ישראכרט בע"מ

הנפקה וסליקה של כרטיסי אשראי

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1975
תחום: הנפקה וסליקה של כרטיסי אשראי
כתובת: רח' המסגר 40, ת.ד. 62030, תל אביב 6162001
טלפון: 03-6364636
פקס: 03-6895526
אתר החברה: http://www.isracard.co.il
Facebook: לחץ לצפייה
Twitter: לחץ לצפייה
Linkedin: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים בחברה

 • רונן שטיין

  רונן שטיין

  יו"ר

  ישראכרט בע"מ

 • רון וקסלר

  רון וקסלר

  מנכ"ל

  ישראכרט בע"מ

אייקון אודות

אודות ישראכרט בע"מ

חברת אם: בנק הפועלים.

קבוצת ישראכרט, היא המובילה בענף כרטיסי האשראי בישראל עם ניסיון של 41 שנה בתחום. ישראכרט נהנית מצמיחה מתמשכת ומפתחת בהתמדה מוצרים ושירותים חדשניים עבור לקוחותיה הפרטיים והעסקיים כאחד - ממחזיקי כרטיסי האשראי, דרך בתי עסק ועד מועדוני הלקוחות הגדולים במדינה, בהם חבר, Lifestyle, הוט, אשמורת, רמי לוי, רפאל ועוד. בנוסף קבוצת ישראכרט מספקת שירותי ניכיון וסליקה לארבעת מותגי האשראי המובילים בארץ ובעולם – IsraCard ,MasterCard ,American express ו- Visa.

פתרונות דיגיטליים ללקוחות פרטיים ועסקיים

לצרכן הישראלי דרישות גבוהות מחברת כרטיסי האשראי שלו: הוא מצפה ממנה לספק לו פתרונות נוחים, יעילים, נגישים ומהירים בכל זמן ובכל מקום, המותאמים לצרכיו. ישראכרט עמלה לעמוד ברמת הציפיות של לקוחותיה, ומפתחת עבורם פתרונות חדשים תוך שיפור והנגשת השירות.

אתר האינטרנט ללקוחות פרטיים: ישראכרט חידשה השנה מספר שירותים דיגיטליים באתר האינטרנט ללקוחות הפרטיים ביניהם: בקשה להנפקת כרטיסי אשראי אונליין, שחזור קוד סודי אונליין, דיווח על אובדן כרטיס, חידוש הוראת קבע, בירור עסקאות והקלה על תהליך ההרשמה וההזדהות. בנוסף, החברה השיקה את אתר ההלוואות החדש, המאפשר ללקוחות לקחת הלוואה לכל מטרה אונליין.

אפליקציה ללקוחות פרטיים: מאפשרת למחזיקי הכרטיסים מעקב מכל מקום ובכל זמן אחר פירוט החיובים החודשי וקבלת מידע מפורט על כל עסקה. כניסה לאפליקציה באמצעים מתקדמים, כולל האזור האישי ע"י טביעת אצבע ותבנית.

אתר אינטרנט התומך בניהול העסק: מציג מידע עדכני המתייחס לחשבון העסק ונועד להנגיש מידע עסקי ללקוחות העסקיים, במטרה לשפר את תפעול וניהול העסק. המידע שניתן באתר כולל, בין היתר, ניתוח של פעילות שיא ושפל במחזורי זמן שונים (יומי, שבועי וכו‘), פילוח מחזור הפעילות העסקית, פילוח גיאוגרפי של קבוצות הלקוחות שרכשו בבית העסק, פילוח סוגי כרטיסי אשראי שביצעו רכישות בבית העסק, לקוחות חוזרים וכיו"ב. מידע זה נועד לאפשר ללקוחות העסקיים למקד את מאמציהם השיווקיים באוכלוסיות הלקוחות השונים, בהתאם לממצאי הניתוח.

אפליקציית עסקים: מאפשרת גישה לבתי העסק לכל נתוני העסק ישירות מהסמארטפון. השירות החדשני מספק לבתי העסק הצגה גרפית של נתוניהם העסקיים, כולל מחזורי עסקאות ונתוני לקוחות.

תשלום רשת: פתרון המאפשר לבית עסק לבצע מכירה ולקבל תשלומים באתר האינטרנט שלו באופן קל ונוח.

חדשנות בשירות

ישראכרט הגדירה לעצמה כיעד אסטרטגי להוביל את המצוינות בשירות, מתוך הבנה עמוקה של חשיבותו של השירות להצלחתה העסקית של חברה. לפיכך, שירות הוא ערך מוביל בישראכרט וחוצה את כל שדרת הארגון – מנהלים ועובדים כאחד. בכל מפגש שירות חותרת ישראכרט למציאת פתרון שייתן מענה לצורך של לקוחותיה. לצורך כך הוקמו מנגנונים סדורים של למידה, שיפור ובקרה, המודדים את שביעות רצון הלקוחות, מבצעים בקרת איכות ומטפלים בתלונות. זאת, במטרה לספק את השירות הטוב ביותר עבור הלקוחות, תוך מתן מענה למגוון הצרכים שלהם.

מובילים בעולמות ה E-commerce בישראל

קבוצת ישראכרט זיהתה את רמת העניין הגבוהה של הצרכן הישראלי ברכישות אונליין, ומובילה מהפכה בתחום הE-commerce בישראל:

החנות האינטרנטית שלי: ישראכרט מובילה את המהפכה המאפשרת לעסקים קטנים ובינוניים כניסה מהירה לסחר אלקטרוני, ומאפשרת להם להקים אתר מכירה מקצועי באופן פשוט וקל, תוך איגוד עבורם את כל השירותים הדרושים במקום אחד. "החנות האינטרנטית שלי" מציעה לבעל העסק One Stop Shop הכולל הקמה, עיצוב, שילוח, תפעול שוטף, שיווק וחיבור לאמצעי תשלום, מבלי שהוא נדרש להתרוצץ בין ספקים שונים. התוצאה: כל עסק קטן יכול להשתמש בפלטפורמה האינטרנטית בקלות ולהציע את מרכולתו לקונים מרחבי הארץ, ואף לחו"ל.

ShoppingIL: פרויקט של "48 שעות טירוף קניות ברשת" שנולד מיוזמה של גוגל, במטרה לעודד את קניות האונליין בחנויות ורשתות ישראליות. השנה הצטרפה ישראכרט כנותנת חסות ראשית לפרויקט, והשיקה את MasterPass- פתרון התשלום החדש המאפשר לקנות בנוחות, במהירות ובבטיחות באינטרנט, ללא חובה בהקלדת פרטי כרטיס האשראי המלאים.

מובילים בפתרונות בשוק האשראי

ישראכרט מאפשרת ללקוחותיה מגוון רחב של הלוואות בתנאים משתלמים ופתרונות אשראי לכל מטרה:

הלוואות לכולם: הלוואות חוץ בנקאיות הניתנות לכלל הלקוחות, גם אם אינם מחזיקים בכרטיס אשראי של הקבוצה.

הלוואה ישירה: הלוואה המבוססת על מסגרת פנויה בכרטיס, ומיועדת ללקוחות המחזיקים כרטיס אשראי של הקבוצה.

החזר חודשי קבוע: החזר מתגלגל המאפשר ללקוח לקבוע את גובה הסכום החודשי שייגבה ממנו בכרטיס האשראי.

ישראCAR ליסינג פרטי: מסלולי ליסינג נוחים ומשתלמים במיוחד ללקוח הפרטי והעסקי.

מובילים בעולם התוכן

ישראכרט השיקה את מגזין התוכן "תכל'ס", המספק לצרכנים הישראלים ולבעלי העסקים תוכן מגוון בתחומי פעילותה, כולל מדריכים, עצות ובדיקות. ישראכרט היא החברה הפיננסית הראשונה בישראל המשיקה מגזין תוכן המספק ערך מוסף לכלל הצרכנים בתחומים הרלוונטיים לחייהם, ובאופן זה נותנת להם מידע וכלים להתנהלות צרכנית נכונה. מגזין התוכן מהווה פלטפורמה באמצעותה ניתן לתקשר ישירות עם הצרכנים והלקוחות ללא מתווכים, ותורם לחיזוק מערכת היחסים עם הלקוחות הפרטיים ובתי העסק ומחזק את תדמיתה של ישראכרט כחברה מובילה וחדשנית.

משקיעים במשאב האנושי

קבוצת ישראכרט פועלת, באמצעות כלל מנהליה ועובדיה, ליצירת סביבת עבודה תומכת ונעימה, המניעה לתוצאות. החברה מעמידה את עובדיה במרכז ומשקיעה רבות בפעילויות רווחה כלל ארגוניות למען העובדים. בנוסף, הקבוצה יוזמת פעילויות רבות המשקפות לעובדים ולמנהלים את התרומה המשמעותית של כל אחד ואחת מהם לתוצאות העסקיות, לרבות פעילויות יזומות למעורבות העובדים.

מובילים דרך עסקית וערכית

כקבוצה מובילה בשוק כרטיסי האשראי בישראל, לישראכרט אחריות להנהיג בסביבתה תרבות עסקית המבוססת על מקצועיות, אמינות וכבוד. החברה מאמינה כי עסקים עושים ביושר ובמידתיות, על פי אמות מידה ערכיות, ומקפידה לשמור על טוהר המידות בקשריה עם כל בעלי העניין.

כחברה מובילה בתחומה, ישראכרט מחויבת לנתינה לקהילה ומקדישה תשומת לב מיוחדת לקידום דור העתיד, העצמת נשים וחיזוק אוכלוסיות מוחלשות, נזקקות ומגוונות בחברה הישראלית. מעורבותה של ישראכרט בקהילה באה לידי ביטוי במגוון רחב של פעילויות מעורבות חברתית, תרומות כספיות ופעילות התנדבותית של העובדים, מתוך תפיסה שהערך המוסף של הנתינה לקהילה הוא חיזוק "גאוות היחידה" ותחושת הזדהות של העובדים עם החברה.

אייקון פרסים

פרסים והשגים

 • אייקון פרסים

  "החנות האינטרנטית שלי"

  זכייה עם "החנות האינטרנטית שלי" במוצר השנה 2016

אייקון פרסומים

פרסומים

בנוסף אולי יעניין אותך