מפעלי מתכת ש. כהן בע"מ

ייצור, יבוא ועיבוד ברזל לבניין

מפעלי מתכת ש. כהן בע"מ
אייקון פרופיל

פרטי התקשרות

שנת הקמה: 1952
תחום: ייצור, יבוא ועיבוד ברזל לבניין
כתובת: בני עייש, ת.ד. 63 מיקוד 6086000
טלפון: 08-8590122
פקס: 08-8599221
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.scohen.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • מירית כהן זמיר

  מירית כהן זמיר

  מנכ"לית

  מפעלי מתכת ש. כהן בע"מ

 • גל רוזן

  גל רוזן

  סמנכ"לית

  מפעלי מתכת ש. כהן בע"מ

 • אודי חלפין

  אודי חלפין

  מנהל מפעל

  מפעלי מתכת ש. כהן בע"מ

 • רון אהרן

  רון אהרן

  סמנכ"ל כספים

  מפעלי מתכת ש. כהן בע"מ

אייקון אודות

אודות מפעלי מתכת ש. כהן בע"מ

ש. כהן מהיבואניות והיצרניות הגדולות בתחום הברזל והפלדה בישראל, מציינת השנה 70 שנה להיווסדה וממשיכה לחזק את מעמדה כחברה מהמובילות בשוק הברזל. בימים אלו נפתח מפעל נוסף של החברה במישור אדומים אשר יהווה תוספת למפעל לעיבוד ברזל לבניין הממוקם בפארק ראם. החברה מתמחה בייצור כל המוצרים לשלד הבניין כמו גם לתשתיות הבנייה עבור זיון בטון, כל זאת על פי תכנון ודרישת מהנדסי הבנייה בהתאמה לצורכיהם ובאיכות ללא פשרות ובהתאם ללוח הזמנים של הפרויקט. בשנים האחרונות השקיעה החברה משאבים עצומים ברכישת טכנולוגיות חדשניות ומיכון משכולל המקצרים את לוחות זמני העבודה ברצפת הייצור. ש. כהן משווקת מוצרים לפרויקטים למגורים של יזמים פרטיים ומסחריים והן בפרויקטים לאומיים ומורכבים של תשתיות, כבישים וגשרים, והיא מושתתת על ערכי החדשנות, האמינות והשירות מקצועי עבור הלקוחות.

מפעל החברה

מפעל החברה ממוקם במתחם התעשייה בפארק ראם - צומת כנות ונמצא בסמיכות לנמל אשדוד. במפעל המשתרע על 25 דונם מועסקים כ-200 עובדים והוא פועל 24 שעות ביממה – חמישה ימים בשבוע. המפעל מספק את כלל סוגי הברזל לבנייה ותשתיות לרבות רשתות ברזל, כלונסאות, אלמנטים מורכבים ועוד. המפעל מצויד במכונות בעלות טכנולוגיות מהמתקדמות בעולם הנותנות מענה לתכניות עיבוד הברזל עבור ש. כהן, תעשייה המעסיקה "ידיים חכמות", היא המנוע האמיתי של הכלכלה הישראלית ועל כן היא רואה בעובדיה את סוד כוחה.

ממלאים כל בקשה בצורה חמה ומסורה

על אף היקף פעילותה של החברה היא שומרת גם היום על האווירה המשפחתית שאפיינה אותה עוד מראשית הדרך. הדבר מתבטא הן ביחס המשפחתי והנעים אותו מקבלים לקוחות החברה מכלל העובדים, והן בכך שמנהלות החברה, מירית כהן זמיר המנכ"לית וגל רוזן הסמנכ"לית נמצאות עצמן בקשר ישיר מול הלקוחות ודואגות למילוי כל בקשה בצורה חמה ומסורה.

ש. כהן מתרחבת וחוזרת לאזור ירושלים

חברת ש. כהן מתרחבת וסיימה בימים אלו את הקמתו של מפעל נוסף במישור אדומים אשר יגדיל משמעותית את יכולת היצור והתפוקה של החברה וייתן מענה  רחב ומגוון לכלל מוצרי שלד הבניין והתשתיות הנבנים בירושלים וסביבתה ותהווה גורם משפיע על התחרותיות באזור. המפעל החדשני ישתרע על כ-24 דונם ובבנייתו מושקעת מחשבה רבה בדגש על הגנת הסביבה. בין היתר המפעל יעשה שימוש באנרגיות מתחדשות ולשם כך הותקנו על גגו פאנלים סולאריים אשר יספקו חלק מצריכת החשמל. יתר על כן, הוזמנו מכונות מהשורה הראשונה מאיטליה המצוידות במחשוב מתקדם ובצריכת חשמל מינימלית. מפעל זה, כמו המפעל בפארק ראם, ימחזר את כל הפחת הנותר לשימוש חוזר. המפעל החדש יעבוד במתודולוגיית ניהול רזה המתמקדת בהתייעלות ושיפור מתמיד בתהליך הייצור ואספקת ערך מוסף ללקוח. כל זאת ע"י מצוינות תפעולית, חדשנות ושיפור טכנולוגי שיתבטאו בהגדלת איכות הייצור ועמידה בדרישות התקן והשוק. שילוב מתודולוגיית ה- Lean Management יחד עם ניסיון רב השנים הקיים בחברת ש. כהן יתועל לשיתוף פעולה מלא בין הלקוח לחברת ש. כהן החל משלב תכנון המוצר ועד לאספקתו ללקוחות בזמן ובאיכות המיטבית, התייעלות אשר תתבטא בהגדלת יכולת התחרות ושיפור המחירים.

מחלקת ייצור אלמנטים

לחברה מחלקת יצור אלמנטים המתמחה באספקת מוצרים לתשתיות מורכבות כדוגמת מסילות רכבת וגשרים. החברה מייצרת את כול סוגי האלמנטים כגון: סלארי, עמודים מורכבים, איקסים ועוד. המחלקה מאפשרת לחברה לספק מוצרים בהתאמה ע"פ תוכניות מהנדסי הלקוח, לתעשיות עירוניות וכן לביסוס מבנים מסחריים ומבני מגורים.

בנייה עם אלמנטים מוכנים ממפעלינו משפרת ומקצרת את לוחות הזמנים באתרי הבניה במעבר משלב לשלב, כמו כן בנייה עם אלמנטים מוכנים ישירות מהמפעל פותרת את בעיות האחסון והצפיפות הקימות באתרים. המפעל מספק את האלמנט ע"פ דרישת האתר ובהתאם לתאום של האתר עם גורמים נוספים כגון יציקות הבטון וכדומה. התהליך בשלמותו חוסך בעלויות חברות הבנייה כיוון שחברות הבנייה משלמת אך ורק על המשקל של האלמנט ללא פחת שהיה נוצר אילו הרכיבו את האלמנטים באתרים.  

מקצועיות ואמינות

בחברה פועלת מחלקת תפ"י המורכבת ממהנדסים מנוסים המייעלים את תהליכי התיכנון ומביאים לצמצום הפחת בבנייה. ייעול תהליכי הבנייה ללקוחות תורם לחיסכון במשקל הברזל, והוזלת העליות במיוחד בימים אלו בהם מחיר הפלדה בעולם מזנק עקב משבר הקורונה העולמי. כל לקוח מטופל אישית ע"י אחד ממנהלי תיקי הלקוחות של החברה לצד איש תפ"י מקצועי המלווה אותו ואת מנהלי האתר, משלב האפיון וההזמנה, דרך האספקה ועד היישום בשטח ומספק לו מענה מושלם לאתגרים ההנדסיים ולאילוצים בשטח.

חזון החברה

החברה חרטה על דגלה לספק ללקוחותיה שירות מקצועי ואמין תוך מתן מענה לפתרונות הנדסיים לחסכון ולייעול תהליך הבנייה החל משלב התכנון ועד גמר הפרויקט, תוך הבנת האילוצים באתרים ועמידה בלוח הזמנים הנדרש. את חזונה מבצעת החברה בפועל באמצעות הערכים עליהם היא מושתתת – מצוינות, מקצוענות, אחריות, שירותיות והגינות.

ההון האנושי

ש. כהן מתאפיינת במבנה ארגוני שטוח ויעיל, המבטיח לכל לקוח זמינות מלאה של ההנהלה, גמישות מלאה ותגובתיות מהירה ביותר. צוות החברה כולל את מחלקות: תפ"י, הנדסה, בקרת איכות, לוגיסטיקה, מכירות, בטיחות, הנהלת חשבונות ואחזקה. עובדי המחלקות הינם הטובים בתחומם ובזכות מסירותם. החברה ידועה ברמת השירות, המקצועיות, האמינות, והיושרה של עובדיה, ואלו יוצאים תכופות לסדנאות והשתלמויות המאפשרים להם להיות בעלי הידע המקצועי העדכני ביותר.

האיכות והבטיחות מעל הכול

מוצרי החברה עומדים בתקני מכון התקנים הישראלי וכן עומדת החברה בתקן הבינלאומי ISO9001 כאשר כל תהליכי הייצור בחברה זוכים לבקרת איכות קפדנית משלב ההזמנה ועד המשלוח ללקוח. ממונה הבטיחות בחברה מפקח בקפידה על כללי הבטיחות ודואג שבתום יום העבודה, כל עובד ישוב למשפחתו בשלום. בנוסף, ש. כהן היא חברה ירוקה המקפידה לעמוד בכל תקני איכות הסביבה.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • פורום בכירי ענף המשפט 2022

  בתאריך ה- 23.2.22 קיימנו את פורום Duns 100 לבכירי ענף המשפט.

  פורום בכירי ענף המשפט 2022

 • פוסט טראומה

  פוסט טראומה

 • פורום בכירי תחום המיסוי 2022

  בתאריך ה- 7.2.22 קיימנו את פורום Duns 100 לבכירי תחום המיסוי.

  פורום בכירי תחום המיסוי 2022

 • עליית מחירי הדירות – עובדה מוצקה

  מה שגורם לעליית מחירי הנדל"ן הוא לא אינטרסים של בעלי עניין, אלא תהליך ומחסור אמיתי בדירות לאוכלוסיית ישראל. המחסור החריף מושך את המחירים מעלה

  עליית מחירי הדירות – עובדה מוצקה