קבוצת משולם לוינשטין הנדסה וקבלנות בע"מ

יזום, בניה ופיתוח של פרוייקטי נדל"ן

קבוצת משולם לוינשטין הנדסה וקבלנות בע"מ
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1964
תחום: יזום, בניה ופיתוח של פרוייקטי נדל"ן
כתובת: דרך מנחם בגין 23, תל אביב 6618356
טלפון: 03-7100200
פקס: 03-7100222
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.levinstein.co.il
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • משולם לוינשטין, ז"ל

  משולם לוינשטין, ז"ל

  מייסד החברה

  קבוצת משולם לוינשטין הנדסה וקבלנות בע"מ

 • שאול לוטן

  שאול לוטן

  מנכ"ל

  קבוצת משולם לוינשטין הנדסה וקבלנות בע"מ

  עוד על שאול לוטן

  שאול לוטן
 • אליעזר אלקון

  אליעזר אלקון

  יו"ר מועצת המנהלים

  קבוצת משולם לוינשטין הנדסה וקבלנות בע"מ

 • ערן עמרם

  ערן עמרם

  משנה למנכ"ל ואחראי על ענייני הכספים

  קבוצת משולם לוינשטין הנדסה וקבלנות בע"מ

 • יובל נמט

  יובל נמט

  סמנכ"ל הנדסה

  קבוצת משולם לוינשטין הנדסה וקבלנות בע"מ

 • ניב כהן

  ניב כהן

  סמנכ"ל פיתוח עסקי

  קבוצת משולם לוינשטין הנדסה וקבלנות בע"מ

 • אורי פליישמן

  אורי פליישמן

  סמנכ"ל שיווק ומכירות

  קבוצת משולם לוינשטין הנדסה וקבלנות בע"מ

אייקון אודות

אודות קבוצת משולם לוינשטין הנדסה וקבלנות בע"מ

קבוצת לוינשטין נוסדה בשנת 1945 ע"י מר משולם לוינשטין וכיום היא מהקבוצות המובילות בענף היזום והבניה בארץ. פעילות הקבוצה כוללת בניה, השכרת וניהול נכסים לטווח ארוך (כנכסים מניבים), יזום, בניה ופיתוח של פרויקטים למגורים ובכלל זה גם בתחום ההתחדשות העירונית, בנייני משרדים ומבנים למסחר ותעשיה; פעילות כקבלן מבצע (קבלנות חוזית). בשנת 1970 מצטרף בנו, מר שאולי לוטן, המשמש כמנכ"ל הקבוצה ובשנת 1982 הופכת לוינשטין לחברה ציבורית ומאז נסחרת בבורסה לניירות ערך בתל אביב. איכות ברמה גבוהה ובלתי מתפשרת – קבוצת לוינשטין פועלת למעלה מ-70 שנה, נהנית מיציבות ניהולית ואיתנות פיננסית. היא צברה ושומרת על מוניטין גבוה מאוד, מתחייבת ומעניקה ללקוחותיה עבודה איכותית תוך עמידה בסטנדרטים הגבוהים ביותר ובלוחות זמנים מוסכמים. במשך עשרות שנות פעילותה בנתה הקבוצה רבים מהמיזמים הידועים בישראל, ובכלל זה, מגדלי משרדים מובילים, שכונות מגורים, פרויקטים בתחום התשתיות, פרויקטים ציבוריים, פרויקטים ממשלתיים, מרכזים רפואיים, מרכזי תרבות עבור עיריות, ועוד.

במהלך 2017 הקימה הקבוצה את חברת "לוינשטין נתיב הנדסה ובניין בע"מ" המחזקת את הזרוע הקבלנית של הקבוצה וכבר זכתה בביצוע של מספר פרויקטים חדשים כשביניהם ניתן למנות את הקמת מגדל המשרדים "איקון טאוור" בר"ג, את תוספת 12 הקומות הגבוהות במגדל "בית גיבור ספורט" בר"ג, בהקמת בניין משרדים ברעננה, בהקמת "מגדל עדן" בבת ים - משרדים ומלון ועוד.

לוינשטין נכסים

בשנת 2010 הנפיקה הקבוצה את חברת הבת “לוינשטין נכסים בע"מ" הפועלת בתחום הנדל"ן המניב. היקף פעילותה כולל יזום, הקמה, השכרה וניהול של נכסים מניבים. שכר הדירה מנכסים אלו מהווה בסיס פיננסי איתן ליצירת תזרים מזומנים קבוע.

נכסים מניבים עיקריים

מגדל לוינשטין תל אביב - מגדל בן 33 קומות המשתרע על שטח של כ-60,000 מ"ר. הקומות שבבעלות לוינשטין במגדל (כ-14,000 מ"ר) מושכרות לחטיבה העסקית של בנק הפועלים, חברות היטק, משרדי עו"ד ועוד.

מגדל דיסקונט בסיטי של תל אביב - מגדל בן 31 קומות המשתרע על שטח של כ-40,000 מ"ר. במחצית מהבניין שוכנת הנהלת בנק דיסקונט. הקומות שבבעלות לוינשטין במגדל (כ-8,400 מ"ר) מושכרות לשגרירויות, משרד עו"ד וקסלר ברגמן ועוד.

לילנבלום 28 תל אביב - בניין בוטיק בן 5 קומות משרדים וחניות, בשטח כולל של כ-5,000 מ"ר. הושכר במלואו בעסקת שכירות ארוכת טווח לחברת "סטארט אפ ניישן סנטרל".

יקנעם הייטק פארק בצומת התשבי יקנעם - בניין המשתרע על שטח של כ-26,000 מ"ר. בו מחזיקה החברה 50% ובו ממוקמים בין היתר משרדיה הראשיים של חברת “ביוסנס" מקבוצת ג’ונסון אנד ג’ונסון, חברת כ.א.מ אלקטרוניקה ועוד.

בית “אפריקה ישראל" רח' החורש יהוד - בניין בן 5 קומות בבעלות לוינשטין באחזקה של 60% ומשמש בין היתר את משרדיה הראשיים של אפריקה ישראל.

לוינשטיין אטריום מודיעין - החברה מחזיקה בבעלות של 50% אחוזים בפרויקט "אטריום" המשתרע על פני 8,000 מ"ר הפרויקט ממוקם בלב אזור התעשייה החדש והמתפתח של העיר מודיעין.

לוינשטין לב הסיטי באר שבע - מרכז למסחר ועסקים הממוקם במרכז העיר, סמוך לתחנת הרכבת המרכזית בעיר, קריית הממשלה, ביטוח לאומי ובתי המשפט וכולל 13,000 מ"ר של מסחר, משרדים וחניות.

לוינשטין סולוג באר שבע – מתחם לתעסוקה הממוקם בסמוך לתחנת הרכבת של אונ' בן גוריון, מתחם ההייטק האזורי וקרית התקשוב העתידית, הכולל שתי קומות בשטח של 12,000 מ"ר וחניונים.

לוינ-טק - מתחם הר חוצבים ירושלים, קומפלקס הכולל 35,000 מ"ר מבונים של תעשיה עתירת ידע, משרדים, מעבדות, חדרים נקיים ומחסן אוטומטי מתקדם. שימש עד לאחרונה את מפעל הטבליות של חברת "טבע". במתחם קיימות זכויות להקמת עשרות אלפי מטרים נוספים, לבניה עתידית.

פרויקטים מסחריים נוספים כגון אסף סנטר ואח' ברחבי הארץ.

פרויקטים למגורים

הקבוצה יוזמת ובונה מאות יח"ד חדשות בפרויקטים למגורים בכל רחבי הארץ מדי שנה, בכלל זה:

לוינשטין נוף בראשית עפולה - 225 יח"ד. פרוייקט מיוחד עם נופי העמק הירוקים הנפרשים ממרפסות וחלונות הבתים. הפרויקט נבנה בשיטת הבניה הירוקה וכולל מפרט טכני עשיר ומפנק. בסביבתו תוכננו מבני ציבור ופארקים: מרכז מסחרי, פארק, תחנת רכבת ועוד

לוינשטין בכפר כפר יונה - 106 יח"ד. בלב השרון, בשכונת "שרונה" החדשה, בנתה לוינשטין פרוייקט מגורים איכותי. בשכונה נבנים מוסדות ציבוריים וחינוכיים חדשים לצד פארק רחב ידיים ונוף פסטורלי המאפשר לחוות את יתרונות העיר באווירה כפרית ושקטה.

לוינשטין שוהם - 195 יח"ד. פרוייקט ייחודי הממוקם בשכונת כרמים, מהשכונות המבוקשות בשוהם. בפרויקט מגוון דירות כולל דירות גן וקוטג'ים דו משפחתיים יוקרתיים עם דגש על מפרט טכני עשיר ויוקרתי.

לוינשטין בית בחורש יקנעם - בשכונת שער הגיא החדשה, מעל עמק יזרעאל המוריק, לוינשטין בונה 52 יח"ד צמודות קרקע המפנקות את דייריהן במיקום ונוף ייחודי ומפרט טכני גבוה

מגדל הצוק נתניה - 117 יח"ד. מגדל יוקרתי של החברות לוינשטין ומגיל המתנשא לגובה של 31 קומות הממוקם בשכונת הצוק החדשה, בקרבה למרכז העיר ולבתי המלון והים. הבניין נבנה בשיטת בניה חדשה ויחודית כאשר מכל מרפסת נשקף הים הפתוח. הדירות בעלות שטח פנימי ענק ומרפסות רחבות, המעניקות הרגשה של בית פרטי במגדל.

לוינשטין נווה גן רמת השרון - 58 יח"ד. שכונת נווה גן היוקרתית, ממוקמת ברמת השרון פינת תל אביב, בלב שטחים פתוחים וירוקים, בונה לוינשטין מגדל בן 16 קומות, המציע דירות יוקרה גדולות במיוחד, מרפסות רחבות ומפרט טכני עשיר ומפנק.

מכבי יפו - קבוצת לוינשטין בשיתוף אלעד מגורים וצמח המרמן, מקדמות פרויקט תל אביבי ייחודי של כ-630 יח"ד, אשר כולל בתוכו גם דיור בר השגה במסגרת מחיר למשתכן.

לוינשטין בנחלה ראשון לציון - 135 יח"ד. שכונת נחלת יהודה המבוקשת ממוקמת בצפון מזרח העיר, בעל גישה נוחה ומהירה לכבישים מהירים ולמקומות תעסוקה ובילוי רבים. קבוצת "לוינשטין" יחד עם חברת הביצוע שלה "לוינשטין נתיב" בונות שני בניינים בני 19 קומות בתמהיל דירות מגוון, הכולל בתוכו גם דיור בר השגה במסגרת "מחיר למשתכן".

גן יבנה - 285 יח"ד. בשכונה חדשה ואיכותית הסמוכה לפארקים, מגרשי ספורט, מרכזי מסחר ופנאי, "לוינשטין" יחד עם חברת הביצוע "לוינשטין נתיב" בונות כ-15 בנייני בוטיק, בני 4-5 קומות בלבד באווירה כפרית ייחודית הכולל בתוכו גם דיור בר השגה במסגרת תוכנית "מחיר למשתכן".

מתחם התחנה המרכזית הישנה - לוינשטין נכסים, בשיתוף (50%) חברת "שיכון ובינוי נדל"ן" רכשו את מתחם התחנה המרכזית המיתולוגית של תל אביב. חלקם של החברה ושל שיכון ובינוי צפוי לעמוד על כ-880 יח"ד וכ-100,000 מ"ר למסחר ומשרדים. בנוסף, הקו הירוק של הרכבת הקלה צפוי לעבור במתחם ותוקם בו כיכר תרבות שתכלול, בין היתר, את משכנה החדש של להקת בת שבע.

התחדשות עירונית

לחברת לוינשטין פעילות רחבה גם בתחום ההתחדשות העירונית, וזאת במסגרת תכנית המתאר הארצית - תמ"א 38 משלב הבדיקות והתכנון, ועד שלבי הביצוע, הניהול והגמר. החברה מציעה מימוש תכנית מתאר ארצית הכוללת בדיקות ספציפיות לכל בניין, תכנון הנדסי ואדריכלי, קידום והשגת היתרי בנייה בלוח הזמנים הקצר ביותר, ביצוע חיזוק המבנה ותוספות הבנייה ברמה הגבוהה ביותר. כל זאת במימון מלא של החברה ללא כל עלות כספית מצד הדיירים. כיום מעורבת החברה בקידום מאות יח"ד במסגרת התחדשות.

אייקון פרוייקטים

פרוייקטים

אייקון לקוחות

הלקוחות שלנו

 • אפריקה ישראל

 • שיכון ובינוי

 • בנק הפועלים

 • בנק דיסקונט לישראל

 • בנק יהב

 • מלאנוקס טכנולוגיות

 • וקסלר, ברגמן ושות’

 • שטיינמץ, הרינג, גורמן ושות’, עורכי דין

 • קבוצת מלם תים

 • ביוסנס וובסטר

 • שגרירות סין

 • שגרירות ברזיל

 • שגרירות אוסטרליה

 • דלתא

 • שילב

 • פוקס

 • טיב טעם

 • ארומה אספרסו בר

 • מקדונלד

 • מפעל הפיס

 • טנובה בייטמן טכנולגיות

 • סימילר גרופ

 • לחם יין

 • מגנוליה

 • SmartPhone

 • AM:PM

בנוסף אולי יעניין אותך

 • אתגר הבנייה התת–קרקעית

  המדינה מכירה בעובדה כי לא תהיה ברירה אלא להגדיל את המרחב התת קרקעי, ולחייב יזמים להוריד מתחת לקרקע שימושים רבים ככל האפשר

  אתגר הבנייה התת–קרקעית

 • אל תבטלו לנו את ההסתמכות

  אנחנו עומדים בפני מהפכה צפויה של דיני הירושה, מהפכה שרובה חיובית וחשובה, התאמת דיני הירושה אל מציאות החיים הנוכחית. לצד החיוביות, דומה שבשינוי אחד, דרמטי ומהותי, המחוקק בחר בנתיב לא נכון

  אל תבטלו לנו את ההסתמכות

 • איך המשקיעים המתוחכמים מצליחים לייצר תשואה גם כשהשווקים נופלים?

  אחרי תקופה ארוכה שהמשקיעים נהנו מהגאות שאפיינה את השווקים הפיננסיים, נראה כי ההשלכות הכלכליות שהנחיתה מגפת הקורונה מאיימות שוב לשנות את חוקי המשחק ולהכניס את השווקים לתקופה של סיכון גובר ותנודתיות עמוקה. עבור מי שמחפש להימנע מהרפתקאות ולהתאים את תמהיל ההשקעות למציאות החדשה, עולם ההשקעות האלטרנטיביות מסתמן כחלופה אטרקטיבית ויציבה שמייצרת תשואה נאה גם כשהשווקים רועדים

  איך המשקיעים המתוחכמים מצליחים לייצר תשואה גם כשהשווקים נופלים?

 • זה לא הגיל, זה הניסיון

  כבר בגיל 16 הקים שיראל בזיז את החברה הראשונה שלו ועבד בתחום השיפוצים וצביעת בניינים. קרוב לעשרים שנה אחרי, בגיל 34, הוא משמש כמנכ"ל ובעלים משותף של קבוצת ש.י גיל הבונים המגלגלת מאות מיליוני שקלים בשנה. "אנשים תמיד שואלים אותי ואת השותף שלי, יגאל גיל בן ה- 71, אם אנחנו אבא ובן. הגיל שלי הוא משהו שקשה קצת לעיכול בהתחלה אבל בסוף, בענף הבניה אתה נמדד לפי ביצועים, והביצועים שלנו בחברה הם ברורים וחיוביים מאד" מסביר בזיז, "גדלתי מלמטה ואנחנו מקפידים על ניהול נכון, אמין, ישר, מדויק, שואף למצוינות ומציגים מדדים טובים. במקרה שלנו הגיל הופך ליתרון שבא לידי ביטוי בחריצות, בכושר ההתמדה, בראיה פחות מקובעת, בביצועים טובים ובהצלחה אשר ניתן לכמת אותה"

  זה לא הגיל, זה הניסיון