קרסו נדל"ן

החברה עוסקת בייזום, פיתוח, תכנון והקמה של פרויקטים בכל תחומי הנדל"ן

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1933
תחום: החברה עוסקת בייזום, פיתוח, תכנון והקמה של פרויקטים בכל תחומי הנדל"ן
כתובת: רח' ריב"ל 24, 6777861 תל אביב
טלפון: 03-6381102
פקס: 03-6394242
אתר החברה: http://www.carasso-nadlan.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים בחברה

 • יוני קרסו גולדשטיין

  יוני קרסו גולדשטיין

  יו"ר הדירקטוריון

  קרסו נדל"ן

 • שמעון הייבלום

  שמעון הייבלום

  סגן יו"ר הדירקטוריון

  קרסו נדל"ן

 • דן פרנס

  דן פרנס

  מנכ"ל

  קרסו נדל"ן

  ראובן קידר סמנכ"ל כספים
  ירון צוברי סמנכ"ל שיווק ומכירות
  משה רג'ואן סמנכ"ל הנדסה
  מוטי להב סמנכ"ל פיתוח עסקי
אייקון אודות

אודות קרסו נדל"ן

חברת קרסו נדל"ן בע"מ הינה חברה יזמית הפועלת למעלה מ-80 שנים בכל תחומי הנדל"ן המרכזיים בישראל, בהם מגורים, מסחר, בנייני משרדים ומבנים לחברות עתירות ידע (היי-טק). החברה מאגדת בתוכה את כל פעילות הנדל"ן של קבוצת קרסו, ונחשבת לאחת מהחברות הוותיקות והיציבות במשק הישראלי.

קרסו נדל"ן, העוסקת בייזום, פיתוח, תכנון והקמה של מגוון פרויקטי נדל"ן, שואפת להמשיך לעמוד בחוד החנית בתחומי הפעילות המרכזיים בענף, תוך שמירה על ערכים של הוגנות, אמינות ומצויינות, לאורם היא פועלת מיום היווסדה.

איתנות פיננסית

קבוצת קרסו הוקמה בשנת 1933 בארץ ישראל על ידי מר משה קרסו. לכל אורך שנות פעילותה היוותה הקבוצה גוף מוביל בבניין הארץ, והדבר בא לידי ביטוי בהשקעות ובפעילות עסקית ענפה ומגוונת. תחת ניהולם של בני משפחתו של משה קרסו, הרחיבה הקבוצה את פעילותה וצברה ניסיון, נכסים וקרקע פיננסית איתנה. אלה, בשילוב אמונם של בעלי המניות, בני משפחת קרסו, מקנים היום לקרסו נדל"ן את איתנותה הפיננסית ומאפשרים לה לבצע יזמות עסקית מגוונת בתחומי הנדל"ן השונים.

הוגנות, אמינות ומצויינות

החברה חרתה על דגלה את ההוגנות והאמינות כערכים ראשונים במעלה והם מובילים ומנחים את כל פעולותיה. ערכים אלה, מיושמים הלכה למעשה בעזרת צוות עובדים ומנהלים מקצועי, מנוסה, מסור, הגון וקשוב.

בקשריה הענפים עם לקוחותיה, שותפיה העסקיים, ספקיה ועובדיה, החברה מחויבת לאיכות ומצוינות ללא פשרות, מקצועיות, שקיפות ויושר תוך קיום דו שיח כן וענייני.

ערכי החברה יחד עם איתנותה הכלכלית, מקנים ללקוחותיה ולשותפיה, ביטחון ביצירת שיתופי פעולה מועילים ופוריים.

תחומי התמחות

לאורך שמונים שנות פעילותה, צברה חברת קרסו נדל"ן מומחיות בייזום, פיתוח והקמת נדל"ן למגורים, מסחר, משרדים ותעשייה. בעשור האחרון הגדילה החברה בצורה משמעותית את היקפי פעילותה היזמית בתחומי הנדל"ן למגורים, מסחר ומשרדים.

בכל פרויקט בו מעורבת קרסו נדל"ן מושם דגש רב על תהליך התכנון, במטרה להתאים בצורה המדוייקת ביותר, את המוצר ללקוחות החברה ולהגיע לשלב הביצוע במוכנות מרבית.

ייזום בתחום הנדל"ן למגורים

חברת קרסו נדל"ן מתמחה בייזום, תכנון, פיתוח והקמת פרויקטי מגורים, תוך הטמעת פתרונות מגוונים ומקוריים, שמטרתם שיפור איכות חייהם של לקוחות החברה והגברת תחושת השייכות שלהם לחברה והקהילה סביבם.

החברה אף עוסקת בהשבחה, שדרוג וחיזוק מבנים במסגרת תמ"א 38, באמצעות חברות הבנות קרסו מבנים 38 וקרסו נדל"ן בעיר, המעורבות כיום בעשרות פרויקטים הפזורים באזור השרון וגוש דן.

פרויקטים נבחרים בנדל"ן למגורים

פרויקט גן המושבות בפתח תקווה - 320 יחידות דיור; המגדלים בישורון בהוד השרון - 267 יחידות דיור; פסגות ירושלים, בשותפות עם טעמן נדל"ן ואקה נדל"ן - 276 יחידות דיור וכ-7,000 מ"ר למסחר; בצלאל בתל אביב, בשותפות עם צמח המרמן - 153 יח"ד וכ-2,000 מ"ר למסחר.

פעילותה העתידית של החברה, בתחום הנדל"ן למגורים, כוללת, בין היתר, את הקמת שכונת נאות אריאל שרון בקרית אונו ובה מעל 740 יחידות דיור חדשות; שכונה חדשה באזור מגדיאל, בהוד השרון ובה כ-350 יח"ד; שכונה בכפר הדר, במערב הוד השרון, בשותפות עם פריזט חסון ובה יוקמו כ-250 יח"ד; מתחם התנופה, ירושלים בו תקים החברה 430 יח"ד וכ-2,000 מ"ר למסחר ופרויקטים נוספים בגוש דן.

ייזום וניהול בתחומי הנדל"ן המניב

חברת קרסו נדל"ן עוסקת בייזום, פיתוח והקמה של רשת מרכזי קניות שכונתיים בלב שכונות מגורים צומחות, ברחבי הארץ. בימים אלה מקימה 5 מרכזי קניות בני 3,000-5,000 מ"ר שיהוו מענה פונקציונאלי נגיש ונוח לצריכה יומיומית מחד ומקום לבילוי קהילתי- חברתי מאידך.

בתחום המשרדים מקימה קרסו מגדלי משרדים ומבנים לתעשייה ולתעשייה עתירת ידע (היי-טק) בפתח תקווה, ראשון לציון, באר שבע ורחובות. כמו כן, לחברה צבר נכסים מניבים מגוון הפרוש ברחבי הארץ ומנוהל על ידה.

פרויקטים נבחרים בנדל"ן המניב

מגדלי הבירה בירושלים בשותפות עם עופר השקעות בהם כ-35 אלף מ"ר בנוי; מגדל קרסו בבאר שבע, הכולל כ–13 אלף מ"ר בנוי למשרדים ומסחר; מרכזי קניות שכונתיים ביבנה-הירוקה, מעלה אדומים, אבן יהודה, עין הים-חדרה ושכונת הדר גנים בפ"ת, בהיקף כולל של כ-23 אלף מ"ר בנוי.

הפעילות העתידית של החברה בתחום הנדל"ן המניב כוללת את פארק קרסו לעסקים בקרית אריה בפתח תקווה בו יבנו כ- 80 אלף מ"ר לתעשייה ומסחר; פארק קרסו לעסקים ברחובות, הכולל כ–65 אלף מ"ר למגוון שימושים; מגדל קרסו בראשון לציון, הכולל כ–13 אלף מ"ר בנוי; מגדל פריזמה בפתח תקווה, בשותפות עם פרטיים ובו כ-25 אלף מ"ר בנוי.

פעילות למען הקהילה

קבוצת קרסו תורמת ומשקיעה לאורך השנים למען קידום החינוך, צמצום פערים בחינוך וחינוך למדע ולטכנולוגיה במדינת ישראל. הקבוצה יזמה, פיתחה ותרמה למגוון מיזמי חינוך ותוכניות קידום ופיתוח ברחבי הארץ, החל במימון הספרייה האור קולית לסטודנטים לתואר הראשון, ומתן מלגות מלאות לחיילים להמשך לימודים טכניים- הנדסיים בטכניון וכלה בהקמת מוזיאון קרסו למדע בבאר שבע, בו פועל בית הספר מעו"ף - שמטרתו העמקת הידע המדעי והטכנולוגי לתלמידים מצטיינים מדרום הארץ. כמו כן במסגרת פעילותה השוטפת תורמת החברה לארגונים נוספים בתחומים אחרים.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • DUN'S 100 2017 – דירוג חברות תעשיה קיבוצית 2017

  דירוג התעשיות הקיבוציות של Dun's 100 מראה כי היציבות בראש הדירוג נשארת, כאשר חברת נטפים מובילה גם השנה את הרשימה ■ שינוי משמעותי הוא זה של חברת מיטרוניקס, שטיפסה מהמקום ה-18 ברשימה למקום ה-22 עם שיפור של 18.8% במחזור המכירות

  DUN'S 100 2017 – דירוג חברות תעשיה קיבוצית 2017

 • DUN'S 100 2017 – דירוג משרדי רואי החשבון לשנת 2017

  דירוג Dun's 100: את ענף פירמות רואי החשבון ממשיכה להוביל EY ישראל במקום הראשון עם 1,988 עובדים ו-219 חברות ציבוריות מבוקרות; אחריה סומך-חייקין עם 1,197 עובדים ו-93 חברות ציבוריות; ובהמשך - Deloitte, קסלמן ו-BDO

  DUN'S 100 2017 – דירוג משרדי רואי החשבון לשנת 2017

 • המסלול החדש לקידום פרויקטים להשכרה לטווח ארוך

  השבוע אושרה בוועדת השרים לענייני חקיקה הצעת חוק של חבר הכנסת רועי פולקמן (כולנו) לפיה ועדות מקומיות תוסמכנה לאשר תוספת בנייה של עד 15% לפרויקטים של בניה למגורים, במקרים בהם רבע מהדירות בפרויקט יוקצו להשכרה לטווח ארוך (תקופת השכרה של 20 שנים) במחיר הנמוך ב- 20% ממחיר השוק. הדירות המיועדות להשכרה לטווח ארוך תוקצנה לזכאים, כאשר תנאי הסף לזכאות ייקבעו על ידי הממשלה.

  המסלול החדש לקידום פרויקטים להשכרה לטווח ארוך

 • על מגמות שנת 2016 בתעשיית ההון סיכון הישראלית

  שנת 2016 מסתמנת כאחת השנים הברוכות שידע ההיי-טק הישראלי בשני העשורים האחרונים. הברכה המשתקפת בהיקפי הכספים העצומים שהושקעו בחברות טכנולוגיה מקומיות, מביאה עמה שינוי בחלק מהלכי הרוח להם הורגלנו בעסקאות הון סיכון מקומיות. היא גם מסייעת להגברת השפעתן של מגמות המאפיינות את שוק הון הסיכון האמריקאי על השוק הישראלי.

  על מגמות שנת 2016 בתעשיית ההון סיכון הישראלית