אורית דרור-הראל, משרד עורכי דין ונוטריון

דיני משפחה וירושה

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1999
תחום: דיני משפחה וירושה
כתובת: רח' הברזל 11, רמת החייל, תל אביב
טלפון: 03-6005338
פקס: 03-6005339
דוא"ל: orit@odh-law.co.il
אתר החברה: http://www.odh-law.co.il
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • אורית דרור-הראל, אורית דרור-הראל, משרד עורכי דין ונוטריון

  אורית דרור-הראל

  עו”ד, מייסדת ובעלים

  אורית דרור-הראל, משרד עורכי דין ונוטריון

  לפרופיל המלא

  אורית דרור-הראל
אייקון אודות

אודות אורית דרור-הראל, משרד עורכי דין ונוטריון

אורית דרור-הראל, משרד עורכי דין ונוטריון, הינו משרד בוטיק המתמחה בתחום דיני המשפחה והירושה. יחודו של המשרד הוא בניסיון הרב של למעלה משני עשורים, במקצועיות ללא פשרות ובלווי האישי הצמוד.
אנו שמים את האינטרסים של הלקוחות מעל הכל ונוהגים כלפיהם בהגינות מירבית, באחריות ובמקצועיות. משרדנו מהווה סוג של "בית חם" ומכיל ללקוחות.

שאיפתנו לטוב ושאיפתנו למצויינות מביאים עימם הקפדה על ייצוג רהוט, איכותי, מקצועי ואלגנטי. בגין כך אך לא רק נבחרה בעלת המשרד כאחד מעשרת עורכי הדין המבטיחים "הכי טובים" בתחום דיני המשפחה והירושה ע"י עיתון "מעריב"  וכן משרדנו נבחר מדי שנה בשנה בין עוה"ד הטובים ביותר בדיני משפחה והירושה בדרוג מטעם עיתון "גלובס", חברת "DUN'S 100" וחברת "BDI".
גם לאחר למעלה מעשרים שנה כעורכי דין, אנו לא חסינים ולא אדישים. מצוקות אנשים ועוולות הנעשות להם - טורדות את מנוחתנו ואנו מבקשים לתקנם.
אנו חשים שבתחום המורכב הנ"ל בו אנו מייצגים אנו זוכים לעשות לעיתים חסד.
יש לנו לשמחתנו לקוחות שאנו אוהבים ועושים כל מאמץ לסייע להם בצורה ראויה ואמיצה. כך גם אנו זוכים שלקוחות העבר זוכרים גם אותנו וחלקם אף מקפיד לומר כל שנה תודה ולאחר חג שמח ושנה טובה.  רגעי חסד אלו מחממים את הלב ונותנים לנו את הכח להמשיך ולייצג בתחום המשפחה והירושה למרות שעולמנו רחוק מלהיות מתוקן, שוויוני או קל.

בעלת המשרד, עו"ד אורית דרור הראל הינה עורכת דין משנת 1997, נוטריונית ומגשרת, המוסמכת גם לגישור בשיטה האמריקאית המכונה "גירושין בשיתוף פעולה" מטעם האגודה לטיפול במשפחה.
עו"ד דרור-הראל חברה בבית הדין המשמעתי של לשכת עורכי הדין בישראל.
עו"ד דרור-הראל משמשת כליטיגטורית בכירה בבתי המשפט ובבתי הדין הרבניים. כל זאת לצד התנדבות עניפה למען קידום זכויות בתחום דיני המשפחה כולל בוועדות בכנסת ובוועדות בלשכת עורכי הדין ובקו החם למניעת אלימות במשפחה מטעם אוניברסיטת בר אילן.
עו"ד דרור-הראל מרצה בכל הקשור לנכסי קריירה ומוניטין ונושאי הליבה בתחום דיני המשפחה לרבות הרצאות בעניין כתיבה משפטית ראויה באוניברסיטת "בר-אילן" ומרצה מן המניין במכללת "עדיף" להכשרת סוכנים פנסיונים בעניין זכויות פנסיוניות ודיני ירושה.
עו"ד דרור-הראל סיימה בהצטיינות את לימודי המשפטים כולל התמחות בחטיבה במנהל עסקים מאוניברסיטת חיפה וסיימה בהצטיינות תואר שני במשפטים מאוניברסיטת תל אביב.
עו"ד דרור-הראל הופיעה בתוכניות טלוויזיה בייעוץ משפטי בדיני משפחה, לרבות בצוות המקצועי הקבוע בסדרה "המושבעים" וכן בצוות המומחים של "וואלה עסקים" ועוד. בעברה ניהלה את הקליניקה "להתגרש בכבוד" מטעם המרכז האקדמי אונו.

מקצועיות, אחריות וכבוד הדדי

המשרד מוכר במקצועיותו ובאחריות כלפי לקוחותיו. האחריות באה לידי ביטוי, בין היתר, במזעור נזקים ומתן בטחון ללקוח מחד תוך הגנה על זכויותיו, מאידך.
נדרשת יד מכוונת להליך המשפטי בתחום הגירושין או הירושה, אחריות, כבוד ומקצועיות ללא פשרות. עורך דין איכותי הינו עורך דין אשר מראה את הדרך הנכונה לפתרון הסכסוך במינימום נזקים ללקוח ולילדים המשותפים. דרך המבוססת על כבוד הדדי. הלקוח חייב להיות מוגן אישית ומקצועית, זכויותיו צריכות להיות מובטחות, והוא צריך לחוש שהוא שולט בהליך המשפטי ולא שההליך המשפטי שולט בו. תוך כדי ההליך ישנה חשיבות לשמור על איכות חייו של הלקוח ושמירת אנושיות כערך עליון.

תחומי התמחות

דיני משפחה
המשרד מתמחה בניהול בקשות ליישוב סכסוך תביעות בתחום דיני המשפחה בבתי המשפט ובתי הדין הרבניים ובערכאות הערעור, לרבות בתביעות מורכבות בהיקפים גדולים. כל זאת ברגישות, תוך דגש על שמירת דיסקרטיות.
המשרד מתמחה בליטיגציה מורכבת הדורשת שילוב של כישורים וידע מדיסציפלינות שונות.
המשרד מייצג את לקוחותיו בתחומי תביעות רכושיות ומוניטין, בהם תביעות בגין מוניטין והפרשי כושר השתכרות, תביעות לאיזון משאבים, פירוק שיתוף בדירות ונכסים ופירוק חברות.
המשרד אף עוסק במזונות ומדור, בהם מזונות אישה, מזונות ידועה בציבור, מזונות ילדים, מזונות בגירים, מזונות בנישואין אזרחיים, מזונות משקמים, הפחתת מזונות, הגדלת מזונות ומזונות ילדים עם צרכים מיוחדים.
המשרד מטפל גם בתחום משמורת והסדרי שהייה, תביעות משמורת משותפת, תביעות בענייני אפוטרופסות ויפויי כח מתמשכים.
בבתי הדין הרבניים מייצג המשרד בתביעות לגירושין או שלום בית, בתביעות לכתובה, תוספת כתובה ופיצויים.
בבתי הדין לעבודה ובבתי המשפט למשפחה מייצג המשרד בתביעות של ידועים וידועות בציבור אודות זכויותיהם.
משרדנו אמון מטעם משרד המשפטים להכנת ייפוי כח מתמשך שהינו מסמך משפטי המאפשר לכל אדם בגיר לקבוע כיצד ועל ידי מי יטפלו בעתיד בענייניו באשר לא יהא בכשירות מלאה. 

הסכמים
המשרד מתמחה בעריכת הסכמי גירושין, הסכמי ממון, הסכם ידועים בציבור, נישואין הסכמים בין יורשים, הסכם חלוקת עזבון, הסכמי הורות ועוד.

ירושות וצוואות
המשרד ידוע בידע המעמיק ובמומחיות הרבה שלו בכל הקשור לדיני הירושה, לרבות, ניסוח צוואות, הגשת בקשות לצו ירושה, צו קיום צוואה, התנגדויות למתן הצווים הנ"ל, מזונות מן העיזבון וניהול עיזבונות.
בשנים האחרונות מנהל המשרד תיקי עיזבונות גדולים הדורשים מקצועיות וניסיון רב.

גישור
במחלקת הגישור מתנהלים גישורים הן בשיטה הקונבנציונאלית והן בשיטה האמריקאית המכונה "COLLABORATIVE DIVORCE".
המשרד מחויב לקיומו של הליך גישור מקצועי, יעיל, הוגן ואיכותי כאשר נחתם הסכם גישור בין המגשרת לבין המגושרים הקובע את מתווה הגישור.

אייקון פרסומים

פרסומים

אייקון מאמרים

מאמרים מאת אורית דרור-הראל, משרד עורכי דין ונוטריון

בנוסף אולי יעניין אותך