אביגור יזמות ופיתוח נדל"ן בע"מ

יזמות נדל"ן – התחדשות עירונית

אביגור יזמות ופיתוח נדל"ן בע"מ
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2011
תחום: יזמות נדל"ן – התחדשות עירונית
כתובת: רח' צבי 14 בני ברק
טלפון: 03-7770860
דוא"ל: aharonizhak@gmail.com
אתר החברה: http://www.avigur.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • אהרון ברוכים, אביגור יזמות ופיתוח נדל"ן בע"מ

  אהרון ברוכים

  בעלים

  אביגור יזמות ופיתוח נדל"ן בע"מ

  לפרופיל המלא

  אהרון ברוכים
 • יואל ברוכים, אביגור יזמות ופיתוח נדל"ן בע"מ

  יואל ברוכים

  מייסד ובעלים

  אביגור יזמות ופיתוח נדל"ן בע"מ

  לפרופיל המלא

  יואל ברוכים
אייקון אודות

אודות אביגור יזמות ופיתוח נדל"ן בע"מ

אביגור נדל״ן הינה קבוצת יזמות נדל"ן וביצוע מובילה אשר נוסדה בשנת 2011. לאורך 9 שנות פעילותה קנתה לה החברה, העוסקת בתחומי ההתחדשות העירונית, שם ומוניטין בשוק והיא חולשת כיום על 20 פרויקטים חדשים, מתוכם 11 פרויקטי תמ"א 38. החברה רואה בחזונה את ההתחדשות העירונית לא רק כהתחדשות נדל"נית גרידא אלא גם כהתחדשות חברתית המחדשת את סביבת המגורים הישנה הקיימת במרכזי הערים, והחלפתה בסביבה חדשה וירוקה המותאמת לבנייה החדשנית הקיימת כיום. אביגור נדל"ן נהנית מאיתנות פיננסית ומליווי של הבנקים הגדולים במשק לכל פרויקט אותו היא מקדמת. ניסיונה העשיר, איתנותה הכספית וההקפדה על איכות הבנייה גורמים ללקוחותיה של החברה להיות רגועים ביודעם כי היד שחתמה איתם על הפרויקט היא היד שתמסור להם בסופו של יום את מפתחות הדירה.

תמהיל דירות מגוון המשרת את כל חלקי החברה הישראלית

החברה עוסקת בעיקר בייזום ובניית פרויקטים במסלולי תמ"א 38 (תמ"א חיזוק – בינוי ותמ"א הריסה ובנייה) ופינוי בינוי, ובמסגרת פרויקטים אלו היא מציעה ללקוחותיה תמהיל דירות מגוון החל מדירות בעלות 2.5 חדרים וכלה בדירות 5 חדרים  ופנטהאוזים. תמהיל דירות מותאם לתפיסתה של החברה המבקשת לבנות דירות לכל חלקי האוכלוסייה- רווקים, זוגות צעירים, משפרי דיור, קונים רגילים ומשקיעי נדל"ן. לחברה פרויקטים רבים בתחום ההתחדשות עירונית עם מאות יחידות דיור שחלקן הסתיימו ואוכלסו, חלקן בבניה וחלקן בתכנון מתקדם ועתידי. בנוסף, לחברה פרויקטים עתידיים בתחום המגורים והמסחר בבניה רוויה לגובה ובאזורי ביקוש גבוהים.

שקיפות, שירות מסור ויחס אישי

אביגור נדל"ן חרטה על דגלה לפעול לאורם של ארבעה ערכים מרכזיים – שקיפות מלאה כלפי הלקוחות תוך עדכונם המהיר והמידי לכל אורך חיי הפרויקט, יחס אישי וחם תוך מתן מענה ושירות אישי לכל אורך הבנייה, שירות מסור תוך הצבת הלקוחות בראש סדר העדיפויות ובנייה איכותית ללא פשרות תוך הקפדה על הליכי ביצוע יעילים ומתקדמים ושימוש בחומרים האיכותיים ביותר.

יואל ברוכים, מייסד החברה

אביגור נדל"ן הוקמה על ידי היזם ואיש העסקים יואל ברוכים, מומחה נדל"ן בעל 40 שנות ניסיון בתחום פיקוח הבנייה. הודות לניסיונו ארוך השנים של ברוכים והיכרותו העמוקה את ענף הבנייה בישראל, הצליחה החברה לגבש תחת מטרייתה את אנשי המקצוע הטובים בישראל בתחום ההתחדשות העירונית. ההון האנושי המקצועי של החברה  מעניק ללקוחותיה הרבים של אביגור נדל"ן סל שירותים מקיף - החל משלב יזום הפרויקט ותכנונו, דרך שלבי הרישוי, קבלת ההיתרים והביצוע, וכלה בשיווק הדירות החדשות ובמסירת המפתחות, וכל זאת על הצד הטוב ביותר.

בונים פרויקטים במיקומים המבוקשים ביותר

בחברה מאמינים מאוד בפיתוח והשקעה באזורים בהם התחדשות עירונית מסיבית משנה את פני השכונות ומזרימה אליהן אוכלוסיות חדשות ואיכותיות. על רקע הצטמצמות עתודות הקרקע במרכז הארץ הקבוצה שמה לה את תחום ההתחדשות העירונית כתחום משמעותי בפעילותה והיא מתכננת ובונה פרויקטים של תמ"א 38 ופינוי בינוי הנבנים בסטנדרטים הגבוהים ביותר בענף, במיקומים הטובים ביותר באזורי הביקוש. 

להלן פרויקטים נבחרים

בביצוע

דנין בבת ים – פרויקט תמ"א 38/1 הנמצא לאחר אישור וועדה ולקראת עלייה על הקרקע. את הפרויקט יזמה ותבצע חברת סקאי בוטיק מקבוצת אביגור נדל"ן והוא ממוקם ברחוב דנין 3, מרחק הליכה מחוף ימה של בת ים. במסגרת הפרויקט תחזק ותחדש החברה בניין ישן בעל 32 יחידות דיור ועליהן תוסיף 31 יחידות דיור חדשות. אלו יכללו דירות 3 ו-4 חדרים ופנטהאוזים.

ההגנה בת ים – פרויקט תמ"א 38/1 אותו יזמה ומבצעת חברת פרי יזמות וביצוע מקבוצת אביגור נדל"ן הפרויקט ממוקם בלב שכונת בית וגן המבוקשת המתאפיינת בבניה נמוכה עד 3 קומות ובסמיכות לפארק יצחק רבין. במסגרת הפרויקט תחזק ותחדש החברה שני מבנים קיימים בעלי 24 יחידות דיור ועליהם תוסיף 27 יחידות דיור חדשות - 3.5 חדרים ופנטהאוזים. הפרויקט מצוי בשלבי גמר ביצוע ותאריך האכלוס הצפוי הוא אפריל 2021.

בתכנון

מבצע סיני, בת ים – פרויקט תמ"א 38/3 אותו יזמה ותבצע חברת סקאי בוטיק מקבוצת אביגור נדל"ן. הממוקם בשכונת רמת יוסף בעיר. במסגרת הפרויקט תחזק ותחדש החברה בניין בן 36 יחידות דיור קיימות ובנוסף עליהן תבנה 34 יחידות דיור חדשות. אלו יכללו דירות בנות ו-3 חדרים הכוללות מרפסת שמש, חדר ממ"ד וחנייה עילית. הפרויקט תוכנן והוגש וממתין להחלטת.

לאחר אכלוס

משה שרת, בת ים – פרויקט תמ"א 38/1 אותו יזמה וביצעה החברה ברח' משה שרת 18-20 בבת ים. במסגרת הפרויקט חיזקה החברה 2 מבנים ישנים בני 4 קומות  הכוללים 32 יחידות דיור קיימות, תוך שיפור המבנה והקמת תשתיות חדשות ומראה אדריכלי חדש. בנוסף הוסיפה החברה 25 יחידות דיור חדשות בנות 2-5 חדרים ופנטהאוזים. הפרויקט הסתיים ואוכלס ביוני השנה.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • אורוגואי מציגה: כך נלחמים בקורונה

  עם שורה של פעולות החלטיות, היענות אזרחית גבוהה לסגר וולנטרי, ודוגמה אישית של ראשי המדינה והמגזר הציבורי – כולל הפחתה של עשרות אחוזים מהמשכורת, אורוגואי מתמודדת היטב עם איום הקורונה, על אף הגבול המשותף עם ברזיל וארגנטינה. רגע לפני חגיגות יום העצמאות, תמונת מצב כלכלית וכללית על מה שקורה במדינה שהפכה למודל המאבק בקורונה ביבשת דרום אמריקה, "יש כאן הרבה הזדמנויות עסקיות לחברות ואנשי עסקים ישראלים". כתבה רביעית בסדרה

  אורוגואי מציגה: כך נלחמים בקורונה

 • הסכמי שכירות בעידן הקורונה – חובת תום הלב

  תום הלב כמכשיר משפטי, המונע משוכר לשאת במלוא השלכותיו של סיכון חוזי רחוק ומשמעותי, אשר התממש לו – המשפט בשירות תחושת הצדק

  הסכמי שכירות בעידן הקורונה – חובת תום הלב

 • ידועים בציבור? ייתכן שאתם שותפים גם בנכסים העסקיים

  ידועים בציבור? ייתכן שאתם שותפים גם בנכסים העסקיים

 • קובי שטיינמץ: "כך ניתן להגדיל את הפיצויים לעסקים שנפגעו מהקורונה"

  רו"ח קובי שטיינמץ משטיינמץ עמינח ושות', סבור שרשות המיסים מתנהגת בחוסר הוגנות בחישוב הרווחים לצורך מענקי העסקים לקורונה. לפי קובי שטיינמץ, רשות המיסים שכחה שלמטבע יש גם צד שני, ורואה חשבון טוב יכול להגדיל את המענקים המשולמים, אם רק יחשוב בצורה יצירתית

  קובי שטיינמץ: "כך ניתן להגדיל את הפיצויים לעסקים שנפגעו מהקורונה"