ישראכרט בע"מ

הנפקה וסליקה של כרטיסי אשראי

תמונה ראשית ישראכרט בע"מ
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1975
תחום: הנפקה וסליקה של כרטיסי אשראי
כתובת: רח' המסגר 40, ת.ד. 62030, תל אביב 6162001
טלפון: 03-6364636
פקס: 03-6895526
אתר החברה: http://www.isracard.co.il
Facebook: לחץ לצפייה
Twitter: לחץ לצפייה
Linkedin: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • אייל דשא, ישראכרט בע"מ

  אייל דשא

  יו"ר

  ישראכרט בע"מ

 • רון וקסלר, ישראכרט בע"מ

  רון וקסלר

  מנכ"ל

  ישראכרט בע"מ

אייקון אודות

אודות ישראכרט בע"מ

קבוצת ישראכרט היא הגדולה והמובילה בענף כרטיסי האשראי בישראל. עם ניסיון של 42 שנה בתחום, ישראכרט נהנית מצמיחה מתמשכת ומפתחת בהתמדה מוצרים ושירותים חדשניים עבור לקוחותיה הפרטיים והעסקיים כאחד.

קבוצת ישראכרט מספקת שירותי ניכיון וסליקה לארבעת מותגי האשראי  המובילים– Isracard, MasterCard  American express ו-Visa המכובדים בכ-100,000 בתי עסק בישראל.

מובילים בעולמות הE-commerce - בישראל

קבוצת ישראכרט מובילה מהפכה בישראל בתחום

ה- E-commerce, והשנה העמיקה את שיתופי הפעולה שלה עם אתרי הקניות הפופולריים בעולם, במטרה להעניק הטבות ייחודיות ללקוחותיה. זאת, במקביל למגוון מבצעים ייחודיים באתרי קניות כחול לבן.

שיתוף פעולה עם קבוצת עליבאבא: הקבוצה מתעתדת להשיק כרטיס אשראי בשיתוף עם אתר הקמעונאות הסיני הענק AliExpress. ישראל תהפוך בכך לאחת המדינות הראשונות בעולם להשיק כרטיס נאמנות מסוג זה, שיקנה ללקוחותיו הטבות בלעדיות למימוש באתר.

בנוסף, בתי עסק ישראליים יוכלו למכור את מוצריהם באתר המסחר Tmall.com, אחד מאתרי הקמעונאות הגדולים ביותר בסין.

במקביל, נמצאת בהליכים  לקראת הטמעת ארנק התשלומים הפופולרי בסין, Alipay, בבתי עסק בעלי מסחר אלקטרוני הסולקים איתה.

שיתופי פעולה עם אתרי ecommerce בינלאומיים: לקוחות קבוצת ישראכרט נהנו השנה מהטבות בלעדיות באתרי הקניות הפופולריים ביותר ע"י הישראלים.

Israstore: פלטפורמת קניות ייחודית  המסייעת לבעלי עסקים ישראליים להגדיל את מכירותיהם בחנויות אונליין, פיתוח ייחודי המנגיש באמצעות אלגוריתם מתוחכם, את ההטבות העמוקות ביותר והמשתלמות ביותר עבור הלקוחות באירועי קניות במשך השנה. מאפשר לבעלי עסקים כחול-לבן להעניק הטבות ייחודיות ללקוחות ישראכרט בהתאם לנושא שנקבע מראש.

מובילים בפתרונות תשלום ברשת:

MasterPass: הגשת פתרונות יעילים, פשוטים ונוחים המקנים ערך מוסף בהתנהלות הפיננסית במרחב המקוון. ישראכרט הטמיעה בעשרות בתי עסק אינטרנטיים את מערכת Masterpass, המאפשרת ללקוחות כלל חברות האשראי להזין את פרטי הכרטיס פעם אחת, ומאותה עת והלאה הם יכולים לבצע קניות ברשת באופן בטוח ומהיר, באמצעות הזנת תעודת זהות וקוד סודי בלבד.

Isracard Global Payment Services: ישראכרט השיקה השנה שירות סליקה בינלאומי באמצעות שותפים אסטרטגיים ברחבי העולם המיועד לחברות e-commerce ישראליות המוכרות בארה"ב ובאירופה, הכולל שירותי תשלום גלובליים הכוללים מגוון סולקים מובילים ופתרונות טכנולוגיים חדשניים.   

פתרונות דיגיטליים ללקוחות פרטיים ועסקיים

ישראכרט מחויבת לעמוד ברמת הציפיות של לקוחותיה, ומפתחת עבורם כל הזמן פתרונות חדשים – כך שייהנו משירות נוח, יעיל, נגיש ומהיר בכל זמן ובכל מקום, בהתאם לצרכיהם.

אתר ואפליקציה ללקוחות פרטיים: קבוצת ישראכרט מציעה מגוון שירותים דיגיטליים ללקוחותיה הפרטיים: שחזור קוד סודי אונליין, הנפקת כרטיסי אשראי אונליין, דיווח על אובדן כרטיס, חידוש הוראת קבע, בירור עסקאות  ועוד.

בנוסף, החברה מפעילה אתר הלוואות, המאפשר ללקוחות לקחת הלוואה לכל מטרה אונליין.

אתר ואפליקציה התומכים בניהול העסק: מציג מידע עדכני המתייחס לחשבון העסק ונועד להנגיש מידע עסקי ללקוחות העסקיים, במטרה לשפר את הניהול. המידע שניתן באתר כולל, בין היתר, ניתוח של פעילות שיא ושפל במחזורי זמן שונים (יומי, שבועי וכו‘), פילוח מחזור הפעילות העסקית לפי אשראי לעומת מזומן, פילוח גיאוגרפי של קבוצות הלקוחות שרכשו בבית העסק, פילוח סוגי כרטיסי אשראי שביצעו רכישות בבית העסק, לקוחות חוזרים וכיו"ב. מידע זה נועד לאפשר ללקוחות העסקיים למקד את מאמציהם השיווקיים באוכלוסיות הלקוחות השונים, בהתאם לממצאי הניתוח.

מובילים במועדוני לקוחות

קבוצת ישראכרט היא המובילה בתחום מועדוני הלקוחות בישראל, ושותפה במועדוני הלקוחות הגדולים במדינה - בהם חבר, Lifestyle, הו"ט, אשמורת, רמי לוי, רפאל, Members new ועוד.

השנה השיקה החברה  את מועדון "עדיף", מועדון צרכנים חדש המיועד לאנשים עם מוגבלות בישראל. המועדון מאגד בתוכו כ-50 מארגוני הנכים הגדולים הפועלים בישראל, ומשתף פעולה עם הגופים העסקיים הגדולים במשק כדי להציע לאנשים עם מוגבלות מגוון הטבות בתחומים שונים – מביטוח ודלק ועד אופנה ותיירות.

מובילים בעולם התוכן

ישראכרט שדרגה השנה את מגזין התוכן "תכל'ס", אותו היא מפעילה באתר החברה ומספק לצרכנים ולבעלי העסקים תוכן מגוון בתחומי פעילותה, כולל מדריכים, עצות ובדיקות. ישראכרט היא החברה הפיננסית הראשונה בישראל המפעילה באופן קבוע מגזין תוכן המספק ערך מוסף לכלל הצרכנים בתחומים הרלוונטיים לחייהם, ובכך לוקחת בעלות על תחומי הפעילות שלה וממצבת את עצמה כמובילה בכל אחד מהם. השנה הרחיבה ישראכרט את תחומי פעילות המגזין גם לתוכן וידיאו, שסקר עולמות של שימוש במזומן בחו"ל, קניות אונליין באתרי אופנה וכן הלאה.

מובילים בשירות

קבוצת ישראכרט הגדירה לעצמה כיעד אסטרטגי להוביל את המצוינות בשירות, מתוך הבנה עמוקה של חשיבותו של שירות להצלחתה העסקית של חברה. לפיכך, שירות הוא ערך מוביל בישראכרט וחוצה את כל שדרת הארגון – מהמנכ"ל ועד אחרון המנהלים. לצורך כך הוקמו מנגנונים סדורים של למידה, שיפור ובקרה, המודדים את שביעות רצון הלקוחות, מבצעים בקרת איכות ומטפלים בתלונות. זאת, במטרה לספק את השירות הטוב ביותר עבור הלקוחות, תוך מתן מענה למגוון הצרכים שלהם.

ניבוי פניות במענה הקולי עפ"י אירועים: מנגנון המאתר אירועים,  הפעלת תפריט ייעודי במענה הקולי, המאתר באופן היעיל והמהיר ביותר את צרכי הלקוח ולהפנותו לביצוע הפעולה הרצויה, באמצעי דיגיטלי או באמצעות נציג שירות מיומן.

מענה קולי ויזואלי: הצגת נתב השיחות של החברה באופן ויזואלי המפנה אותו למגוון השירותים השונים כך יכול הלקוח להגיע מהר יותר לשירות לו הוא זקוק, וכן לקבל מידע שלא ניתן להשמיע במענה הקולי הסטנדרטי.

משקיעים במשאב האנושי ובקהילה

קבוצת ישראכרט פועלת, באמצעות מנהליה, ליצירת סביבת עבודה תומכת ונעימה, המניעה לתוצאות. החברה מעמידה את עובדיה במרכז ומשקיעה רבות בפעילויות רווחה כלל ארגוניות למען העובדים. בנוסף, הקבוצה יוזמת פעילויות רבות המשקפות לעובדים את התרומה המשמעותית של כל אחד מהם לתוצאות העסקיות, לרבות פעילויות יזומות למעורבות העובדים.

כחברה מובילה בתחומה, ישראכרט מחויבת לנתינה לקהילה ומקדישה תשומת לב מיוחדת לקידום דור העתיד, העצמת נשים וחיזוק אוכלוסיות מוחלשות, נזקקות ומגוונות בחברה הישראלית. מעורבותה של ישראכרט בקהילה באה לידי ביטוי במגוון רחב של פעילויות מעורבות חברתית, תרומות כספיות ופעילות התנדבותית של העובדים, מתוך תפיסה שהערך המוסף של הנתינה לקהילה הוא חיזוק "גאוות היחידה" ותחושת הזדהות של העובדים עם החברה.

אייקון פרסים

פרסים והשגים

 • אייקון פרסים

  "החנות האינטרנטית שלי"

  זכייה עם "החנות האינטרנטית שלי" במוצר השנה 2016

אייקון פרסומים

פרסומים

בנוסף אולי יעניין אותך

 • ממשיכים לגלות מרצון

  לאחר שהוכתר בהצלחה רבה הסבב הקודם של נוהל גילוי מרצון, אשר הוביל לגביית תשלומי מס בסך של למעלה מ-3 מיליארד ₪, לאחרונה החליטו קברניטי משרד האוצר, משרד המשפטים ורשות המיסים לחדש את נוהל הגילוי מרצון, ולאפשר החל מינואר 2018 לדווח ולשלם מס בגין סכומים שהועלמו מרשת המס הישראלית, תוך שניתנת חסינות מפני הליך פלילי.

  ממשיכים לגלות מרצון

 • ניהול השגה במס הכנסה ובמע"מ

  נישומים רבים מבצעים טעות קריטית כבר בשלב הראשון עם קבלת שומה מרשות המיסים עליה הם מבקשים לחלוק.

  ניהול השגה במס הכנסה ובמע"מ

 • טעויות נפוצות בתביעות זכויות יוצרים

  ממהרים להגיש תביעת זכות יוצרים? עו"ד דור ליאונד, שותף במשרד זאב ליאונד ושות' המתמחה בדיני קנין רוחני, סוקר מספר טעויות משפטיות שכדאי להימנע מהן מראש.

  טעויות נפוצות בתביעות זכויות יוצרים

 • סרבנות גט וסרבנות קשר בין ילד להורה

  סרבנות גט וסרבנות קשר בין ילד להורה