מפעלי מתכת ש. כהן בע"מ

ייצור, יבוא ועיבוד ברזל לבניין

מפעלי מתכת ש. כהן בע"מ
אייקון פרופיל

פרופיל חברה

שנת הקמה: 1952
תחום: ייצור, יבוא ועיבוד ברזל לבניין
כתובת: בני עייש, ת.ד. 63 מיקוד 6086000
טלפון: 08-8590122
פקס: 08-8599221
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.scohen.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • מירית כהן זמיר

  מירית כהן זמיר

  מנכ"לית

  מפעלי מתכת ש. כהן בע"מ

 • גל רוזן

  גל רוזן

  סמנכ"לית

  מפעלי מתכת ש. כהן בע"מ

 • אודי חלפין

  אודי חלפין

  מנהל מפעל

  מפעלי מתכת ש. כהן בע"מ

 • טל בלומנר

  טל בלומנר

  סמנכ"ל כספים

  מפעלי מתכת ש. כהן בע"מ

אייקון אודות

אודות מפעלי מתכת ש. כהן בע"מ

חברת ש. כהן המתמחה בעיבוד ברזל לבניין, נמנית עם היבואניות הגדולות בתחום הברזל והפלדה בישראל. החברה פועלת מעל ל-70 שנה והיא בעלת שני מפעלים לעיבוד ברזל לבניין מפעל לעיבוד ברזל לבניין הממוקם באיזור התעשיה פארק ראם ומפעל נוסף באזור התעשייה מישור אדומים. ש. כהן ממשיכה לחזק את מעמדה כחברה מובילה בתחום הברזל לבניין. החברה מתמחה בייצור כלל המוצרים לשלד הבניין, כמו גם לתשתיות הבנייה עבור זיון בטון באיכות בלתי מתפשרת, עפ"י תכנון ודרישת מהנדסי הבנייה בהתאמה אישית ובהתאם ללוח הזמנים של הפרויקט, ומשווקת מוצרים לפרויקטים למגורים של יזמים פרטיים ומסחריים, ולפרויקטים לאומיים ומורכבים של תשתיות, כבישים וגשרים. בשנים האחרונות השקיעה החברה, המושתתת על ערכי חדשנות, בטכנולוגיות חדשניות ומיכון משכולל המקצרים משמעותית את לוחות זמני העבודה ברצפת הייצור.

בצמיחה מתמדת, חוזרים לירושלים

החברה הרחיבה את יכולת הייצור והתפוקה שלה באזור באמצעות המפעל החדשני שהקימה במישור אדומים כ-15 ק"מ מירושלים ומהווה גורם משפיע על התחרותיות באזור. מפעל זה נותן מענה מקיף לכלל מוצרי השלד לבניין והתשתיות הנבנים בירושלים וסביבתה. בבנייתו הושקעה מחשבה רבה בדגש על הגנת הסביבה. לשם כך הותקנו על גגו פאנלים סולאריים שיספקו חלק מצריכת החשמל. בנוסף, נרכשו מכונות מהשורה הראשונה, המצוידות במחשוב מתקדם ובצריכת חשמל מינימלית. מפעל זה, כמו המפעל בפארק ראם, ממחזר את כל הפחת הנותר לשימוש חוזר, ומתאפיין במתודולוגיית ניהול רזה, המתמקדת בהתייעלות ושיפור מתמיד בתהליך הייצור ואספקת ערך מוסף ללקוח ע"י מצוינות תפעולית, חדשנות ושיפור טכנולוגי שיתבטאו בהגדלת איכות הייצור ועמידה בדרישות התקן והשוק. שילוב מתודולוגיית ה- Lean Management יחד עם הניסיון רב השנים הקיים בחברה יתועל לשיתוף פעולה מלא בין הלקוח לחברה החל משלב תכנון המוצר ועד לאספקתו בזמן ובאיכות המיטבית. התייעלות זו תתבטא בהגדלת יכולת התחרות ושיפור המחירים.

מחלקת ייצור אלמנטים

במפעלי החברה מחלקות יצור אלמנטים המתמחות באספקת מוצרים לתשתיות מורכבות כדוגמת מסילות רכבת וגשרים. החברה מייצרת את כול סוגי האלמנטים כגון: סלארי, רשת אלמנט, עמודים מורכבים, איקסים ועוד, מחלקה זו מאפשרת לחברה לספק מוצרים בהתאמה עפ"י תוכניות מהנדסי הלקוח, לתשתיות תחבורה, גשרים, ולביסוס מבנים מסחריים ומבני מגורים. בנייה עם אלמנטים מוכנים ממפעל החברה משפרת את לוחות הזמנים באתרי הבניה במעבר משלב לשלב ופותרת את בעיות האחסון והצפיפות הקימות באתרים. המפעלים מספקים את האלמנטים ע"פ דרישת האתר ובהתאם לתאום האתר עם גורמים נוספים כגון יציקות הבטון וכדומה. התהליך בשלמותו חוסך בעלויות של חברות הבנייה, זאת מכיוון שחברות הבנייה משלמות אך ורק על המשקל של האלמנט ובכך לא משלמות על הפחת, שנוצר כאשר מרכיבים את האלמנטים באתרי בניה.

חזון החברה

החברה חרטה על דגלה מתן שירות מקצועי ואמין תוך הענקת מענה לפתרונות הנדסיים, לחסכון ולייעול תהליך הבנייה, החל משלב התכנון ועד גמר הפרויקט, על ידי הבנת האילוצים באתרים ועמידה בלוחות הזמנים הנדרשים. את חזונה מבצעת החברה בפועל באמצעות הערכים עליהם היא מושתתת – מצוינות, מקצוענות, אחריות, שירותיות והגינות.

מקצועיות ואמינות

בחברה פועלת מחלקת תפ"י, המורכבת ממהנדסים מנוסים המייעלים את תהליכי התיכנון ומביאים לצמצום הפחת בבנייה. ייעול התכנון משפר את תהליכי הבנייה ללקוחות ותורם לחיסכון במשקל הברזל המביא להוזלת העלויות, כל לקוח מקבל יחס אישי ע"י אחד ממנהלי תיקי הלקוחות של החברה לצד איש תפ"י מקצועי, המלווה אותו ואת מנהלי האתר, משלב האפיון וההזמנה, דרך האספקה ועד היישום בשטח, ומעניק מענה בתכנון אופטימלי לאתגרים ההנדסיים הקיימים ולאילוצי הלוגיסטיקה באספקה לשטח.

שירות ללא פשרות ע"י מיטב המומחים

חברת ש. כהן מתאפיינת במבנה ארגוני שטוח ויעיל המבטיח לכל לקוח זמינות מלאה של ההנהלה, גמישות מלאה ותגובתיות מהירה. על צוות החברה נמנים אנשי הניהול, ההנדסה, התפ"י, בקרת האיכות, הלוגיסטיקה, המכירות, הייצור ושירות הלקוחות הטובים בתחומם בזכות מסירותם. החברה ידועה ברמת השירות, המקצועיות, האמינות, והיושרה של עובדיה, העוברים סדנאות והשתלמויות רבות, המאפשרות להם להיות בעלי הידע המקצועי העדכני ביותר.

יחס אישי

על אף הגידול בהיקף פעילותה, החברה שומרת על האווירה המשפחתית בה היא מוכרת, לרבות היחס המשפחתי ללקוחות החברה והקשר הישיר שבין מנהלות החברה, המנכ"לית מירית כהן-זמיר והסמנכ"לית גל רוזן, לבין ללקוחותיהן, תוך מתן פתרונות מקיפים בהתאמה אישית כשתמיד הן שומרות על אמינות ושירות מקצועי ומסור.

הון אנושי ומפעלים חדשניים

עבור חברת ש. כהן, תעשייה המעסיקה "ידיים חכמות" היא המנוע האמיתי של הכלכלה הישראלית, ולכן רואה החברה בעובדיה את סוד כוחה. המפעל הראשי של החברה ממוקם במתחם התעשייה בפארק ראם – צומת כנות, בקרבת נמל אשדוד ובמרחק של כ-40 ק"מ מגבול עזה במרכז המשתרע על 25 דונם מועסקים כ-170 עובדים שגרים באשדוד אשקלון והסביבה, במפעל יש מרחבים מוגנים ובכל המבצעים הצבאיים עד היום וכן גם במלחמת חרבות ברזל, החברה מייצרת וממשיכה לתת שרות מלא ורציף באספקת ברזל בניין לפרויקטים, החברה רואה בכך שליחות חברתית שדרכה מחזקת את כלכלת ישראל בנוסף ע"י כך מצליחה לגרום לשימור כל העובדים שהם ההון האנושי של החברה ולכן לא הוציאה לחל"ת אף עובד, גם לא בזמן הקורנה. המפעל החדש במישור אדומים של החברה משתרע על 24 דונם ומעסיק כ-50 עובדים. שני המפעלים מספקים את כלל סוגי הברזל לבנייה ותשתיות לרבות רשתות ברזל, כלונסאות, אלמנטים מורכבים ועוד. המפעל מצויד במכונות בעלות טכנולוגיות מהמתקדמות בעולם המעניקות מענה לכל מוצריי הברזל לבנייה. המפעלים פועלים 24 שעות ביממה, במשך חמישה ימים בשבוע ובימי שישי חצי יום .

האיכות והבטיחות מעל הכול

החברה עומדת בתקן הבינלאומיISO 9001 ומוצריה עומדים בתקני מכון התקנים הישראלי. כל תהליכי הייצור בחברה נתונים לבקרת איכות קפדנית החל משלב ההזמנה ועד המשלוח ללקוח. ממונה הבטיחות של החברה מפקח בקפידה על כללי הבטיחות. חברת ש. כהן היא חברה ירוקה המקפידה לעמוד בכל תקני איכות הסביבה, לאור מחויבותה לשמירה על ערך הקיימות. היתרון הבולט של החברה הוא היותה יבואנית ותיקה בתחום, ולכן יכולה להציע מחירים תחרותיים ללא פערי תיווך, ולהחזיק מלאים גדולים בהם כל מגוון המוצרים נמצאים בזמינות מיידית. החברה מזמינה כל קבלן בניין או תשתיות שאינו מכיר אותנו להגיע לסיור במפעלים שלנו, אין לנו ספק שהשירות של חברתינו, המקצועיות ויחס האישי יפתיעו וירשימו אתכם. אצלנו איכות, מקצועיות ושירות הם כלל ברזל.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • למרות הביקורות – מערכת "חשבוניות ישראל" היא בשורה לעסקים

  למרות הביקורות – מערכת "חשבוניות ישראל" היא בשורה לעסקים

 • שילוב בינה מלאכותית בהייטק: מכפיל הכוח הארגוני שמגיע עם נורות אזהרה

  כלי בינה מלאכותית גנרטיבית יכולים לכתוב עבורנו קוד שעלול להכיל סיכוני אבטחת מידע. אין תחליף להבנה וניסיון אנושיים

  שילוב בינה מלאכותית בהייטק: מכפיל הכוח הארגוני שמגיע עם נורות אזהרה

 • חדשנות ודיגיטציה בקידום משק המים הישראלי

  חברת המים משקיעה בחדשנות וטכנולוגיה כדי להפוך את משק המים ליעיל ומקצועי, כולל שת"פ עם בחברות הזנק לשכלול מערכות התפעול והאספקה. התוצאה: התמודדות טובה עם משבר האקלים והרחבת הפעילות בחו"ל

  חדשנות ודיגיטציה בקידום משק המים הישראלי

 • צילום עדי מילר

  עירוב שיקולים פוליטיים בתהליכים מקצועיים – סכנה ממשית לכלכלה העולמית

  בוחן פטנטים אמריקאי אנונימי חיווה את דעתו השלילית על ישראל במסגרת בחינת פטנט של חברה ביטחונית ישראלית. אסור לנרמל תופעה שבה מערבבים שיקולים פוליטיים ואידיאולוגיים בתהליכים מקצועיים מובהקים, שכן מעבר לצד המוסרי והערכי גלומה בכך סכנה מוחשית לכלכלה העולמית, הנשענת על תהליכי בדיקה ובחינה אובייקטיביים

  עירוב שיקולים פוליטיים בתהליכים מקצועיים – סכנה ממשית לכלכלה העולמית