אריאל יונגר, משרד עורכי דין

מקרקעין, חוזים ופרוייקטים, תכנון ובניה

אריאל יונגר, משרד עורכי דין
אייקון פרופיל

פרופיל חברה

שנת הקמה: 2020
תחום: מקרקעין, חוזים ופרוייקטים, תכנון ובניה
כתובת: רח' תובל 40, מגדל ספיר, רמת גן
טלפון: 074-7244444
פקס: 074-70500005
דוא"ל: [email protected]
אייקון הנהלה

מנהלים

 • אריאל יונגר

  אריאל יונגר

  מייסד

  אריאל יונגר, משרד עורכי דין

אייקון אודות

אודות אריאל יונגר, משרד עורכי דין

אריאל יונגר משרד עורכי דין הינו משרד בוטיק מוביל המתמחה בכל קשת תחומי הנדל"ן ובפרט בתחומי תכנון ובניה ופרוייקטים.

המשרד הוקם בשנת 2020 על ידי עו"ד יונגר, משפטן מומחה בעל 23 שנות ניסיון בתחום שעשה את התמחותו במשרד עורכי דין הרטבי- בורנשטיין- בסון ושימש בו לאחר מכן כעורך דין במשך 7 שנים. בין היתר שימש אז כיועצה המשפטי של וועדה מקומית הדרים לתכנון ובנייה, כיום וועדה מקומית הוד השרון.

בתום תקופה זו פתח משרד פרטי אשר התמחה בתחום הנדל"ן ובשנת 2010 התמזג משרדו עם משרד רון גזית רוטנברג. משנת 2020 שב עו"ד יונגר להיות בעל משרד פרטי והצוות מונה חמישה עורכי דין בעלי וותק וניסיון רב בשלל תחומי התכנון והבנייה והמקרקעין נותנים מענה מקיף הכולל ליווי מלא לפרוייקט נדל״ן החל מליווי ויעוץ בעת הרכישה, דיווחים לרשויות הרלוונטיות, הסכמי ליווי בנקאי, הסכמים מול הרשות, חוזי מכר דיירים, הסכמים עפ יועצים, רישום בתים משותפים זיקות הנאה וכיוצב,  רישום זכויות בספרי רמ״י ובלשכת רישום המקרקעים.

משרד בוטיק עם ידע ויכולות של משרד גדול

נוכח ניסיונו ובקיאותו הרחבה של עו"ד יונגר, כמו גם העובדה שהוא יוצא משרדים גדולים, המשרד מעניק ללקוחותיו את כלל היבטי המשפט הנדל"ני תחת קורת גג אחת. בכך מספק המשרד את הכיסוי המשפטי הטוב והמקיף ביותר בדיני תכנון ובנייה, מקרקעין, דיני חוזים ליטיגציה במקרקעין ובמשפט המינהלי ולצד אלו מקבלים הלקוחות יחס ייחודי ויעודי  אישי ומסור.

ייצוגן של וועדות תכנון ורשויות לצד יזמיות בנייה ובעלי קרקעות

התמחותו העיקרית של עו"ד יונגר היא בתחום התכנון והבנייה משנת 2006 הוא מייצג בין היתר את הוועדה המקומית לתכנון ובנייה בני ברק ועירית בני ברק וחברות  ממשלתיות בנושאים של תכנון ובנייה, קרקעות, היטלי השבחה, תוכניות בניית עיר, רישוי והיתרים, השבחת מקרקעין, הפקעות, עררים, ליטיגציה מנהלית וליטיגציה במקרקעין.

בנוסף המשרד מלווה חברות יזמות בניה ציבוריות מהמובילות במשק, יזמים פרטיים מובילים ובעלי קרקעות ברחבי המדינה  בפרוייקטים בהיקף של אלפי יח"ד. שירותו של המשרד כולל את ליווין של חברות אלו הן בתכנון ובנייה החל מבדיקות משפטיות ואחרות ערב רכישת המקרקעין, בדיקות אפשרויות תיכנון והיתכנות כלכלית, עובר לייצוג בחוזי ההתקשרות שונים (הסכמי שיתוף, קומבינציה, מכירה והתקשרויות רבות נוספות), ליווי בהשבחת המקרקעין ובניצול מיטיב של הזכויות ועובר למכירת הזכויות לרוכשי דירות. 

למשרד נסיון רב גם בהסדרת זכויות במקרקעין (בעלות, זיקות הנאה, שיעבודים וכו'), ייצוג בתביעות פירוק שיתוף במקרקעין, ליווי חוזים ועיסקאות לסוגיהן, פירוק איגודי מקרקעין, היטלי פיתוח, ליווי יזמים בתחום תמ"א 38  התחדשות עירונית ופינוי בינוי.

בשנים האחרונות צבר  המשרד נסיון רב  בייצוג בעלי דירות, מחד ויזמים מובילים מאידך, בפרויקטים רבים ומגוונים של פינוי בינוי, תמ"א 38 לסוגיה  והכל תוך מתן מענה ופתרונות לסוגיות סבוכות הצצות במהלך ההתקשרות.

התמחות ייחודית בייצוג יזמים ובעלי קרקע במגזר החרדי

המשרד בעל התמחות ייחודית בייצוג יזמים ובעלי קרקע המגיעים מהמגזר החרדי, כמו גם קבוצות רכישה ועמותות בניה במגזר החרדי (שכונת אחיסמך, בית שמש, גבעת זאב, גילה). היכרותו הקרובה של עו"ד יונגר את המגזר החרדי על תתי קבוצותיו ובצרכיה הספציפיים של כל קבוצה  מעניקה לו יתרון רב בכל הקשור לעסקאות מקרקעין ותכנון ובנייה במגזר ספציפי זה.

הידע והניסיון המצטבר אותם צבר ב-23 שנות ניסיונו בתחום מאפשרים למשרד לבצע תיאום ציפיות עם יזמי נדל"ן המתעתדים לבנות פרויקטים למגזר החרדי. 

היכרות לעומק עם שני צדי המתרס

יתרונו הגדול של המשרד נעוץ בידיעתו וניסיונו העשיר של עו"ד יונגר,  כמייצג רשויות מוניציפליות וממשלתיות וועדות תכנון בנייה תוך הבנה בראיה והיבטים ציבוריים יחודיים; קבלת אישורי שר הפנים לעיסקאות במקרקעין, ליווי הליכי הקצאת מקרקעין והתקשרויות עם הרשויות השונות כשמאידך, המשרד מייצג יזמים ובעלי קרקעות פרטיים ומבין באופן מקיף את צרכי היזמים והפרט והצגתם בצורה נכונה בפני הרשויות עד מציאת איזון הנכון בין אינטרסים של הצדדים.

שילוב נסיון זה של ייצוג גופי ציבוריים ופרטיים במקומות שונים מאפשר הכרה והבנה לעומק את הלך הרוח והאינטרסים של כל אחד משני הצדדים ולספק פתרונות יצירתיים לשביעות רצון כולם. לכך מסייע גם הידע העצום אותו רכש במהלך השנים בעולמות התכנון והבניה. דבר זה מסייע  עו"ד יונגר ללקוח להבין את  הליכים הנידרשים ולבחור בדרך התכנונית האופטימאלית ביותר.

אייקון דירוגים

דירוגים

בנוסף אולי יעניין אותך

 • גלובל רוטו שקע – ממשבר עמוק להצלחה מפוארת

  גלובל רוטו שקע – ממשבר עמוק להצלחה מפוארת

 • פורום בכירי ענף המשפט בתחום ההייטק 2022

  ביום ד' ה-9.3.22 נערך במלון רויאל ביץ' תל אביב פורום Duns 100 השנתי של בכירי ענף המשפט בישראל בתחום ההייטק בהשתתפות בכירי דן אנד ברדסטריט בישראל, עמי אפלבום, יו"ר רשות החדשנות והמדען הראשי במשרד הכלכלה ובהנחיית גדעון אוקו.

  פורום בכירי ענף המשפט בתחום ההייטק 2022

 • פוסט טראומה

  פוסט טראומה

 • פורום בכירי ענף המשפט 2022

  בתאריך ה- 23.2.22 קיימנו את פורום Duns 100 לבכירי ענף המשפט.

  פורום בכירי ענף המשפט 2022