לב טוב בנייה והשקעות בע"מ

יזמות נדל"ן, התחדשות עירונית

לב טוב בנייה והשקעות בע"מ
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1997
תחום: יזמות נדל"ן, התחדשות עירונית
כתובת: ד.נ 331 נוף איילון
טלפון: 1-700-55-75-85
דוא"ל: office@levtov.biz
אתר החברה: https://levtovisrael.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • משה עמור, לב טוב בנייה והשקעות בע"מ

  משה עמור

  מנכ"ל ובעלים

  לב טוב בנייה והשקעות בע"מ

  לפרופיל המלא

  משה עמור
 • צאלה עמור, לב טוב בנייה והשקעות בע"מ

  צאלה עמור

  מנכ"ל ובעלים

  לב טוב בנייה והשקעות בע"מ

  לפרופיל המלא

  צאלה עמור
 • נתנאל עמור, לב טוב בנייה והשקעות בע"מ

  נתנאל עמור

  מנהל שירות ופיתוח

  לב טוב בנייה והשקעות בע"מ

אייקון אודות

אודות לב טוב בנייה והשקעות בע"מ

חברת לב טוב בנייה והשקעות בע"מ הינה חברת נדל"ן משפחתית בבעלות משה וצאלה עמור, אשר נוסדה בשנת 1997. עיקר התמחותה בייזום וביצוע פרויקטים ציבוריים, פרויקטים למגורי יוקרה, התחדשות עירונית ומחיר למשתכן בסטנדרטים הגבוהים בישראל.

את הפעילות בענף החלה החברה בשנות ה–90 בתחילה בפרויקטים של שיקום שכונות עבור חברת עמידר בדרום ובצפון, בניית מוסדות ציבור כגון: בתי ספר, גני ילדים, הרחבות ישובים ובניית צמודי קרקע בישובים רבים ביהודה ושומרון. בשנים האחרונות עם צמיחת החברה בהיבט הפיננסי הרחיבה החברה את פעילותה לתחום היזמות.

שירות לקוחות

יתרונה המובהק של החברה כיזמית וכקבלן מבצע, מעמיד לרשות הלקוחות צוות מקצועי ועתיר ניסיון, החל ממנהלי פרויקטים, מהנדסים ואדריכלים מהשורה הראשונה בעלי ותק עשיר בענף.
חברת לב טוב דוגלת בבנייה איכותית ללא פשרות ומעמידה לרשות לקוחותיה אנשי מקצוע מנוסים ומיומנים בתחומם. הצוות המקצועי אמון על מתן מענה אישי ומלווה את לקוחותיה מרגע רכישת הדירה עד למסירה ותקופת הבדק באופן מהיר ומקצועי. הצוות פועל ללא לאות להעניק חווית שירות עם נתינה אמיתית וכנה לשביעות רצון לקוחותיה. תפיסת השירות האדיב והמקצועי לצד איכויות הבנייה והסטנדרטים הגבוהים מבטיחות ללקוחות החברה שקט נפשי וחווית מגורים בלתי מתפשרת.

איתנות פיננסית

חברת לב טוב חרתה על דגלה עקרונות אסטרטגים של עמידה בלוחות זמנים בכל מחיר, עמידה בתקני האיכות המחמירים ביותר, אמינות ושקיפות בכל שלבי הפרויקטים, איכות בנייה ללא פשרות, מוסר תשלומים גבוה לספקים, מחיר קבוע ולא משתנה ושירות לקוחות ברמה הגבוהה ביותר, כל זאת ועוד תורמים למוניטין הרב לו זוכה החברה מצד לקוחות וספקים וכן זוכים לאמינות גבוהה מצד הבנקים והגופים הפיננסים המלווים את הפרויקטים ברחבי הארץ.
החברה שומרת על איתנות ויציבות פיננסית תוך ניהול מאורגן וקפדני של התזרים והפעילות, בזכות ניסיונה הרב והיכרות עם השוק המשתנה החברה בצמיחה מבוקרת ויציבה.

טכנולוגיה מתקדמת

חברת לב טוב מאמינה בהטמעת חדשנות והייטק בענף הבנייה המסורתי. החברה עושה שימוש במערכות טכנולוגיות מתקדמות המייעלות באופן משמעותי את הקשר בין אנשי השטח באתרי הבנייה למערכת שירות הלקוחות, כך שהלקוחות זוכים למתן מענה מהיר וענייני.

התחדשות עירונית

בשנים האחרונות הרחיבה החברה את פעילותה לתחום ההתחדשות העירונית וכיום פעילה במספר פרויקטים ברחבי הארץ. החברה ביצעה את פרויקט התמ"א הראשון בעיר רמלה.
פרויקט בתכנון בעיר רעננה במסגרת פינוי בינוי - בניית בניין יוקרה.

הרחבת ישובים

נופי פרת - בניית שכונת מגורים, מדורגים וצמודי קרקע.
נילי - בניית מתחם מגורים, וילות צמודות קרקע.
לשם - הקמת שכונת מגורים הכוללת בניינים בני 4 קומות וצמודי קרקע.
נווה צוף – מתחם מגורים הכולל בניינים מדורגים
בימים אלו ביצוע פרויקט צמודי קרקע ומדורגים בברקן

פרויקטים נבחרים

מתחם מגורי יוקרה בשכונת המשקפיים בית שמש, הכולל וילות יוקרתיות בנות 270 מ"ר כל אחת.
העיר מודיעין מחיר למשתכן – פרויקט בוטיק בעיר מודיעין הנחשבת לאחת הערים המבוקשות והאיכותיות בארץ, בלב שכונת מוריה היוקרתית בניית 2 בנייני בוטיק בני 3-5 קומות החל מ–3 חדרים ועד דירות דופלקס ופנטהאוז בנות 6-7 חדרים עם מפרט עשיר במיוחד ובאיכות הגבוהה ביותר.

דור ממשיך

נתנאל עמור הבן, דור המשך לחברה, בוגר יחידת אגוז בחטיבת הקומנדו, ינק את ענף הבנייה כגרסה דינקותא, השתלב בחברה במטרה להצעיד את החברה לייעול וחדשנות טכנולוגית.

תרומה לקהילה

חברת לב טוב רואה ערך עליון במעורבות בקהילה, החברה פרסה חסותה ותומכת בחיילים ממשפחות במצוקה כלכלית ועד מימון ציוד לגדודים קרביים בצה"ל.
תרומת ציוד לאיחוד הצלה. במשך שנים מנכלי"ת החברה צאלה עמור ניהלה בהתנדבות קרן התומכת בכלות וחתנים הזקוקים לסיוע כלכלי לקראת היום החשוב בחייהם.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • נדרש תיקון לחוק תובענות ייצוגיות שיאפשר הגנה אפקטיבית יותר על פרטיות

  נדרש תיקון לחוק תובענות ייצוגיות שיאפשר הגנה אפקטיבית יותר על פרטיות

 • למידה מרחוק במערכת ההשכלה הגבוהה בישראל – האתגר

  המעבר של מערכת ההשכלה הגבוהה כולה ללמידה והוראה מרחוק, בעקבות התפשטות נגיף הקורונה, מציבה בפני המערכת אתגרים מורכבים

  למידה מרחוק במערכת ההשכלה הגבוהה בישראל – האתגר

 • מי הם עורכי הדין הטובים בישראל

  דירוג DUN’S 100 מדרג זו השנה ה־16 את משרדי עורכי הדין הטובים בישראל לפי 43 תחומי פעילות. השנה נוספו לראשונה תחומי הקנאביס הרפואי, דיני צבא וביטחון, תחבורה וגישור

  מי הם עורכי הדין הטובים בישראל

 • ילדי גירושין בצל נגיף הקורונה

  יש הורים פרודים אשר מנצלים את ההגבלות הקיימות והיעדר של הוראה מפורשת בעניין, על מנת לנכס לעצמם את ילדיהם ומונעים קיומם של זמני שהות עם ההורה אחר. ומנגד, יש הורים ש"נכנסים לבידוד", על מנת להימנע מקיומם של זמני שהות עם קטינים בהיעדר מסגרות חינוך

  ילדי גירושין בצל נגיף הקורונה