קבוצת מלם תים

מגוון שירותים בתחום טכנולוגיות המידע החל מתשתיות מחשוב ואינטגרציה, ביצוע פרויקטים, ייעוץ, מיקור חוץ, פיתוח ומכירת תוכנה לכל מגזרי המשק ולמגוון צרכים ארגוניים. קבוצת מלם תים מתמחה במתן פתרונות מחשוב מקיפים כגון: פתרונות ענן, פתרונות סייבר ותקשורת ועוד.

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1972
תחום: מגוון שירותים בתחום טכנולוגיות המידע החל מתשתיות מחשוב ואינטגרציה, ביצוע פרויקטים, ייעוץ, מיקור חוץ, פיתוח ומכירת תוכנה לכל מגזרי המשק ולמגוון צרכים ארגוניים. קבוצת מלם תים מתמחה במתן פתרונות מחשוב מקיפים כגון: פתרונות ענן, פתרונות סייבר ותקשורת ועוד.
כתובת: רח’ מרטין גהל 7, קרית אריה, פתח תקוה 4951254
טלפון: 03-9278220/444
פקס: 03-9219756
אתר החברה: http://www.malamteam.com
אייקון הנהלה

מנהלים

 • שלמה איזנברג, קבוצת מלם תים

  שלמה איזנברג

  יו"ר דירקטוריון פעיל

  קבוצת מלם תים

מנהלים בכירים

  שלמה איזנברג יו"ר דירקטוריון פעיל
  אילן טוקר מנכ"ל משותף ונושא המשרה הבכיר בתחום כספים
  אודי וינטראוב מנכ"ל משותף ומנכ"ל תים נטקום ומלם מערכות
  צבי ברונר סמנכ"ל טכנולוגיות
  אלדר ברוקמאייר חשב

  מנכ"לי חברות-בת

  אורי צלח מנכ"ל מלם שכר
  דודו גטלר מנכ"ל קומטק
  שמוליק רוזנטל מנכ"ל אלטל
  זאב קרויזמן מנכ"ל מקיט
  דני מרום מנכ"ל מוסט
  אבי נורמן מנכ"ל TIE
אייקון אודות

אודות קבוצת מלם תים

מלם תים, קבוצת שירותי ה-IT המובילה בישראל, מספקת מגוון פתרונות מחשוב מקצה לקצה בתחום טכנולוגיות המידע, תוך עמידה בתקני איכות, שירות ומקצועיות בינלאומיים. הקבוצה משלבת חדשנות וניסיון מוכח של עשרות שנים בהקמה, ביישום ובאינטגרציה של מערכות מידע עם כ-3,700 מומחים במגוון טכנולוגיות המידע, הפרוסים באתרי החברה והלקוחות ברחבי הארץ. כל אחת מהיחידות העסקיות מתמחה בתחומים ייחודיים, ששילובם כפתרון אינטגרטיבי נותן את הערך המוסף הגבוה ביותר ללקוח. לחברת מלם תים שותפות אסטרטגית עם כל היצרנים המובילים והיא מייצגת מוצרים מתקדמים בתחומם.

סל הפתרונות של קבוצת מלם תים

תוכנה ופרויקטים - למלם תים ניסיון רב בעיצוב והטמעת פתרונות תוכנה ויישומים בפלטפורמות השונות והתאמתם לצרכיו של כל ארגון, תוך ראייה מערכתית ושימוש במתודולוגיה מוכחת בתכנון פרויקטים ובהטמעתם בארגון. הקבוצה מציעה פתרונות מקיפים וכוללים, החל משלבי הייעוץ והאפיון המדויק של הצרכים ועד ליישום הפתרון, המבוסס על בניית ארכיטקטורה מותאמת ובחירת תשתית טכנולוגית נכונה. זאת בליווי אנשי מקצוע מיומנים ומנוסים המלווים את הפרויקט בכל שלביו, תוך מתן אחריות כוללת לאורך כל מחזור החיים של הפרויקט והפתרון המיושם. החברה מציעה פתרונות ומוצרים המותאמים לתהליכים העסקיים של מגזרי המשק השונים המבוססים על מוצרי מדף או על פיתוח לרבות: פתרונות דיגיטל ושדרוגים, פתרונות ייעודיים לתחום התחבורה, פתרונות Billing, פתרונות ניהול מסמכים, מערכות יבוא/יצוא, פתרונות ניהול ידע, רגולציה, ליבה בנקאית, Homeland Security, פתרונות למגזר המוניציפאלי, פתרונות CRM מבוססי Microsoft ,salesforce ועוד. בנוסף, מלם תים היא בין המיישמים המובילים בישראל בתחום של SAP. לחברה ניסיון רב בעיצוב פתרונות ERP כולל פתרונות ייעודיים מבוססי SAP ללקוחות בינוניים (SME). במסגרת זו, הקמנו את SeidorMalam, חברה המתמחה בפתרונות ענן ודיגיטל של SAP. הקבוצה אף עוסקת במתן פתרונות מתקדמים בתחום הענן, Big Data, מערכת מובייל ומערכות Social Communications.

מיקור חוץ - מזה שנים מובילה מלם תים במומחיות ובמקצועיות רבה את תחום פתרונות מיקור החוץ והשירותים המנוהלים. לפתרונות מיקור החוץ של מלם תים תועלות רבות, בהן: מענה איכותי ומקצועי לכל צורכי המחשוב הארגוניים, חיסכון ניכר במשאבים ובזמן ניהול וזאת תוך שמירה על רמת שירות גבוהה ויכולת להתמקד בעסקי הליבה, ללא דאגה לתחום המחשוב. בהתאם לכך, מתמחה האגף בייעוץ, אפיון, תכנון הטמעה וניהול פתרונות של תוכנות תשתית, לסביבת המחשוב הארגוני, לרבות הספקת שירותי מומחה. כל זה באמצעות צוות טכנולוגי בעל רמת ההסמכות הגבוהות ביותר.

תשתיות ואינטגרציה - מלם תים מתמחה בתכנון, אספקה והקמה של מערכות מחשוב. במסגרת זו, מציעה מלם תים את כל מעטפת השירותים: משלב ניתוח הצרכים, תכנון, אפיון והקמה של מערכות מרכזיות ומבוזרות הדורשות רמת שרידות וזמינות גבוהות ביותר (Mission Critical), כולל התקנת תוכנות התשתית לניהול המידע ובסיס הנתונים. השירות כולל ניהול מצאי, שליטה ובקרה, ניהול ביצועי מערכת, תכנון קיבולת (Capacity Planning), ניתוח צפי גידול עתידי תוך שימוש במוצרים הנמצאים בחזית הטכנולוגיה. החטיבה מספקת פתרונות מחשוב כוללים, לרבות גיבוי ואחסון, וירטואליזציה, שו"ב ועוד, של מיטב היצרנים המובילים.

סייבר ותקשורת - חטיבת אבטחת המידע של מלם תים הנה הגוף המוביל בישראל לפתרונות ושירותי סייבר. לרשותה עומדים עשרות מומחים, שותפות אסטרטגית עם היצרנים המובילים וניסיון מוכח ביישום פרויקטים מובילים בכל מגזרי המשק. לצידה פועלת חטיבת התקשורת המתמחה בתכנון ויישום מערכי תקשורת מתקדמים ומאובטחים עבור ארגונים עסקיים, תוך התאמתם לצרכי הלקוח ושילובם עם מערכות קיימות בארגון.

שירותי Devops ו-ענן Automat IT - קבוצת מלם תים מציעה מגוון פתרונות לכל תצורות הענן האפשריות, ועבור כל הצרכים הארגוניים. אנו מתמחים בהקמת עננים (Cloud Builders), אספקת שירותי מחשוב ענן (Cloud computing), אינטרנט, תקשורת, אבטחת מידע והתאוששות מאסון בטכנולוגיית ענן. לקבוצה ניסיון רב ביישום הטכנולוגיות בענן במומחיות  בDevOps לרבות ענן פרטי, היברידי וציבורי ובמסגרת זו פעילות מוכחת בעננים הציבוריים של AWS ו-Microsoft Azure. לקבוצה חוות שרתים חדשנית אשר מאפשרת הקמת ענן פרטי וציבורי המעניקה סביבה אופטימלית ובטוחה לכל סוגי הלקוחות.

פרויקטים מולטי-דיסיפלינריים - ניסיון רב בהקמת פרויקטים לאומיים רב-מערכתיים עבור תשתיות קריטיות כדוגמת המכס, הבחירות לכנסת, הבחירות להסתדרות ועוד.

יעוץ טכנולוגי וחדשנות - מומחי הקבוצה מספקים מענה טכנולוגי שלם לפיתוח מערכות ותשתיות תוכנה ארגוניות החל משלב הארכיטקטורה, תכנון, איסוף ועיבוד הנתונים, ניהול סביבת הפיתוח וניהול מחזור החיים של מוצרים ושל פרוייקטי פיתוח.

פתרונות הדפסה והדמיה מתקדמים - אספקת פתרונות הדפסה כוללים, לרבות מדפסות תלת ממד, המשלבים יכולות ביצוע גבוהות, אמינות, שרות והתאמה לדרישות המשתנות של ארגונים. בנוסף, מלם תים מספקת מגוון פתרונות CAD מובילים ומתמחה בפיתוח פתרונות תוכנה דו ותלת ממדים חדשניים לתחומי התכנון, ההנדסה, העיצוב והסימולציה.

שירות ותמיכה - מלם תים מעניקה ללקוחותיה מעטפת פתרונות ושירותים מלאה בכל הקשור לחיי מחזור מערכות המידע הארגוניות, בהלימה לצרכי הלקוח ובסטנדרטים הגבוהים ביותר.

חברות בנות

למלם תים חברות בנות המתמחות בטכנולוגיות ובפתרונות ייחודיים המשלימים את תחומי העיסוק המרכזיים של הקבוצה ומהווים חלק בלתי נפרד מהמערך העסקי של החברה: מלם מערכות, תים נטקום, תים תוכנה, מלם שכר, מלם גמל ופנסיה, קומטק, אלטל טכנולוגיסטיקה, בנועם טכנולוגיות, מלם תים תחבורה, מרטנס הופמן, מקיט מערכות, מוסט, Pionet, Automet-IT ,4 CAST  ו-TIE.

אייקון פרוייקטים

מאמרים

אייקון פרסומים

פרסומים

אייקון מאמרים

מאמרים מאת קבוצת מלם תים

 • העשור הטכנולוגי החדש

  העשור הטכנולוגי החדש

  מוטי פנחס, סמנכ"ל טכנולוגיות במלם תים מציג את התחזית לעשור טכנולוגי חדש ומרתק, עם פריצות דרך בכל תחומי החיים

  העשור הטכנולוגי החדש

בנוסף אולי יעניין אותך

 • יום שישי השחור של כ"ט בנובמבר

  בעיית הבעיות אכן איננה הנחות של מאה או מאתיים שקלים במבצעי יום שישי השחור, אלא מאות אלפי שקלים ולמעלה מכך שחסרים לרבים מאותם קונים "מאושרים", זאת על מנת שיוכלו לקבל את המפתח לדירה הנכספת ולבנות את עתידם על אמת

  יום שישי השחור של כ"ט בנובמבר

 • "התיווך" שיכול לשנות את שוק הפיננסים בישראל

  האם הגענו לנקודת מפנה באסדרת תחום הברוקראז' בישראל?

  "התיווך" שיכול לשנות את שוק הפיננסים בישראל

 • עושים חשבון לקורונה

  בימים כתיקונם, רואי החשבון ומבקרי הפנים מחזיקים בתפקיד משמעותי המסייע בשמירה על היציבות הפיננסית של החברות, הארגונים והעסקים במשק. אולם, בזמן חירום ובעתות מצוקה, כמו בתקופה הנוכחית בה נגיף הקורונה מכה בעוצמה בכלכלה הגלובלית והמקומית, תפקידם עשוי להפוך למכריע, עד כדי כך שהישרדותם של עסקים מסוימים תלוי באיכות תפקודם של רואי החשבון. כמה מבכירי רואי החשבון בישראל מתארים את האתגרים והפתרונות האפשריים העומדים בפני רואי החשבון ומבקרי הפנים אשר מנסים לייצר וודאות, יציבות ואופק, בתקופה שבה חוסר הוודאות שולט בענפים רבים במשק

  עושים חשבון לקורונה

 • ייפוי כוח מתמשך: הזכות לקבוע כיצד ייראו חייכם

  לא רבים מודעים לתיקון מהשנים האחרונות המקדש את האוטונומיה של האדם ומאפשר לו להכין מסמך המפרט כיצד ברצונו לחיות ככל וחלילה וחס ייאבד את צלילותו ולא יוכל להביע את עמדתו. איך זה עובד ומה יעלה בגורלכם לולא מסמך זה?

  ייפוי כוח מתמשך: הזכות לקבוע כיצד ייראו חייכם