רוטשטיין נדל"ן בע"מ

ייזום והקמת פרויקטים למגורים

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1969
תחום: ייזום והקמת פרויקטים למגורים
כתובת: רח' הסיבים 49, ת.ד. 7987, פתח תקווה
טלפון: 073-2555444
פקס: 073-2555445
אימייל: office@rotshtein.co.il
אתר החברה: www.rotshtein.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים בחברה

 • אבישי בן-חיים

  אבישי בן-חיים

  מנכ"ל

  רוטשטיין נדל"ן בע"מ

  לפרופיל המלא

  אבישי בן-חיים

מנהלים בכירים

  אורי פליישמן סמנכ"ל שיווק והתחדשות עירונית
  ראובן אורבך סמנכ"ל הנדסה
  רועי טויזר סמנכ"ל כספים ופיתוח עסקי
אייקון אודות

אודות רוטשטיין נדל"ן בע"מ

רוטשטיין נדל"ן בע"מ הינה פירמה הפעילה מעל 60 שנה אשר הטביעה את חותמה בשוק הבנייה הפרטי והציבורי בישראל. רוטשטיין עוסקת בייזום ובביצוע פרויקטים גדולים למגורים ברחבי הארץ.

החברה בנתה עשרות פרויקטים ברחבי המדינה עבור מע"צ, משרדי ממשלה, תעשייה האווירית, מפעלי התע"ש, בביה"ח איכילוב בת"א, בתי הזיקוק בחיפה ועוד. בתחום המגורים, מקימה והקימה החברה מתחמי מגורים בנתניה, בכפר יונה, בהר חומה בירושלים, בשכונת פלורנטין בת"א, בבאר יעקב, בקדימה-צורן, ברמת גן, במודיעין, ברמת בית שמש, בראשל"צ, באשקלון, בקרית האומנים-מצליח, במגדל העמק,באור עקיבא, בקרית מלאכי ועוד.

רוטשטיין הינה חברה ציבורית אשר מניותיה נסחרות בבורסה לני"ע בת"א.

יצירתיות, איכות ואמינות

יותר מ–60 שנה מבצעת רוטשטיין פרוייקטים של בניה איכותית מהמובילים בארץ: מוסדות, עיריות, פרוייקטים ציבורים ומגורי יוקרה. רוטשטיין עוסקת בייזום ובנייה תוך הקפדה על ערכים של אמינות, איכות ועמידה בסטנדרטים גבוהים.

בכל אחד מהפרויקטים אותם מבצעת החברה, מושם דגש על תכנון ייחודי וירידה לפרטים הקטנים ביותר. עקרונות אלה מקנים לרוטשטיין יתרון תחרותי, המאפשרים לה הרחבה מתמדת של עסקיה.

הון החברה מאפשר לה ביצוע יזמות בהיקף נרחב, תוך שמירה על חוסן כלכלי ויציבות. בשנת 1993, כצעד להרחבת בסיס ההון של החברה, הונפקו מניותיה של רוטשטיין לציבור וההון שגויס הופנה ע"י מנהלי החברה להשקעות בפיתוח עסקי החברה ובביסוסה.

בקרת איכות

ברוטשטיין מייחסים חשיבות גבוהה לאיכות הבנייה והשירות. בחברה קיים מערך אבטחת איכות המבוצע עפ"י דרישות התקן המחמיר ביותר, ISO 9002. דרישות התקן מלוות את תהליכי הביצוע והשירות של פרויקט הבנייה, תוך השקעת משאבים רבים ביישומן ובהפעלתן.

האחריות לדרישות האיכות חלה על כלל עובדי החברה, כאשר מנהלי אבטחת האיכות, עובדי החברה ונציגיה עומדים פנויים לשירות הלקוחות בכל עת.

חזון, אסטרטגיה, סביבה ירוקה

בחזון של חברת רוטשטיין, האדם ניצב במרכז, והדירה נבנית סביב צרכיו תוך התייחסות מקסימלית לערכי נוחות ואסתטיקה. בחברה מאמינים שהבית צריך להעניק לדייר את חוויית המגורים הטובה ביותר, לכן, בתכנון הפרויקטים מושם דגש על צרכיו האישיים של הדייר, תפיסת עולמו וסגנון חייו. הביצוע נעשה תוך הקפדה חסרת פשרות על עיצוב מושלם, איכות החומרים ותהליכי הבנייה. ברוטשטיין מאמינים שללקוח מגיע לקבל את המוצר הטוב ביותר, לכן גם בבחירת אנשי המקצוע - החל מהאדריכלים, דרך המהנדסים והמעצבים וכלה בנציגי שירות הלקוחות, מעסיקה החברה את העובדים והמומחים הטובים ביותר, העושים את מלאכתם תוך הקפדה על מקצועיות, אמינות ויצירתיות. רוטשטיין רואה כחלק בלתי נפרד מרווחת לקוחותיה את הפיתוח הסביבתי המותאם לצורכי הקהילה.

במסגרת זו, דואגת החברה לפיתוח שטחים ציבוריים לרווחת התושבים, למגוון שירותים קהילתיים, לבניית פרויקטים תוך שימת דגש לנגישות לצירי תחבורה ראשיים, לתחנות רכבת ונגישות לאזורי קניות ובילוי ולאזורי תעשייה. בשנים האחרונות החלה רוטשטיין לבצע את הפרויקטים שלה בהתאם לתקן 5281 תקן בניה ירוקה.

פרויקטים בביצוע

רוטשטיין בנתה ובונה פרויקטים איכותיים ברחבי הארץ. בין היתר, מקימה החברה את הפרויקטים הבאים:

 • רוטשטיין הירוקה בבאר יעקב - כ900- יח"ד בשכונה החדשה הגדולה של גוש דן, בסביבה צעירה, חדשה, דינאמית ומתפתחת עם נגישות מהירה לכל מקום באמצעות כביש 431 ותחנת הרכבת הפעילה במקום. הפרויקט ניבנה כפרויקט “ירוק" בהתאם לדרישות התקן הירוק.
 • צמרת בלוד - בשכונת רמת אלישיב נבנו מגדלי היוקרה הירוקה של רוטשטיין לציבור הדתי לאומי, מגדלים בני 13 קומות (94 יח"ד) בצמוד לפארק.
 • כרמי הנדיב בקריית מלאכי - על גבול באר טוביה וכפר ורבורג. קרקע פרטית לבניית כ3,000- יח"ד +שטחי מסחר ומשרדים - החל שיווק שלב ב' (החברה מחזיקה ב-40% מהזכויות בפרויקט).
 • שמורת רוטשטיין אור עקיבא - בחלקה הצפוני של אור עקיבא במיקום ממנו נשקף נוף מורדות הכרמל מצד אחד והים מצד שני, נבנים 3 מגדלים הכוללים 186 יח"ד במתחם של כ- 14 דונם הכולל שטחים ירוקים. בפרויקט דירות 3,4,5 חד' מיני פנטהאוזים ופנטהאוזים.
 • מדורגי רוטשטיין בגבעת האלונים שבכפר יונה - במיקום מושלם בין הפרדסים והשדות, 2 דקות מצומת השרון, נבנה מתחם המגורים הפרטי בן 108 יח"ד בו מגוון דירות 4,5 חדרים, דירות גן עם גינות גדולות ופנטהאוזים עם מרפסות ענקיות ונגישות לעורקי תחבורה ראשיים, ביניהם כביש 6 וכביש 4.
 • גולומב 8 בר"ג – פרויקט בוטיק בן 9 קומות 3,4 חד', דירות גו גן ופנטהאוזים עם תכנון ארכיטקטוני מוקפד, מפרט עשיר, מרפסות שמש וחנייה תת-קרקעית והכל בלב השקט של ר"ג קרוב לכל מקום (תמ"א 38/2).
 • רוטשטיין בתש"י ר"ג - כ-52 יח"ד על קו התפר עם גבעתיים באזור שקט וירוק של רמת גן עם קרבה ונגישות לסיטי העסקים (תמ"א 38/2 טרם החל).
 • רוטשטיין בצפון נתניה – בחלקה הצפוני והמתפתח של העיר נתניה בסביבה כפרית ופסטורלית בין שדות ירוקים עם קרבה נגישה לכביש 2 מתוכננת להיבנות כ-125 יח"ד (טרם החל).
 • בת ים – פרוייקט פינוי בינוי – מגדל בן 32 קומות, כ-137 יח"ד+ קומת מסחר ומשרדים (טרם החל).

בנוסף אולי יעניין אותך

 • זכות השתיקה – בין נחקר לחשוד

  זכות השתיקה אינה עוד אמרת כנף סתמית, אלא זכות של ממש העומדת לצדו של כל אדם החשוד בפלילים הנמצא בחקירה. אף לאדם שאיננו בגדר חשוד הנמצא בחקירה פלילית בהיותו עד לאירוע נשוא אותה חקירה, עומדת הזכות, דומה אך צרה מזכות השתיקה, היא הזכות להימנע מפני הפללה עצמית. בכך, ככל והמדובר בעד שאינו חשוד, מצטמצמת קמעא זכות השתיקה לכדי הזכות להימנע מהפללה עצמית קרי, זכות שתיקה ביחס לתשובות שבכוחם להפליל את אותו אדם.

  זכות השתיקה – בין נחקר לחשוד

 • האם מ'עילה בת עוולה' תצמח זכות תביעה?

  מה יקרה כאשר רוצח שכיר יגיש תביעה כנגד מי ששכר את שירותיו, לשלם לו את תמורת שירותיו על פי החוזה שביניהם? מה יקרה כאשר נערת ליווי תתבע את מי שסירסר בשירותיה, לשלם לה כספים שהתקבלו עבור שירותיה אותם הוא נמנע מלשלם לה?

  האם מ'עילה בת עוולה' תצמח זכות תביעה?

 • זריקת עידוד לענף המלונאות

  תעשיית התיירות בעולם נחשבת כתעשייה הצומחת ביותר עם קצב גדילה של כ- 5% בשנה, אך למרות אמירתו של הנשיא המנוח שמעון פרס כי: There are many oily lands but there is only one holy land'', תעשיית התיירות בישראל רחוקה מלמצות את הפוטנציאל שלה.

  זריקת עידוד לענף המלונאות

 • ביטול הוראת מינוי מוטבים אחרי פטירת מנוח

  ביטול הוראת מינוי מוטבים אחרי פטירת מנוח