אביגור יזמות ופיתוח נדל"ן בע"מ

יזמות נדל"ן – התחדשות עירונית

אביגור יזמות ופיתוח נדל"ן בע"מ
אייקון פרופיל

פרופיל חברה

שנת הקמה: 2011
תחום: יזמות נדל"ן – התחדשות עירונית
כתובת: רח' ירושלים 2, בת ים 5126112
טלפון: 03-7770860
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.avigur.co.il
Instagram: לחץ לצפייה
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • אהרון ברוכים

  אהרון ברוכים

  בעלים

  אביגור יזמות ופיתוח נדל"ן בע"מ

  עוד על אהרון ברוכים

  אהרון ברוכים
 • יואל ברוכים

  יואל ברוכים

  מייסד ובעלים

  אביגור יזמות ופיתוח נדל"ן בע"מ

  עוד על יואל ברוכים

  יואל ברוכים
אייקון אודות

אודות אביגור יזמות ופיתוח נדל"ן בע"מ

אביגור נדל״ן הינה קבוצת יזמות נדל"ן וביצוע מובילה אשר נוסדה בשנת 2011. החברה החלה את פעילותה בייזום פרויקטי תמ"א מגוונים ונכון להיום היא מתמקדת בתחום הפינוי בינוי – יזום פרויקטים במתחמים גדולים ובהיקפי בינוי רחבי היקף בערים חולון, אשדוד וירושלים. אביגור נדל"ן חולשת כעת על 28 פרויקטים חדשים, ביניהם 25 פרויקטי תמ"א 38 ו-3 פרויקטי פינוי בינוי גדולים. לאורך 12 שנות פעילותה קנתה לה החברה שם ומוניטין בשוק והיא רואה בחזונה את ההתחדשות העירונית לא רק כהתחדשות נדל"נית גרידא אלא גם כהתחדשות חברתית המחדשת את סביבת המגורים הישנה הקיימת במרכזי הערים, והחלפתה בסביבה חדשה וירוקה המותאמת לבנייה החדשנית הקיימת כיום. אביגור נדל"ן נהנית מאיתנות פיננסית ומליווי של הבנקים הגדולים במשק לכל פרויקט אותו היא מקדמת. ניסיונה העשיר, איתנותה הכספית וההקפדה על איכות הבנייה גורמים ללקוחותיה של החברה להיות רגועים ביודעם כי היד שחתמה איתם על הפרויקט היא היד שתמסור להם בסופו של יום את מפתחות הדירה.

שירות מסור ויחס אישי

אביגור נדל"ן חרטה על דגלה לפעול לאורם של מספר עקרונות פעולה - מקצוענות ברמה הגבוהה ביותר, יחס אישי וחם תוך מתן מענה ושירות אישי לכל אורך הבנייה, שירות מסור תוך הצבת הלקוחות בראש סדר העדיפויות ובנייה איכותית ללא פשרות תוך הקפדה על הליכי ביצוע יעילים ומתקדמים ושימוש בחומרים האיכותיים ביותר.

שקיפות לאורך כל הדרך

עיקרון השקיפות נחשב לאחד המאפיינים הבולטים ביותר של אביגור. החברה רואה בדיירים ובעלי הזכויות כשותפים לדרך ומקפידה לעדכן אותם על כל צעד ושעל בפרויקט. הדירים מקבלים מידע שוטף באשר לסטטוס המשתנה של הפרויקט בכל שלבי התכנון, קבלת ההיתר והביצוע ושקיפות זו מעניקה לחברה אמינות רבה וראש שקט ללקוחות.

יואל ברוכים, מייסד החברה

אביגור נדל"ן הוקמה על ידי היזם ואיש העסקים יואל ברוכים, מומחה נדל"ן בעל 40 שנות ניסיון בתחום פיקוח הבנייה. הודות לניסיונו ארוך השנים של ברוכים והיכרותו העמוקה את ענף הבנייה בישראל, הצליחה החברה לגבש תחת מטרייתה את אנשי המקצוע הטובים בישראל בתחום ההתחדשות העירונית. ההון האנושי המקצועי של החברה מעניק ללקוחותיה הרבים של אביגור נדל"ן סל שירותים מקיף - החל משלב יזום הפרויקט ותכנונו, דרך שלבי הרישוי, קבלת ההיתרים והביצוע, וכלה בשיווק הדירות החדשות ובמסירת המפתחות, וכל זאת על הצד הטוב ביותר.

בונים פרויקטים במיקומים המבוקשים ביותר

בחברה מאמינים מאוד בפיתוח והשקעה באזורים בהם התחדשות עירונית מסיבית משנה את פני השכונות ומזרימה אליהן אוכלוסיות חדשות ואיכותיות. על רקע הצטמצמות עתודות הקרקע במרכז הארץ הקבוצה שמה לה את תחום ההתחדשות העירונית כתחום משמעותי בפעילותה והיא מתכננת ובונה פרויקטים של תמ"א 38 ופינוי בינוי הנבנים בסטנדרטים הגבוהים ביותר בענף, במיקומים הטובים ביותר באזורי הביקוש. במסגרת פרויקטי החברה היא מציעה ללקוחותיה תמהיל דירות מגוון החל מדירות בעלות 2.5 חדרים וכלה בדירות 5 חדרים ופנטהאוזים. תמהיל דירות זה מותאם לתפיסתה של החברה המבקשת לבנות דירות לכל חלקי האוכלוסייה- רווקים, זוגות צעירים, משפרי דיור, קונים רגילים ומשקיעי נדל"ן. לחברה פרויקטים רבים בתחום ההתחדשות עירונית עם מאות יחידות דיור שחלקן הסתיימו ואוכלסו, חלקן בבניה וחלקן בתכנון מתקדם ועתידי. בנוסף, לחברה פרויקטים עתידיים בתחום המגורים והמסחר בבניה רוויה לגובה ובאזורי ביקוש גבוהים.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • אשרת השקעה בארה"ב

  איך יכולים ישראלים להקים עסק בארצות הברית, לקבל אשרה, ולהביא את המשפחה או מנהלי מפתח מישראל לארה"ב?

  אשרת השקעה בארה"ב

 • גילוי מרצון – קריפטו 2024

  בשורה לציבור המחזיקים במטבעות הדיגיטליים – נוהל גילוי מרצון על החזקה ורווחים שלא דווחו לרשות המיסים

  גילוי מרצון – קריפטו 2024

 • לא דיווחתם על הכנסות? כעת תוכלו לדווח ולקבל חסינות מהעמדה לדין

  מנהל רשות המיסים הודיע על החזרתו של "נוהל גילוי מרצון", שמאפשר לנישומים לדווח לרשות המיסים על הכנסות שטרם דווחו ללא חשיפה פלילית. ברשות צופים כי המהלך יכניס לקופת המדינה 2-3 מיליארד שקל

  לא דיווחתם על הכנסות? כעת תוכלו לדווח ולקבל חסינות מהעמדה לדין

 • צלם: גל אלי

  כיצד בודקים איתנות פיננסית של יזם במסגרת מכרז יזמים .

  כיצד בודקים איתנות פיננסית של יזם במסגרת מכרז יזמים .