קבוצת שובל הנדסה

תכנון, בנייה ויזמות

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1985
תחום: תכנון, בנייה ויזמות
כתובת: רח' המסילה 18, נשר
טלפון: 04-8202660
פקס: 04-8202657
אימייל: office@shovali.co.il
אתר החברה: http://www.shovali.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים בחברה

 • משה  מילר

  משה מילר

  בעלים ויו"ר הקבוצה

  קבוצת שובל הנדסה

 • שי נחשון

  שי נחשון

  מנכ"ל שובל הנדסה ובנין

  קבוצת שובל הנדסה

  לפרופיל המלא

  שי נחשון

מנהלים נוספים

  פרידה מאיר סמנכ"ל
  ישי רוט מנהל חטיבת היזמות
אייקון אודות

אודות קבוצת שובל הנדסה

שובל הנדסה היא מקבוצות הבנייה המובילות בישראל בתחומי התכנון-ביצוע והיזמות. הקבוצה נוסדה בשנת 1985 ע"י משה מילר, וצמחה בהתמדה הודות לתרבות ניהולית המדגישה את היצירה של יחסי גומלין ארוכי טווח בין החברה ולקוחותיה באמצעות ביצוע מדויק, איכותי ואמין של פרויקטים תוך הדגשת הצרכים והאינטרסים של היזם ועמידה קפדנית בלוחות זמנים ובתקציב. הקבוצה פועלת כיום להקמת משכן חדש – בית שובל – אשר ייבנה בבנייה ירוקה ברמה הגבוהה ביותר.
בכלל פעילויותיה, קבוצת שובל מדגישה את הזהירות והיציבות – הן מההיבט הפיננסי, תוך שמירה על איתנות פיננסית ובדיקה מעמיקה של הפרויקטים, והן מהיבטי הבטיחות בעבודה ובתפעול, עליהן מקפידה החברה לטובת עובדיה, קבלניה ולקוחותיה.
עיקר פעילויות הקבוצה מתבצע דרך שובל הנדסה ובניין בע"מ – הזרוע הביצועית של הקבוצה, ושובל מתחמי מגורים בע"מ – הזרוע היזמית שלה.

שובל הנדסה ובניין בע"מ

מתמקדת בתכנון-ביצוע של מרכזים לוגיסטיים, מבני ציבור, מרכזים מסחריים, מבני תעשייה ומשרדים. בעלת הסיווג הקבלני הגבוה ביותר – ג'5 – וקבלן מוכר של משרד השיכון. לחברה ניסיון רב-שנים בהקמה של מבנים מורכבים, והיא מספקת ללקוחותיה פתרון מקיף למימוש חזונם-לרבות תכנון, טיפול בכלל ההיבטים המנהליים, לרבות אישורים והיתרים, וביצוע עד גמר. הניסיון הרב של החברה בשוק הבנייה הדינמי והבלתי צפוי מאפשר לה לצפות מראש, להיערך ולהתמודד עם מגוון רחב של אירועים בלתי מתוכננים להשגת מימוש דקדקני של חזון הלקוח במחיר המוסכם ובמסגרת לוח הזמנים.

האסטרטגיה של החברה

האסטרטגיה של שובל מתבססת על ניצול שתי חוזקותיה המרכזיות – יכולות תכנון ביצוע איכותי בקנה מידה גדול וקשריה ארוכי הטווח עם לקוחות מרוצים ונאמנים. הסינרגיה בין שתי החוזקות יוצרת מעגל היזון חוזר חיובי – כאשר הפרויקטים המוצלחים ואיכות השירות של החברה מובילים ללקוחות נאמנים ומוניטין חזק, ואלו בתורם מובילים לפרויקטים חדשים וזכיה במכרזים – אשר תומך בצמיחה ארוכת הטווח ובשגשוג של החברה. על מנת לממש את האסטרטגיה, החברה דואגת להישאר באופן מתמיד בחזית טכנולוגיות הבנייה המתועשות (לרבות התמקצעות, פיתוח ואיתור טכנולוגיות בנייה בארץ ובעולם), לשמור על שיעור גבוה של פרויקטים נרחבים ומורכבים מקרב כלל הפרויקטים, ולוודא כי הפרויקטים מבוצעים באיכות הגבוהה ביותר תוך שמירת מסגרות הזמן והתקציב, ולשביעות רצונו המלאה של הלקוח.

פרויקטים נבחרים

סטימצקי - מבנה תעשיה בשיטת תכנון ביצוע, בשטח של 7,500 מ"ר, הכולל שטחי ייצור, אחסנה וגלריה לתעשייה, משרדים וגמר מלא כולל מערכות.
אכסניית נוער חיפה – שני מבנים בני 4 קומות עם 64 חדרי אירוח, מבנה קבלה ייחודי חד קומתי, קורות חופשיות חיפוי אלומיניום וזיגוג. מבנה חדר אוכל ומטבח כולל ציוד מטבח. פיתוח כללי ומלא. העבודה כללה את כל עבודות הגמר והמערכות לרבות בקרת מבנה.
יהב חמיאס - מתחם לוגיסטי בשטח של 20,000 מ"ר הכולל מבנה משרדים בן 6 קומות, חניון תת קרקעי ו-3 מרלו"גים. מתבצע כיום בשיטת תכנון ביצוע באזור תעשיה שהם- היי פארק.
מרלו"ג דאלאס – מבנה תעשיה בשטח של 10,000 מ"ר, בשיטת תכנון ביצוע, הכולל שטחי ייצור, אחסנה וגלריה לתעשייה, משרדים וגמר מלא כולל מערכות.
המכללה האקדמית גליל מערבי - ביה"ס להנדסה – עכו - מבנה בעל 4 קומות, בשטח כולל של 6,700 מ"ר, הכולל כיתות לימוד ואטריום, לרבות עבודות גמר ומערכות המבנה, ובקרת מבנה.

שובל מתחמי מגורים בע"מ

מתמחה בתחומי היזמות למגורים וההתחדשות העירונית, לרבות פינוי בינוי, תמ"א 38, הריסה ובנייה, יזמות ופיתוח של פרויקטי נדל"ן, לרבות רכישת קרקעות, תכנון והקמת מבני מגורים.
הודות ליכולות הביצוע החזקות של החברה האחות, שובל הנדסה, פרויקטי החברה מתבצעים במסגרת לוחות הזמנים, באיכות בנייה גבוהה ותוך מעורבות "בכל מסמר שתוקעים בבניין" ומפרט טכני מקסימלי, המייתר את הצורך בהוצאות נוספות על שדרוגים מצד הרוכשים.

פרויקטים נבחרים:

שובל על הרכס – פרויקט מחיר למשתכן ברכסים עם 124 יחידות דיור.
שובל במושבה – פרדס חנה - כרכור - פרויקט מגורים, הקמת 27 יחידות דיור + שטח מסחרי בלב המושבה בכרכור.
אלוני צורן – פרויקט הכולל 30 יח"ד יוקרתיות בצורן הוותיקה.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • יתרונות הגישור בסכסוכים עסקיים ומשפחתיים

  בעוד ההתדיינות בבתי המשפט אורכת זמן, עולה כסף רב ותוצאותיה אינן וודאיות, הליך הגישור מאפשר לצדדים לפתור את הסכסוך במהירות, תוך חיסכון ניכר בעלויות ושמירת סודיות

  יתרונות הגישור בסכסוכים עסקיים ומשפחתיים

 • DUN'S 100 2017 דירוג סוכנויות ביטוח

  דירוג DUN'S 100 לסוכנויות ביטוח מראה כי בשנה האחרונה כמעט שלא היו שינויים בדירוג בהשוואה לדירוג השנה שעברה. גם השנה מבטח סימון נמצאת בראש, כאשר אגם לידרים עקפה את מדנס וממוקמת כעת במקום השני

  DUN'S 100 2017 דירוג סוכנויות ביטוח

 • DUN'S 100: דירוג הנישות השנתי של משרדי עוה"ד

  לדירוג, המתפרסם זו השנה ה-13, נוספו תחומי התחדשות עירונית, מיסוי מוניציפלי ומלונאות | לראשונה אף דורגו 11 משרדים בקבוצת האיכות DUNS STARS בדיני משפחה וירושה

  DUN'S 100: דירוג הנישות השנתי של משרדי עוה"ד

 • זכות השתיקה – בין נחקר לחשוד

  זכות השתיקה אינה עוד אמרת כנף סתמית, אלא זכות של ממש העומדת לצדו של כל אדם החשוד בפלילים הנמצא בחקירה. אף לאדם שאיננו בגדר חשוד הנמצא בחקירה פלילית בהיותו עד לאירוע נשוא אותה חקירה, עומדת הזכות, דומה אך צרה מזכות השתיקה, היא הזכות להימנע מפני הפללה עצמית. בכך, ככל והמדובר בעד שאינו חשוד, מצטמצמת קמעא זכות השתיקה לכדי הזכות להימנע מהפללה עצמית קרי, זכות שתיקה ביחס לתשובות שבכוחם להפליל את אותו אדם.

  זכות השתיקה – בין נחקר לחשוד