דן עופר ושות', עורכי דין

משרד עורכי דין

דן עופר ושות', עורכי דין
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1973
תחום: משרד עורכי דין
כתובת: רח' הירקון 113, תל אביב
טלפון: 03-5272272
פקס: 03-5271736
אתר החברה: http://www.offerlaw.co.il
Linkedin: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • עמית אמויאל, דן עופר ושות', עורכי דין

  עמית אמויאל

  שותף

  דן עופר ושות', עורכי דין

 • דן עופר, דן עופר ושות', עורכי דין

  דן עופר

  שותף מייסד

  דן עופר ושות', עורכי דין

 • אבי קאין, דן עופר ושות', עורכי דין

  אבי קאין

  שותף

  דן עופר ושות', עורכי דין

אייקון אודות

אודות דן עופר ושות', עורכי דין

משרד עורכי הדין דן עופר ושות', שנוסד בשנת 1973 על ידי עו"ד דן עופר, מתמחה במשפט המסחרי על כל היבטיו, בדגש על נדל"ן, מלונאות, עסקאות מסחריות בארץ ובחו"ל וגם שוק ההון. המשרד, המונה כיום כשישה עורכי דין, שני יועצים וצוות של מומחים, מקפיד ללוות את לקוחותיו לאורך כל הדרך, החל מפנייתם הראשונה, ועושה ככל שביכולתו על מנת לשמור על מלוא זכויותיהם. המשרד שם דגש על יחס אישי, על אמינות ומקצועיות ללא פשרות. על זמינות סביב השעון ועל התאמת השירות הנדרש ללקוח תוך התייחסות לכל צרכיו.  

 

תחומי פעילות המשרד

מלונאות

המשרד מתמחה במתן ייעוץ וליווי משפטי בתחום המלונאות, הן בארץ והן בעולם והוא מייצג רשתות מלונאות בינלאומיות שונות וכן בעלי מלונות מול רשתות מקומיות או אחרות. בנוסף, מציע המשרד שירותי ייצוג בעסקאות מלונות, בעסקאות שכירות וכן בליווי פרויקטים מלונאים משלב ההקמה ועד תהליך הניהול השוטף. המשרד מייצג את לקוחותיו בהסכמי זיכיון וכן במקרים של כינוסי נכסים של בתי מלון.

נדל"ן/מקרקעין/תכנון ובניה

במסגרת כלל שירותיו, מציע משרד עורכי הדין דן עופר ושות' ליווי וייצוג בעסקאות נדל"ן ותכנון ובניה. המשרד מדורג כיום כאחד מהמשרדים המובילים בארץ בתחום ובין לקוחותיו נמנים קבלנים מצליחים, יזמים, קבוצות רכישה, בעלי נכסים וגם דיירים ולקוחות פרטיים. המשרד מתמחה בטיפול בעסקאות מסוגים שונים, כמו רכישה או מכירה של מקרקעין, עסקאות קומבינציה, שיתוף מקרקעין, ליווי פרויקטים קבלניים המיועדים למגורים או לנכסים מניבים, טיפול בהליכי תכנון ובנייה, טיפול במקרים של הפקעות מקרקעין, התנגדויות ועררים לתכניות המתאר, מיסוי מקרקעין, ייצוג בהליכי השגה ועוד.

התחדשות עירונית - תמ"א

המשרד מלווה את לקוחותיו בעסקאות תמ"א 38 – תכנית המתאר הארצית לחיזוק מבנים מפני רעידת אדמה וכן בפרויקטי פינוי-בינוי. הוא מלווה ומייצג הן יזמים והן דיירים ובעלי דירות פרטיים ומהווה מקור מוסמך ומקצועי מאד בתחום ההתחדשות העירונית. לקוחות המשרד מלווים על ידי נציגיו לאורך כל הדרך, החל משלב המשא ומתן ועד כניסתם אל הדירה.

חברות מסחרי בינלאומי

המשרד מציע שירותי ייעוץ משפטי מקיף לחברות פרטיות וציבוריות, לחברות מקומיות וגם זרות/בינלאומיות, המתמחות במגוון רחב של תחומי פעילות. במסגרת השירות מציע המשרד ייעוץ וליווי בהקמה, במיזוגים, ברכישות של חברות, שותפויות, מכר ורכש, הסכמי בעלי מניות, נאמנות, שעבוד ועוד. המשרד מלווה תאגידים בהסכמי מימון בנקאיים הן מול בנקים זרים והן מול מקומיים.

ייצוג חברות זרות בישראל

במסגרת שירותיו מציע המשרד שירותי ייצוג חברות זרות בישראל ותאגידים.

שוק ההון

המשרד מספק ללקוחותיו, לחברות ציבוריות שונות, שירותי ליווי שוטף וייצוג מול כל הגורמים הרגולטוריים, בין אם הבורסה לניירות ערך ובין אם הרשות לניירות ערך. למשרד ניסיון רב מאד בהנפקת חברות ובגיוסי הון וחוב בשוק ההון.

נאמנויות בשוק ההון ושוק האשראי

עם השנים צבר המשרד ניסיון רב מאד בנאמנויות בשוק ההון, בגיוסים מורכבים ובנאמנויות במימון חברות ליסינג. למשרד ידע מעשי נרחב בכל הקשור ליצירת שעבודים ובטחונות הן בישראל והן במדינות רבות ברחבי העולם.

נאמנויות עבור פרטים, צוואות ועיזבונות

למשרד ידע רב בניהול צוואות ועיזבונות עבור לקוחות פרטיים, הן בארץ והן בחו"ל.

 

שותפי  המשרד

דן עופר, שותף מייסד

התמחות ב: מלונאות, נאמנויות בשוק האשראי, נאמנויות בשוק ההון, נאמנויות הון אישי, גיוסי הון מורכבים, ביטוח אשראי, עסקאות מסחריות ומיזמים בינלאומיים, ניירות ערך, כינוסים ופירוקים, דיני חברות, הסדרי חוב, צוואות ועיזבונות, נדל"ן ותכנון ובניה.

עמית אמויאל, שותף

התמחות ב: נדל"ן ומקרקעין, פינוי-בינוי, התחדשות עירונית (תמ"א 38), תכנון ובניה, מימון נדל"ן, מיסוי נדל"ן, הפקעות, משפט מסחרי, צוואות ועיזבונות.

אבי קאין, שותף

התמחות ב: מלונאות, ביטוח אשראי, רגולציה של חברות ביטוח, מימון ופקטורינג, משפט מסחרי, ניירות ערך, דיני חברות, השקעות בארץ ובחו"ל ומיזמים בינלאומיים, צוואות ועיזבונות.

אייקון פרוייקטים

פסקי דין

בנוסף אולי יעניין אותך

 • האם תחלואת הקורונה יכולה להיחשב כתאונת עבודה והאם מהווה עילה לתביעה נזיקית נגד מעביד?

  האם תחלואה בקורונה עקב הידבקות במקום עבודה, בגלל תנאי העבודה יכולה להיחשב כ"תאונת עבודה" מבחינת חוק הביטוח הלאומי?

  האם תחלואת הקורונה יכולה להיחשב כתאונת עבודה והאם מהווה עילה לתביעה נזיקית נגד מעביד?

 • התייחסות בית משפט עליון להגבלת הזכות לפרוש מהאגודה

  בתי המשפט נדרשו לסוגיית זכותו של חבר אגודה לפרוש ממנה ולהמשיך להתגורר בביתו ביישוב. לאור כך בוטלו סעיפים בתקנוני האגודות אשר התנו את הפרישה מהאגודה בוויתור על זכות הקניין ביישוב או בסילוק חובות לאגודה

  התייחסות בית משפט עליון להגבלת הזכות לפרוש מהאגודה

 • אלימות יומיומית מושתקת ב"שדה הקרב המשפטי"

  לאחרונה דובר בתקשורת על החובה מצד נפגעות עבירה לפנות לפוגע, על מנת לקבל את אישורו לטפל בקטין. העלאת הנושא לסדר היום, בצל היום הבינלאומי למניעת אלימות, מספקת הזדמנות טובה להציף מעל לפני השטח תופעה שאינה מדוברת: האלימות המשפטית

  אלימות יומיומית מושתקת ב"שדה הקרב המשפטי"

 • חברות הבקרה של משרד השיכון – משיגות גבול בית המשפט?

  הרגולטור מתמרץ לבצע "הפרות חוזים יעילות כלכלית" – דוקטרינה שנשללה לחלוטין על ידי בית המשפט העליון

  חברות הבקרה של משרד השיכון – משיגות גבול בית המשפט?