אשדר-חברה לבניה בע"מ

חברה יזמית בתחום המגורים

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

כתובת: רח' יגאל אלון 57 תל אביב-יפו, 6789116
טלפון: 03-6374200, 4900*
אימייל: marketing@ashdar.co.il
אתר החברה: http://www.ashdar.co.il 
אייקון הנהלה

מנהלים בחברה

 • גיל גירון

  גיל גירון

  יו"ר הדירקטוריון

  אשדר-חברה לבניה בע"מ

 • ארנון פרידמן

  ארנון פרידמן

  מנכ"ל

  אשדר-חברה לבניה בע"מ

 • אור אריאלי

  אור אריאלי

  סמנכ"ל כספים

  אשדר-חברה לבניה בע"מ

 • אמנון מחרז

  אמנון מחרז

  סמנכ"ל הנדסה

  אשדר-חברה לבניה בע"מ

 • רחלי בריזל

  רחלי בריזל

  סמנכ"ל שיווק

  אשדר-חברה לבניה בע"מ

 • יהושע כסלו

  יהושע כסלו

  סמנכ"ל פיתוח עסקי

  אשדר-חברה לבניה בע"מ

 • עומר גוגנהיים

  עומר גוגנהיים

  מנהל אשדר בוטיק

  אשדר-חברה לבניה בע"מ

אייקון אודות

אודות אשדר-חברה לבניה בע"מ

אשדר חברה לבניה בע"מ, מקבוצת אשטרום, בניהולו של ארנון פרידמן, הינה חברה יזמית בתחום המגורים, מובילה בתחומה בישראל ומדורגת בצמרת הדירוג של דנס 100 לשנת 2016. החברה, הנסחרת בבורסה לניירות ערך בתל אביב (ASDR), עוסקת בייזום, פיתוח ושיווק של שכונות מגורים איכותיות בכל רחבי הארץ. אשדר מוכרת מאות דירות בשנה ובאמתחתה עוד אלפי יחידות דיור בשלבי תכנון שונים. החברה הקימה עשרות רבות של פרוייקטים הכוללים למעלה מ-20,000 יחידות דיור ומעורבת כיום בייזום, תכנון ובהקמת פרוייקטים למגורים בהיקף של מעל ל-11,400 יחידות דיור נוספות, הפזורות ברחבי הארץ.

 

תפיסת מגורים חדשנית

החשיבות הרבה שמעניקה החברה להבנת הצרכים של לקוחותיה, היא שהפכה את אשדר למובילה בתחומה במשך למעלה מ-40 שנות פעילות. אשדר מתמחה ביצירת תפיסת מגורים חדשנית, הכוללת הקמת אזורי מגורים עם דגש מיוחד על יישום תפיסה משפחתית-קהילתית מושלמת, עם מגוון שירותים רחב לדיירים מרמת הבניין ועד להקמת מרכזי תרבות ופנאי במרקם השכונתי.

 

היקפי פעילות

היקף הנכסים של אשדר עומד על כ-2.1 מיליארד ₪. הכנסות החברה, נכון לסוף שנת 2015, צמחו בכ-14% לכ-899 מיליון ₪, והרווח הגולמי עלה בכ-86% לכ-153 מיליון ₪. הרווח הנקי המיוחס לבעלי המניות טיפס לכ-71 מיליון ₪ והונה העצמי של אשדר הסתכם בכ-486 מיליון ₪, המהווים כ-30% מסך המאזן, בניכוי מקדמות מרוכשי דירות. במהלך שנת 2015 מכרה החברה 500 יחידות דיור בתמורה כספית של כ-761 מיליון ₪ (לא כולל מע"מ).

 

חזון

אשדר שואפת להמשיך ולהוביל בתחומה ולספק שירותים בסביבת מגורים איכותית, כאשר מטרת העל של החברה מתמקדת ביעד מכירות של כ-1,000 יח"ד בשנה, והיקף הכנסות של כמיליארד וחצי ₪. האסטרטגיה העסקית של החברה הינה הגדלת היקפי הפעילות, תוך התמקדות בהקמת שכונות מגורים באזורי ביקוש ברחבי הארץ.

 

אשדר בוטיק

בעשור האחרון, פועלת אשדר באמצעות "אשדר בוטיק" זרוע ההתחדשות העירונית של החברה, לקידום פרוייקטי תמ"א 38 ופינוי בינוי, ושותפה בייזום, תכנון ושיווק של למעלה מ-40 פרוייקטים בשלבי תכנון וביצוע שונים, בערים רעננה, רמת השרון, תל אביב, רמת גן, גבעתיים, קריית אונו וערים נוספות.

פרוייקטים נבחרים

אשדר טריו בחיפה

פרוייקט אשדר TRIO, הממוקם על רכס הכרמל בצמוד לאוניברסיטת חיפה, כולל למעלה מ-300 יחידות דיור ב-3 מגדלים יוקרתיים בני 20-21 קומות. שניים מתוך שלושת המגדלים כבר אוכלסו, וכעת נמכרות דירות במגדל השלישי והאחרון שצפוי להתאכלס בסוף 2017. הפרוייקט כולל מתחם לייף סטייל וספא, בשטח של 2,800 מ"ר ובו בריכת שחיה חצי- אולימפית, בית קפה שמופעל על ידי הדיירים, לאונג' פגישות, חדר כושר, חדרי חוגים וחדרי טיפולים, המשמשים את הדיירים.

 

אשדר גלי כרמל

שכונת מגורים חדשה וצעירה בטירת הכרמל, הכוללת כ-250 יחידות דיור שמתוכן 138 מאוכלסות. בפרוייקט בניינים בני 8 ו-9 קומות עם דירות בנות 4 ו-5 חדרים, דירות גן ופנטהאוזים מרווחים ובעלי מפרט טכני עשיר.

אשדר אגמים בנתניה

בלב שכונת אגמים, מקימה אשדר 501 יחידות דיור ב- 11 בניינים בני 9-16 קומות, שחלקם כבר אוכלסו. בפרוייקט דירות בנות 4, 5 ו-6 חדרים, פנטהאוזים ומיני-פנטהאוזים ודירות גן. הדירות בפרוייקט משקיפות על שמורת הטבע "אגם החורף" עם נוף לים.

אשדר שרונה בכפר יונה

פרוייקט אשדר בכפר יונה כולל כ-300 יחידות דיור ב-7 בניינים בני 9 קומות. הפרוייקט מוקם בשכונת שרונה, בחלקה הדרום-מזרחי המתפתח של כפר יונה, בסמוך למושב ינוב.

עוד מתוכננים להבנות בשכונה פארק רחב ידיים, קאנטרי-קלאב, מוסדות חינוך ומבני ציבור שונים, וכן מרכז מסחרי פתוח. לשכונה נגישות גבוהה לכביש 6 ו-4 ולכביש החוף.

אשדר מונוסון

בנווה מונוסון-יהוד, ממשיך להבנות הפרוייקט היוקרתי של אשדר כחלק מתהליך פינוי בינוי שמתנהל במשך שנים. הפרוייקט, שמנצל את עתודת הקרקע האחרונה ביישוב, נמצא על עורקי תחבורה חשובים בישראל וכולל 620 יחידות דיור ב-10 בניינים רבי קומות בהם דירות 4 ו-5 חדרים, דירות גן ופנטהאוזים. לחלק ניכר מהדירות תוכננו מרפסות בשיטת "גינות תלויות" המאפשרות גינה צמודה גם בקומות גבוהות, ובחלק האחר יהיו מרפסות שמש בשטח של 15 מ"ר עד 20 מ"ר.

קריניצי החדשה

פרוייקט קריניצי החדשה ברמת גן הינו משותף ל-3 חברות בנייה מובילות – "אשדר", "אזורים" ו"צמח המרמן".

בשכונה נבנים מגדלי יוקרה בני 20-25 קומות שתוכננו בסטנדרט גבוה במיוחד ומציגים תכנון מוקפד ומודרני הכולל לובי מפואר, מפרט טכני עשיר ושפע של מרחבים לרווחת הדיירים, לרבות פארק ירוק המשתרע על פני כ-40 דונם.

מגדל אשדר בבת ים

מגדל אשדר, מהגבוהים בבת ים, מרהיב ומתנשא לגובה של 35 קומות. מגדל אשדר כולל 164 יחידות דיור והינו המגדל הרביעי שמקימה חברת אשדר במתחם "גן העיר" מתחם מגורים סביב פארק רחב ידיים, ובסמוך לטיילת חוף בת ים.

 

פרוייקטים עתידיים נבחרים

בשנה הקרובה תצא החברה לשיווק פרוייקטים חדשים: פרוייקט חריש, פרוייקטים במסגרת "מחיר למשתכן" בקרית אליעזר בחיפה, קריית מוצקין וטירת הכרמל, וכן פרוייקט במסגרת "מחיר מטרה" במודיעין, כמו גם פרוייקטי התחדשות עירונית ברמת אביב וברחבי הארץ.

חברת אשדר מציעה פתרונות איכותיים לענף המגורים בישראל כבר למעלה מ-40 שנה, בהן אכלסה עשרות אלפי משפחות בכל רחבי הארץ, וממשיכה לראות את עצמה גורם מוביל בתחום לשנים רבות קדימה.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • בעלי חברה להשקעות בנדל"ן בחו"ל נעצרו בחשד לביצוע עבירות חמורות בניירות ערך

  חברות מציעות להשקיע בנדל"ן מניב בארה"ב תוך הבטחות לתשואות גבוהות, רבים מהמשקיעים בוחרים להשקיע הון פנוי בהשקעות נדל"ן מניב תוך ציפייה להפקת רווחים ותשואות גבוהות להשקעה.

  בעלי חברה להשקעות בנדל"ן בחו"ל נעצרו בחשד לביצוע עבירות חמורות בניירות ערך

 • אקזיט – איך 50 מיליון דולר שווים יותר מ–70 מיליון דולר

  אחרי שהדודה מאמריקה הסכימה לתג המחיר לרכישת הסטארט אפ שלכם ורגע לפני שאתם חותמים על no-shop שאוסר עליכם לקבל הצעות אחרות לרכישה, מומלץ להבין את משמעות "האותיות הקטנות" שמשפיעות על הכסף שבסופו של דבר ישלשלו היזמים ובעלי המניות לכיסם

  אקזיט – איך 50 מיליון דולר שווים יותר מ–70 מיליון דולר

 • קבלנות בניין למביני עניין

  אלו ימים קשים לכל תחום קבלנות הביצוע בארץ, נפילות חברות הביצוע כמו STR, אורתם, לנדאו, שרגאוי נראות כתחום בעייתי שכל קבלני הביצוע נופלים שדודים זה אחר זה.

  קבלנות בניין למביני עניין

 • המסלול החדש לקידום פרויקטים להשכרה לטווח ארוך

  השבוע אושרה בוועדת השרים לענייני חקיקה הצעת חוק של חבר הכנסת רועי פולקמן (כולנו) לפיה ועדות מקומיות תוסמכנה לאשר תוספת בנייה של עד 15% לפרויקטים של בניה למגורים, במקרים בהם רבע מהדירות בפרויקט יוקצו להשכרה לטווח ארוך (תקופת השכרה של 20 שנים) במחיר הנמוך ב- 20% ממחיר השוק. הדירות המיועדות להשכרה לטווח ארוך תוקצנה לזכאים, כאשר תנאי הסף לזכאות ייקבעו על ידי הממשלה.

  המסלול החדש לקידום פרויקטים להשכרה לטווח ארוך