אודליה חן, חברת עורכי דין וגישור

דיני משפחה וירושה

אודליה חן, חברת עורכי דין וגישור
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

תחום: דיני משפחה וירושה
כתובת: סניף תל אביב:
רח' ברקוביץ 4, מגדל המוזיאון, ת.ד. 33111, מיקוד 6133002
סניף זיכרון יעקב:
רח' היין 3, זיכרון יעקב, מיקוד 3095005
טלפון: 04-6290006 
פקס: 04-6290005
טלפון: 03-9191207
פקס: 04-6290005
דוא"ל: office@odelialaw.co.il
אתר החברה: http://www.odelialaw.co.il
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • אודליה חן, אודליה חן, חברת עורכי דין וגישור

  עו"ד אודליה חן

  מייסדת ובעלים

  אודליה חן, חברת עורכי דין וגישור

אייקון אודות

אודות אודליה חן, חברת עורכי דין וגישור

אודליה חן, חברת עורכי דין וגישור, אחד ממשרדי עורכי הדין הבולטים בישראל בתחום דיני המשפחה והירושה. המשרד מטפל בתיקי משפחה גדולים ומורכבים מכל הסוגים אשר הנם בעלי פרופיל תקשורתי נוכח זהות הלקוחות אשר הנם נושאי משרה מובילים במשק הישראלי.

עם לקוחות המשרד נמנים חברי כנסת, אנשי עסקים בארץ ובעולם, קציני צבא ומשטרה בכירים, מנכל"ים ובעלים של חברות מובילות במשק, ידוענים וספורטאים מהשורה הראשונה.
במהלך שנות פעילותו הרבות, המשרד טיפל (ומטפל) ברבים מהתיקים שזכו וזוכים לסיקור תקשורתי רחב בארץ, נוכח המורכבות, מעמדם של בני הזוג והעניין הציבורי שבתיקים.

צוות המשרד בעל הכלים והניסיון הנדרשים כדי לספק לתיקים אלו את הייעוץ, האסטרטגיה והדיסקרטיות הנדרשים. 
לצוות המשרד מומחיות בבניית אסטרטגיות מנצחות עבור לקוחותיו – "בתחבולות תעשה לך מלחמה", ולא מעט מהאסטרטגיות שנבנו במיוחד עבור הלקוחות הובילו להסדרים מנצחים לטובת שני הצדדים מחוץ לכתלי בית המשפט. 

למשרד שני סניפים מרכזיים, בתל אביב ובזיכרון יעקב ובכך מספק ייצוג משפטי בכל רחבי הארץ.

עו"ד אודליה חן, מגשרת ונוטריון

עו"ד אודליה חן היא אחת מעורכות הדין הבולטות בישראל בתחום דיני המשפחה הירושה הן במישור המשפטי, הציבורי, הארגוני והתקשורתי. במהלך הקריירה המשפטית הענפה שלה, היא טיפלה באופן אישי וניהלה רבים מתיקי המשפחה המרכזיים בארץ וזוכה להכרה והערכה בקרב מערכת המשפט על כל רבדיה.

עו"ד חן מכהנת כיו"ר פורום הארצי בדיני משפחה ובתי דין רבניים בלשכת עורכי הדין, עו"ד חן הקימה  את ועדת בתי הדין הרבניים הארצית בלשכת עורכי הדין. היא מרצה לעורכי הדין ומשמשת כרכזת האקדמית של הכנסים הארציים, ההשתלמויות וימי העיון לטובת ציבור עורכי הדין בתחום המשפחה בלשכת עורכי הדין.

בנוסף עו"ד חן הנה נציגת לשכת עורכי הדין בכנסת ישראל בדיונים הקשורים בתחום דיני המשפחה, כשהיא לוקחת חלק פעיל בדיונים ובוועדות בכנסת ומעורבות בהליכי חקיקה ומדיניות בתחום דיני המשפחה.

עו"ד חן הנה היוזמת של 2 הצעות חוק מרכזיות בתחום דיני המשפחה שעברו באחרונה בקריאה טרומית בכנסת ישראל, "חוק מרשם סרבנים אינטרנטי-התשע"ח-2018" (חוק אשר מטיל סנקציה על סרבני גט), "חוק הבטחת קשר הורים וילדיהם-התשע"ח-"2018. (חוק אשר בא לטפל בתופעה של סרבנות קשר בין ילדים והוריהם בהליכי פירוד).

עו"ד חן מוזמנת באופן קבוע לערוצי התקשורת המרכזיים, לרבות חדשות המהדורה המרכזית ותוכניות בוקר כפרשנית לענייני משפחה וכן כותבת מאמרים מקצועיים בתחום דיני המשפחה. עוד נבחרה עו"ד חן כחברה באתר SUPERSONA האקסקלוסיבי המאגד את נשות העסקים המובילות במשק הישראלי.

עו"ד חן משרתת באופן פעיל במילואים בדרגת סרן, כמודיעת נפגעים ובמתן ייעוץ משפטי לחיילים בסדיר ובקבע.

בכלל פעילויותיה, עו"ד חן מדגישה את החשיבות של יצירת איזון ותיאום בין ההשקפות והאינטרסים של צדדים מנוגדים. למרות שעורך הדין הוא נציגו של אחד מהצדדים, עליו לשים לב ולזכור כי הצד המיוצג הוא חלק מתא משפחתי אינטגרלי, אשר אך רגע לפני ההגעה לשלב הפירוד ולפתח המשרד, קיים חיים משותפים, עם גידול ואחריות לחייהם של ילדים, והתמודדות משותפת עם קשיים ואתגרים. תשומת לב לנושא זה חשובה במיוחד בתחום דיני משפחה, בשל הקיום של צד "סמוי", בלתי מיוצג, שהוא הילדים; ודווקא לצד בלתי מיוצג זה מגיעה מלוא תשומת הלב, כשההגנה על טובתו מהווה ערך עליון.

אייקון פרסומים

פרסומים

 • אייקון פרסומים

  הכנסת העשרים

  יוזמת: חברת הכנסת רויטל סויד

  קרא עוד

  הכנסת העשרים
 • אייקון פרסומים

  הכנסת העשרים

  יוזמים: חברי הכנסת: רויטל סויד, איציק שמולי, קארין אלהרר

  קרא עוד

  הכנסת העשרים
אייקון מאמרים

מאמרים מאת אודליה חן, חברת עורכי דין וגישור

 • סרבנות גט וסרבנות קשר בין ילד להורה

  סרבנות גט וסרבנות קשר בין ילד להורה

  סרבנות גט וסרבנות קשר בין ילד להורה

 • בתי הדין הרבניים –

  בתי הדין הרבניים – "אז והיום"

  בתי הדין הרבניים – "אז והיום"

 • בתי הדין הרבניים אל מול בתי המשפט לענייני משפחה –הבדלים במהות ובפרוצדורה

  בתי הדין הרבניים אל מול בתי המשפט לענייני משפחה –הבדלים במהות ובפרוצדורה

  במאמר זה נעמוד על הדומה והשונה במספר נושאים ספציפיים הן בפן המהותי והן בפן הפרוצדרלי בין בתי הדין הרבניים לבין בתי המשפט לענייני משפחה ,הבדלים הרי גורל אשר יש בהם כדי להגיע לתוצאות הפוכות לעיתים בין ערכאות בתי הדין הרבניים לבין בתי המשפט לענייני משפחה באותו תיק המובא בפניהם ולעיתים אף ימנע אזרח מלפנות לערכאה זו או אחרת נוכח ההבדלים המשמעותיים כפי שיפורטו להלן:

  בתי הדין הרבניים אל מול בתי המשפט לענייני משפחה –הבדלים במהות ובפרוצדורה

בנוסף אולי יעניין אותך