אורית דרור-הראל, משרד עורכי דין ונוטריון

דיני משפחה וירושה

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1999
תחום: דיני משפחה וירושה
כתובת: רח' הברזל 11, רמת החייל, תל אביב
טלפון: 03-6005338
פקס: 03-6005339
דוא"ל: orit@odh-law.co.il
אתר החברה: http://www.odh-law.co.il
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • אורית דרור-הראל, אורית דרור-הראל, משרד עורכי דין ונוטריון

  אורית דרור-הראל

  עו”ד, מייסדת ובעלים

  אורית דרור-הראל, משרד עורכי דין ונוטריון

  לפרופיל המלא

  אורית דרור-הראל
אייקון אודות

אודות אורית דרור-הראל, משרד עורכי דין ונוטריון

אורית דרור-הראל, משרד עורכי דין ונוטריון, הינו משרד בוטיק המתמחה בתחום דיני המשפחה והירושה. יחודו של המשרד הוא בניסיון הרב של למעלה משני עשורים, במקצועיות ללא פשרות ובלווי האישי הצמוד.
אנו שמים את האינטרסים של הלקוחות מעל הכל ונוהגים כלפיהם בהגינות מירבית,  באחריות ובמקצועיות. משרדנו מהווה סוג של "בית חם" ומכיל ללקוחות.


שאיפתנו לטוב ושאיפתנו למצוינות מביאים עימם הקפדה על ייצוג רהוט, איכותי, מקצועי ואלגנטי. בגין כך אך לא רק נבחרה בעלת המשרד כאחד מעשרת עורכי הדין המבטיחים "הכי טובים" בתחום דיני המשפחה והירושה ע"י עיתון "מעריב"  וכן משרדנו נבחר מדי שנה בשנה בין עוה"ד הטובים ביותר בדיני משפחה והירושה בדרוג מטעם עיתון "גלובס", חברת "DUN'S 100" וחברת "BDI".

גם לאחר למעלה מעשרים שנה כעורכי דין, אנו לא חסינים ולא אדישים. מצוקות אנשים ועוולות הנעשות להם- טורדות את מנוחתנו ואנו מבקשים לתקנם.
אנו חשים שבתחום המורכב הנ"ל בו אנו מייצגים אנו זוכים לעשות לעיתים חסדים.
יש לשמחתנו במשרד, קבוצה של לקוחות יקרי ערך שמדי שנה בשנה מתקשרים לאחל בחגים חג שמח ותודה. מתקשרים גם ילדים שייצג המשרד  כאפוטרופוסים לדין ואומרים- תודה. זה מחמם את הלב. זה נותן את הכח להמשיך ולייצג בתחום המשפחה והירושה למרות שעולמנו רחוק מלהיות מתוקן, שוויוני או קל. 

מקצועיות, אחריות וכבוד הדדי

המשרד מוכר במקצועיותו ובאחריות כלפי לקוחותיו. האחריות באה לידי ביטוי, בין היתר, במזעור נזקים ומתן בטחון ללקוח מחד תוך הגנה על זכויותיו, מאידך.
נדרשת יד מכוונת להליך המשפטי בתחום הגירושין או הירושה, אחריות, כבוד ומקצועיות ללא פשרות. עורך דין איכותי הינו עורך דין אשר מראה את הדרך הנכונה לפתרון הסכסוך במינימום נזקים ללקוח ולילדים המשותפים. דרך המבוססת על כבוד הדדי. הלקוח חייב להיות מוגן אישית ומקצועית, זכויותיו צריכות להיות מובטחות, והוא צריך לחוש שהוא שולט בהליך המשפטי ולא שההליך המשפטי שולט בו. תוך כדי ההליך ישנה חשיבות לשמור על איכות חייו של הלקוח ושמירת אנושיות כערך עליון. 

תחומי התמחות

דיני משפחה
המשרד מתמחה בניהול בקשות לישוב סכסוך תביעות בתחום דיני המשפחה בבתי המשפט ובתי הדין הרבניים ובערכאות הערעור, לרבות בתביעות מורכבות בהיקפים גדולים. כל זאת תוך דגש על שמירת דיסקרטיות וברגישות.
המשרד מתמחה בליטיגציה מורכבת הדורשת שילוב של כישורים וידע מדיסציפלינות שונות.
מייצג המשרד את לקוחותיו בתחומי תביעות רכושיות ומוניטין, בהם תביעות בגין מוניטין והפרשי כושר השתכרות, תביעות לאיזון משאבים, פירוק שיתוף בדירות ונכסים ופירוק חברות.
המשרד אף עוסק במזונות ומדור, בהם מזונות אישה, מזונות ידועה בציבור, מזונות ילדים, מזונות בגירים, מזונות בנישואין אזרחיים, מזונות משקמים, הפחתת מזונות, הגדלת מזונות ומזונות ילדים עם צרכים מיוחדים. 
המשרד מטפל גם בתחום משמורת והסדרי שהיה, תביעות משמורת משותפת, תביעות בעניני אפוטרופסות.
בבתי הדין הרבניים מייצג המשרד בתביעות לגירושין או שלום בית, בתביעות לכתובה, תוספת כתובה ופיצויים.
בבתי הדין לעבודה ובבתי המשפט למשפחה מייצג המשרד בתביעות של ידועים וידועות בציבור אודות זכויותיהם.
משרדנו אמון מטעם משרד המשפטים להכנת ייפוי כח מתמשך שהינו מסמך משפטי המאפשר לכל אדם בגיר לקבוע כיצד ועל ידי מי יטפלו בעתיד בענייניו באשר לא יהא בכשירות מלאה.

הסכמים
המשרד מתמחה בעריכת הסכמי גירושין, הסכמי ממון, הסכם ידועים בציבור, נישואין הסכמים בין יורשים, הסכם חלוקת עזבון, הסכמי הורות ועוד.

ירושות וצוואות
המשרד ידוע בידע המעמיק ובמומחיות הרבה שלו בכל הקשור לדיני הירושה, לרבות, ניסוח צוואות, הגשת בקשות לצו ירושה, צו קיום צוואה, התנגדויות למתן הצווים הנ"ל, מזונות מן העיזבון וניהול עיזבונות.
בשנים האחרונות מנהל המשרד תיקי עיזבונות גדולים הדורשים מקצועיות וניסיון רב.

גישור
במחלקת הגישור מתנהלים גישורים הן בשיטה הקונבנציונאלית והן בשיטה האמריקאית המכונה "COLLABORATIVE DIVORCE".
המשרד מחויב לקיומו של הליך גישור מקצועי, יעיל, הוגן ואיכותי כאשר נחתם הסכם גישור בין המגשרת לבין המגושרים הקובע את מתווה הגישור.

עו"ד דרור-הראל

עו"ד דרור-הראל הינה עורכת דין משנת 1997, נוטריון ומגשרת, ומוסמכת בשיטה האמריקאית לגישור המכונה "גירושין בשיתוף פעולה" מטעם האגודה לטיפול במשפחה.
כמו כן משמשת עו"ד דרור-הראל כליטיגטורית בכירה בבתי המשפט ובבתי הדין הרבניים. עו"ד דרור הראל התנדבה לאורך השנים למען קידום זכויות בתחום דיני המשפחה כולל בוועדות בכנסת ואף הייתה חברה בוועדות בלשכת עורכי הדין.
בעברה ניהלה את הקליניקה "להתגרש בכבוד" מטעם המרכז האקדמי אונו.
עו"ד דרור-הראל מרצה בכל הקשור לנכסי קריירה ומוניטין ונושאי הליבה בתחום דיני המשפחה לרבות הרצאות בעניין כתיבה משפטית באוניברסיטת "בר-אילן" ומרצה מן המניין במכללת "עדיף" להכשרת סוכנים פנסיונים בעניין זכויות פנסיוניות ודיני ירושה.
עו"ד דרור-הראל סיימה בהצטיינות את לימודי המשפטים כולל התמחות בחטיבה במנהל עסקים מאוניברסיטת חיפה וסיימה בהצטיינות תואר שני במשפטים מאוניברסיטת תל אביב.
עו"ד דרור-הראל הופיעה בתוכניות טלוויזיה בערוץ 2, ערוץ 10 וערוץ הכנסת, בייעוץ משפטי בדיני משפחה, לרבות בצוות המקצועי הקבוע בסדרה "המושבעים" וכן בצוות המומחים של "וואלה עסקים".
עו"ד דרור-הראל חברה בבית הדין המשמעתי של לשכת עורכי הדין בישראל.

אייקון פרסומים

פרסומים

אייקון מאמרים

מאמרים מאת אורית דרור-הראל, משרד עורכי דין ונוטריון

בנוסף אולי יעניין אותך

 • ענף הבניה והנדל"ן

  בשנים 2015-2016 ננקטו מספר צעדים רגולטוריים על ידי הממשלה והבנקים במטרה להשפיע על הביקוש וההיצע בענף. כך ננקטו צעדים מרסני ביקוש כלפי זוגות צעירים (העלאת הריבית על המשכנתאות מצד הבנקים) והן כלפי משקיעים (מצד הממשלה העלאת מס רכישה על דירות להשקעה והטלת מס על דירה שלישית). בצד ההיצע – הורחבה תכנית "מחיר למשתכן", במסגרתה הוחל שיווקן של עשרות אלפי יחידות דיור במחיר מופחת לזכאים.

  ענף הבניה והנדל"ן