כהנוב, כרמי ושות’

ליטיגציה מסחרית ותובענות ייצוגיות

כהנוב, כרמי ושות’
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2015
תחום: ליטיגציה מסחרית ותובענות ייצוגיות
כתובת: רח' ויצמן 2, מגדל אמות השקעות
תל אביב 6423902
טלפון: 03-5545570
פקס: 03-5545590
דוא"ל: office@law-kc.co.il
אתר החברה: http://www.law-kc.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • תמיר כהנוב, כהנוב, כרמי ושות’

  תמיר כהנוב

  שותף מנהל

  כהנוב, כרמי ושות’

  לפרופיל המלא

  תמיר כהנוב
 • אביב כרמי, כהנוב, כרמי ושות’

  אביב כרמי

  שותף בכיר

  כהנוב, כרמי ושות’

  לפרופיל המלא

  אביב כרמי
אייקון אודות

אודות כהנוב, כרמי ושות’

משרד עורכי הדין כהנוב, כרמי ושות’, נמנה עם המשרדים הטובים ביותר בישראל בתחומי הליטיגציה המסחרית, תובענות ייצוגיות ותקשורת, על פי המדרגים המובילים בישראל.
המשרד נוסד בשנת 2015 על ידי עורכי הדין תמיר כהנוב ואביב כרמי. כבר בשנת 2016 דורג המשרד כאחד המשרדים הטובים בישראל בתחום התובענות הייצוגיות והתקשורת, ובשנים 2017, 2018 ו-2019 דורג כאחד המשרדים הטובים בישראל בתחום הליטיגציה. שותפי המשרד הם בעלי ותק של 17 שנה במשרדי עורכי הדין המובילים בישראל, ומייצגים את לקוחותיהם בהצלחה מזה שנים ארוכות.
בנוסף לעיסוק בליטיגציה ובתובענות ייצוגיות, המשרד מתמחה בתחום התקשורת, בדיני חדלות פירעון והבראת חברות, במשפט מינהלי, בדיני עבודה, ובליווי שוטף של חברות וגופים מסחריים. המשרד מייצג לקוחות גדולים הכוללים את החברות המובילות במשק, בתביעות גדולות ובהליכים מגוונים. בין לקוחות המשרד ניתן למנות יבואני רכב מרכזיים, חברות תקשורת וסלולאר מובילות מהגדולות בארץ, חברות בניה, חברות תעשייה מובילות, ובנקים.
המשרד אף מטפל בסכסוכים בין בעלי מניות, בתביעות כספיות, בבוררויות, בהבראת חברות ובדיני עבודה. בתחום התובענות הייצוגיות, המשרד, המוכר בתחום כמשרד מוביל, מייצג חברות מהגדולות במשק בתביעות ייצוגיות נגדן, בסכומים מצטברים של מיליארדי שקלים.
משרד עורכי הדין כהנוב, כרמי ושות’, מקפיד על מתן שירות אישי וישיר ועל קשר יומיומי עם לקוחותיו, תוך גמישות וזמינות מלאה עבורם. לקוחות המשרד מטופלים ומיוצגים בבתי המשפט במישרין על ידי השותפים הבכירים במשרד. המשרד הצעיר והדינמי נמצא בחוד החנית של תחומי התמחותו, ונהנה ממוניטין בזכות המצוינות, היעילות, השירות המקצועי והמסור, והניסיון הטוב ורב השנים של שותפיו. 

תחומי התמחות

ליטיגציה מסחרית
ליטיגציה מסחרית ופתרון סכסוכים משפטיים, מהווים את לב פעילות המשרד. השותפים העומדים בראש המשרד הינם עורכי דין ותיקים מאד, בעלי ניסיון רב בייצוג לקוחות בבתי המשפט בכל הערכאות, בבתי דין, בבוררויות, בגישורים, ובפורומים נוספים. המשרד מייצג את לקוחותיו בשלל תחומי המשפט האזרחי.
בין היתר, המשרד מייצג חברות תקשורת וסלולאר גדולות, יבואני רכב מובילים בישראל בעשרות הליכים משפטיים, חברות קבלניות, חברות תעשייה, ורשתות מזון וקמעונאים שונים בסכסוכים עסקיים. המשרד מייצג את לקוחותיו בסכסוכי בעלי מניות ובסכסוכים בין שותפים בשותפויות עסקיות, בהליכי כינוס נכסים ובהליכי פשיטת רגל, בהליכי חדלות פירעון והבראת חברות, ובסכסוכים הקשורים למשפט העבודה.

תובענות ייצוגיות
ייצוג נתבעים בהליכי תובענות ייצוגיות מהווה תחום פעילות מרכזי במשרד, בנוסף לליטיגציה מסחרית. 
עו”ד תמיר כהנוב הינו עורך דין מוביל ומוכר מאד בתחום, מזה שנים ארוכות. המשרד מייצג לקוחות שונים בעשרות תובענות ייצוגיות.

הליכי חדלות פירעון
המשרד מתמחה בייצוג לקוחות בהליכי חדלות פירעון והבראת חברות, ובהליכי פשיטת רגל.
עו”ד אביב כרמי הינו עורך דין ותיק ומוכר בתחום והוא משמש גם כבעל תפקיד וכבא כוח בעלי תפקידים בתיקי חדלות פירעון והבראת חברות. 

תקשורת וטלקומוניקציה
המשרד מתמחה בתחום התקשורת והטלקומוניקציה, מייעץ באופן שוטף ומלווה חברות תקשורת וסלולאר גדולות ומובילות, ומייצג אותן בעשרות הליכים משפטיים מורכבים. מומחיות ייחודית זו של המשרד מחייבת מעקב שוטף אחר ההתפתחות המהירה והיומיומית של שוק התקשורת והמדיה בארץ ובעולם.
עו”ד תמיר כהנוב מייצג מזה שנים ארוכות חברות תקשורת שונות בתחומי הסלולאר והרדיו, הן בהליכים משפטיים ובתובענות ייצוגיות בשלל נושאים והן בייעוץ שוטף, והוא עורך דין מוכר ובעל ותק רב וניסיון עשיר בתחום התקשורת והטלקומוניקציה. עו”ד כהנוב גם טיפל עבור פורום חברות הסלולאר הגדולות בהתקשרות חוזית ובשיתוף פעולה עם מכון מחקר ידוע לצורך עריכת מחקר חדשני בתחום הסלולאר.

דיני עבודה
המשרד מתמחה בייצוג בסכסוכים משפטיים ובמתן ייעוץ שוטף בתחום דיני העבודה, ומעניק ללקוחותיו סל מקיף של שירותים בתחום משפט העבודה האישי והקיבוצי, לרבות עריכת הסכמי העסקה עדכניים שמותאמים לסוגי העובדים השונים בארגון ושעוקבים אחר השינויים הדינאמיים וההתפתחויות בפסיקת בתי הדין לעבודה, ייעוץ משפטי וחוות דעת בנושאים הקשורים ליחסי עבודה ולזכויות עובדים, ייעוץ והדרכה למעסיקים גדולים בנוגע לניהול תקין של הליכי קבלה לעבודה וסיום יחסי עבודה בארגון, ניהול סכסוכי עבודה וייצוג בתביעות ובסכסוכים משפטיים בתחום דיני העבודה.

ליווי שוטף של חברות וגופים מסחריים
המשרד מייצג ומלווה באופן קבוע חברות וגופים מסחריים גדולים, בכל תחומי פעילותם, לרבות ניסוח חוזים וביצוע התקשרויות עם צדדים שלישיים, טיפול בהתקשרויות עם עובדים וייצוג בבתי הדין לעבודה, מתן חוות דעת וייעוץ משפטי שוטף, טיפול בתכתובת עם צדדים שלישיים ובכלל זה עם רשויות המדינה, מעקב וייעוץ בנושאי רגולציה, וקיום ישיבות שוטפות בנושאים משפטיים מגוונים.

השותפים

עו”ד אביב כרמי
עו”ד אביב כרמי הוא ממייסדי המשרד ושותף בכיר במשרד. עו"ד כרמי מתמחה בתחומי הליטיגציה האזרחית, בוררויות ויישוב סכסוכים, פירוקים וכינוסים, הבראת חברות, פשיטות רגל, וייעוץ שוטף לגופים עסקיים ומסחריים, וידוע כמומחה מוביל בתחומים אלה. עו"ד כרמי הוא בעל ניסיון עשיר בייצוג לקוחות בבתי משפט ובבוררויות ובניהול תיקי ליטיגציה מורכבים בכל הערכאות. במשך שנים ארוכות מייצג עו"ד כרמי בהצלחה את יבואני רכב הגדולים בארץ בעשרות תביעות בתחום הרכב והוא בעל מומחיות ייחודית בתחום דיני הרכב והתחבורה.

עו”ד תמיר כהנוב
עו”ד תמיר כהנוב הוא ממייסדי המשרד והשותף המנהל של המשרד. עו"ד כהנוב מתמחה בתחומי הליטיגציה האזרחית, תובענות ייצוגיות, תקשורת וטלקומוניקציה, משפט מנהלי, דיני עבודה, וייעוץ שוטף לגופים עסקיים ומסחריים. עו"ד כהנוב הוא בעל ניסיון עשיר בייצוג לקוחות בבתי משפט ובבוררויות, ובניהול תיקי ליטיגציה מורכבים בכל הערכאות. עו"ד כהנוב מוכר כבר סמכא בתחומו וכמי שייצג ומייצג בהצלחה בעשרות תובענות ייצוגיות ובמגוון תיקי ליטיגציה מורכבים במשך שנות עבודתו הרבות.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • חשיבותה של הצוואה ההדדית

  לא ברור האם יש חיים אחרי המוות, אבל מריבות על ירושה ישנן בוודאות. צוואה מפורטת ומנומקת היורדת לפרטי פרטים עשויה למנוע שנים של מריבות וסכסוכים על ירושה שהשאירו המנוחים. מדוע נכון לעשות צוואה הדדית? כיצד מבטיחים שהכספים יועברו לילדים והאם יש צורך למנות מנהל עזבון. הפודקאסט של עו"ד ליאת שקלרז-הורוביץ

  חשיבותה של הצוואה ההדדית

 • "בימים אלה יש סיר לחץ נוראי בתחום דיני המשפחה"

  לקראת פרסום דירוג נישות עורכי הדין של DUN'S 100 לשנת 2020, שוחחנו עם עו"ד רות דיין-וולפנר, מעו"ד המובילות בתחום דיני המשפחה בישראל ומייסדת ובעלים של 'רות דיין משרד עו"ד', על עולם דיני המשפחה, האתגרים הספציפיים העומדים בפני עו"ד העוסקים בתחום זה, על מה שצפוי לנו ביום שאחרי הסגר והחזרה היחסית לשגרה, ועל החשיבות להיות מדורג בדירוג DUN'S 100

  "בימים אלה יש סיר לחץ נוראי בתחום דיני המשפחה"

 • קציבת מזונות בהליך חדלות פירעון

  לפי מה נקבעים תשלומי המזונות של אדם הנמצא בחדלות פירעון? ומה ההשלכות הכספיות על הצדדים במידה ואדם אינו יכול לשלם במשך תקופה מזונות בעקבות הליך חדלות פירעון? עו"ד יפעת בן-אבי בראון, בעלים של 'יפעת בן-אבי בראון משרד עו"ד, בפודקאסט המסביר את המורכבות של נושא תשלום מזונות בעת חדלות פירעון

  קציבת מזונות בהליך חדלות פירעון

 • מחשבות על מטרות אישיות והדרך להשגתן דווקא בימי מגפת הקורונה

  תקופת הקורונה מציפה אותנו במחשבות – לטוב ולרע. מדוע דווקא התקופה הזאת היא שעתם היפה של המסמכים המשפטיים?

  מחשבות על מטרות אישיות והדרך להשגתן דווקא בימי מגפת הקורונה