בנין העיר ד.נ. בע"מ

יזמות בוטיק במרכז תל אביב

אייקון פרופיל

פרופיל חברה

שנת הקמה: 2013
תחום: יזמות בוטיק במרכז תל אביב
כתובת: שדרות רוטשילד 35, פינת יבנה, תל אביב
טלפון: 03-7575255
פקס: 077-4009209
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.bhtlv.co.il
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • נעם ריכטר

  נעם ריכטר

  בעלים, מהנדס

  בנין העיר ד.נ. בע"מ

  עוד על נעם ריכטר

  נעם ריכטר
 • דוד מקייס

  דוד מקייס

  בעלים, כלכלן

  בנין העיר ד.נ. בע"מ

  עוד על דוד מקייס

  דוד מקייס
אייקון אודות

אודות בנין העיר ד.נ. בע"מ

בנין העיר הינה חברה יזמית הפועלת בלב תל אביב – ברובעים 3 ו-5 בלבד (קו החוף מנחל הירקון ועד נווה צדק).
החברה פועלת מתוך הכרות מעמיקה של העיר ושמה כמטרה עליונה לשפר את חוויית המגורים של דייריה, תוך שימת דגש על איכות הבניה, הבנת צרכי הדיירים והתאמת התכנון ללקוח TAILOR-MADE , ובהתאם לסגנון החיים המגוון והאטרקטיבי של תל אביב. בנין העיר בוחרת את אנשי המקצוע הבכירים והמובילים בישראל ומקפידה על קשר ישיר ויחס אישי עם לקוחותיה לכל אורך הדרך. שירות ומקצועיות, הבאים לידי ביטוי באמצעות ליווי מקיף - "יד ביד", החל מהשלב הראשוני בכל פרויקט, ועד למסירת המפתח.

התמחות ייחודית בתל אביב

מיקום משרדי בנין העיר הינו בשדרות רוטשילד שבלב תל אביב, במרחק הליכה מכל הפרויקטים מה שמחזק את ההיכרות המעמיקה של השותפים עם העיר והאזור בו הם מתמחים, תוך ניצול הזדמנויות ייחודיות בשילוב ידע כלכלי והנדסי נרחב.

ליווי אישי לאורך כל הדרך

ייחודה של בנין העיר נעוץ בהיותה מנוהלת ע"י שני שותפים - יזמים, בעלי ניסיון מקצועי מקיף, המלווים את כל התהליכים באופן אישי.
המהנדס, נעם ריכטר, מנהל את פרויקטי החברה החל משלב הרעיון, וכלה במסירת הדירות לדיירים, מספק ליווי מקצועי משלב התכנון הראשוני, באיכות ללא פשרות, ובכך מעניק את הערך המוסף הייחודי ממנו נהנים לקוחות החברה. הכלכלן דוד מקייס עוסק באיתור עסקאות אשר עונות על הקריטריונים של פרויקטי החברה, הרקע המקצועי שלו מאפשר לדלות את העסקאות הטובות ביותר, ע"י ניתוח עסקאות מורכבות ואיתור נכסים ליזמות לאחר שנבחנו לעומק תוך שימת דגש לתכנון תמהיל אידיאלי של הדירות ושיווקן.
בבניין העיר מטפלים בכלל הנושאים "אין-האוס", השותפים מהווים כתובת לכל עניין, זמינים ונוכחים החל משלב המו"מ, ברכישה, ועד למסירת הדירה בפועל.

איכות, יעילות ושקיפות

השותפים בחברה מקדמים באופן אישי את הלו"ז לקבלת היתר במהירות האפשרית, מעורבים בכל התהליכים מול העיריה והרשויות. אנו בוחרים לנהל מספר פרויקטים בודדים במקביל בכדי להעניק את מלוא תשומת הלב לכל פרויקט, תוך הקפדה על תכנון אידיאלי, איכות הבניה ועל מפרט טכני עשיר. כל פרויקטי החברה מלווים ע"י בנק אשר מבטיח את הרוכשים באמצעות ערבות חוק המכר.

השותפים

נעם ריכטר (54)
נעם הוא מהנדס אזרחי, בוגר הטכניון ועוסק בתחומי הבנייה והתשתיות משנת 1992. נעם שימש כסמנכ"ל הנדסה בחברה מובילה, סמנכ"ל בחברה של השלטון המקומי ומנכ"ל תאגיד מים עירוני. לנעם ניסיון מעשי בהקמה וניהול הנדסי במגוון פרויקטים, מצמודי קרקע ועד מגדלים בתל אביב.
דוד מקייס (44)
דוד הינו איש עסקים, כלכלן בוגר אוניברסיטת בר אילן, עוסק בתחום הנדל"ן בתל אביב משנת 2003. דוד מתמחה בניהול וניתוח עסקאות מורכבות, איתור נכסים ליזמות, אפיון התכנון, קידום הליכים תכנוניים, שיווק, מימון וגיוס הון. לדוד היכרות מעמיקה עם הגורמים העוסקים בייזום ופיתוח פרויקטים בתל אביב.

פרויקטים נבחרים

שינקין 30 – "יפתח ארד אדריכלים"
הפרויקט ממוקם במרכז רחוב שינקין - פינת רחוב יוחנן הסנדלר, העשיר בבתי קפה, חנויות מעצבים, חנויות קונספט ומרכז השיק התל אביבי. למרות היותו בניין מודרני, עיצוב הבניין נותן השראה של מבנה לשימור אשר משתלב בפינה עם יתר המבנים מסביב, ונותן משמעות חדשה לאזור. בבניין 15 דירות בלבד וקומה מסחרית גבוהה. הבניין אוכלס באפריל 2018.
רמב״ם 3 – "אני ותומר אדריכלים"
בניין בעיצוב צעיר הממוקם ליד שוק הכרמל שעתיד לקבל מתיחת פנים ולהתחבר למדרחוב נווה צדק ונחלת בנימין. הבניין מאופיין בדירות קטנות 50-80 מ"ר עם מרפסות בכל הדירות, טבול בשיק "התל אביבי" באזור תוסס. לדירות העליונות נוף פתוח לים. הדירות בפרויקט עוצבו ע"י מעצבת הפנים, ענבר ויאטר אשר תיכננה בקפידה את העיצוב המרהיב של הדירות עד לפרט האחרון.
הבניין אוכלס באוקטובר 2019.
פינסקר 19 – "יפתח ארד אדריכלים"
בניין אינטימי ויוקרתי לשימור דרגה א', בעל ערכים ארכיטקטוניים היסטוריים לשימור. הבניין נבנה בשנת 1928 בסגנון האקלקטי, ומעוטר באלמנטים ייחודיים. חזית הבניין מרהיבה ומושכת את העין, הבניין דמוי ארמון משולב בתריסי עץ ירוקים, ברחוב חד סטרי ושקט בסמוך לחוף ירושלים וללב האורבניות. היזמים והבניין נבחרו ע"י מחלקת השימור להשתתף בפיילוט בינלאומי של בניה ירוקה משולבת שימור מחמיר. הבניין אוכלס ביוני 2020
מונטיפיורי 16א' - "מעוז פרייס אדריכלים"
בניין בוטיק בן 14 דירות יפהפיות ושטח מסחרי הפונה לרחוב, הממוקם בלב הפיננסי התל אביבי, בסמוך למגדל שלום ושדרות רוטשילד. הבניין אוכלס ביולי 2021 .
רנ"ק 14 – "מושלין סימון אדריכלים"
במקום הנחשק ביותר בתל אביב בסמוך לים - ליד מלון הילטון, נבנה פרויקט יוקרה בן שבע קומות, רנ"ק הינו רחוב פסטורלי ושקט, בין הרחובות בן יהודה, דיזנגוף, בן גוריון וארלוזורוב, ממוקם קרוב מאוד לתחנת הרכבת הקלה המתוכננת באזור. הבניין בן 7 קומות ובו תמהיל מגוון של 17 דירות עם מרפסות גדולות וחניה. בשלבי בנייה, עתיד להתאכלס בסוף 2023.
פינסקר 6 - "מעוז פרייס אדריכלים"
בניין לשימור, שרכשה החברה בסוף שנת 2020, מתוכנן לשימור ותוספת קומות, כ-27 דירות מגוונות בבניה ירוקה. הפרוייקט בהליכי תכנון.
הרב קוק 14 - "אני ותומר אדריכלים"
בניין אינטימי על רחוב הירקון, משקיף מקרוב לחופה של תל אביב, נרכש ע"י החברה בסוף שנת 2021 . הפרוייקט בהליכי תכנון.
בן יהודה 65 - "אני ותומר אדריכלים"
בניין ברובע 3 הצופה לחוף פרישמן - מקרוב, באזור הכי קייצי ותל אביבי שניתן, בשלבי תכנון.
גאולה 32 - "אני ותומר אדריכלים"
פרויקט אינטימי בקרבת הים מתוכננות דירות גדולות ואיכותיות שמקבצות את כל היתרונות שניתן לקבל במגדלים- בבניין בוטיקי ויוקרתי.
הפרויקט בתהליכי תיכנון.

אייקון פרסומים

פרסומים

בנוסף אולי יעניין אותך