ניר נווה (בגדדי) בע"מ

קבלנות בנייה ויזמות פרויקטים

ניר נווה (בגדדי) בע"מ
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2007
תחום: קבלנות בנייה ויזמות פרויקטים
כתובת: רח' הנרקיסים 5, כפר סירקין
טלפון: 03-5753385
פקס: 03-5541272
דוא"ל: 5753385@gmail.com
אתר החברה: http://www.civilengineer.co.il
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • ניר נווה, ניר נווה (בגדדי) בע"מ

  ניר נווה

  מנכ"ל ובעלים

  ניר נווה (בגדדי) בע"מ

 • שרון נווה, ניר נווה (בגדדי) בע"מ

  שרון נווה

  סמנ"כלית כספים

  ניר נווה (בגדדי) בע"מ

 • ג'ולי ארצי, ניר נווה (בגדדי) בע"מ

  ג'ולי ארצי

  מנהלת המשרד

  ניר נווה (בגדדי) בע"מ

אייקון אודות

אודות ניר נווה (בגדדי) בע"מ

ניר נווה (בגדדי) בע"מ נוסדה בשנת 2007 על ידי ניר נווה, מהנדס בניין בהכשרתו. החברה מתמחה בביצוע פרויקטים בתחום הבנייה, ובעסקאות קומבינציה והיא בעלת רישיון קבלן ג-4 לעבודות הנדסה בנאיות. החברה מכונה "נווה בגדדי" חברה לבניה ועד היום ולאורך שנות קיומה היא ביצעה עשרות פרויקטים שונים ומורכבים בתחום הבנייה, החל ממבני ציבור, בתים פרטיים ובתי יוקרה בסטנדרט הגבוה ביותר וכלה בבניה רוויה של עשרות יחידות דיור. לאורך השנים צברה החברה מוניטין מצוין בקרב לקוחות ממגזרים שונים, בשוק הציבורי, המוסדי, הפרטי והיזמי, בכל רחבי הארץ. תחומי הפעילות העיקריים הם ביצוע פרויקטים של בנייה רוויה עבור יזמים וכמו כן יזמות פרטית בעיקר בתחום ההתחדשות העירונית. החברה עובדת בכל אזור מרכז הארץ.

אודות ניר נווה, מנכ"ל החברה

נווה הוא מהנדס בניין בהכשרתו, תואר אותו רכש באוניברסיטת אריאל, וכמו כן הוא בעל תואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת דרבי. בנוסף, בימים אלו עושה נווה תואר במשפטים באוניברסיטת בר אילן. נווה נחשף לעולם הבנייה עוד מילדותו דרך אביו, קבלן שיפוצים וותיק ובעל שם, והתשוקה ליצירה ובריאה של דברים חדשים דבקה גם בו.

לימים עבד נווה כמפקח בנייה עצמאי, תפקיד בו היה אחראי על בנייתן של וילות יוקרה באזור השרון ושם למד את סודות רמות הביצוע הגבוהות ואת תשומת הלב הנדרשת לפרטים הקטנים ביותר. צורת בנייה זו בה נוקט נווה עד היום מובילה את החברה לסטנדרטים ביצועיים גבוהים ולצמצום דרמטי בליקויי הבנייה, לשביעות רצון הלקוחות. נווה מעורב אישית בכל פרויקט אותו נוטלת החברה, החל משלב גיבוש הקונספט התכנוני וכלה בפיקוח על הפרויקט כמנהל ראשי לאורך כל תקופת העבודה. מטה החברה שוכן במשרדיה בכפר סירקין והוא מונה את מוקד שירות הלקוחות, הנהלת החשבונות, המזכירות, קשרי הדיירים וכיו"ב.

שיטות הייטקיסטיות ומסירת פרויקטים לפני הזמן

החברה מחברת את הכלים והניהול הנהוגים בעולם הייטק, לעולם הבנייה. כך פיתח נווה תוכנה הייחודית רק לחברה והחולשת למעשה על כל היבטי העסק – בקרה ביצועית, בקרה תקציבית, מעקב אחר קשרי הלקוחות, מעקב ספקים, ועוד.
התוכנה יצרה שיטת עבודה סדורה מאוד עם נהלים שעל יישומם מקפיד נווה בצורה הדוקה ואחת ההשלכות המשמעותיות ביותר לכך היא שבאופן חסר תקדים בשוק הבנייה בישראל, החברה מסיימת ומוסרת את רוב הבניינים שהיא בונה לפני הזמן המיועד בממוצע. כך, רוב בנייני החברה נמסרים כארבעה או חמישה חודשים לפני הזמן שהוגדר לסיום העבודה.

שירות הלקוחות – נר לרגלי החברה

באופן יוצא דופן, החברה מפעילה מוקד שירות לקוחות המטפל בתלונות דיירים ותקלות במבנים שנמסרו. מחלקת שירות הלקוחות כוללת מוקד טלפוני ונציגי שירות המטפלים בתקלות בשטח באופן שוטף, ובכך נחסך מהיזם הצורך לעסוק בתלונות הדיירים. מחלקת שירות הלקוחות של נווה בגדדי אף יוזמת באופן פעיל שיחות לדיירים (במסגרת תקופת הבדק - שנה אחרי איכלוס הדירות) על מנת לוודא כי אין תקלות או ליקויים ללא מענה. אופן פעולה זה מאפשר ליזמים העובדים עם החברה, לעבור מפרויקט לפרויקט בצורה מידית, כאשר הם יודעים כי חברה מקצועית מטפלת עבורם בדיירים בדירות שאוכלסו זה מכבר. 

בניית איכות וסטנדרטים גבוהים

בכל הפרויקטים בהם לוקחת החברה חלק היא מקפידה על סטנדרט בנייה גבוה החל משלב התכנון עד לביצוע הסופי של כל פרויקט. במסגרת זו שמה החברה דגש על פיקוח ובקרת איכות לפי שיטת עבודה מסודרת ומתן מענה מלא לכל דרישות חוק התכנון והבניה, תקני החוק בישראל והנהלים השונים. כחלק מכך מחזיקה החברה בביטוח קבלני מלא בכל הפרויקטים.
לחברה מוניטין רב של חברה אמינה העומדת בלוחות הזמנים, מקפידה על בנייה איכותית ומספקת שירות ליווי מקיף ללקוחותיה ולצורך ליווי הפרויקטים מעסיקה החברה עשרות פועלי בניין מקצועיים ומנוסים, כמו גם יועצים, מהנדסים, מנהלי עבודה, ממוני בטיחות וקבלני משנה מהשורה הראשונה, כולם בעלי ניסיון וידע רבים. 

התחדשות עירונית

בשנים האחרונות החלה החברה לעסוק גם בתחום ההתחדשות העירונית ובמסגרת זו היא בנתה עד היום מספר פרויקטים שהבולט שבהם הוא פרויקט תמ"א 38 חיזוק עיבוי ברחוב הנשיאים 53 בפתח תקווה - פרויקט זה הגיע לרביעיית הפרויקטים האיכותיים ביותר במסלול תמ"א 38/1 בתחרות התאחדות בוני הארץ.

חברה יזמית ומבצעת כאחד

יתרונה הגדול של החברה טמון בעובדה שהיא גם יזמית וגם קבלנית ביצוע כך שלקוחותיה מקבלים את כל הדרוש להם תחת קורת גג אחת ובעצם נמצאים בקשר עם החברה מרגע חתימת החוזה ועד למסירת המפתח, ללא מתווכים חיצוניים.

אייקון פרוייקטים

פרוייקטים

אייקון פרסים

פרסים והשגים

 • אייקון פרסים

  חברת נווה בגדדי זכתה במקום השלישי (ארד) בגמר תחרות "מצויינות בשירות וחווית לקוח" של המי"ל (המרכז הישראלי לניהול) לשנת 2019, על מהלך ארגוני במסגרתו אומץ השירות כשותף אסטרטגי לקיצור זמני הבנייה. הזכייה היא בקטגורית השירות כשותף אסטרטגי B2C ובתעודת הצטיינות על מהלך גדול בארגונים קטנים.

  . . .

 • אייקון פרסים

  נווה בגדדי דורגה בין הפרויקטים המצטיינים בתחום תמ"א 38 בתחרות מצוינות בבנייה של התאחדות בוני הארץ לשנת

  . . .

אייקון מאמרים

מאמרים מאת ניר נווה (בגדדי) בע"מ

 • בקרוב: עלייה חדה במחירי הדיור

  בקרוב: עלייה חדה במחירי הדיור

  הקבלנים נאבקים ברגולציה מטורפת, לפי הערכת שמאים הפרויקטים עולים הרבה יותר - למרות הפרסומים על בלימה ואף ירידה קלה במחירי הדיור, בעקבות שורה של מרכיבים ותהליכים בענף הבנייה מחירי הדירות יעלו בוודאות

  בקרוב: עלייה חדה במחירי הדיור

בנוסף אולי יעניין אותך

 • המירוץ שלא נגמר

  "מירוץ הסמכויות" שהמחוקק כה רצה לייתר בכל הנוגע לתיקי גירושין, הפך להרבה יותר חריף וקיצוני וקשה יותר לצדדים להגיע להסכמות בלא התדיינות משפטית

  המירוץ שלא נגמר

 • שטיינמץ עמינח: "אולי מוטב להמשיך את תוכנית 'גילוי מרצון' באופן קבוע"

  יש לכם נכסים או הכנסות שאינם מדווחים? לפי משרד רואי החשבון שטיינמץ עמינח, כדאי לכם לנצל את הליך גילוי מרצון של רשות המיסים, היות והמדינה עדיין אינה נכונה לעשות את המובן מאליו

  שטיינמץ עמינח: "אולי מוטב להמשיך את תוכנית 'גילוי מרצון' באופן קבוע"

 • רו"ח גיא ארליך משטיינמץ עמינח: "אגרת גודש? מעמד הביניים הוא פרה חולבת של מיסים"

  יוזמה חדשה של משרד האוצר מבקשת לגבות "אגרת גודש" מרכבים שיכנסו לתל אביב בשעות העומס. פנינו לרואה החשבון גיא ארליך מפירמת שטיינמץ עמינח ושות', כדי להבין מה המשמעות של מס נוסף שיתווסף לרשימת מיסי השימוש ברכב

  רו"ח גיא ארליך משטיינמץ עמינח: "אגרת גודש? מעמד הביניים הוא פרה חולבת של מיסים"

 • הדרך הלא קלה להקלה

  הדרך הלא קלה להקלה