לב טוב בנייה והשקעות בע"מ

יזמות נדל"ן, התחדשות עירונית

לב טוב בנייה והשקעות בע"מ
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1997
תחום: יזמות נדל"ן, התחדשות עירונית
כתובת: ד.נ 331 נוף איילון
טלפון: 1-700-55-75-85
דוא"ל: office@levtov.biz
אתר החברה: https://levtovisrael.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • משה עמור, לב טוב בנייה והשקעות בע"מ

  משה עמור

  מנכ"ל ובעלים

  לב טוב בנייה והשקעות בע"מ

  לפרופיל המלא

  משה עמור
 • צאלה עמור, לב טוב בנייה והשקעות בע"מ

  צאלה עמור

  מנכ"ל ובעלים

  לב טוב בנייה והשקעות בע"מ

  לפרופיל המלא

  צאלה עמור
 • נתנאל עמור, לב טוב בנייה והשקעות בע"מ

  נתנאל עמור

  מנהל שירות ופיתוח

  לב טוב בנייה והשקעות בע"מ

אייקון אודות

אודות לב טוב בנייה והשקעות בע"מ

חברת לב טוב בנייה והשקעות בע"מ הינה חברת נדל"ן משפחתית בבעלות משה וצאלה עמור, אשר נוסדה בשנת 1997. עיקר התמחותה בייזום וביצוע פרויקטים ציבוריים, פרויקטים למגורי יוקרה, התחדשות עירונית ומחיר למשתכן בסטנדרטים הגבוהים בישראל.

את הפעילות בענף החלה החברה בשנות ה–90 בתחילה בפרויקטים של שיקום שכונות עבור חברת עמידר בדרום ובצפון, בניית מוסדות ציבור כגון: בתי ספר, גני ילדים, הרחבות ישובים ובניית צמודי קרקע בישובים רבים ביהודה ושומרון. בשנים האחרונות עם צמיחת החברה בהיבט הפיננסי הרחיבה החברה את פעילותה לתחום היזמות.

שירות לקוחות

יתרונה המובהק של החברה כיזמית וכקבלן מבצע, מעמיד לרשות הלקוחות צוות מקצועי ועתיר ניסיון, החל ממנהלי פרויקטים, מהנדסים ואדריכלים מהשורה הראשונה בעלי ותק עשיר בענף.
חברת לב טוב דוגלת בבנייה איכותית ללא פשרות ומעמידה לרשות לקוחותיה אנשי מקצוע מנוסים ומיומנים בתחומם. הצוות המקצועי אמון על מתן מענה אישי ומלווה את לקוחותיה מרגע רכישת הדירה עד למסירה ותקופת הבדק באופן מהיר ומקצועי. הצוות פועל ללא לאות להעניק חווית שירות עם נתינה אמיתית וכנה לשביעות רצון לקוחותיה. תפיסת השירות האדיב והמקצועי לצד איכויות הבנייה והסטנדרטים הגבוהים מבטיחות ללקוחות החברה שקט נפשי וחווית מגורים בלתי מתפשרת.

איתנות פיננסית

חברת לב טוב חרתה על דגלה עקרונות אסטרטגים של עמידה בלוחות זמנים בכל מחיר, עמידה בתקני האיכות המחמירים ביותר, אמינות ושקיפות בכל שלבי הפרויקטים, איכות בנייה ללא פשרות, מוסר תשלומים גבוה לספקים, מחיר קבוע ולא משתנה ושירות לקוחות ברמה הגבוהה ביותר, כל זאת ועוד תורמים למוניטין הרב לו זוכה החברה מצד לקוחות וספקים וכן זוכים לאמינות גבוהה מצד הבנקים והגופים הפיננסים המלווים את הפרויקטים ברחבי הארץ.
החברה שומרת על איתנות ויציבות פיננסית תוך ניהול מאורגן וקפדני של התזרים והפעילות, בזכות ניסיונה הרב והיכרות עם השוק המשתנה החברה בצמיחה מבוקרת ויציבה.

טכנולוגיה מתקדמת

חברת לב טוב מאמינה בהטמעת חדשנות והייטק בענף הבנייה המסורתי. החברה עושה שימוש במערכות טכנולוגיות מתקדמות המייעלות באופן משמעותי את הקשר בין אנשי השטח באתרי הבנייה למערכת שירות הלקוחות, כך שהלקוחות זוכים למתן מענה מהיר וענייני.

התחדשות עירונית

בשנים האחרונות הרחיבה החברה את פעילותה לתחום ההתחדשות העירונית וכיום פעילה במספר פרויקטים ברחבי הארץ. החברה ביצעה את פרויקט התמ"א הראשון בעיר רמלה.
פרויקט בתכנון בעיר רעננה במסגרת פינוי בינוי - בניית בניין יוקרה.

הרחבת ישובים

נופי פרת - בניית שכונת מגורים, מדורגים וצמודי קרקע.
נילי - בניית מתחם מגורים, וילות צמודות קרקע.
לשם - הקמת שכונת מגורים הכוללת בניינים בני 4 קומות וצמודי קרקע.
נווה צוף – מתחם מגורים הכולל בניינים מדורגים
בימים אלו ביצוע פרויקט צמודי קרקע ומדורגים בברקן

פרויקטים נבחרים

מתחם מגורי יוקרה בשכונת המשקפיים בית שמש, הכולל וילות יוקרתיות בנות 270 מ"ר כל אחת.
העיר מודיעין מחיר למשתכן – פרויקט בוטיק בעיר מודיעין הנחשבת לאחת הערים המבוקשות והאיכותיות בארץ, בלב שכונת מוריה היוקרתית בניית 2 בנייני בוטיק בני 3-5 קומות החל מ–3 חדרים ועד דירות דופלקס ופנטהאוז בנות 6-7 חדרים עם מפרט עשיר במיוחד ובאיכות הגבוהה ביותר.

דור ממשיך

נתנאל עמור הבן, דור המשך לחברה, בוגר יחידת אגוז בחטיבת הקומנדו, ינק את ענף הבנייה כגרסה דינקותא, השתלב בחברה במטרה להצעיד את החברה לייעול וחדשנות טכנולוגית.

תרומה לקהילה

חברת לב טוב רואה ערך עליון במעורבות בקהילה, החברה פרסה חסותה ותומכת בחיילים ממשפחות במצוקה כלכלית ועד מימון ציוד לגדודים קרביים בצה"ל.
תרומת ציוד לאיחוד הצלה. במשך שנים מנכלי"ת החברה צאלה עמור ניהלה בהתנדבות קרן התומכת בכלות וחתנים הזקוקים לסיוע כלכלי לקראת היום החשוב בחייהם.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • הברייק של כלכלות ה–BRIC

  היקף הפגיעה של נגיף הקורונה בברזיל רוסיה והודו, שיחד עם סין מרכיבות את מדינות ה BRIC, אינו ידוע במלואו, אולם כבר עתה ברור כי גם במדינות אלו ישנה פגיעה כלכלית משמעותית כתוצאה מהפסקת הפעילות השגרתית של השווקים שלהן. כיצד הפגיעה הזאת תשפיע על כלכלת המדינות? עו"ד מפירמות בינלאומיות הפעילות בישראל, מסבירים את הפעולות הממשלתיות בהודו, רוסיה וברזיל, ומפרטים על האתגרים וההזדמנויות שמשבר הקורונה יצר לישראלים בעלי אינטרס עסקי במדינות אלה

  הברייק של כלכלות ה–BRIC

 • חששות כלכליים של עצמאיים בעידן הקורונה

  עבור עצמאיים רבים, הסיוט הגדול ביותר הוא להגיע למצב של חדלות פירעון ופשיטת רגל ותקופת הקורונה עלולה להוביל עצמאיים רבים למצב שכזה. עו"ד אבי ענתבי, מייסד ובעלים של משרד עו"ד ענתבי ושות', מסביר בפודקאסט את השינויים הרבים שאירעו באחרונה בעולם חדלות הפירעון ומתווה דרכי התמודדות עם הסיטואציה הלא פשוטה, תוך הדגשה כי מדובר בסיטואציה הפיכה שניתן להתמודד מולה ולצאת ממנה עם ראש מורם

  חששות כלכליים של עצמאיים בעידן הקורונה

 • הליכי חדלות פירעון – קורונה כמאיץ תהליכי הבראה

  בעת כתיבת שורות אלה אף אחד מאיתנו לא יודע איך ייראה "היום שאחרי הקורונה" –המשק משותק וחוסר הוודאות חוגג .עם זאת ככל שאנו שוקעים לעומקו של המשבר, וודאות אחת אכזרית צפה מעלה: הסיוע אותו מתכננת ממשלת ישראל להעניק לעצמאים, עסקים קטנים ובינוניים, הוא כבר היום בבחינת מעט מידי ואולי אף מאוחר מידי

  הליכי חדלות פירעון – קורונה כמאיץ תהליכי הבראה

 • מגפת הקורונה וההון השחור

  התמודדות המערכת הפיננסית עם נסיונות הלבנת הון בצל נגיף הקורונה – האם זהו הזמן?

  מגפת הקורונה וההון השחור