אשדר בוטיק

אשדר בוטיק מתמחה בייזום, תכנון, בנייה ושיווק של פרוייקטי בוטיק בכלל זה תמ"א 38 ופינוי בינוי

אשדר בוטיק
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2008
תחום: אשדר בוטיק מתמחה בייזום, תכנון, בנייה ושיווק של פרוייקטי בוטיק בכלל זה תמ"א 38 ופינוי בינוי
כתובת: יגאל אלון 53, תל אביב 6706206
טלפון: 03-6374257
פקס: 03-6887541
דוא"ל: sec-boutique.@ashdar.co.il
אתר החברה: http://www.ashdar-boutique.co.il
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • ארנון פרידמן, אשדר בוטיק

  ארנון פרידמן

  מנכ"ל אשדר חברה לבנייה

  אשדר בוטיק

 • עומר גוגנהיים, אשדר בוטיק

  עומר גוגנהיים

  מנהל אשדר בוטיק וסמנכ"ל חברת אשדר חברה לבנייה

  אשדר בוטיק

מנהלים בכירים

  יפית רגונס מנהלת כספים
  אלי חילים מנהל שיווק
  מוטי אשכנזי מנהל הנדסה
אייקון אודות

אודות אשדר בוטיק

אשדר בוטיק הינה הזרוע לבניית בנייני בוטיק יחודיים של חברת הבנייה הוותיקה אשדר, מקבוצת אשטרום. החברה מתמחה בייזום, תכנון, בנייה ושיווק של פרוייקטי תמ"א 38 ופינוי-בינוי ובעת הזו מטפלת בלמעלה מ-40 פרוייקטים בשלבי תכנון וביצוע שונים ברעננה, רמת השרון, תל אביב, רמת גן, גבעתיים, קריית אונו וערים מרכזיות נוספות. עד היום סיימה החברה בהצלחה 18 פרוייקטים.
אשדר חברה לבנייה, בניהולו של ארנון פרידמן, הינה חברה יזמית בתחום המגורים מהמובילות בתחומה בישראל. לחברה אגרות חוב הנסחרות בבורסה לניירות ערך בתל אביב והיא עוסקת בייזום, פיתוח ושיווק של פרוייקטי מגורים איכותיים ברחבי הארץ. אשדר מוכרת מאות דירות בשנה ובאמתחתה אלפי יח"ד בשלבי התכנון השונים. החברה מעורבת כיום בייזום, תכנון והקמת פרוייקטים למגורים בהיקף של למעלה מ-10,000 יח"ד. אשדר בוטיק פועלת כיחידה עצמאית ובסינרגיה מלאה עם החברה האם.

עומר גוגנהיים - מנהל אשדר בוטיק

עומר גוגנהיים (44), בעל תואר ראשון בכלכלה, תואר שני במשפטים ושמאי מוסמך בהשכלתו. לפני למעלה מעשר שנים הגדירה אשדר את תחום ההתחדשות העירונית כגורם מוביל בתחום המגורים לשנים הקרובות, הקימה את אשדר בוטיק ומינתה את גוגנהיים לעמוד בראשה.

פרוייקטים בולטים

רח' מונטיפיורי בקריית אונו - אחד הפרוייקטים הבולטים ביותר של אשדר בוטיק. החברה הצליחה לחתום עם דיירי כל הבניינים ברחוב ולמעשה מבצעת ומחדשת רחוב שלם, בו יוקמו 5 בניינים יוקרתיים בני 26 דירות כל אחד וכוללים חניות מקורות.
רח' גדעון ברמת השרון - בניין יוקרתי וייחודי הכולל 41 דירות וחניות מקורות.
רח' ארלוזורוב 16/18 רעננה – 2 בניינים בני 7 קומות 60 יחידות דיור (30 בכל בניין) + חניות מקורות בקרבת רחוב אחוזה.
רח' בראשית 9 רמת השרון – בניין יוקרתי בן 7 קומות הכולל 24 יחידות דיור וחניות מקורות.
רח' רמב"ם 42 רעננה - בניין בן 7 קומות הכולל 40 יחידות דיור וחניות מקורות.


ניסיון רב וסטנדרט בנייה גבוה

המקצועיות והניסיון הרב של אשדר בוטיק בתחום הבנייה האורבנית בכלל והתמ"א 38 בפרט, מעניקים ללקוחותיה ביטחון רב כי הפרוייקט מתבצע על-ידי טובי המומחים בתחום ולאורך כל הדרך. סטנדרט הבנייה הגבוה והירידה לפרטים מאפשרים ללקוחות ליהנות מדירה חדשה ואיכותית, המספקת חוויית מגורים תואמת למגמות העיצוב והבנייה בארץ. אשדר בוטיק מהווה חלק בלתי נפרד מחברת אשדר, מקבוצת אשטרום, ומשלבת באופן מיטבי התמחות וידע רב שנים בתכנון ובנייה אורבנית מתקדמת.

פיתרון מקיף לארבעת מרכיבי התמ"א 38

אשדר בוטיק מספקת טיפול יעיל ומקצועי לכל אחד מארבעת המרכיבים האופייניים לפרוייקטי תמ"א 38: המרכיב החברתי, התכנוני, ההנדסי והסטטוטורי (רישוי).
מבחינת המרכיב החברתי, החברה מצליחה להגיע להסכמות עם כלל הדיירים, גם במקרים בהם מאפייני הדירות שונים. ברובד התכנוני, החברה יודעת להיות יצירתית גם מול אילוצי תכנון מאתגרים, דוגמת בניית 20 דירות על שטח של חצי דונם בלבד.
באספקט ההנדסי והבנייה משתלבים מקצועיות ונסיון רב שנים עם חשיבה מחוץ לקופסא בטיפול במגרשים קטנים בתוך העיר.
ולבסוף, מבחינת המרכיב הסטטוטורי, אשדר בוטיק נמצאת כל העת עם יד על הדופק בנוגע לתקנות חדשות בתחום, כמו גם החלטות ועררים עדכניים, ומצליחה למקסם את כל יתרונותיה למתן פתרון אולטימטיבי לכלל הדיירים.

מלווים את הלקוחות מההתחלה ועד מסירת המפתח

החברה מטפלת עבור הדיירים בכל היבטי הפרוייקט מתחילתו ועד סיומו, לרבות: בחינת הכדאיות הכלכלית של הפרוייקט, ניהול מו"מ משפטי ומסחרי, ביצוע תהליכי תכנון, רישוי והשגת כל היתרי הבנייה. בכל הקשור לביצוע, אשדר בוטיק מפעילה חברה קבלנית מקצועית בכל אחד מהפרוייקטים, מפקחת על הבנייה ומשווקת את הדירות שנוספו לבניין והכל תוך כדי ניהול ותיחזוק הקשר הרציף ו"הקו החם" עם כל הדיירים.

מצב של WIN-WIN

לתפיסת החברה, ההתחדשות העירונית יוצרת מצב של WIN-WIN: בעוד שאשדר כחברה יזמית מתכננת, מממנת ומקימה פרוייקט חדש ואיכותי, הדיירים נהנים מבניין אטרקטיבי, בעל תשתיות חדשות, המאפשרות נגישות מירבית וחווית מגורים מיטבית. הפרוייקטים מהווים אתגר גם ברמה הלאומית ונותנים מענה משודרג לאוכלוסיה הולכת וגדלה ופתרונות הולמים גם לדיירים בעלי מוגבלויות.

חזון החברה

חזונה של אשדר בוטיק הוא להמשיך ולבנות פרוייקטים רבים ומאתגרים בכל הארץ, לייצר סביבת מגורים איכותית לדיירים ולפעול באופן מקצועי ואחראי, תוך שמירה על ערכים כלכליים. הנהלת החברה רואה בנושא ההתחדשות העירונית והתמ"א 38 הזדמנות חשובה לשדרג ולשפר את איכות המבנים והמגורים ברמה הלאומית ולייצר פלטפורמה יציבה ולאורך זמן לאיכות החיים בישראל.

אייקון עובדות ומספרים

עובדות ומספרים

35 סה"כ פרויקטים

35

סה"כ פרויקטים

24 סה"כ פרויקטים לפני קבלת היתר

24

סה"כ פרויקטים לפני קבלת היתר

7 סה"כ פרויקטים לאחר קבלת היתר

7

סה"כ פרויקטים לאחר קבלת היתר

4 סה"כ פרויקטים שאוכלסו בשנת 2018

4

סה"כ פרויקטים שאוכלסו בשנת 2018

בנוסף אולי יעניין אותך

 • אילת – מפלט מהקורונה בעיר הנופש הנצחית של ישראל

  הישראלים "מסתערים" על אילת: עלייה של עשרות אחוזים בהתעניינות ברכישת דירות נופש בעיר

  אילת – מפלט מהקורונה בעיר הנופש הנצחית של ישראל

 • יסודות בליווי בנקאי לפרויקט נדל"ן

  בדרך לקבלת ליווי בנקאי כדאי להתייחס למספר נושאים שעלולים לתרום רבות לבנייה רציפה ולסיכויי הצלחתו של הפרויקט.

  יסודות בליווי בנקאי לפרויקט נדל"ן

 • קביעת קריטריונים לבחירת זוכה במכרז לאחר המועד להגשת הצעות

  האם ניתן לאחר פתיחת מעטפות המציעים במכרז לקבוע לראשונה קריטריונים לבחירת זוכה במכרז?

  קביעת קריטריונים לבחירת זוכה במכרז לאחר המועד להגשת הצעות

 • מערכת ניוד מטופלים חדשנית בביה"ח שערי צדק, במצבי שגרה וחירום

  בבית החולים שערי צדק הכניסו לשימוש מערכת המשפרת משמעותית את היכולת לשנע חולים ממקום למקום, "הצלחנו לפתח באמצעות אינטגרציה של טכנולוגיות קיימות מערכת ייחודית מסוגה בישראל ובעולם להפעלת סניטרים לשינוע מטופלים בבית החולים". מסביר אלי גרגיר, מנהל אגף הביטחון ושירותי התפעול של בית החולים שערי צדק, "מדובר על מהפכה של ממש, עבודת צוות הסניטרים והצוות הרפואי בכלל, השתפרה משמעותית כולל יצירת מוטיבציה המתבססת על מדדי האיכות ושיפורם. המערכת גרמה לחלוקת עומסים חכמה של כח אדם וציוד הנעשה כעת בצורה יעילה ונכונה ומייצרת רציפות טיפולית"

  מערכת ניוד מטופלים חדשנית בביה"ח שערי צדק, במצבי שגרה וחירום