אור חוף משרד עורכי דין

חדשנות והגנה על מידע

אור חוף משרד עורכי דין
אייקון פרופיל

פרטי התקשרות

שנת הקמה: 2013
תחום: חדשנות והגנה על מידע
כתובת: רח' מנחם בגין 144, מגדל מידטאון קומה 21, תל אביב
טלפון: 03-5620992 1-415-906-5260+
פקס: 03-5476515
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.or-hof.com
אייקון הנהלה

מנהלים

 • דן אור-חוף

  דן אור-חוף

  מייסד ובעלים

  אור חוף משרד עורכי דין

  עוד על דן אור-חוף

  דן אור-חוף
 • רותם פרלמן

  רותם פרלמן

  שותפה

  אור חוף משרד עורכי דין

 • הדר קולברג

  הדר קולברג

  עו"ד

  אור חוף משרד עורכי דין

 • שרון גידלביץ

  שרון גידלביץ

  עו"ד

  אור חוף משרד עורכי דין

 • ערן גנדמן

  ערן גנדמן

  עו"ד

  אור חוף משרד עורכי דין

אייקון אודות

אודות אור חוף משרד עורכי דין

משרד עו"ד אור-חוף הינו מהמשרדים הצומחים והמובילים בישראל בתחומי משפט, טכנולוגיה, חדשנות והגנת מידע.

המשרד שהוקם בשנת 2013 זכה להכרה כמוביל בתחומי הסייבר, היי טק, מסחר בינלאומי וקניין רוחני (BDI; Duns100) כבר בשנה השלישית להקמתו.

בעולם בו שינויים טכנולוגים בקצב גבוה מכתיבים לחברות וארגונים התחייבויות חוזיות חדשות, לצד התחייבויות להידוק ושיפור אבטחת המידע שלהם, והבטחה לעמידה בציות לתהליכי חקיקה עולמיים המתהווים, נדרשת הבנה מעמיקה וחוצת גבולות בתחום המשפטי של מסחר בינלאומי טכנולוגי, הגנת וניהול מידע, פרטיות וסייבר. עם למעלה מ–20 שנות ניסיון מקצועי, עו"ד דן אור–חוף, מהמובילים בעולם בתחום הגנת מידע ופרטיות, ביחד עם נבחרת המשרד, פועלים להזניק חברות טכנולוגיה ישראליות ובינלאומיות לקצב השינויים ולהתאים ולאבטח אותן בתחומי המשפט והטכנולוגיה וכל זאת לצד עבודה משפטית–מסחרית, וליווי אסטרטגי שוטף. עם לקוחות המשרד נמנים חברות בינלאומיות ולאומיות מובילות, חברות פרטיות וציבוריות, חברות טכנולוגיה מובילות בארץ ובעולם, מוסדות פיננסים, גופים ממשלתיים, סטארט-אפים וחברות רב לאומיות הנמנות על ה-Fortune 500 לרבות חברות הטכנולוגיה מהמובילות בעולם וכן פירמות עורכי דין בינלאומיות הנדרשות לחוות דעת ללקוחותיהן על החוק בישראל.

צוות המשרד המיומן, שנבחר בקפידה, לומד ומתחנך בכדי להגיע לרמת ההבנה המעמיקה וליכולות ראשונות במעלה בתחום. בכל הנושאים הללו נותן המשרד מענה משפטי אסטרטגי גלובלי הכולל כלים אופרטיביים לניהול המערך המשפטי והטכנולוגי בארגון ובהתאם לרגולציות בטריטוריות השונות.

מתודולוגיה של ראייה עתידית וחדשנות

העבודה היום יומית עם לקוחות העוסקים בתחומי חדשנות כגון תעופת וחלל, רובוטים, בינה מלאכותית, כלי טיס בלתי מאוישים, מציאות רבודה ועוד, מניבה את הפריזמה החדשנית של המשרד, ויוצרת את המתודולוגיה שלו, מתוך ראיית עתידית וחדשנות.
המתודולוגיה של המשרד שמבוססת על חזונו של דן וראייה עתידית וחדשנית העולה מתוך היום יום של המשרד כמו גם מהידע המעמיק והניסיון הנרחב של צוות המשרד, מיושמת הן בתחום הפיתוח ומימוש הרעיונות, והן ביחס למצוינות המקצועית של צוות המשרד.
בשל כך מחויב המשרד בהמשך תפיסת המצוינות העסקית לצד מקצוענות מקצועית, תוך ראיית התהליכים המתהווים בעולם המשפט והעסקים כיום. בעזרת כלים חדשניים המתווספים כל העת, בהם סביבת עבודה ללא נייר ושירותי ענן, לצד ההבנה שחלק גדול מכוח האדם בפירמות המשפטיות יצטמצם בעתיד הקרוב, יוצרת הפירמה תהליכי פיתוח המתמקדים בעתיד כמבנה עבודה מקצועי המבוסס על איכות, ולא על כמות, ומסיבה זו ימשיך המשרד להיות מוביל שוק גם בעשורים הקרובים. 

מובילי שוק בגלובליזציה

החוזקה והמצוינות הייחודית של המשרד, המתמקדת בגלובליזציה ובתהליכים עולמיים של מידע כמשאב היקר בעולם, עולה מתוך ההבנה שהתוחלת האמיתית של העבודה המשפטית הרגולטורית, הן בהווה והן בעתיד, היא תפיסה של עבודה גלובלית.
מתוך ראייה זו מכוון המשרד את מטרותיו, הן בעבודה היום-יומית, הן באופי לקוחותיו והן בתהליכי פיתוח עסקיים אל עבר תפיסה גלובלית, במטרה לייצר פעילות גלובלית אמיתית, על ידי תהליכים, יוזמות ושיתופי פעולה. בעוד שהעבודה היום יומית של המשרד כוללת עבודה עם ארה"ב ואירופה, המשרד מעורב גם בנושאים הקשורים לתהליכים גלובליים במדינות כגון ברזיל, יפן, איי קיימן, קנדה, אוסטרליה, ניו זילנד, דרום אפריקה ועוד.

האקו-סיסטם המקצועי הייחודי של המשרד

המשרד מפתח סביבו אקו-סיסטם מקצועי וייחודי, המורכב ממספר וקטורים: פיתוח עסקי ומערכת יחסים אסטרטגית עם הלקוחות, פיתוח טכנולוגי, שיתופי פעולה עם משרדי עו"ד מובילים ברחבי העולם, קשרי הממשל, העולם האקדמי ותרומה לקהילה.
תחום קשרי הממשל כולל את חברותו של דן במועצה להגנת הפרטיות, שמייעצת לממשלה בתהליכי חקיקה המערבים שימוש במידע אישי, והופעתו בפני ועדת הכלכלה, ועדת המדע והטכנולוגיה, ועדת חוקה חוק ומשפט וועדת המשנה בנושא מחשוב ואינטרנט בכנסת, והוא נמצא בקשר עם משרד המשפטים, משרד הבריאות ומשרד האוצר, כמו גם בעצם הפיכת המשרד לנדבך בתהליכי חשיבה חקיקתיים. בנוסף, דן הקים את ה–IDPF הפורום הישראלי למומחי הגנת מידע , ומכהן כיו"ר הפורום. דן הוא הישראלי הראשון שנבחר בשנת 2007 כחבר ל-IAPP, האיגוד הבינלאומי למומחים בתחום ההגנה על הפרטיות.
בתחום האקדמי דן מלמד הגנת מידע בתכנית ללימודי סייבר באוניברסיטת תל אביב ובעברו לימד בתכנית המשולבת לתואר שני למשפט וטכנולוגיה ומנהל במרכז הבינתחומי וכן סוגיות בדיני מידע (2009-2013) במכללה למנהל, ומשפט וטכנולוגיה באוניברסיטת בר אילן.

תרומה לקהילה
בתחום זה כוללת פעילות המשרד את ה-IDPF, הפורום הישראלי המקצועי להגנת מידע, פורום של מומחי ומומחיות סייבר ופרטיות המאגד את עלית הפרקטיקה בישראל אותו הקים המשרד לפני שלוש שנים, במטרה לייצר קשרים בקרב הקהילה המקצועית בארץ ולתרום להרחבת הידע המקצועי בתחום.
בנוסף, המשרד גאה לתרום ל-space-IL, החללית הישראלית הראשונה על הירח, וללוותם מאז שהחלו את פעילותם לפני 7 שנים, ועל ידי כך גם לתרום לחינוך ילדים וילדות למדע.

מהירות ומקצועיות

יתרון הגודל הסביר של המשרד, הבנוי ללא היררכיה, ללא בירוקרטיה וללא פוליטיקה פנימית, מאפשרים למשרד להוות מתחרה מהיר המספק ללקוחותיו פתרונות מקצועיים ראשונים במעלה ומהירים, בכדי שיוכלו להתקדם בקצב התחרותי של השוק. כמשרד המתמקד בתחום הטכנולוגיה, הצוות מבין את ליבת העיסוק האמיתי של התחום, ומעניק ללקוחותיו את המקצוענות והמומחיות בקצב המהיר של תחום החדשנות הטכנולוגית כיום.

עו"ד דן אור-חוף

דן הוא עו"ד מוביל ומוערך בתחומו. מקצועיותו ויכולותיו, בהיותן הן אקדמאיות והן מעשיות, חוברות לניסיונו ויוצרות את ההבנה הייחודית של תעשיית הטכנולוגיה והחדשנות. דן אור-חוף, עו"ד, ובעל הסמכות E, CIPM / US, CIPP / CIPP הוכר על ידי האיגוד הבינלאומי למקצוענים בפרטיות (IAPP) כעמית לפרטיות מידע (FIP) והצטרף לקבוצה נבחרת מאוד של אנשי מקצוע בתחום הפרטיות ברחבי העולם. דן מכהן כיו"ר IDPF ומשמש כמרצה באוניברסיטאות בנושא הגנת מידע ופרטיות.

דן מנסח ניירות עמדה ונוסחי חקיקה עבור פלטפורמות משפטיות וכלכליות וכותב עבור כתבי עת בינלאומיים מובילים, בהם מדריכי מידע וייעוץ הפרטיות של IAPP. למעלה משני עשורים של התמחות יום יומית בתחום הטכנולוגיה ומשפט הקניין הרוחני הפכו את דן ל"מרכז מידע" לנושאים בהם IoT - האינטרנט של הדברים, ביג דאטה, סביבת ענן, חתימות דיגיטליות, תוכנה, מערכות מידע ושירותי ענן, קוד פתוח, הגנת מידע ופרטיות מידע.

 

אייקון פרסומים

פרסומים

אייקון מאמרים

מאמרים מאת אור חוף משרד עורכי דין

 • ההיבטים המשפטיים של מהפיכת המידע

  ההיבטים המשפטיים של מהפיכת המידע

  מרגע שהחברה שלכם אוספת מידע על לקוחות, היא לא רק מחויבת לחוקים הנוגעים לשמירה על הפרטיות של לקוחותיה, היא גם חשופה לתביעות מגוונות. מה הן הפעילויות שצריך לעשות כדי לשמור על פרטיות ונתוני הלקוחות, וכיצד תמנעו מתביעות שעשויות להסב נזק רב לעסק שלכם? הפודקאסט של עו"ד דן אור-חוף

  ההיבטים המשפטיים של מהפיכת המידע

 • אקטיביזם רגולטורי – דרכה המיוחדת של הרשות להגנת הפרטיות

  אקטיביזם רגולטורי – דרכה המיוחדת של הרשות להגנת הפרטיות

  הקו פורץ הגבולות של הרשות להגנת הפרטיות לנוכח השינויים בעולם והקיפאון החקיקתי בישראל

  אקטיביזם רגולטורי – דרכה המיוחדת של הרשות להגנת הפרטיות

בנוסף אולי יעניין אותך

 • אוטם ראש עצב ראיה

  ירידה פתאומית בראייה ללא כאב יכולה להיות סימפטום של אוטם ראש עצב הראייה. לרוב הירידה היא רק בחלק משדה הראייה.

  אוטם ראש עצב ראיה

 • פרופיל שר המשפטים גדעון סער

  ב- 13.6.2021, בעקבות השבעת הממשלה ה-36 של מדינת ישראל, מונה ח"כ גדעון סער, יו"ר מפלגת תקווה חדשה, לשר המשפטים. לכבוד מינויו לתפקיד, להלן מספר עובדות מעניינות שייתכן שלא ידעתם על שר המשפטים החדש.

  פרופיל שר המשפטים גדעון סער

 • השוק מתקדם לכיוון הגנה חזקה יותר על פרטיות ומידע

  השוק מתקדם לכיוון הגנה חזקה יותר על פרטיות ומידע

 • הליך 1782 והחלתו בהליכי בוררות מסחרית בינלאומית

  הליך 1782 והחלתו בהליכי בוררות מסחרית בינלאומית