קרסו נדל"ן

החברה עוסקת בייזום, פיתוח, תכנון והקמה של פרויקטים בכל תחומי הנדל"ן

קרסו נדל"ן
אייקון פרופיל

פרטי התקשרות

שנת הקמה: 1933
תחום: החברה עוסקת בייזום, פיתוח, תכנון והקמה של פרויקטים בכל תחומי הנדל"ן
כתובת: רח' ריב"ל 24, 6777861 תל אביב
טלפון: 03-6381102
פקס: 03-6394242
אתר החברה: http://www.carasso-nadlan.co.il
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • יוני קרסו גולדשטיין

  יוני קרסו גולדשטיין

  יו"ר הדירקטוריון

  קרסו נדל"ן

 • דן פרנס

  דן פרנס

  מנכ"ל

  קרסו נדל"ן

 • חמי שאול

  חמי שאול

  מנהל חטיבת מגורים בוטיק

  קרסו נדל"ן

 • ירון צוברי

  ירון צוברי

  מנהל חטיבת מגורים

  קרסו נדל"ן

 • יוני ישראלי

  יוני ישראלי

  מנהל חטיבת נכסים מניבים

  קרסו נדל"ן

 • ראובן קידר

  ראובן קידר

  סמנכ"ל כספים

  קרסו נדל"ן

מנהלים בכירים

  ירון צוברי מנהל חטיבת מגורים
  חמי שאול מנהל חטיבת מגורים בוטיק
  יוני ישראלי מנהל חטיבת נכסים מניבים
  ראובן קידר סמנכ"ל כספים
  מוטי להב סמנכ"ל פיתוח עסקי
  איציק טובול סמנכ"ל הנדסה
אייקון אודות

אודות קרסו נדל"ן

חברת קרסו נדל"ן בע"מ הינה חברה יזמית הפועלת למעלה מ-85 שנים בכל תחומי הנדל"ן המרכזיים בישראל, בהם מגורים, מסחר, בנייני משרדים ומבנים לחברות עתירות ידע (היי-טק). החברה מאגדת בתוכה את כל פעילות הנדל"ן של קבוצת קרסו, ונחשבת לאחת מהחברות הוותיקות והיציבות במשק הישראלי. קרסו נדל"ן, העוסקת בייזום, פיתוח, תכנון והקמה של מגוון פרויקטי נדל"ן, שואפת להמשיך לעמוד בחוד החנית בתחומי הפעילות המרכזיים בענף, תוך שמירה על ערכים של הוגנות, אמינות ומצויינות, לאורם היא פועלת מיום היווסדה.

איתנות פיננסית

קבוצת קרסו הוקמה בשנת 1933 בארץ ישראל על ידי מר משה קרסו. לכל אורך שנות פעילותה היוותה הקבוצה גוף מוביל בבניין הארץ, והדבר בא לידי ביטוי בהשקעות ובפעילות עסקית ענפה ומגוונת. תחת ניהולם של בני משפחתו של משה קרסו, הרחיבה הקבוצה את פעילותה וצברה ניסיון, נכסים וקרקע פיננסית איתנה. אלה, בשילוב אמונם של בעלי המניות, בני משפחת קרסו, מקנים היום לקרסו נדל"ן את איתנותה הפיננסית ומאפשרים לה לבצע יזמות עסקית מגוונת בתחומי הנדל"ן השונים. 

הוגנות, אמינות ומצויינות

החברה חרתה על דגלה את ההוגנות והאמינות כערכים ראשונים במעלה והם מובילים ומנחים את כל פעולותיה. ערכים אלה, מיושמים הלכה למעשה בעזרת צוות עובדים ומנהלים מקצועי, מנוסה, מסור, הגון וקשוב.

בקשריה הענפים עם לקוחותיה, שותפיה העסקיים, ספקיה ועובדיה, החברה מחויבת לאיכות ומצוינות ללא פשרות, מקצועיות, שקיפות ויושר תוך קיום דו שיח כן וענייני.

ערכי החברה יחד עם איתנותה הכלכלית, מקנים ללקוחותיה ולשותפיה, ביטחון ביצירת שיתופי פעולה מועילים ופוריים.

תחומי התמחות

לאורך שמונים וחמש שנות פעילותה, צברה חברת קרסו נדל"ן מומחיות בייזום,  פיתוח והקמת נדל"ן למגורים, מסחר, משרדים ותעשייה. בעשור האחרון הגדילה החברה בצורה משמעותית את היקפי פעילותה היזמית בתחומי הנדל"ן למגורים והמסחר השכונתי.

בכל פרויקט בו מעורבת קרסו נדל"ן מושם דגש רב על תהליך התכנון, במטרה להתאים בצורה המדוייקת ביותר, את המוצר ללקוחות החברה ולהגיע לשלב הביצוע במוכנות מרבית.

התחדשות עירונית

חברת קרסו נדל"ן מתמחה בהשבחה, שדרוג וחיזוק מבנים במסגרת פינוי בינוי ותמ"א 38. כיום החברה מעורבת בעשרות פרויקטים ברחבי הארץ.

פרויקטים נבחרים בנדל"ן למגורים

אומאמי, שכונת נאות אריאל שרון, קריית אונו – מתחם מגורים לאוהבי הבישול והאירוח הכולל 742 יחידות דיור.

אנדרומדה ריבורן, יפו – מגורי יוקרה על הים ביפו העתיקה הכוללים 55 יחידות דיור. בשותפות עם צמח המרמן ושמואל וולודינגר.

שדרות היובל, ירושלים – העתיד של שכונת קרית היובל הוותיקה – שדרת מסחר חדשה עם 2 מגדלי מגורים יוקרתיים הכוללים 500 יחידות דיור. בשותפות קדמת היובל.

MECRO אבן גבירול 144-146, תל אביב – פרויקט המיקרו ליבינג הראשון בישראל הכולל 50 יחידות דיור.

יבניאלי 24-26, גבעתיים – 51 יחידות דיור במיקום הכי מבוקש בגבעתיים.

ייזום וניהול בתחומי הנדל"ן המניב

חברת קרסו נדל"ן עוסקת בייזום, הקמה וניהול של מגדלי משרדים ומבנים לתעשייה ולתעשייה עתירת ידע (היי-טק) בתל אביב, פתח תקווה ובאר שבע. החברה עוסקת גם בפיתוח והקמה של רשת מרכזי קניות שכונתיים בני 3,000-5,000 מ"ר בלב שכונות מגורים צומחות, ברחבי הארץ. בתוך מספר שנים השלימה החברה הקמתם של 5 מרכזי הקניות   באבן יהודה, יבנה הירוקה, מעלה אדומים, חולון ותל אביב ומקדמת הקמתם של מרכזים בשכונת עין הים בחדרה, הדר גנים בפתח תקווה (בשותפות עם מושב נחלים) ופורדיס (בשותפות עם החברות יובלים וסינרג'י).

כמו כן, לחברה צבר נכסים מניבים מגוון הפרוש ברחבי הארץ ומנוהל על ידה.

פרויקטים נבחרים בנדל"ן המניב

מגדלי הבירה בירושלים בשותפות עם עופר השקעות בהם כ-70 אלף מ"ר בנוי; מגדל קרסו בבאר שבע, הכולל כ–13 אלף מ"ר בנוי למשרדים ומסחר; מרכזי קניות שכונתיים ביבנה-הירוקה, מעלה אדומים, אבן יהודה, עין הים-חדרה ושכונת הדר גנים בפ"ת, צ. חולון ותל אביב, בהיקף כולל של כ-35 אלף מ"ר בנוי.

הפעילות העתידית הבולטת של החברה בתחום הנדל"ן המניב כוללת פארק לעסקים בקרית אריה בפתח תקווה, בשותפות עם חברת ויתניה, בו יבנו כ-120 אלף מ"ר לתעסוקה ומסחר; מגדל פריזמה בפתח תקווה, בשותפות עם פרטיים ובו כ-40 אלף מ"ר בנוי.

פעילות למען הקהילה

קבוצת קרסו תורמת ומשקיעה לאורך השנים למען קידום החינוך, צמצום פערים בחינוך וחינוך למדע ולטכנולוגיה במדינת ישראל. הקבוצה יזמה, פיתחה ותרמה למגוון מיזמי חינוך ותוכניות קידום ופיתוח ברחבי הארץ, החל במימון הספרייה האור קולית לסטודנטים לתואר הראשון, ומתן מלגות מלאות לחיילים להמשך לימודים טכניים - הנדסיים בטכניון וכלה בהקמת מוזיאון קרסו למדע בבאר שבע, בו פועל בית הספר מעו"ף - שמטרתו העמקת הידע המדעי והטכנולוגי לתלמידים מצטיינים מדרום הארץ. כמו כן במסגרת פעילותה השוטפת תורמת החברה לארגונים נוספים בתחומים אחרים.

 

בנוסף אולי יעניין אותך

 • פורום בכירי תחום המיסוי 2022

  בתאריך ה- 7.2.22 קיימנו את פורום Duns 100 לבכירי תחום המיסוי.

  פורום בכירי תחום המיסוי 2022

 • גלובל רוטו שקע – ממשבר עמוק להצלחה מפוארת

  גלובל רוטו שקע – ממשבר עמוק להצלחה מפוארת

 • פורום בכירי ענף המשפט בתחום ההייטק 2022

  ביום ד' ה-9.3.22 נערך במלון רויאל ביץ' תל אביב פורום Duns 100 השנתי של בכירי ענף המשפט בישראל בתחום ההייטק בהשתתפות בכירי דן אנד ברדסטריט בישראל, עמי אפלבום, יו"ר רשות החדשנות והמדען הראשי במשרד הכלכלה ובהנחיית גדעון אוקו.

  פורום בכירי ענף המשפט בתחום ההייטק 2022

 • פורום בכירי ענף המשפט 2022

  בתאריך ה- 23.2.22 קיימנו את פורום Duns 100 לבכירי ענף המשפט.

  פורום בכירי ענף המשפט 2022