קבוצת משולם לוינשטין הנדסה וקבלנות בע"מ

יזום, בניה ופיתוח של פרוייקטי נדל"ן

קבוצת משולם לוינשטין הנדסה וקבלנות בע"מ
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1964
תחום: יזום, בניה ופיתוח של פרוייקטי נדל"ן
כתובת: דרך מנחם בגין 23, תל אביב 6618356
טלפון: 03-7100200
פקס: 03-7100222
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.levinstein.co.il
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • משולם לוינשטין, ז"ל, קבוצת משולם לוינשטין הנדסה וקבלנות בע"מ

  משולם לוינשטין, ז"ל

  מייסד החברה

  קבוצת משולם לוינשטין הנדסה וקבלנות בע"מ

 • שאול לוטן, קבוצת משולם לוינשטין הנדסה וקבלנות בע"מ

  שאול לוטן

  מנכ"ל

  קבוצת משולם לוינשטין הנדסה וקבלנות בע"מ

  לפרופיל המלא

  שאול לוטן
 • אליעזר אלקון, קבוצת משולם לוינשטין הנדסה וקבלנות בע"מ

  אליעזר אלקון

  יו"ר מועצת המנהלים

  קבוצת משולם לוינשטין הנדסה וקבלנות בע"מ

 • ערן עמרם, קבוצת משולם לוינשטין הנדסה וקבלנות בע"מ

  ערן עמרם

  סמנכ״ל כספים ומשנה למנכ״ל

  קבוצת משולם לוינשטין הנדסה וקבלנות בע"מ

 • יובל נמט, קבוצת משולם לוינשטין הנדסה וקבלנות בע"מ

  יובל נמט

  סמנכ"ל הנדסה

  קבוצת משולם לוינשטין הנדסה וקבלנות בע"מ

 • ניב כהן, קבוצת משולם לוינשטין הנדסה וקבלנות בע"מ

  ניב כהן

  סמנכ"ל פיתוח עסקי

  קבוצת משולם לוינשטין הנדסה וקבלנות בע"מ

 • אורי פליישמן, קבוצת משולם לוינשטין הנדסה וקבלנות בע"מ

  אורי פליישמן

  סמנכ"ל שיווק ומכירות

  קבוצת משולם לוינשטין הנדסה וקבלנות בע"מ

אייקון אודות

אודות קבוצת משולם לוינשטין הנדסה וקבלנות בע"מ

קבוצת לוינשטין נוסדה בשנת 1945 ע"י מר משולם לוינשטין וכיום היא מהקבוצות המובילות בענף היזום והבניה בארץ. פעילות הקבוצה כוללת בניה, השכרת וניהול נכסים לטווח ארוך (כנכסים מניבים), יזום, בניה ופיתוח של פרויקטים למגורים ובכלל זה גם בתחום ההתחדשות העירונית, בנייני משרדים ומבנים למסחר ותעשיה; פעילות כקבלן מבצע (קבלנות חוזית). בשנת 1970 מצטרף בנו, מר שאולי לוטן, המשמש כמנכ"ל הקבוצה ובשנת 1982 הופכת לוינשטין לחברה ציבורית ומאז נסחרת בבורסה לניירות ערך בתל אביב. איכות ברמה גבוהה ובלתי מתפשרת – קבוצת לוינשטין פועלת למעלה מ-70 שנה, נהנית מיציבות ניהולית ואיתנות פיננסית. היא צברה ושומרת על מוניטין גבוה מאוד, מתחייבת ומעניקה ללקוחותיה עבודה איכותית תוך עמידה בסטנדרטים הגבוהים ביותר ובלוחות זמנים מוסכמים. במשך עשרות שנות פעילותה בנתה הקבוצה רבים מהמיזמים הידועים בישראל, ובכלל זה, מגדלי משרדים מובילים, שכונות מגורים, פרויקטים בתחום התשתיות, פרויקטים ציבוריים, פרויקטים ממשלתיים, מרכזים רפואיים, מרכזי תרבות עבור עיריות, ועוד.

במהלך 2017 הקימה הקבוצה את חברת "לוינשטין נתיב הנדסה ובניין בע"מ" המחזקת את הזרוע הקבלנית של הקבוצה וכבר זכתה בביצוע של מספר פרויקטים חדשים כשביניהם ניתן למנות את הקמת מגדל המשרדים "איקון טאוור" בר"ג, את תוספת 12 הקומות הגבוהות במגדל "בית גיבור ספורט" בר"ג, בהקמת בניין משרדים ברעננה, בהקמת "מגדל עדן" בבת ים - משרדים ומלון ועוד.

לוינשטין נכסים

בשנת 2010 הנפיקה הקבוצה את חברת הבת “לוינשטין נכסים בע"מ" הפועלת בתחום הנדל"ן המניב. היקף פעילותה כולל יזום, הקמה, השכרה וניהול של נכסים מניבים. שכר הדירה מנכסים אלו מהווה בסיס פיננסי איתן ליצירת תזרים מזומנים קבוע.

נכסים מניבים עיקריים

מגדל לוינשטין תל אביב - מגדל בן 33 קומות המשתרע על שטח של כ-60,000 מ"ר. הקומות שבבעלות לוינשטין במגדל (כ-14,000 מ"ר) מושכרות לחטיבה העסקית של בנק הפועלים, חברות היטק, משרדי עו"ד ועוד.

מגדל דיסקונט בסיטי של תל אביב - מגדל בן 31 קומות המשתרע על שטח של כ-40,000 מ"ר. במחצית מהבניין שוכנת הנהלת בנק דיסקונט. הקומות שבבעלות לוינשטין במגדל (כ-8,400 מ"ר) מושכרות לשגרירויות, משרד עו"ד וקסלר ברגמן ועוד.

לילנבלום 28 תל אביב - בניין בוטיק בן 5 קומות משרדים וחניות, בשטח כולל של כ-5,000 מ"ר. הושכר במלואו בעסקת שכירות ארוכת טווח לחברת "סטארט אפ ניישן סנטרל".

יקנעם הייטק פארק בצומת התשבי יקנעם - בניין המשתרע על שטח של כ-26,000 מ"ר. בו מחזיקה החברה 50% ובו ממוקמים בין היתר משרדיה הראשיים של חברת “ביוסנס" מקבוצת ג’ונסון אנד ג’ונסון, חברת כ.א.מ אלקטרוניקה ועוד.

בית “אפריקה ישראל" רח' החורש יהוד - בניין בן 5 קומות בבעלות לוינשטין באחזקה של 60% ומשמש בין היתר את משרדיה הראשיים של אפריקה ישראל.

לוינשטיין אטריום מודיעין - החברה מחזיקה בבעלות של 50% אחוזים בפרויקט "אטריום" המשתרע על פני 8,000 מ"ר הפרויקט ממוקם בלב אזור התעשייה החדש והמתפתח של העיר מודיעין.

לוינשטין לב הסיטי באר שבע - מרכז למסחר ועסקים הממוקם במרכז העיר, סמוך לתחנת הרכבת המרכזית בעיר, קריית הממשלה, ביטוח לאומי ובתי המשפט וכולל 13,000 מ"ר של מסחר, משרדים וחניות.

לוינשטין סולוג באר שבע – מתחם לתעסוקה הממוקם בסמוך לתחנת הרכבת של אונ' בן גוריון, מתחם ההייטק האזורי וקרית התקשוב העתידית, הכולל שתי קומות בשטח של 12,000 מ"ר וחניונים.

לוינ-טק - מתחם הר חוצבים ירושלים, קומפלקס הכולל 35,000 מ"ר מבונים של תעשיה עתירת ידע, משרדים, מעבדות, חדרים נקיים ומחסן אוטומטי מתקדם. שימש עד לאחרונה את מפעל הטבליות של חברת "טבע". במתחם קיימות זכויות להקמת עשרות אלפי מטרים נוספים, לבניה עתידית.

פרויקטים מסחריים נוספים כגון אסף סנטר ואח' ברחבי הארץ.

פרויקטים למגורים

הקבוצה יוזמת ובונה מאות יח"ד חדשות בפרויקטים למגורים בכל רחבי הארץ מדי שנה, בכלל זה:

לוינשטין נוף בראשית עפולה - 225 יח"ד. פרוייקט מיוחד עם נופי העמק הירוקים הנפרשים ממרפסות וחלונות הבתים. הפרויקט נבנה בשיטת הבניה הירוקה וכולל מפרט טכני עשיר ומפנק. בסביבתו תוכננו מבני ציבור ופארקים: מרכז מסחרי, פארק, תחנת רכבת ועוד

לוינשטין בכפר כפר יונה - 106 יח"ד. בלב השרון, בשכונת "שרונה" החדשה, בנתה לוינשטין פרוייקט מגורים איכותי. בשכונה נבנים מוסדות ציבוריים וחינוכיים חדשים לצד פארק רחב ידיים ונוף פסטורלי המאפשר לחוות את יתרונות העיר באווירה כפרית ושקטה.

לוינשטין שוהם - 195 יח"ד. פרוייקט ייחודי הממוקם בשכונת כרמים, מהשכונות המבוקשות בשוהם. בפרויקט מגוון דירות כולל דירות גן וקוטג'ים דו משפחתיים יוקרתיים עם דגש על מפרט טכני עשיר ויוקרתי.

לוינשטין בית בחורש יקנעם - בשכונת שער הגיא החדשה, מעל עמק יזרעאל המוריק, לוינשטין בונה 52 יח"ד צמודות קרקע המפנקות את דייריהן במיקום ונוף ייחודי ומפרט טכני גבוה

מגדל הצוק נתניה - 117 יח"ד. מגדל יוקרתי של החברות לוינשטין ומגיל המתנשא לגובה של 31 קומות הממוקם בשכונת הצוק החדשה, בקרבה למרכז העיר ולבתי המלון והים. הבניין נבנה בשיטת בניה חדשה ויחודית כאשר מכל מרפסת נשקף הים הפתוח. הדירות בעלות שטח פנימי ענק ומרפסות רחבות, המעניקות הרגשה של בית פרטי במגדל.

לוינשטין נווה גן רמת השרון - 58 יח"ד. שכונת נווה גן היוקרתית, ממוקמת ברמת השרון פינת תל אביב, בלב שטחים פתוחים וירוקים, בונה לוינשטין מגדל בן 16 קומות, המציע דירות יוקרה גדולות במיוחד, מרפסות רחבות ומפרט טכני עשיר ומפנק.

מכבי יפו - קבוצת לוינשטין בשיתוף אלעד מגורים וצמח המרמן, מקדמות פרויקט תל אביבי ייחודי של כ-630 יח"ד, אשר כולל בתוכו גם דיור בר השגה במסגרת מחיר למשתכן.

לוינשטין בנחלה ראשון לציון - 135 יח"ד. שכונת נחלת יהודה המבוקשת ממוקמת בצפון מזרח העיר, בעל גישה נוחה ומהירה לכבישים מהירים ולמקומות תעסוקה ובילוי רבים. קבוצת "לוינשטין" יחד עם חברת הביצוע שלה "לוינשטין נתיב" בונות שני בניינים בני 19 קומות בתמהיל דירות מגוון, הכולל בתוכו גם דיור בר השגה במסגרת "מחיר למשתכן".

גן יבנה - 285 יח"ד. בשכונה חדשה ואיכותית הסמוכה לפארקים, מגרשי ספורט, מרכזי מסחר ופנאי, "לוינשטין" יחד עם חברת הביצוע "לוינשטין נתיב" בונות כ-15 בנייני בוטיק, בני 4-5 קומות בלבד באווירה כפרית ייחודית הכולל בתוכו גם דיור בר השגה במסגרת תוכנית "מחיר למשתכן".

מתחם התחנה המרכזית הישנה - לוינשטין נכסים, בשיתוף (50%) חברת "שיכון ובינוי נדל"ן" רכשו את מתחם התחנה המרכזית המיתולוגית של תל אביב. חלקם של החברה ושל שיכון ובינוי צפוי לעמוד על כ-880 יח"ד וכ-100,000 מ"ר למסחר ומשרדים. בנוסף, הקו הירוק של הרכבת הקלה צפוי לעבור במתחם ותוקם בו כיכר תרבות שתכלול, בין היתר, את משכנה החדש של להקת בת שבע.

התחדשות עירונית

לחברת לוינשטין פעילות רחבה גם בתחום ההתחדשות העירונית, וזאת במסגרת תכנית המתאר הארצית - תמ"א 38 משלב הבדיקות והתכנון, ועד שלבי הביצוע, הניהול והגמר. החברה מציעה מימוש תכנית מתאר ארצית הכוללת בדיקות ספציפיות לכל בניין, תכנון הנדסי ואדריכלי, קידום והשגת היתרי בנייה בלוח הזמנים הקצר ביותר, ביצוע חיזוק המבנה ותוספות הבנייה ברמה הגבוהה ביותר. כל זאת במימון מלא של החברה ללא כל עלות כספית מצד הדיירים. כיום מעורבת החברה בקידום מאות יח"ד במסגרת התחדשות.

אייקון פרוייקטים

פרוייקטים

אייקון לקוחות

הלקוחות שלנו

 • אפריקה ישראל

 • שיכון ובינוי

 • בנק הפועלים

 • בנק דיסקונט לישראל

 • בנק יהב

 • מלאנוקס טכנולוגיות

 • וקסלר, ברגמן ושות’

 • שטיינמץ, הרינג, גורמן ושות’, עורכי דין

 • קבוצת מלם תים

 • ביוסנס וובסטר

 • שגרירות סין

 • שגרירות ברזיל

 • שגרירות אוסטרליה

 • דלתא

 • שילב

 • פוקס

 • טיב טעם

 • ארומה אספרסו בר

 • מקדונלד

 • מפעל הפיס

 • טנובה בייטמן טכנולגיות

 • סימילר גרופ

 • לחם יין

 • מגנוליה

 • SmartPhone

 • AM:PM

בנוסף אולי יעניין אותך

 • גל התביעות לפיצויים בגין נזקי גוף בגין נגיף הקורונה הצפוי להגיע בשבועות הקרובים

  הבעיות הרפואיות של נפגעי הקורונה לא מסתיימות עם החלמתם מהמחלה. חלקם הגדול ממשיך לסבול מתסמיני פוסט קורונה – מצב שעשוי לזכות אותם בפיצוי כספי

  גל התביעות לפיצויים בגין נזקי גוף בגין נגיף הקורונה הצפוי להגיע בשבועות הקרובים

 • הראשונים למרפסת

  מה שהתחיל כטרנד מקומי הפך לתופעה ארצית מתפשטת: יותר ויותר בניינים מוסיפים לבניין מרפסת במסגרת חידוש הבניין, "יש הרבה אנשים שלא יכולים להרשות לעצמם לקנות דירה חדשה עם מרפסת, אחרים אוהבים וקשורים לבניין בו הם גרים ולא רוצים לעזוב לבניין אחר - מה שמוביל בניינים רבים לצאת לפרויקט חידוש הבניין, תוך הוספת מרפסות לדירות", מסביר עו"ד עמנואל יוזוק, ממשרד 'יוזוק מלכין ושות' משרד עו"ד' השוכן בראשון לציון ועוסק בין היתר בתחום ההתחדשות העירונית: "תקופת הקורונה גרמה לאנשים להעריך עוד יותר את הצורך במרפסת ואנשים לא מודעים לעובדה שניתן במקרים רבים להוסיף מרפסת לבית ולחזק את הבניין בעלות שהיא נמוכה משמעותית מעלות של מעבר דירה"

  הראשונים למרפסת

 • האם לשירביט מותר לשלם דמי כופר?

  מתקפת הסייבר על חברת שירביט מדגימה את חוסר הוודאות שהמזכר האמריקאי משית על הגורמים המעורבים באירועי סייבר

  האם לשירביט מותר לשלם דמי כופר?

 • מגפת הקורונה, מס עזבון, חנינת מס ומה שביניהם

  בידי המדינה, כך נראה, ערוצים טובים, מהירים ויעילים לשם העשרת קופת המדינה וכי אלה עדיפים על פני מהלכים דומת הטלת מס עיזבון

  מגפת הקורונה, מס עזבון, חנינת מס ומה שביניהם