רבוע כחול נדל"ן בע"מ

פעילות בתחום הנדל"ן המניב, הכוללת השכרת נכסים מניבים, פיתוח והשבחה של נכסים קיימים וכן איתור, ייזום והקמת פרויקטים

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2005
תחום: פעילות בתחום הנדל"ן המניב, הכוללת השכרת נכסים מניבים, פיתוח והשבחה של נכסים קיימים וכן איתור, ייזום והקמת פרויקטים
כתובת: רח' העמל 2, פארק אפק, ראש העין 4809202
טלפון: 03-9282526
פקס: 03-9282402
אימייל: eligo@bsre.co.il
אתר החברה: http://www.bsre.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים בחברה

 • זאב שטיין

  זאב שטיין

  מנכ”ל

  רבוע כחול נדל"ן בע"מ

  לפרופיל המלא

  זאב שטיין

מנהלים בכירים

  אלי גולדשטיין סמנכ"ל פיתוח עסקי
  שלומית טייב סמנכ"ל כספים
  מיכל רטנר יועצת משפטית ומזכירת החברה
  יוסי איזנקרפט סמנכ"ל הנדסה
  מידד קרונזון חשב
אייקון אודות

אודות רבוע כחול נדל"ן בע"מ

חברת אם: אלון רבוע כחול ישראל בע"מ

רבוע כחול נדל"ן מתמחה ביזום, רכישה, פיתוח וניהול נכסי נדל"ן מניב המיועדים למסחר, משרדים, לוגיסטיקה ומגורים. החברה נוסדה ב-2005 על ידי אלון רבוע כחול ישראל בע"מ מקבוצת אלון חברת הדלק הפועלת בתחומים רבים במשק הישראלי ובחו"ל, ביניהם אנרגיה, קמעונאות, נדל"ן ותשתיות. רבוע כחול נדל"ן נסחרת בבורסה לניירות ערך בת"א מאז 2006. בבעלות החברה 114 נכסים מניבים, כ-279 אלף מ"ר להשכרה וקניון בשטח של כ 32,000 מ"ר בשלבי הקמה. שווי נכסי הנדל"ן בשנת 2016 כ-3.8 מיליארד ש"ח. נכסי החברה מתאפיינים בפריסה איכותית במרכז הארץ, בערים הגדולות ובאזורים נוספים בעלי ביקוש גבוה. מאז הקמתה החברה מציגה גידול עקבי במספר הנכסים, בהיקף השטחים המושכרים ובהכנסות.

לרבוע כחול נדל"ן ניסיון מצטבר של עשרות שנים בפיתוח והשבחת נכסי נדל"ן. החברה מתמחה ביזום, תכנון וליווי הקמת מתחמי מסחר קמעונאי, מתחמים לוגיסטיים ומתחמי תעסוקה, זאת לצד ניהול, השבחה ומימון נכסים. בחירה מוקפדת של מיזמים, לצד יכולת ביצוע וניהול מקצועי יצרו לחברה במשך השנים מוניטין מעולה. לצד כל אלו, החברה מאופיינת באיתנות פיננסית המבוססת על תזרים יציב ומינוף נמוך.

 פרויקטים מרכזיים ביזום ופיתוח בשנים האחרונות:

 1. השוק הסיטונאי בתל אביב - פרויקט הדגל של רבוע כחול נדל"ן החל בשנת 2010 כמיזם משותף (50%) עם צד שלישי. החברה רכשה את זכויות הבנייה לפיתוח עתודת הבנייה הגדולה ביותר שנותרה בלב ליבה של העיר תל אביב - בין הרחובות קרליבך והחשמונאים. הפרויקט משלב תמהיל של 11 בנייני מגורים הכוללים 776 דירות למגורים,קניון בשטח של כ-32,000 מ"ר, 14 דונם פארק ירוק, בית ספר יסודי, אשכול גני ילדים ומעונות יום ומרכז ספורט עירוני.
  2. קריית השרון נתניה - רבוע כחול נדל"ן יזמה והקימה את מתחם הכולל כ-14,000 מ"ר שטחים למסחר, משרדים וחניות. כיום בבעלות החברה 50% מהנכס. במתחם זכויות בניה נוספות למשרדים בשטח של כ-27,500 מ"ר ובימים אלה יוזמת החברה תב"ע להרחבת השימושים לדיור מוגן/מעונות סטודנטים.
  3. קניון הדר בירושלים - בדצמבר 2013 השלימה החברה תוספת קומת אופנה ושני מפלסי חנייה וכן חידוש ושיפוץ הקניון הקיים אשר הפכו אותו למתחם הקניות השני בגודלו בירושלים הכולל שטחים מסחריים בהיקף של כ-27,000 מ"ר. לקניון נוספו מותגים מובילים אשר שיפרו את התמהיל ומעלים את כוח משיכת הקהל. בבעלות החברה 50% מהנכס.
  4. קמפוס קומברס ברעננה - החברה השלימה בסוף שנת 2014 הקמת מגדל משרדים אשר משמש בעיקר כקמפוס מרכזי של חברת ההייטק קומברס. היקף השטחים במבנה הינו כ-27,000 מ"ר וכן כ-900 מקומות חנייה. כיום בבעלות החברה 50% מהנכס.
  5. מרכז לוגיסטי בקיבוץ אייל - על שטח של 40 דונם בקיבוץ איל סמוך לכפר סבא ולכביש 6 הסתיימה ביוני 2014 בנייתו של מרכז לוגיסטי בשטח של כ-28,000 מ"ר, אשר משמש את חברת מגה קמעונאות. בבעלות החברה 50% מהמרכז.
  6. חניון גבעון - חניון ציבורי תת קרקעי, פרויקט B.O.T (בזיכיון מהעירייה להקמה והפעלה למשך 23 שנה), נמצא בלב החדש של תל אביב בין מתחם השוק הסיטונאי לבין מתחם דרום הקריה. החניון שנפתח לקהל באפריל 2015 נבנה על שטח של כ-31,000 מ"ר וכולל 1,000 מקומות חניה. החניון הוקם בשיתוף (50%) עם חברה נוספת.
  7. פוינט וולס - בשנת 2010 רבוע כחול נדל"ן רכשה שטח של 240,000 מ"ר המיועד לתעשיה בסמוך לאחד הפרברים היוקרתיים של סיאטל בוושינגטון ארה"ב, במטרה לשנות את ייעודו למרכז אורבני ובו שטחי מגורים נרחבים משולבים במסחר. החברה קיבלה אישור בית המשפט לשינוי הייעוד למגורים בהיקף בניה של כ-3,000 יח"ד ושטחים ציבורים. החברה ממשיכה לקדם את תהליך הפיתוח של המתחם. 

נכסים מניבים נוספים:

1. נכסים בתחום הקמעונאות: לחברה שטחים מסחריים נוספים בהיקף של כ-173,000 מ"ר בהם 98 סניפי סופרמרקט בשטח כולל של כ-162,000 מ"ר, כמחציתם מושכרים לרשת מגה קמעונאות והיתרה לחברות שונות בתחום המזון.
מרכזים לוגיסטיים

2. מרכז לוגיסטיקה באזור תעשייה באר טוביה: קרקע בשטח של 74,000 מ"ר, עליה בנוי מרכז לוגיסטי בשטח של 24,000 מ"ר. המרכז הלוגיסטי מושכר ל-בי מרכז שרותי לוגיסטיקה בע"מ.

3. מרכז לוגיסטיקה בקיבוץ עינת: 14,000 מ"ר, סמוך למחלף המחבר בין כביש 6 לכביש 5. המרכז הלוגיסטי מושכר לחברות שונות. חלק החברה בנכס הינו 50%.

אייקון דירוגים

דירוגי חברה

בנוסף אולי יעניין אותך

 • העסקה מגוונת – האתגר הבא של תעשיית הטכנולוגיה

  בחודש יוני האחרון הטיל המדען הראשי פצצה: דוח החדשנות שהוגש לראש הממשלה קבע כי בעשור הקרוב תסבול תעשיית ההייטק המקומית ממחסור של לא פחות מ-10,000 מהנדסים, וכי אותות המשבר ניכרים כבר היום. המחסור במהנדסים הוא החסם המשמעותי ביותר שעומד בפני התעשייה הישראלית, קבע המדען הראשי, ואם הוא לא יטופל תתקשה ישראל לשמור על מעמדה כמובילה עולמית בחדשנות הטכנולוגית.

  העסקה מגוונת – האתגר הבא של תעשיית הטכנולוגיה

 • מה באמת קורה מאחורי הקלעים של טקס פרסי האוסקר של עולם העסקים?

  איך מתכוננים לאירוע העסקי השנתי החשוב ביותר בישראל? כיצד מחליטים השופטים למי יוענק 'האוסקר'? מהם השיקולים העומדים בפני השופטים? ועוד?

  מה באמת קורה מאחורי הקלעים של טקס פרסי האוסקר של עולם העסקים?

 • DUN'S 100: מי הן זירות המסחר המובילות בשוק הישראלי?

  דירוג 100 Dun's של דן אנד ברדסטריט מדרג וממפה את זירות המסחר הממוחשב | במקום הראשון בדירוג המסתמך בעיקר על גודל וותק נמצאת חברת ATRADE

  DUN'S 100: מי הן זירות המסחר המובילות בשוק הישראלי?

 • ישראל יכולה להפוך למובילה עולמית בפיתוח פתרונות מתקדמים לבעיית הזדקנות האוכלוסייה

  המילניום השני מוביל את האנושות להתמודדות עם שלל אתגרים, שרבים מהם נובעים מגורם מרכזי אחד – אוכלוסיית העולם מזדקנת.

  ישראל יכולה להפוך למובילה עולמית בפיתוח פתרונות מתקדמים לבעיית הזדקנות האוכלוסייה