מנו ספנות בע"מ

בעלי אוניות. מפעילי ומנהלי אוניות. סוכני אוניות. הובלה ימית לכל רחבי העולם. הפלגות נופש. מלונאות ותיירות. יזמות. השקעות ונדל"ן

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

תחום: בעלי אוניות. מפעילי ומנהלי אוניות. סוכני אוניות. הובלה ימית לכל רחבי העולם. הפלגות נופש. מלונאות ותיירות. יזמות. השקעות ונדל"ן
כתובת: שד' פל-ים 2, חלונות הסיטי, חיפה 3309502
טלפון: 04-8606677
פקס: 04-8661666
דוא"ל: main@mano.co.il
אתר החברה: http://www.mano.co.il
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • משה מנו, מנו ספנות בע"מ

  משה מנו

  נשיא ויו"ר הקבוצה

  מנו ספנות בע"מ

  לפרופיל המלא

  משה מנו
 • מורן מנו, מנו ספנות בע"מ

  מורן מנו

  סמנכ”ל חכירות ופיתוח עסקי

  מנו ספנות בע"מ

  לפרופיל המלא

  מורן מנו
 • משה בן חמו, מנו ספנות בע"מ

  משה בן חמו

  סמנכ”ל קווי מטענים

  מנו ספנות בע"מ

  לפרופיל המלא

  משה בן חמו
 • מיכאל בובר, מנו ספנות בע"מ

  מיכאל בובר

  רו"ח, סמנכ"ל כספים

  מנו ספנות בע"מ

  לפרופיל המלא

  מיכאל בובר
 • משה (דובי) גנור, מנו ספנות בע"מ

  משה (דובי) גנור

  מנהל מחלקת ניהול אניות

  מנו ספנות בע"מ

  לפרופיל המלא

  משה (דובי) גנור

מנהלים בכירים

  משה מנו נשיא ויו"ר
  מורן מנו סמנכ"ל חכירות ופיתוח עסקי
  משה בן חמו סמנכ"ל קווי מטענים
  איריס מנו מנהלת אגף התיירות
  מיכאל בובר רו"ח, סמנכ"ל כספים
  משה (דובי) גנור מנהל מחלקת ניהול אניות
אייקון אודות

אודות מנו ספנות בע"מ

חברת אם
מנו הולדינגס בע"מ

חברות נוספות בבעלות משה מנו
במבוק נכסים בע"מ
פלמנגו יוניברס בע"מ
מנו נכסים בע"מ
מנו לוגיסטיקס בע"מ
מנו הולידייס בע"מ
מנו טכנולוגיות בע"מ

 

משה מנו, נשיא ויו"ר הקבוצה, ייסד את מנו ספנות בשנות ה-30 לחייו במטרה להגשים את חזון אביו המנוח, מרדכי מנו, שהיה מחלוצי הספנות העברית בישראל, בשאיפה להקים חברת ספנות ישראלית ובינלאומית המבוססת על מוניטין, מקצועיות ואמינות.

קבוצת 'מנו הולדינגס', המאגדת בתוכה גם את מנו ספנות, חולשת על עסקים חובקי עולם והינה מהחברות החשובות והוותיקות בכלכלה הישראלית. החברה מורכבת ממספר חברות בת ועוסקת במגוון רחב של שירותים ופעילויות בתחום ההובלה הימית הבינלאומית והינה החברה המובילה בתחום הפלגות הנופש בישראל. מרכז החברה ממוקם בחיפה עם פריסת סניפים ברחבי הארץ.

היסטוריה

אביו של משה מנו, מרדכי מנו ז"ל, נולד בסלוניקי למשפחת ספנים ועלה מיוון לעיר חיפה כנער צעיר. כעבור מספר שנים הפך מנו לאחד מחלוצי הספנות העברית והכלכלה הישראלית, בשנותיה הראשונות של המדינה. בשנת 1956 הקים בשותפות את חברת "נתיבי הים התיכון" ולאחר כעשור נפרדה השותפות ומרדכי מנו הקים את חברתו "מנו נתיבי ים בע"מ". מרדכי מנו נפטר בשנת 1969 אז משה כבן 14 שנה. מאז ועד היום מלווה השם מנו, בגאווה ובנאמנות, את פיתוחה של מדינת ישראל.

על פעילותו רבת השנים של משה אשר הובילה את החברה שבבעלותו להיות כוח מהמובילים בענף הספנות והתיירות בישראל, הוענק לנשיא החברה, משה מנו, אות יקיר פורום בכירי המשק של אוניברסיטת חיפה. למשה מנו הוענק אות יקיר חיל הים ממפקד החיל והוא משמש מזה 20 שנה כקונסול הכבוד של רוסיה בחיפה.

תפיסה אסטרטגית

הרעיון העסקי המוביל את הקבוצה מבוסס על מקצועיות, אמינות והקפדה על סטנדרטים מהגבוהים בעולם הספנות. כל אלה הינם תולדה של ניסיון רב שנים המשלב הקפדה על איכות השירות והתפעול המקצועי. התפיסה האסטרטגית מקנה יכולת עבודה בפרויקטים מורכבים ברמה הגבוהה ביותר ומתן פתרונות מגוונים ללקוח המתאימים לצרכיו, במחירים תחרותיים.

מנו ספנות –קווי מטען וצי אוניות

"מנו ספנות" עוסקת בתחומי ספנות שונים ומגוונים כבעלת אוניות, מפעילת אוניות ומנהלת אוניות. החברה מציעה מגוון שירותים רחב בתחום ההובלה הימית הבינלאומית: הובלת כל סוגי המכולות, המטענים והצובר, באמצעות צי אוניות אמינות ומודרניות.

עוד משמשת החברה כסוכנת הכללית בישראל של חברת K-Line מקבוצת Kawasaki, קבוצה מהחשובות בכלכלת יפן. בנוסף מייצגת את חברת Neptune Line בישראל. החברה הקימה בשותפות 50% חברת ספנות בשם קראון שיפינג בע"מ אשר תייצג את התאגיד הבינלאומי החדש של שלושת חברות ההובלה היפניות .ONE - Ocean Network Express Pte. Ltd.

כמו כן החברה היא נציגה בלעדית של קווי ספנות נוספים מספרד, אוקראינה, יוון, גרמניה ורוסיה. החברה מובילה גם פחם לתחנות הכוח של חברת החשמל בישראל.

מנו ספנות – הפלגות נופש – MANO CRUISE

"מנו ספנות" היא חברת אוניות הנופש המובילה בישראל. החברה מפעילה 2-3 אוניות פאר ביניהן, ה'קראון איריס', ה'גולדן איריס' וה'רויאל איריס' שנבנו כמלון צף ברמת 5 כוכבים, המצוידות במתקני בילוי ונופש מעולים המספקים חוויה מושלמת לחופשה. מגוון ההפלגות כולל: יומיים, שלושה, ארבעה, חמישה ימים, שבוע ושבועיים של שיט תענוגות ליעדים שונים לאורך חופי הים התיכון, הים השחור ואירופה.

החברה משמשת גם כסוכנת ישראלית לחברות בינלאומיות מהגדולות והחשובות בעולם והינה חברה בארגון העולמי להובלה אווירית, ובהתאחדות סוכני הנסיעות בישראל.

החברה מעניקה שירותי תיירות ברמה גבוהה לאוניות הנופש המגיעות לישראל ולנוסעיהן באמצעות רשת משרדי נסיעות ברחבי הארץ כמו גם שירות הזמנת הפלגות, טיסות, סיורי חוף ועוד.

מנו הולידייס - Mano Holidays

לאחרונה, בצעד משמעותי, הרחיב משה מנו את פעילותו לתחום המלונאות עם רכישת מלון קראון פלאזה חיפה ומלונות נוספים באוסטריה וגרמניה. מדובר במהלך ראשון במסגרת החלטה אסטרטגית של משה מנו להשקיע בענף המלונאות ומתוך כוונה לרכוש 6-8 מלונות נוספים, בעתיד הקרוב, בארץ ובחו"ל.

השקעות, נדל"ן והייטק

הקבוצה פעילה בנוסף גם בתחומי נדל"ן, טכנולוגיה, תקשורת והייטק כמו גם בתחומי כלכלה מגוונים נוספים. בבעלותה מבני משרדים ומסחר ברחבי הארץ, באזורים אסטרטגיים מובילים. כמו בכל תחום בו פועלת הקבוצה, גם בתחומים הללו מובאים לידי ביטוי הסטנדרטים הגבוהים של מקצועיות, אמינות ושירות, וזאת באמצעות שילוב בין הון אנושי מקצועי לבין הטמעה של טכנולוגיות מתקדמות ופתרונות עסקיים מקוריים.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • רפורמת עבירות ההמתה

  סקירת תיקון מס׳ 137 לחוק העונשין (תיקון מס' 137) התשע"ט-2019 שהגדיר מחדש את עבירות הרצח וההריגה במשפט הישראלי

  רפורמת עבירות ההמתה

 • איך מהפכת הדור ה–5 משפיעה על מפעילי וספקי תקשורת?

  איך מהפכת הדור ה–5 משפיעה על מפעילי וספקי תקשורת?

 • המרוץ לחדשנות בעולם הטלקום

  לעולם הטלקום יש השפעה אדירה על החיים שלנו, כאשר התפתחות הטכנולוגיה והנגשתה למשתמשי הקצה מייצרים תקשורת מהירה, נוחה ויעילה. יובל אלברג מסביר בפודקאסט על עולם הטלקום, על החדשנות של חברת Ribbon ECI המאפשרת לה להוביל עולם זה, ועל ההשפעה הגדולה של תוצרי עולם הטלקום על חיי היום שלנו

  המרוץ לחדשנות בעולם הטלקום

 • גישור דיגיטלי – מכשיר לפתרון סכסוכים בעת קורונה

  בעלי הדין. "אל תהיו צודקים, תהיו חכמים". נצלו דווקא את התקופה הנוכחית שהעבודה מצומצמת ויש מגבלות תנועה לסיים סכסוכים שיעיקו עליכם לאחר החזרה לשגרה. נקטו בדרך של רפואה מונעת. אל תאפשרו מצב בו תאבדו שליטה על סכסוכים שנוצרו וידרדרו. תזכרו תמיד כי אם לא ייפתר הסכסוך היום, יהיה צורך לנהל אותו בעצימות גבוהה יותר בהמשך ו/או לאחר החזרה לשגרה

  גישור דיגיטלי – מכשיר לפתרון סכסוכים בעת קורונה