קרסו נדל"ן

החברה עוסקת בייזום, פיתוח, תכנון והקמה של פרויקטים בכל תחומי הנדל"ן

קרסו נדל"ן
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1933
תחום: החברה עוסקת בייזום, פיתוח, תכנון והקמה של פרויקטים בכל תחומי הנדל"ן
כתובת: רח' ריב"ל 24, 6777861 תל אביב
טלפון: 03-6381102
פקס: 03-6394242
אתר החברה: http://www.carasso-nadlan.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • יוני קרסו גולדשטיין, קרסו נדל"ן

  יוני קרסו גולדשטיין

  יו"ר הדירקטוריון

  קרסו נדל"ן

 • דן פרנס, קרסו נדל"ן

  דן פרנס

  מנכ"ל

  קרסו נדל"ן

 • חמי שאול, קרסו נדל"ן

  חמי שאול

  מנהל חטיבת מגורים בוטיק

  קרסו נדל"ן

 • רונן מדיוני, קרסו נדל"ן

  רונן מדיוני

  מנהל חטיבת נכסים מניבים

  קרסו נדל"ן

 • ירון צוברי, קרסו נדל"ן

  ירון צוברי

  מנהל חטיבת מגורים

  קרסו נדל"ן

מנהלים בכירים

  ירון צוברי מנהל חטיבת מגורים
  חמי שאול מנהל חטיבת מגורים בוטיק
  רונן מדיוני מנהל חטיבת נכסים מניבים
  ראובן קידר סמנכ"ל כספים
  מוטי להב סמנכ"ל פיתוח עסקי
אייקון אודות

אודות קרסו נדל"ן

חברת קרסו נדל"ן בע"מ הינה חברה יזמית הפועלת למעלה מ-85 שנים בכל תחומי הנדל"ן המרכזיים בישראל, בהם מגורים, מסחר, בנייני משרדים ומבנים לחברות עתירות ידע (היי-טק). החברה מאגדת בתוכה את כל פעילות הנדל"ן של קבוצת קרסו, ונחשבת לאחת מהחברות הוותיקות והיציבות במשק הישראלי. קרסו נדל"ן, העוסקת בייזום, פיתוח, תכנון והקמה של מגוון פרויקטי נדל"ן, שואפת להמשיך לעמוד בחוד החנית בתחומי הפעילות המרכזיים בענף, תוך שמירה על ערכים של הוגנות, אמינות ומצויינות, לאורם היא פועלת מיום היווסדה. 

איתנות פיננסית

קבוצת קרסו הוקמה בשנת 1933 בארץ ישראל על ידי מר משה קרסו. לכל אורך שנות פעילותה היוותה הקבוצה גוף מוביל בבניין הארץ, והדבר בא לידי ביטוי בהשקעות ובפעילות עסקית ענפה ומגוונת. תחת ניהולם של בני משפחתו של משה קרסו, הרחיבה הקבוצה את פעילותה וצברה ניסיון, נכסים וקרקע פיננסית איתנה. אלה, בשילוב אמונם של בעלי המניות, בני משפחת קרסו, מקנים היום לקרסו נדל"ן את איתנותה הפיננסית ומאפשרים לה לבצע יזמות עסקית מגוונת בתחומי הנדל"ן השונים.

הוגנות, אמינות ומצויינות

החברה חרתה על דגלה את ההוגנות והאמינות כערכים ראשונים במעלה והם מובילים ומנחים את כל פעולותיה. ערכים אלה, מיושמים הלכה למעשה בעזרת צוות עובדים ומנהלים מקצועי, מנוסה, מסור, הגון וקשוב.
בקשריה הענפים עם לקוחותיה, שותפיה העסקיים, ספקיה ועובדיה, החברה מחויבת לאיכות ומצוינות ללא פשרות, מקצועיות, שקיפות ויושר תוך קיום דו שיח כן וענייני.
ערכי החברה יחד עם איתנותה הכלכלית, מקנים ללקוחותיה ולשותפיה, ביטחון ביצירת שיתופי פעולה מועילים ופוריים.

תחומי התמחות

לאורך שמונים וחמש שנות פעילותה, צברה חברת קרסו נדל"ן מומחיות בייזום,  פיתוח והקמת נדל"ן למגורים, מסחר, משרדים ותעשייה. בעשור האחרון הגדילה החברה בצורה משמעותית את היקפי פעילותה היזמית בתחומי הנדל"ן למגורים, מסחר ומשרדים.
בכל פרויקט בו מעורבת קרסו נדל"ן מושם דגש רב על תהליך התכנון, במטרה להתאים בצורה המדוייקת ביותר, את המוצר ללקוחות החברה ולהגיע לשלב הביצוע במוכנות מרבית.

התחדשות עירונית

חברת קרסו נדל"ן מתמחה בהשבחה, שדרוג וחיזוק מבנים במסגרת פינוי בינוי ותמ"א 38. כיום החברה מעורבת בעשרות פרויקטים ברחבי הארץ.

פרויקטים נבחרים בנדל"ן למגורים

פרויקט אומאמי בשכונת נאות אריאל שרון בקריית אונו - 742 יחידות דיור.
פרויקט אנדרומדה בצפון יפו - 55 יחידות דיור, בשותפות עם צמח המרמן ושמואל וולודינגר.
פרויקט שדרות היובל בירושלים - 130 יחידות דיור בשותפות עם קדמת היובל.
פרויקט גן המושבות בפתח תקווה - 320 יחידות דיור.
המגדלים בישורון בהוד השרון - 267 יחידות דיור.
פסגות ירושלים - 276 יחידות דיור וכ-7,000 מ"ר למסחר, בשותפות עם טעמן נדל"ן ואקה נדל"ן.
בצלאל בתל אביב - 153 יח"ד וכ-2,000 מ"ר למסחר, בשותפות עם צמח המרמן. 

ייזום וניהול בתחומי הנדל"ן המניב

חברת קרסו נדל"ן עוסקת בייזום, פיתוח והקמה של רשת מרכזי קניות שכונתיים בלב שכונות מגורים צומחות, ברחבי הארץ. בימים אלה מקימה 5 מרכזי קניות בני 3,000-5,000 מ"ר שיהוו מענה פונקציונאלי נגיש ונוח לצריכה יומיומית מחד ומקום לבילוי קהילתי- חברתי מאידך.
בתחום המשרדים מקימה קרסו מגדלי משרדים ומבנים לתעשייה ולתעשייה עתירת ידע (היי-טק) בפתח תקווה ובאר שבע. כמו כן, לחברה צבר נכסים מניבים מגוון הפרוש ברחבי הארץ ומנוהל על ידה.

פרויקטים נבחרים בנדל"ן המניב

מגדלי הבירה בירושלים בשותפות עם עופר השקעות בהם כ-70 אלף מ"ר בנוי; מגדל קרסו בבאר שבע, הכולל כ–13 אלף מ"ר בנוי למשרדים ומסחר; מרכזי קניות שכונתיים ביבנה-הירוקה, מעלה אדומים, אבן יהודה, עין הים-חדרה ושכונת הדר גנים בפ"ת, בהיקף כולל של כ-33 אלף מ"ר בנוי.
הפעילות העתידית הבולטת של החברה בתחום הנדל"ן המניב כוללת את פארק קרסו לעסקים בקרית אריה בפתח תקווה, בשותפות עם חברת ויתניה, בו יבנו כ- 120 אלף מ"ר לתעסוקה ומסחר; מגדל פריזמה בפתח תקווה, בשותפות עם פרטיים ובו כ-40 אלף מ"ר בנוי.

פעילות למען הקהילה

קבוצת קרסו תורמת ומשקיעה לאורך השנים למען קידום החינוך, צמצום פערים בחינוך וחינוך למדע ולטכנולוגיה במדינת ישראל. הקבוצה יזמה, פיתחה ותרמה למגוון מיזמי חינוך ותוכניות קידום ופיתוח ברחבי הארץ, החל במימון הספרייה האור קולית לסטודנטים לתואר הראשון, ומתן מלגות מלאות לחיילים להמשך לימודים טכניים - הנדסיים בטכניון וכלה בהקמת מוזיאון קרסו למדע בבאר שבע, בו פועל בית הספר מעו"ף - שמטרתו העמקת הידע המדעי והטכנולוגי לתלמידים מצטיינים מדרום הארץ. כמו כן במסגרת פעילותה השוטפת תורמת החברה לארגונים נוספים בתחומים אחרים.

בנוסף אולי יעניין אותך