TR טופולסקי רצף

מוצרי גמר לבית

TR טופולסקי רצף
אייקון פרופיל

פרופיל חברה

שנת הקמה: חברות האם מ-1929
תחום: מוצרי גמר לבית
כתובת: דרך חיפה 50, קרית אתא
טלפון: טלפון מרלו"ג: 8682*
פקס: פקס מרלו"ג: 079-5556030
אתר החברה: http://www.tr-design.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • ארז סלע

  ארז סלע

  מנכ"ל

  TR טופולסקי רצף

אייקון אודות

אודות TR טופולסקי רצף

חברת TR טופולסקי-רצף הינה חברת מוצרי הגמר לבית הגדולה בתחומה בארץ. החברה אשר חרטה על דגלה את החדשנות כערך עליון, הוקמה כפרי מיזוגן של שתי ענקיות בתחום מוצרי הגמר לבית - חברת טופולסקי וחברת רצף. שתי החברות, חברת טופולסקי אשר הוקמה בשנת 1977 וחברת רצף אשר הוקמה בשנת 1929, צברו במרוצת שנות פעילותן מוניטין רב כחברות בעלות מקצועיות רבה, תודעת שירות גבוהה, מגוון מוצרים רחב ועדכני וחוסן כלכלי. במהלך השנים רקמו שתי חברות האם קשרים אישיים וחבריים עם לקוחותיהן הרבים ואלו שומרים אמונים לחברה הממוזגת.

מגוון עשיר ויוקרתי של מוצרי גמר לבית

TR טופולסקי-רצף מציעה ללקוחותיה מגוון רחב של מוצרי גמר לבית כגון: פורצלן, כלים סניטרים, ברזים, שיש, אבן, פרקטים ועץ. החברה שותפה בפרויקטים ומיזמים רבים בארץ ובעולם ומציעה לרשות הקהל הרחב, כמו גם לאנשי מקצוע דוגמת אדריכלים ומעצבי פנים את מיטב המוצרים מהחברות והמותגים המובילים בעולם, ביניהם קולקציות בבלעדיות החברה מביתVenis, Imola, Gattoni, Nobilli, Porcelanosa, Duravit.

ONE STOP SHOP

החברה מייבאת מוצרים מלמעלה מ-80 מפעלים המובילים בעולם: איטליה, ספרד, גרמניה וממדינות רבות אחרות באופן ישיר ולאורך שנים רבות. החברה מציעה ללקוחות מגוון רחב של מוצרים, החל מריצופי גרניט פורצלן, שיש, אבן טבעית, פרקטים, כלים סניטרים, פסיפס ואבן טבעית לבריכות שחייה, ריהוט לחדרי רחצה ועוד. מוצרי החברה מעניקים פתרון כולל תחת קורת גג אחת, והופכים את הקניה לחוויית רכישה מהנה במיוחד. מי שמשלימים בצורה אופטימאלית את חוויית הקנייה בחברה הם אנשי המכירות המיומנים והשירותיים במיוחד.

אולמות התצוגה

חברת TR טופולסקי-רצף מציגה סטנדרטים עיצוביים גבוהים במיוחד במספר אולמות תצוגה:
אולם תצוגה ראשי - אולם חדשני ומרהיב הממוקם במתחם העיצוב Redesign בקרית אתא ומשתרע על פני שטח מעל 2,500 מ"ר. אולם התצוגה מגדיר מחדש את חוויית הקנייה בתחום העיצוב והבנייה ומציע מגוון נרחב של מוצרי ריצוף, חיפוי, גרניט פורצלן, אבן, שיש, פרקט, ברזים, כלים סניטריים וריהוט חדרי אמבט, ביבוא אישי, בבלעדיות ובאיכות בלתי מתפשרת. אולם התצוגה מציע קונספט עיצובי חדשני, עם חללי תצוגה מעוצבים, רצפת מכירה ממוחשבת ויעילה ומחלקת הדמיות. כמו כן, פועל באולם התצוגה מרכז מקצועי עם חללי עבודה לאדריכלים ומערך ייעוץ לקהל המקצועי והפרטי. התחדשנו במתחם תצוגה נוסף על פני שטח של 400 מ״ר. עיצוב חדשני המשלב קולקציות עכשוויות וטרנדים מובילים. בקרוב תפתח ההרחבה והאולם יגדל בעוד כ-1,000 מטרים.
אולם TR Stone- אולם תצוגה המתמחה באבן טבעית ושיש וממוקם בצ‘ק פוסט, חיפה.

המרכז הלוגיסטי

מרכזה הלוגיסטי של החברה נחשב למתקדם מסוגו בענף והוא משתרע על שטח של 30 אלף מ"ר. המרכז כולל את משרדי ההנהלה וממוקם באזור התעשייה מילואות מזרח (כפר מסריק). הוא ממשיך את חווית הקנייה המלווה את הלקוחות מאולם התצוגה, עם מלאי גדול וזמין, אבטחת איכות גבוהה, אספקה יעילה ושירות אישי וישיר – עד הבית.

לקוחות מובילים שלנו

לחברה מגוון לקוחות מובילים: אשטרום, גב ים, ביג, י.ח. דמרי, משהב, אלקטרה בנייה, אבני דרך, בראל, סמי נופי, קרדן, שובל, כפיר, פרץ בוני הנגב, עמרם אברהם, עץ השקד, שטרן, שתית, סלע בינוי, גלעד מאי, גשם, אלמוג, אלייד נדל"ן, אלמוגים, שי חי, קבוצת מור, גרופית, אשל הירדן ועוד.

3,500 מטר - אולמות תצוגה

30,000 מטר - מרכז לוגיסטי

משנת 1929

בנוסף אולי יעניין אותך

 • למרות הביקורות – מערכת "חשבוניות ישראל" היא בשורה לעסקים

  למרות הביקורות – מערכת "חשבוניות ישראל" היא בשורה לעסקים

 • חדשנות ודיגיטציה בקידום משק המים הישראלי

  חברת המים משקיעה בחדשנות וטכנולוגיה כדי להפוך את משק המים ליעיל ומקצועי, כולל שת"פ עם בחברות הזנק לשכלול מערכות התפעול והאספקה. התוצאה: התמודדות טובה עם משבר האקלים והרחבת הפעילות בחו"ל

  חדשנות ודיגיטציה בקידום משק המים הישראלי

 • גילוי מרצון – קריפטו 2024

  בשורה לציבור המחזיקים במטבעות הדיגיטליים – נוהל גילוי מרצון על החזקה ורווחים שלא דווחו לרשות המיסים

  גילוי מרצון – קריפטו 2024

 • צילום עדי מילר

  עירוב שיקולים פוליטיים בתהליכים מקצועיים – סכנה ממשית לכלכלה העולמית

  בוחן פטנטים אמריקאי אנונימי חיווה את דעתו השלילית על ישראל במסגרת בחינת פטנט של חברה ביטחונית ישראלית. אסור לנרמל תופעה שבה מערבבים שיקולים פוליטיים ואידיאולוגיים בתהליכים מקצועיים מובהקים, שכן מעבר לצד המוסרי והערכי גלומה בכך סכנה מוחשית לכלכלה העולמית, הנשענת על תהליכי בדיקה ובחינה אובייקטיביים

  עירוב שיקולים פוליטיים בתהליכים מקצועיים – סכנה ממשית לכלכלה העולמית