קטה גרופ (KATA GROUP)

יזמות ובנייה

קטה גרופ (KATA GROUP)
אייקון פרופיל

פרופיל חברה

שנת הקמה: 2004
תחום: יזמות ובנייה
כתובת: תוצרת הארץ 3, פתח תקווה (קומה 25, בניין T)
טלפון: 9816*
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: https://katagroup.co.il/
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

מנהלים בכירים

  גיל קטה בעלים ומנכ"ל
  אור קטה משנה למנכ"ל
  עוז קטה משנה למנכ"ל
  רון קטה משנה למנכ"ל
  עדי קטה משנה למנכ"ל
  עו"ד רפאל גילילוב יועץ משפטי ראשי
  רו"ח חגי שובל מנהל כספים
  רון מנשרוב מרום ראש תחום התחדשות עירונית ופיתוח עסקי
אייקון אודות

אודות קטה גרופ (KATA GROUP)

חברת KATA GROUP הינה חברה משפחתית הפועלת בשני העשורים האחרונים בשוק הנדל"ן כשהיא יוזמת, מנהלת ובונה פרויקטי נדל"ן רבים ומגוונים למגורים ומסחר. החברה נמצאת בשליטת מר גיל קטה, קבלן ויזם נדל"ן ותיק ומוכר בתחום, שגם משמש כמנכ"ל החברה.
העוצמה של KATA GROUP קשורה בעובדה שהיא אחת מהחברות היחידות בישראל, שיוזמת ומנהלת את הפרויקטים שבבעלותה על כל שלבי התכנון והביצוע, דבר המבטיח שליטה מוחלטת וניהול אדוק ומוקפד בפרויקט, המבטיחים תוצאות בסטנדרט הבנייה הגבוה ביותר, עמידה בלוחות זמנים ואחריות אחת, המבטיחה לדיירים אמינות, ביטחון ושקט נפשי לאורך שנים.

חברת KATA GROUP נהנית מהיכולת להבטיח רמת ביצוע בסטנדרטים הגבוהים ביותר תוך עמידה קפדנית בלוחות הזמנים ובתקציב הפרויקטים אותה היא יוזמת הודות לעובדה כי החברה הינה חברה יזמית שהיא גם חברה קבלנית המבצעת בפועל את הפרויקטים אותה היא יוזמת. לקוחות החברה נהנים מביטחון ושקט נפשי של כתובת אחת ידועה וברורה האחראית לכל הפרויקט על כל היבטיו לאורך כל הדרך.

מבנה ארגוני תומך שמקצר תהליכים

כחברה יזמית וקבלנית מבצעת קטה פרויקטים של יזמות (רכישת קרקעות),התחדשות עירונית וקומבינציה, והיא מחזיקה בנכסים מניבים. ב-KATA GROUP יש מספר יחידות עסקיות המאפשרות את פעילותה הנרחבת בסטנדרטים גבוהים.
החטיבה להתחדשות עירונית ממונה על כל תהליך קידום הפרויקט והקשר מול בעלי הדירות, החל מקבלת הפנייה הראשונית, דרך בדיקת הזכויות, הגשת הצעה מסחרית, מו"מ על הסכם משפטי, חתימות על הסכמים ועד תהליך הפינוי בפועל של הדירות והחזרתן כדירות חדשות.
חטיבת הביצוע של החברה בונה בעצמה את הפרויקטים ולא חברות אחרות, בשל בידול מוצר. היא פועלת בו-זמנית לבניית כ-600 יחידות דיור ב-10 אתרי בנייה, ואמונה על ביצוע הפרויקט ומסירת הדירות בזמני שיא, איכות ללא פשרות, לרבות רמת גימור גבוהה גם בפרטים הקטנים.
חטיבת הנכסים המניבים של החברה מעידה על איתנותה הפיננסית - בבעלות החברה מבני מסחר ושכירות למגורים ארוכת טווח, והיא מציעה כ-1,000 מ"ר מסחר וכ-130 יחידות דיור להשכרה.

קטה מתמחה הן בבנייה חדשה והן בפרויקטים של התחדשות עירונית, ניסיונה כולל פרויקטים מאוכלסים, פרויקטים בביצוע ופרויקטים רבים בתכנון באזור גוש דן והשרון (הוד השרון, הרצליה, רמת גן, גבעתיים, פתח תקווה, חולון וגבעת שמואל).

יחס משפחתי של חברה משפחתית

החברה נמצאת במגמת גדילה וצמיחה מתמדת, אך גם לאחר התרחבותה, מקפידה KATA GROUP על יחס אישי ומשפחתי כעיקרון מנחה להליך התחדשות עירונית ורכישת הדירה, כמו גם לשירות המסור - הן לדיירים החוזרים והן לרוכשים, גם עשור לאחר המסירה. בעלי הדירות הם שותפינו לדרך, והעקרונות של שקיפות וערבות חשובים לחברה. כיום יש בחברה 140 עובדים במטה ובאתרים בשטח. החברה מתפתחת גם מבחינת השדרה הניהולית ופועלת כ-One Stop Shop - הכל מתנהל בתוכה ללא גורמים חיצוניים. לחברה מחלקות ייעודיות נוספות, כגון: מחלקת התחדשות עירונית, מחלקת כספים, מחלקה משפטית, שיווק ומכירות, תיאום תכנון ורישוי, ביצוע, רכש ולוגיסטיקה, בדק ושירות ומשאבי אנוש.
אנחנו מאמינים בבניית הארץ, ביזמות הוגנת ושקופה ופועלים מתוך שותפות אמיתית עם הלקוחות שלנו

פרויקטים נבחרים

מתחם נווה גן צפון, פתח תקווה: פרויקט של שלושה מגדלים בני 14 קומות שכוללים 156 יחידות דיור. הבנייה, שהחלה בתחילת 2021, הגיעה לסיומה ולאכלוס כלל הדירות בתוך שנתיים בלבד. הפרויקט ממוקם בשכונת נווה גן הצמודה לאם המושבות בצפון העיר, במרחק הליכה מהרכבת הקלה. שלושת המגדלים נבנו בסטנדרט גבוה במיוחד, בדגש על פיתוח המגרש, המתחבר באופן אינטגרלי לציר אבשלום גיסין המרכזי.

KATA-ICON גליל ים, הרצליה: הפרויקט ממוקם בחלק המרכזי ביותר בשכונת גליל ים, ויכלול שני מגדלים שבהם 98 יחידות דיור. הפרויקט מתוכנן על ידי משרד האדריכלים LSA בנייתו החלה בתחילת 2023.

פרויקט UP, הוד השרון: הפרויקט ממוקם בשכונת 1200 בעיר, במגרש האחרון לבנייה בשכונה שנרכש על ידי החברה תמורת 100 מיליון שקל. הפרויקט כולל מגדל אחד בן 15 קומות ובו 62 יחידות דיור, בהן דירות בנות שלושה עד שישה חדרים ופנטהאוזים בנייתו החלה בסוף 2022.

מתחם הרכסים, רמת גן: פרויקט פינוי בינוי, במסגרתו יהרסו ארבעה מבנים ותבנינה 72 יחידות דיור חדשות. נכון לתחילת 2023, הפרויקט נמצא בדיון בוועדה המקומית לקבלת היתר.

מתחם סוף רוטשילד, פתח תקווה: מתחם פינוי בינוי הממוקם בקצה ציר רוטשילד המרכזי, במסגרתו יהרסו 13 בניינים בחמישה תתי-מתחמים ותפוננה 100 דירות. הפרויקט יכלול שמונה מבנים חדשים שבהם 300 יחידות דיור. שלב א' (רוטשילד 166) של הפרויקט הסתיים והדיירים חזרו לדירותיהם החדשות, שלב ב' (רוטשילד 162) נמצא בביצוע, ושלבים ג', ד' ו-ה' יפתחו ב-2023-2024.

 

 

 

בנוסף אולי יעניין אותך