בוני רעננה

איכות. חדשנות. אחריות.

בוני רעננה
אייקון פרופיל

פרטי התקשרות

שנת הקמה: 1988
תחום: מתמחה בבניה יזומה במבחר מיקומים יוקרתיים
כתובת: רח' מגדל 8, רעננה
טלפון: 077-2007058
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.b-raanana.com
אייקון הנהלה

מנהלים

 • רפאל טל

  רפאל טל

  בוני רעננה

 • עמית טל

  עמית טל

  מנכ"ל ובעלים

  בוני רעננה

  עוד על עמית טל

  עמית טל
 • טובה טל

  טובה טל

  יו"ר ובעלים

  בוני רעננה

 • חיים בצון

  חיים בצון

  סמנכ"ל ביצוע

  בוני רעננה

 • גרי שפיר

  גרי שפיר

  אדריכל

  בוני רעננה

 • נחום ליברמן

  נחום ליברמן

  מהנדס

  בוני רעננה

 • עשהאל גולן

  עו"ד עשהאל גולן

  יועץ משפטי

  בוני רעננה

 • ליעם טל

  ליעם טל

  מנהל מחשוב ורשתות

  בוני רעננה

 • שבתאי פסח

  שבתאי פסח

  מנהל רכש ולוגיסטיקה

  בוני רעננה

אייקון אודות

אודות בוני רעננה

בוני רעננה הינה חברת יזמות נדל"ן בוטיקית בבעלות משפחת טל אשר להם למעלה מ-30 שנות מוניטין בעולם הבנייה. החברה מתמחה בבניה יזומה במבחר מיקומים יוקרתיים בערים השונות והחל משנת 2011 היא שמה דגש רב על יזמות התחדשות עירונית (פינוי בינוי ותמ"א 38), תחום בו היא דומיננטית במיוחד באזור השרון, ובעיר רעננה בפרט.  נכון להיום החברה נמצאת בהליכי ביצוע של כ-90 יחידות דיור חדשות ועוד 179 יח"ד בשלבי רישוי. החברה תורמת בפעילותה לשינוי וחידוש הנוף האורבני ברחבי הערים בהם היא בונה.

חדשנות טכנולוגית ובנייה ירוקה

החברה חרטה על דגלה ערכים נעלים של מקצועיות חסרת פשרות, חדשנות טכנולוגית והקפדה על בנייה ירוקה בסטנדרטים הגבוהים ביותר. בראש בוני רעננה עומד המנכ"ל עמית טל, דור שני בחברה המשפחתית הוותיקה, והיא מתאפיינת באיתנות פיננסית וזוכה לאמונם של הבנקים הגדולים במשק המלווים את כלל הפרויקטים שלה.

שקיפות, זמינות ונגישות

על אף ניסיונה רב השנים ובולטותה העסקית באזור השרון, בוני רעננה המשיכה לשמור לאורך השנים על קו בוטיקי המתאפיין לא רק בעיצובים אדריכליים ייחודיים אלא גם בקשר חם ואישי אותו היא רוקמת עם לקוחותיה. מנהלי החברה נגישים וזמינים באופן מלא ללקוחות,  מגיעים מדי יום לאתרי הבנייה על מנת לפקח כי הביצוע נעשה על פי כל פרטי התכניות, וכן דואגים למילוי צרכיהם ורצונותיהם של בעלי הזכויות בפרויקטים השונים. נוסף על כך, החברה נוהגת בשקיפות מלאה כלפי לקוחותיה לאורך כל תהליך ההתחדשות, ואלו יכולים לקבל בכל רגע נתון את סטטוס הפרויקט מבחינת התכנון, הרישוי, התקדמות הבנייה בשטח, וכן הלאה.

ההון האנושי

צוותה המקצועי והניהולי של החברה מורכב מאנשי מקצוע מהשורה הראשונה בתחום הנדל"ן. מטה החברה כולל מלבד עמית המנכ"ל ארבעה חברי הנהלה נוספים וכן  יועץ משפטי, כלכלן, מהנדס ואדריכל פנים. זרועה הביצועית של החברה כוללת למעלה מ-60 עובדים עליהם נמנים מהנדסים, מנהלי אתרים ומפקחים.

בקרה אבסולוטית על כל פרויקט

יתרונה הגדול של החברה  נעוץ בעובדה כי הכל מתנהל אצלה תחת קורת גג אחת - הייזום, הביצוע, האדריכלות, השיווק, מסירת המפתחות לדיירים ואחריות הבדק. שילוב יכולות נדיר זה מאפשר למנכ"ל החברה לבצע בקרה אבסולוטית על כל פרויקט ולבחון לעומק כל פרט משפטי, תכנוני, הנדסי או פיננסי במסגרת התחייבות החברה ללקוחותיה. העובדה כי החברה מחזיקה בזרוע ביצועית משלה גורמת כמו כן לחוסר תלות מצידה בעובדים וקבלניים חיצוניים וכך לעמידה בלוחות הזמנים עליהם חתמה.

איכות בנייה ללא פשרות – במחיר האטרקטיבי ביותר

בוני רעננה שמה לעצמה כיעד להביא ללקוחותיה את המוצר הנדל"ני האיכותי ביותר לצד תו המחיר הנמוך ביותר. יעד זה, בו עומדת החברה בכל פרויקט שלה, גורם לכך ששמה של החברה עובר מפה לאוזן והיקף הלקוחות החוזרים שלה גבוה מהמקובל בענף.

פרויקטים נבחרים

שברץ 9, רעננה - פרויקט תמ"א 38/1 (חיזוק ועיבוי) הנבנה בלב העיר רעננה בסמוך למרכזי חינוך ובילוי. הפרויקט כולל 28 יחידות דיור בנות 5-3 חדרים ופנטהאוזים בסטנדרט בנייה גבוה מאוד. הדירות מתאפיינות במפרט יוקרתי במיוחד של מטבחים מעוצבים המאובזרים במוצרי חשמל משוכללים. הפרויקט מצוי בשלב ביצועי מתקדם והוא צפוי להתאכלס בשנת 2021.

בר אילן 39, רעננה – פרויקט תמ"א 38/1 הנבנה במרכז רעננה בסמוך למרכזי חינוך ובילוי. הפרויקט כולל 29 יחידות דיור בנות 6-3 חדרים ופנטהאוזים. דירות הפרויקט מתאפיינות בסטנדרט גבוה, מרפסות ותקרות גבוהות במיוחד וכן מטבחים המגיעים מאובזרים במוצרי חשמל חדשניים. הפרויקט מצוי בשלב ביצועי מתקדם והוא צפוי להתאכלס בשנת 2021.

גינות מורדכי, רעננה – פרויקט פינוי בינוי הנחשב לפרויקט הדגל של החברה ולפרויקט הראשון מסוגו באזור. במסגרת הפרויקט תבנה החברה 45 יחידות דיור בנות 6-3 חדרים ופנטהאוזים בבנייה חדשנית וירוקה ובנוסף גם 2 קומות של חניות תת קרקעיות. הפרויקט נמצא בהליכי רישוי סופיים והוא צפוי להתאכלס בשנת 2023.

סוקולוב 27, הרצליה - מגדל מסחר, משרדים ומגורים הכולל 85 יחידות דיור בנות 6-3 חדרים אותו תבנה החברה במרכז הרצליה בסמוך למוסדות חינוך, פארקים ומרכזי קניות ובילוי. כחלק מהפרויקט משמרת החברה מבנה לשימור הנמצא בחזית המגדל ונחשב לאחת מפנינות העיר הרצליה. הפרויקט נבנה בשיתוף חברת פירייה חברה לבניין בע"מ והוא צפוי להתאכלס בשנת 2024.

שברץ 13, רעננה - פרויקט תמ"א 38/1 הנבנה בלב העיר רעננה בסמוך למרכזי חינוך ובילוי. הפרויקט כולל 30 יח"ד בנות 3-6 חדרים עם הפנטהאוז היוקרתי ביותר ברעננה - "דירת גן הגבוהה ברעננה". הדירות מתאפיינות במפרט יוקרתי במיוחד והוא מצוי בשלב ביצועי צפי האכלוס הוא שנת 2023.

בן יהודה 144, תל אביב - פרויקט תמ"א 38/1 במרכז בן י הודה, במרחק 300 מ"ר מחוף הילטון.

תוספת של 3 קומות על בניין קיים בן 3 קומות עם חזית מסחרית.
הוספת דירות חדשות ופנטהאוז עם בריכת שחייה פרטית.

 

אייקון דירוגים

דירוגים

בנוסף אולי יעניין אותך