם. לצורך כך, המחלקה כוללת אדריכלית "in-house", המספקת נותנת מענה מקצועי לכל הלקוחות. זאת, בנוסף לאדריכל חיצוני של כל פרויקט, האחראי על תכנון הפרויקט כולו. אדריכלית הקבוצה מתאמת את כלל השינויים והתוספות מול העיריות.

בנוסף, הקבוצה מעסיקה גם מעצבת פנים במסגרת מחלקת שינויי דיירים, המתכננת יחד עם הדיירים את כל הפרטים הקטנים אך החשובים בדירה החדשה או המשופצת שלהם. מחלקה זאת מטפלת ב-"after sale", ומלווה את הלקוחות עד קבלת המפתחות.

לקבוצה מנהל פרויקטים האחראי על קידום פרויקטים מול הרשויות, בכדי לקדם את תהליך האישורים. בנוסף למנהל הפרויקטים, מהנדס מטעם החברה נמצא בכל עת ברשויות הרלוונטיות, ומתנהל מול היועצים השונים בכל רשות, במטרה לוודא שענייני החברה יטופלו בהקדם האפשרי. הנוכחות האינטנסיבית של נציגי החברה ברשויות מהווה יתרון חשוב המאפשר קידום מהיר ואפקטיבי של פרוייקטיי הקבוצה.

פרויקטים בולטים

מתחם י.ד.ר בחשמל - פרויקט באזור מתפתח בלב תל אביב, ליד שדרות רוטשילד, אלנבי ובגין. הפרויקט בן שני בניינים - בניין אחד לשימור עם שלוש יח"ד ומסחר, ובניין שני של הריסה ובנייה, תמ"א 38/2, עם 16 יח"ד ומסחר. חניון תת-קרקעי רובוטי משותף ישרת את דיירי שני הבניינים.

פרויקט י.ד.ר. בנגבה המונה 3 בניינים - פרויקט יוקרתי למגורים במרכז נס ציונה, הממוקם במרכז-מזרח נס ציונה ונחשב לאזורים הנחשקים ביותר בנס ציונה. בפרויקט דירות פנטהאוז, דירות 4 ו-5 חדרים הכוללות מרפסות שמש, חדרי ממ"ד ועוד. האזור ניחן באווירה צעירה ומשפחתית ושוכן בקרבת פארקים ירוקים, מוסדות ציבוריים, מרכזים מסחריים ותחבורה ציבורית.

פרויקט י.ד.ר. בעמינדב, המונה 3 בניינים, ממוקם בשכונת בצרון, באזור מתפתח בת"א, כאשר מצפון רחוב דרך השלום, ממערב רחוב יגאל אלון, מדרום רחוב יצחק שדה וממזרח רחוב משה דיין. תמהיל הדירות החדשות מורכב מדירות 4 חדרים ודירות פנטהאוז. פתרון החנייה במכפיל אוטומטי מתחת לאדמה. חזיתות הבניינים תקבלנה מראה חדש ומעודכן, תוך שימוש חומרים חדישים ואיכותיים. קבוצת י.ד.ר ערוכה להתמודד עם כל סוגי האתגרים ויודעת להתגבר על כל המכשולים בפרויקטים מסוג תמ"א 38, שהם המורכבים ביותר בתחום הבניה. לקוחות הקבוצה נהנים מיחס אישי ומקצועי ומהידיעה המרגיעה שיש "בית" שאחראי על כל התהליך, ודואג שיהיו מרוצים הן מהעבודה והן מהתוצאות.

פרויקט י.ד.ר בגר צדק, המונה 3 בניינים, ממוקם באחד האזורים המתפתחים ביותר ביפו הפרויקט הינו פרויקט מסוג תמ"א 38/1 עיבוי בינוי, בכל בניין כיום ישנם 24 דירות קיימות ויתווספו עוד 2.65 קומות שהם סה"כ 13 דירות חדשות בכל בניין, הבניין יעבור שידרוג משמעותי לרבות כל תשתיותיו, חזית מרשימה תקבל את פני הבאים וייתווספו מקומות חניה.

תהליך זה מעלה משמעותית את רמת החיים של דיירי הבניין הן מבחינת תוספת מ"ר חדשים לדירות, מרפסות שמש, בטחון מפני רעידות אדמה ופיתוח סביבתי.

 

אייקון פרוייקטים

פרוייקטים

אייקון עובדות ומספרים

עובדות ומספרים

14 סה"כ פרויקטים

14

סה"כ פרויקטים

8 סה"כ פרויקטים לפני קבלת היתר

8

סה"כ פרויקטים לפני קבלת היתר

5 סה"כ פרויקטים לאחר קבלת היתר

5

סה"כ פרויקטים לאחר קבלת היתר

1 סה"כ פרויקטים שאוכלסו בשנת 2018

1

סה"כ פרויקטים שאוכלסו בשנת 2018

בנוסף אולי יעניין אותך