רבוע כחול נדל"ן בע"מ

פעילות בתחום הנדל"ן המניב, הכוללת השכרת נכסים מניבים, פיתוח והשבחה של נכסים קיימים וכן איתור, ייזום והקמת פרויקטים. בנוסף, לחברה פעילות בתחום הבנייה למגורים.

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2005
תחום: פעילות בתחום הנדל"ן המניב, הכוללת השכרת נכסים מניבים, פיתוח והשבחה של נכסים קיימים וכן איתור, ייזום והקמת פרויקטים. בנוסף, לחברה פעילות בתחום הבנייה למגורים.
כתובת: מרכז עזריאלי 1, המגדל העגול, תל אביב 6701101
טלפון: 03-9282526
פקס: 03-9282402
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.bsre.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • מוטי בן משה

  מוטי בן משה

  יו"ר

  רבוע כחול נדל"ן בע"מ

 • מיכאל (מיקי) זיסמן

  מיכאל (מיקי) זיסמן

  מנכ"ל

  רבוע כחול נדל"ן בע"מ

מנהלים בכירים

  ארתור לשינסקי, רו"ח סמנכ"ל כספים
  שרית לויתן סמנכ"לית, יועצת משפטית ראשית
  יוסי אייזנקרפט סמנכ"ל הנדסה
  תומר חליוה סמנכ"ל נכסים
אייקון אודות

אודות רבוע כחול נדל"ן בע"מ

חברת אם

אלון רבוע כחול ישראל בע"מ

 

רבוע כחול נדל"ן נוסדה בשנת 2005 ומתמחה ביזום, רכישה, פיתוח, ליווי, הקמה וניהול נכסי נדל"ן מניב המיועדים למסחר, משרדים, לוגיסטיקה ומגורים.

החברה מחזיקה בכ-113 נכסים מניבים ופרויקט B.O.T בשטח של כ-400 אלף מ"ר הכוללים בין היתר את קניון TLV. נכסי החברה הוקמו במיקומים מועדפים באזורי ביקוש ברחבי ישראל עם נוכחות בולטת בערים הגדולות.

רבוע כחול נדל"ן הינה חברה ציבורית המוחזקת (כ-57%) ע"י אלון רבוע כחול ישראל בע"מ שבבעלות איש העסקים מוטי בן משה (100%). החברה נסחרת בבורסה לניירות ערך בת"א מאז 2006. את החברה מנהל מיכאל (מיקי) זיסמן.

רבוע כחול נדל"ן נהנית ממוניטין מקצועי רב ומאיתנות פיננסית המאפשרת לה צמיחה עקבית בהיקף השטחים המושכרים, בהכנסות ובהונה העצמי. החברה מאופיינת בתזרים יציב ומינוף נמוך יחסית. 

בענפי המסחר, המגורים, המשרדים והחניונים:

קניון TLV ומתחם מגורים - רבוע כחול נדל"ן הינה הבעלים (100%) של קומפלקס מסחר ומגורים, שבנייתו הושלמה, בלב ליבה של העיר תל אביב - בין הרחובות קרליבך והחשמונאים, מיקום מרכזי שבו הולכת ונבנית גם תחנה מרכזית ביותר של הרכבת הקלה. הפרויקט משלב תמהיל של 10 בנייני מגורים הכוללים 722 דירות למגורים, אשר שווקו במלואם, קניון בשטח של כ-32,000 מ"ר, 14 דונם פארק ירוק, בית ספר יסודי, אשכול גני ילדים, מעונות יום ומרכז ספורט עירוני. מאז רכשה החברה את מלוא הבעלות על הקניון, מתבצעים בו שינויים משמעותיים בתמהיל העסקים, מהלכים שמניבים  שיפור ניכר הן בהיקף המבקרים והן בפידיון.

מגדלי & East - החברה, יחד עם צדדים שלישיים, מקימה ברחוב תוצרת הארץ בת"א, סמוך למרכז עזריאלי ותחנת הרכבת, בקומפלקס של שני מגדלים הכוללים 30,000 מ"ר משרדים וכ-390 יח"ד. לפרוייקט תב"ע  לשימושים מעורבים והוא מצוי בשלבי בניה. השלמתו צפוייה כבר בשנת 2024. החברה בעלת מלוא הזכויות במשרדים ו-50% בזכויות המגורים.

קריית השרון נתניה - רבוע כחול נדל"ן יזמה והקימה מתחם הכולל כ-23,000 מ"ר שטחים למסחר, משרדים וחניות. כיום בבעלות החברה 50% מהנכס. במתחם זכויות בניה נוספות למשרדים בשטח של כ-30,000 מ"ר והחברה מקדמת תוכנית בניין עיר להרחבת השימושים והזכויות למסחר ולתעסוקה.

קניון הדר בירושלים - החברה היא בעלת 50% מקניון הדר שהוא מתחם הקניות השני בגודלו בירושלים, הכולל שטחים מסחריים בהיקף של כ-27,000 מ"ר המושכרים, בין השאר, למותגים מובילים בקומת אופנה ייחודית.

מגדל אלון ברעננה - החברה השלימה בסוף שנת 2014 הקמת מגדל משרדים במיקום מרכזי ביותר בשרון - צומת רעננה – כפר סבא. המגדל פועל כקמפוס מרכזי של חברות הייטק, טכנולוגיה וחברות הזנק מגוונות. היקף השטחים במבנה הינו כ-27,000 מ"ר וכן כ-900 מקומות חנייה. כיום בבעלות החברה 50% מהנכס. החברה מקדמת תוכנית בניין עיר שתגדיל את זכויות הבניה בהיקף דומה למגדל הקיים.

נכסים בתחום הקמעונאות - לחברה שטחים מסחריים נוספים בהיקף של כ-173,000 מ"ר בהם 90 סניפי סופרמרקט בשטח כולל של כ-140,000 מ"ר, בתמהיל שוכרים מגוון ובתפוסה מלאה. זהו פורטפוליו הסופרמרקטים מהגדולים בישראל שרובו ממוקם במרכזי הערים בגוש דן, כ-20 חנויות מתוכם בעיר תל אביב.

חניון גבעון - בבעלות רבוע כחול נדל"ן 50% מחניון ציבורי תת קרקעי, בשטח של כ-31,000 מ"ר הכולל 1,000 מקומות חניה. זהו פרויקט B.O.T, בזיכיון מהעירייה להקמה והפעלה למשך כ-23 שנה, נמצא בלב החדש של תל אביב בין קניון TLV לבין מתחם דרום הקריה. 

מרכזים לוגיסטיים

מרכז לוגיסטי בקיבוץ אייל - החברה הקימה וכיום היא בעלים של 50% ממרכז לוגיסטי המתפרס על פני כ-28,000 מ"ר, בנוי על שטח של 40 דונם בקיבוץ איל הסמוך לכביש 6. המרכז הלוגיסטי מושכר בחוזה ארוך טווח.

מרכז לוגיסטיקה - באזור תעשייה באר טוביה - קרקע בשטח של 70 דונם, עליה בנוי מרכז לוגיסטי בשטח של 24,000 מ"ר. המרכז הלוגיסטי מושכר לחברת בי מרכז שרותי לוגיסטיקה בע"מ. החברה מקדמת הכפלה של מרכז לוגיסטי זה.

מרכז לוגיסטיקה בקיבוץ עינת - 14,000 מ"ר, סמוך למחלף המחבר בין כביש 6 לכביש 5. המרכז הלוגיסטי מושכר לחברות שונות. חלק החברה בנכס הינו 50%. 

נדל"ן לפיתוח והשבחה בארצות הברית

פוינט וולס - רבוע כחול נדל"ן היא הבעלים (100%) של חטיבת קרקע ייחודית בשטח של כ-259,000 מ"ר הצמוד למפרץ מים עמוקים בסמוך לאחד הפרברים היוקרתיים של העיר סיאטל במדינת וושינגטון, בצפון מערב ארה"ב. השטח בייעוד תעשיה ונמל ומתקני אחסנה ייחודיים לתעשיה הפטרו-כימית.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • כיצד השפיעה הקורונה על עולם עיצוב המטבחים?

  הכירו את ה"מיני טרנדים" החדשים בענף המטבחים, השואבים את השראתם מתקופת הקורונה והשפעתה הדרמטית על חיינו

  כיצד השפיעה הקורונה על עולם עיצוב המטבחים?

 • בג"ץ: בינתיים לא יצמצמו מספר תאגידי המים

  בית המשפט הוציא החלטה המורה למדינה להשיב כיצד בכוונתה לטפל בסוגיות שונות הכרוכות במיזוג כגון קביעת קריטריונים, כללים ואבני דרך בנושאים שונים הכרוכים במיזוג

  בג"ץ: בינתיים לא יצמצמו מספר תאגידי המים

 • משרד שטיינמץ עמינח: הדרכים לכיסוי גרעון המדינה – בלי להעלות מסים

  שר האוצר הצהיר כי לא תתבצע העלאת מסים עד סוף 2021, אך ההיסטוריה מלמדת שבסופו של דבר האזרח הוא זה שמשלם את המחיר. המדינה יכולה להשתמש בשיטות אחרות על מנת להכניס כספים ולצאת מהמיתון - בשטיינמץ עמינח בטוחים שרק צריך לחשוב "מחוץ לקופסה"

  משרד שטיינמץ עמינח: הדרכים לכיסוי גרעון המדינה – בלי להעלות מסים

 • החזרה לשגרה דורשת פתרונות חדשניים למען ביטחוננו במרחבים הציבוריים

  משבר הקורונה מחייב שינוי בהתנהלות חברות בכדי לחזור לשגרה בבריאות

  החזרה לשגרה דורשת פתרונות חדשניים למען ביטחוננו במרחבים הציבוריים