אור חוף משרד עורכי דין

חדשנות והגנה על מידע

אור חוף משרד עורכי דין
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2013
תחום: חדשנות והגנה על מידע
כתובת: רח' מנחם בגין 144, מגדל מידטאון קומה 21, תל אביב
טלפון: 03-5620992 1-415-906-5260+
פקס: 03-5476515
דוא"ל: office@or-hof.com
אתר החברה: http://www.or-hof.com
אייקון הנהלה

מנהלים

 • דן אור-חוף, אור חוף משרד עורכי דין

  דן אור-חוף

  מייסד ובעלים

  אור חוף משרד עורכי דין

  לפרופיל המלא

  דן אור-חוף
 • רותם פרלמן, אור חוף משרד עורכי דין

  רותם פרלמן

  עו"ד בכירה

  אור חוף משרד עורכי דין

 • אליאב בוארון, אור חוף משרד עורכי דין

  אליאב בוארון

  עו"ד

  אור חוף משרד עורכי דין

 • הדר קולברג, אור חוף משרד עורכי דין

  הדר קולברג

  עו"ד

  אור חוף משרד עורכי דין

אייקון אודות

אודות אור חוף משרד עורכי דין

משרד עו"ד אור-חוף הינו מהמשרדים הצומחים והמובילים בישראל בתחומי משפט, טכנולוגיה, חדשנות והגנת מידע.
המשרד, שהוקם בשנת 2013, זכה להכרה כמוביל בתחומי הסייבר, היי טק, מסחר בינלאומי וקניין רוחני (BDI ;Duns100) כבר בשנה השלישית להקמתו.
טכנולוגיות מידע, עסקאות טכנולוגיה, סייבר, הגנת מידע ופרטיות בארץ ובעולם, רובוטיקה, חלל ותעופה, ערים חכמות, כלי רכב ובניינים חכמים, בינה מלאכותית, שירותי בריאות ופיננסים מתקדמים – כל אלה ועוד הם שגרת היום יום של המשרד. עם למעלה מ–20 שנות ניסיון מקצועי, עו"ד דן אור–חוף מוביל את צוות המשרד. לצד עבודה משפטית–מסחרית, המשרד עוסק בליווי אסטרטגי, רגולציה וחקיקה. המתודולוגיה של המשרד מבוססת על חזונו של דן וראייה עתידית וחדשנית העולה מתוך היום יום של המשרד, כמו גם מהידע המעמיק והניסיון הנרחב של צוות המשרד.
עם לקוחות המשרד נמנות חברות בינלאומיות ולאומיות מובילות, חברות פרטיות וציבוריות, חברות טכנולוגיה מובילות בארץ ובעולם, מוסדות פיננסים, גופים ממשלתיים, סטארט-אפים וחברות רב לאומיות הנמנות עם חברות ה-Fortune 500, לרבות חברות הטכנולוגיה מהמובילות בעולם, וכן פירמות עורכי דין בינלאומיות הנדרשות לחוות דעת ללקוחותיהן על החוק בישראל.
המשרד מלווה חברות מקומיות ובינלאומיות בתחומי ההיי-טק, החל משלב היזמות והשלבים טרם הקמת החברה, ומספק מהידע הרב שנצבר במשרד כדי לסייע לחברות בפעילותן המסחרית הבינלאומית, לרבות חברות אינטרנט ומסחר אלקטרוני, התוכנה והחומרה. באופן ספציפי המשרד מתמחה במשפט מסחרי, מסחור קניין רוחני ובפעילות בינלאומית בתחום הטכנולוגיות והמידע.
המשרד, הידוע בזמינותו הגבוהה ובתשומת הלב הקפדנית לצרכי לקוחותיו, מהווה שער לעסקים טכנולוגיים מסחריים ותאגידיים, ומספק תוצאות מיטביות למטרות העסקיות של לקוחותיו. צוות המשרד המיומן, שנבחר בקפידה, לומד ומתחנך בכדי להגיע לרמת ההבנה המעמיקה וליכולות ראשונות במעלה בתחום.
בכל הנושאים הללו נותן המשרד מענה משפטי אסטרטגי גלובלי הכולל כלים אופרטיביים לניהול המערך המשפטי והטכנולוגי בארגון ובהתאם לרגולציות בטריטוריות השונות. 

מתודולוגיה של ראייה עתידית וחדשנות

העבודה היום יומית עם לקוחות העוסקים בתחומי חדשנות כגון תעופת וחלל, רובוטים, בינה מלאכותית, כלי טיס בלתי מאוישים, מציאות רבודה ועוד, מניבה את הפריזמה החדשנית של המשרד, ויוצרת את המתודולוגיה שלו. המתודולוגיה של המשרד, שמבוססת על חזונו של דן וראייה עתידית וחדשנית, העולה מתוך היום יום של המשרד, כמו גם מהידע המעמיק והניסיון הנרחב של צוות המשרד, מיושמת הן בתחום הפיתוח ומימוש הרעיונות, והן ביחס למצוינות המקצועית של צוות המשרד. בשל כך, מחויב המשרד בהמשך תפיסת המצוינות העסקית לצד מקצוענות, תוך ראיית התהליכים המתהווים בעולם המשפט והעסקים כיום.
בעזרת כלים חדשניים המתווספים כל העת, בהם סביבת עבודה ללא נייר ושירותי ענן, לצד ההבנה שחלק גדול מכוח האדם בפירמות המשפטיות יצטמצם בעתיד הקרוב, יוצרת הפירמה תהליכי פיתוח המתמקדים בעתיד כמבנה עבודה מקצועי המבוסס על איכות, ולא על כמות, ומסיבה זו ימשיך המשרד להיות מוביל שוק גם בעשורים הקרובים. 

מובילי שוק בגלובליזציה

החוזקה והמצוינות הייחודיות של המשרד, המתמקדות בגלובליזציה ובתהליכים עולמיים של מידע כמשאב היקר בעולם, עולה מתוך ההבנה שהתוחלת האמיתית של העבודה המשפטית הרגולטורית, הן בהווה והן בעתיד, היא תפיסה של עבודה גלובלית.
מתוך ראייה זו מכוון המשרד את מטרותיו, הן בעבודה היום-יומית, הן באופי לקוחותיו והן בתהליכי פיתוח עסקיים אל עבר תפיסה גלובלית, במטרה לייצר פעילות גלובלית אמיתית, על ידי תהליכים, יוזמות ושיתופי פעולה.
בעוד שהעבודה היום יומית של המשרד כוללת עבודה עם ארה"ב ואירופה, המשרד מעורב גם בנושאים הקשורים לתהליכים גלובליים במדינות כגון ברזיל, יפן, איי קיימן, קנדה, אוסטרליה, ניו זילנד, דרום אפריקה ועוד.

האקו-סיסטם הייחודי של המשרד

המשרד מפתח סביבו אקו-סיסטם מקצועי וייחודי, המורכב ממספר וקטורים: פיתוח עסקי ומערכת יחסים אסטרטגית עם הלקוחות, פיתוח טכנולוגי, שיתופי פעולה עם משרדי עו"ד מובילים ברחבי העולם, קשרי הממשל, העולם האקדמי ותרומה לקהילה.
תחום קשרי הממשל כולל את חברותו של דן במועצה להגנת הפרטיות, שמייעצת לממשלה בתהליכי חקיקה המערבים שימוש במידע אישי, והופעתו בפני ועדת הכלכלה, ועדת המדע והטכנולוגיה, ועדת חוקה חוק ומשפט וועדת המשנה בנושא מחשוב ואינטרנט בכנסת, והוא נמצא בקשר עם משרד המשפטים, משרד הבריאות ומשרד האוצר, כמו גם בעצם הפיכת המשרד לנדבך בתהליכי חשיבה חקיקתיים. בנוסף, דן הקים את ה – IDPF הפורום הישראלי למומחי הגנת מידע , ומכהן כיו"ר הפורום. דן הוא הישראלי הראשון שנבחר בשנת 2007 כחבר ל- IAPP, האיגוד הבינלאומי למומחים בתחום ההגנה על הפרטיות. בתחום האקדמי דן מלמד הגנת מידע בתכנית ללימודי סייבר באוניברסיטת תל אביב, וסמינר באתיקה ופרטיות בתכנית המשולבת לתואר שני למשפט וטכנולוגיה ומנהל במרכז הבינתחומי. בעברו לימד סוגיות בדיני מידע (2009-2013) במכללה למנהל, ומשפט וטכנולוגיה באוניברסיטת בר אילן.

תרומה לקהילה – בתחום זה כוללת פעילות המשרד את ה- IDPF, הפורום הישראלי המקצועי להגנת מידע, פורום של מומחי ומומחיות סייבר ופרטיות המאגד את עלית הפרקטיקה בישראל אותו הקים המשרד לפני שלוש שנים, במטרה לייצר קשרים בקרב הקהילה המקצועית בארץ ולתרום להרחבת הידע המקצועי בתחום.
בנוסף, המשרד גאה לתרום ל- space-IL, החללית הישראלית הראשונה על הירח, וללוותם מאז שהחלו את פעילותם לפני 7 שנים, ועל ידי כך גם לתרום לחינוך ילדים וילדות למדע.

מהירות ומקצועיות

יתרון הגודל הסביר של המשרד, הבנוי ללא היררכיה, ללא בירוקרטיה וללא פוליטיקה פנימית, מאפשרים למשרד להוות מתחרה מהיר המספק ללקוחותיו פתרונות מקצועיים ראשונים במעלה ומהירים, בכדי שיוכלו להתקדם בקצב התחרותי של השוק. כמשרד המתמקד בתחום הטכנולוגיה, הצוות מבין את ליבת העיסוק האמיתי של התחום, ומעניק ללקוחותיו את המקצוענות והמומחיות בקצב המהיר של תחום החדשנות הטכנולוגית כיום. 

עו"ד דן אור-חוף

דן הוא עו"ד מוביל ומוערך בתחומו. מקצועיותו ויכולותיו, בהיותן הן אקדמאיות והן מעשיות, חוברות לניסיונו ויוצרות את ההבנה הייחודית של תעשיית הטכנולוגיה והחדשנות. דן הינו בעל הסמכת מומחה מוסמך בתחום ההגנה על מידע אישי (CIPP) על ידי האיגוד הבינלאומי למומחים בתחום ההגנה על הפרטיות (IAPP), חבר במועצה הישראלית להגנת הפרטיות, מכהן כיו"ר IDPF ומשמש כמרצה באוניברסיטאות בנושא הגנת מידע ופרטיות.

דן מנסח ניירות עמדה ונוסחי חקיקה עבור פלטפורמות משפטיות וכלכליות וכותב עבור כתבי עת בינלאומיים מובילים, בהם מדריכי מידע וייעוץ הפרטיות של IAPP. למעלה משני עשורים של התמחות יום יומית בתחום הטכנולוגיה ומשפט הקניין הרוחני הפכו את דן ל"מרכז מידע" לנושאים בהם IoT - האינטרנט של הדברים, ביג דאטה, סביבת ענן, חתימות דיגיטליות, תוכנה, מערכות מידע ושירותי ענן, קוד פתוח, הגנת מידע ופרטיות מידע.

אייקון פרסומים

פרסומים

בנוסף אולי יעניין אותך

 • עשה ואל תעשה – בעת מעצר בחו"ל

  במאמר זה ניתנת סקירה באשר לכללי הברזל (כללי עשה ואל תעשה) שעל כל עצור ישראל לאמץ בעת מעצר בחו״ל ובטרם טיסה לחו״ל באם קיים בליבו חשד לקיום צו מעצר בינלאומי

  עשה ואל תעשה – בעת מעצר בחו"ל

 • גרושים? מה תעשו בתקופת הסגר?

  האתגרים החדשים שוירוס הקורונה מעמיד אותנו בהם

  גרושים? מה תעשו בתקופת הסגר?

 • זירת דיבה ושמה ZOOM

  כמה זמן ייקח עד שתבוא התלונה הראשונה על פרסום לשון הרע או פגיעה בפרטיות במסגרת שיח ב-ZOOM. והתשובה? מעט מאוד

  זירת דיבה ושמה ZOOM

 • קריסה כלכלית גלובאלית? יש להקים בית דין בינלאומי לחדלות פירעון

  לעומת משברים פיננסיים גלובאליים שחווינו בעבר, משבר הקורונה העולמי משנה לחלוטין את כל דפוסי החשיבה וההתנהלות שהכרנו עד כה

  קריסה כלכלית גלובאלית? יש להקים בית דין בינלאומי לחדלות פירעון