אקרו נדל"ן

יזמות נדל"ן

אייקון פרופיל

פרופיל חברה

שנת הקמה: 2006
תחום: יזמות נדל"ן
כתובת: רח' המנופים 2 פינת הסדנאות 11, הרצליה פיתוח
טלפון: 09-9718900
פקס: 09-9718901
אתר החברה: http://www.acronadlan.com
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • צחי ארבוב

  צחי ארבוב

  יו"ר ובעל השליטה

  אקרו נדל"ן

 • אילן קפון

  אילן קפון

  דירקטור

  אקרו נדל"ן

 • זיו יעקובי

  עו"ד זיו יעקובי

  מנכ"ל ודירקטור

  אקרו נדל"ן

 • שמוליק סימן- טוב

  רו"ח שמוליק סימן- טוב

  דירקטור וסמנכ"ל כספים

  אקרו נדל"ן

  עוד על שמוליק סימן- טוב

  שמוליק סימן- טוב
 • אמיר מלאך

  אמיר מלאך

  דירקטור סמנכ"ל הנדסה

  אקרו נדל"ן

  עוד על אמיר מלאך

  אמיר מלאך
 • ורד לזר ארביב

  עו"ד ורד לזר ארביב

  סמנכ"ל, יועצת משפטית ומזכירת החברה

  אקרו נדל"ן

 • מיכל זאדה

  מיכל זאדה

  סמנכ"ל נכסים אקרו נכסים בע"מ

  אקרו נדל"ן

 • אלונה מור

  אלונה מור

  סמנכ"ל תפעול אקרו נדל"ן ייזום בע"מ

  אקרו נדל"ן

 • גידי מוזס

  גידי מוזס

  מנהל החטיבה להתחדשות עירונית

  אקרו נדל"ן

 • אורי ענב

  אורי ענב

  סמנכ"ל מכירות אקרו נדל"ן ייזום בע"מ

  אקרו נדל"ן

 • שרון לוי

  שרון לוי

  סמנכ"ל פיתוח עסקי

  אקרו נדל"ן

אייקון אודות

אודות אקרו נדל"ן

קבוצת אקרו בע"מ הינה חברה ציבורית אשר מניותיה נסחרות בבורסה לניירות ערך בת"א.
החברה מתמחה בהקמת פרויקטים רחבי היקף באזורי ביקוש והשבחתם. לקבוצת אקרו ניסיון רב שנים בהן יזמה והקימה מגוון רחב של פרויקטים יוקרתיים למגורים, משרדים, מסחר ומלונאות. את החברה מוביל צוות אינטגרלי מקצועי אשר מביא להצלחת החברה לאורך השנים. אקרו נדל"ן מובילה מגוון פרויקטים יוקרתיים בהיקפים מרשימים בגודלם, המשנים את פני העיר ומהווים נקודת ציון ארכיטקטוניות. אקרו נדל"ן ממשיכה לבסס את מעמדה בפסגת עולם הנדל"ן תוך הקפדה על איכות חסרת פשרות וסטנדרטים גבוהים של תכנון וביצוע בכל פרויקט.
כמו כן, מובילה אקרו נדל"ן עשרות פרויקטים בתחום ההתחדשות העירונית ושומרת על רף מקצועי גבוה וחשיבה מעמיקה על צורכי הסביבה והדיירים. את מרב פעילותה מרכזת החברה בתל אביב, מתוך הבנה שההתחדשות העירונית היא האמצעי היחיד המאפשר מענה לביקוש הרב למגורים בעיר. ניסיונה העשיר של החברה בייזום פרויקטים בשכונות השונות של תל אביב מאפשר לה להבין לעומק את הדרישות התכנוניות הקיימות בעיר, לצפות מראש מגבלות או אתגרים עתידיים ולהיערך אליהם בהתאם. האיכות הבלתי מתפשרת והשמירה על המרקם העירוני, באות לידי ביטוי בכל היבט בעבודת החברה: החל בסטנדרט התכנון והביצוע ועד לקשר עם הדיירים, שנשמר בקפידה לאורך כל התהליך ומהווה חלק בלתי נפרד ממנו. איתנותה הפיננסית של אקרו נדל"ן לצד הצלחותיה המוכחות בשטח, מחזקות את ביטחונם של הדיירים.

פרויקטים בישראל בהם מעורבת החברה

GOLF - בלב שכונת נאות אפקה שוכן מתחם כיתן גולף המיתולוגי, על פני שטח של 20 דונם. אקרו נדל"ן מקימה בימים אלו קומפלקס מגורים לצד מבני מסחר ומשרדים הפרויקט יכלול כ 200 דירות על פני 4 בנייני מגורים.
ויסוצקי - פרויקט המגורים היוקרתי ויסוצקי 6 הנמצא בבנייה בימים אלו בשכונה התל אביבית הקלאסית והקסומה שיכון צמרת, יכלול 2 בניינים בני 15 קומות כל אחד עם 173 דירות בסטנדרט גבוה במיוחד.
פרזון - בשכונת יד אליהו באזור המתפתח של תל אביב, מוקמים 4 בניינים מעוצבים עם 7 קומות בכל אחד ובניהם גינה מוצלת וירוקה.
YARD - קומפלקס המגורים YARD TEL-AVIV בשכונת נווה שרת המתחדשת, הצמודה לקריית עתידים ורמת החייל.
במתחם ייבנו 370 יחידות דיור ב 2 מגדלים בני 25 קומות ו-עוד 2 בניינים בני 8 קומות, ובניהם YARD גדולה ומושקעת
בפרויקט 370 יחידות דיור לצד שטחי מסחר של כ-1,000 מ"ר בקומת הקרקע.
Bart - מתחם המגורים החדש ברמת אביב הירוקה, במתחם תבנה אקרו נדל"ן 3 בנייני בוטיק בני 5 קומות כל אחד עם סה"כ 57 דירות
משה שרת - קומפלקס מגורים המשתרע על פני 5.5 דונם אשר יכולל 4 בניינים יוקרתיים בעיצוב אדריכלי ייחודי העטופים בטבע הירוק של גן גרמניס הצמוד, במיקום הנחשק והאינטימי של הצפון החדש של תל אביב. פרויקט משה שרת מציע תמהיל דירות מגוון וכולל דירות גן, פנטהאוזים, וכן דירות 3-5 חדרים.
ויצמן - פרויקט המגורים WEIZMANN 80-88 המתוכנן באדריכלות מוקפדת, עתיד להיות החזית החדשה של הצפון הישן, בדמותם של 2 בניינים בני 9 קומות בסטנדרט גבוה במיוחד, עם מגוון דירות מעוצבות בגדלים שונים.
פרויקט דה וינצ'י – פרויקט הכולל 2 מגדלי מגורים מרהיבים בפינת הרחובות קפלן ודה וינצ'י הכוללים יחד כ-400 דירות, ובנוסף בנין מסחר ומשרדים בשטח של כ-30,000 מ"ר במבנה חדשני.
רוטשילד 17 - מגדל מגורים יוקרתי בין 20 קומות ובו 64 דירות יוקרה כחלק מקומפלקס המשלב בניינים לשימור ולשחזור וכן שטחי משרדים לצד מגדל מגורים.
מגדל הגימנסיה - בצפון הישן והשקט של ת"א ובצמוד לגימנסיה הרצליה, נמצא פרויקט הגימנסיה הכולל 30 קומות ו-108 דירות בעיצוב ייחודי ויוקרתי.
קולנוע תל אביב - קומפלקס מפואר שהוקם בשטח שבו שכן בעבר קולנוע תל אביב. הפרויקט משתרע על 2 דונם וכולל 36 דירות בסגנון הבאוהאוס ושטחי מסחר.
ORO - בנקודה הגבוהה ביותר ביפו ובסמוך לכניסה לנמל המתחדש, הוקם בניין בן 12 קומות ובו 53 דירות. המבנה כולו הוא יצירת אמנות מוזהבת, המספקת לדייריו חוויית מגורים המשלבת יוקרה ואיכות חיים בסביבה מודרנית ומעוצבת.
NOYA - קומפלקס מגורים ומסחר הכולל 131 דירות על פני 6 בניינים ובנוסף, 4 בניינים לשימור המיועדים למסחר.
פלורנטין וילאג' - פרויקט מגורים ייחודי בפאה המזרחית של שכונת פלורנטין התוססת. הפרויקט כולל כ-170 דירות. בצמוד לפרויקט מוקם בימים אלו קאנטרי קלאב עירוני ייחודי.
מגדלי תל אביב - בשכונת נחלת יצחק הוקם פרויקט הכולל 2 מגדלם בעיצוב מודרני וחדשני ובגובה של 34 קומות כל אחד, המאכלסים 240 דירות.
ALPHA TLV - מגדל מגורים ומלונאות אשר נבנה בימים אלו במתחם יצחק שדה. בבניין 32 קומות. בחלקו התחתון, מוקם מלון עסקים של כ-200 חדרים ובחלקו העליון 120 דירות בגדלים שונים.
• פרויקט ACRO VIEW - בשכונת הגוש הגדול בצפונה של תל אביב הקימה אקרו נדל"ן בניין מגורים בן 11 קומות ו-31 דירות המשקיפות לים.
Sea View - מרכז עסקים חדשני בקצה המערבי של אזור התעשייה של הרצליה פיתוח. הפרויקט כולל שני מבנים זהים בעיצוב מודרני וייחודי לאזור. הפרויקט הינו בשטח של 16,000 מ"ר של שטחי משרדים ומסחר. משרדי החברה שוכנים בקומה העליונה.
Sea View 2 - מרכז עסקים חדש ותוסס המשתרע על 16,000 מ"ר ובו בניין בן שמונה קומות של מסחר ומשרדים.
One Tower - במתחם הבורסה ברמת גן על רחוב אבא הלל המרכזי מקימה אקרו נדל"ן מגדל משרדים מפואר המתנשא לגובה של 36 קומות על פני שטח של 36,000 מ"ר. המגדל יכלול גם קומת מסחר.
Campus מייקרוסופט – נמצא בחלקו הדרומי של אזור התעשיה בהרצליה פיתוח, ומשתרע על פני שטח של 10 דונם. הקומפלקס הינו בן 10 קומות בשטח של 45,000 מ"ר אשר מושכר בשלמותו לחברת מייקרוסופט.
מגדל אקרו - מגדל משרדים ומסחר מודרני ומעוצב, המשתרע על פני 31 קומות. לרגליו יתפרש פארק משטח של כ-20 דונם. המתחם יושב במיקום מרכזי ואסטרטגי בפינת הרחובות יצחק שדה והמסגר.
A TOWER - בליבו של אזור התעשייה וההייטק ברעננה הקימה אקרו נדל"ן בניין משרדים ומסחר בן 11 קומות ,המתוכנן למגוון שימושים ומקצועות. הפרויקט כולל 1000 מ"ר של שטחי מסחר.
Acro Business Campus - המוקם בימים אלו ברובע MY ONO - רובע הבילויים והמסחר החדש של קריית אונו, כולל 3 בנייני משרדים בסטנדרט יוקרתי על פני מגרש המשתרע על כ-13.5 דונם.
כ-45,000 מ"ר משרדים ושטחי עבודה וכ-4,500 מ"ר שטחי מסחר, בילוי ופנאי.
מרים החשמונאית - מרים החשמונאית 10-20, מתחם המגורים החדש בצפון הישן של תל אביב: 4 בניינים מעוצבים בני 8 קומות במפרט יוקרתי עשיר ומושקע.

אייקון פרוייקטים

פרוייקטים

בנוסף אולי יעניין אותך