מטרופוליס התחדשות עירונית ויזמות נדל"ן

התחדשות עירונית ויזמות נדל"ן

מטרופוליס התחדשות עירונית ויזמות נדל"ן
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2011
תחום: התחדשות עירונית ויזמות נדל"ן
כתובת: דרך ששת הימים 30, בני ברק, מגדל צ'מפיון, קומה 18
טלפון: 03-6557878
פקס: 03-9490095
דוא"ל: office@metro-il.com
אתר החברה: http://metropolis-il.com/
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • אודי בלום, מטרופוליס התחדשות עירונית ויזמות נדל"ן

  אודי בלום

  מנכ"ל

  מטרופוליס התחדשות עירונית ויזמות נדל"ן

  לפרופיל המלא

  אודי בלום
 • ירון לוי, מטרופוליס התחדשות עירונית ויזמות נדל"ן

  ירון לוי

  מהנדס ראשי

  מטרופוליס התחדשות עירונית ויזמות נדל"ן

 • עדית פרידמן, מטרופוליס התחדשות עירונית ויזמות נדל"ן

  עדית פרידמן

  מנהלת השיווק והמכירות

  מטרופוליס התחדשות עירונית ויזמות נדל"ן

 • אולג קלניצקי, מטרופוליס התחדשות עירונית ויזמות נדל"ן

  אולג קלניצקי

  מנהל כספים

  מטרופוליס התחדשות עירונית ויזמות נדל"ן

אייקון אודות

אודות מטרופוליס התחדשות עירונית ויזמות נדל"ן

מטרופוליס התחדשות עירונית ויזמות נדל"ן מובילה בתחום ההתחדשות העירונית עם כ - 2500 יח"ד בשלבי תכנון, ביצוע ואכלוס.
חברת מטרופוליס, אשר נוסדה ב-2011 ומנוהלת ע"י רו"ח אודי בלום, היא מהחברות הגדולות והמשמעותיות בהתחדשות עירונית וביזמות האורבנית בישראל.
מטרופוליס מקדמת כיום ביצוע, תכנון ורישוי של כ-30 פרויקטים במתחמי פינוי בינוי ותמ"א 38/2, כאשר עיקר פעילותה של החברה במרכז הארץ. עד כה, מסרה החברה למעלה מ-550 יח"ד. בשנים הקרובות, צפויה החברה לעסוק בהקמתן של למעלה מ-2,000 יח"ד, בתל אביב, גבעתיים, הרצליה ורמת גן.
החברה נהנית מאיתנות פיננסית אדירה אשר מאפשרת לה להתמודד בהצלחה עם פרויקטים בהיקפים גדולים. בעלי החברה הן שתי קבוצות מובילות במשק הישראלי.
האחת קבוצת אלייד, אחת מחברות האחזקה הגדולות והיציבות בארץ, הפועלת עשרות שנים בענפי הרכב, הנדל"ן, האלקטרוניקה הביתית והתשתיות. אלייד מחזיקה בין היתר בצ'מפיון מוטורס (יבואנית אאודי, סקודה, סיאט ופולקסווגן), אוטודיל, ניופאן, א.ל.מ, אמקול, UPS, מיניליין, מנהרות הכרמל ועוד.
השנייה, קבוצת אלדר, חברת נדל"ן היוזמת ומנהלת פעילות בהיקף של מאות יחידות דיור ועשרות אלפי מטרים של משרדים ומסחר בהיקף של למעלה ממיליארד ₪. החברה בונה פרויקטים לשכירות ארוכת טווח בישראל ויוזמת פרויקטים של מאות יחידות דיור באזור ה- CEE באירופה. קבוצת אלדר נתפסת כמובילה בכל תחומי עשייתה ומהווה שחקן מרכזי בזירת הנדל"ן בישראל.
מטרופוליס מפתחת מתחמי מגורים תוך ראייה והשקעה בכלל השכונה. תפיסה זו באה לידי ביטוי, הלכה למעשה, במתחמים גדולים המוקמים על ידי החברה במרכז הארץ, בראשם עומד פרויקט ההתחדשות העירונית הגדול שנבנה עד כה בארץ, מתחם "גרין פארק" בשכונת נווה שרת בתל אביב, עם 447 יח"ד. הפרויקט הסתיים והדירות נמסרו. פרויקט זה הביא לשינוי מהפכני במיתוג שכונת נווה שרת כולה. בזכות השינוי שהוביל הפרויקט, זכתה החברה בפרס האפי היוקרתי לשנת 2015. הפרויקט הוקם בניהולה של מטרופוליס בשותפות עם החברות SGS ואלקטרה השקעות.
פרויקט גדול ומשמעותי נוסף של החברה הוא מתחם מטרופוליס גבעתיים המשווק בימים אלו ממש. במסגרתו הרסה החברה 5 בניינים ישנים ברחוב שדה בוקר בעיר, כחלק מהתחדשות עירונית לרחוב, ולקראת סוף השנה תהרוס 2 בניינים נוספים. על פי התכנון, החברה תחדש רחוב שלם בו ייבנו 9 בניינים חדשים בני 8 קומות בלבד, שיכללו סה"כ כ-200 יח"ד. מתחם מטרופוליס גבעתיים נמצא באחד מהמקומות האטרקטיביים בעיר: מרחק פסיעה ממרכזי הבילוי, התרבות והמסחר של גבעתיים ובמרחק הליכה מפארק גבעתיים, מקניון גבעתיים, ממצפה הכוכבים ומהתיאטרון העירוני.
עוד מתחם ענק אשר מטרופוליס מקדמת בת"א במסגרת תכנית להתחדשות עירונית הוא "מתחם מטרופוליס קהילת לודג'" שבשכונת הדר יוסף. במסגרת הפרויקט החברה עתידה להרוס 258 דירות ישנות מ-35 בניינים, ובמקומם לבנות מתחם מגורים חדש ומודרני עם 770 יח"ד ב-9 בניינים חדשים, פתרונות תנועה מתקדמים, פיתוח מודרני ומבני ציבור לטובת דיירי השכונה החדשה שתקום.
פרוייקט "מתחם מטרופוליס הרצליה" שברחובות מנדלבלט-אבן עזרא, הינו פרויקט פינוי בינוי הגדול והראשון בעיר, בו יפונו 84 משפחות ובמקומו ייבנה מתחם עדכני ומפנק של 278 יח"ד. היתר הבנייה צפוי כבר במהלך הרבעון השלישי של השנה.

פועלת בסטנדרטים של איכות ושירות מהגבוהים בארץ

אסטרטגיית החברה הינה ליצור רמת "מצוינות מקצועית" בתחום איכות הבנייה והשירות לדייר ולהוביל סטנדרטים מהמעלה הראשונה בתחומים אלו בישראל.
מטרופוליס מקפידה על איכות התכנון והבניה בשיטת "ניהול איכות רציף" באמצעות מערך פיקוח ובקרה פנימי וחיצוני, חטיבת הנדסה פנימית ובאמצעות ליווי של חברות תקינה מוסמכות. כל תהליכי התכנון והבניה מבוקרים בזמן אמת מה שהוביל לכך שהחברה הוסמכה על ידי מכון התקנים הישראלי. החברה מקפידה על בניה ירוקה בכל הפרויקטים בהם היא מעורבת ומשקיעה משאבים רבים בחשיבה ובתכנון האדריכלי בנושא איכות הסביבה.

פרויקטים של התחדשות עירונית מבוצעים בתוך מרקם עירוני בנוי, מאוכלס וצפוף ולכן מחייבים התמחות, מקצועיות, ידע ורמת ביצוע גבוהה. לאור הניסיון הרב שצברה מטרופוליס, עם ההבנה וההקשבה שלה לצרכיהם המיוחדים של הדיירים המפנים את דירותיהם, חרטה זו על דגלה להמשיך ולהוביל את תחום ההתחדשות העירונית והיזמות במדינת ישראל, במקצועיות, אמינות ושירות בסטנדרט הגבוה ביותר.

אייקון פרוייקטים

פרוייקטים

אייקון עובדות ומספרים

עובדות ומספרים

19 סה"כ פרוייקטים

19

סה"כ פרוייקטים

10 סה"כ פרויקטים לפני קבלת היתר

10

סה"כ פרויקטים לפני קבלת היתר

6 סה"כ פרויקטים לאחר קבלת היתר

6

סה"כ פרויקטים לאחר קבלת היתר

3 סה"כ פרויקטים שאוכלסו בשנת 2018

3

סה"כ פרויקטים שאוכלסו בשנת 2018

בנוסף אולי יעניין אותך