ניר נווה (בגדדי) בע"מ

קבלנות בנייה ויזמות פרויקטים

ניר נווה (בגדדי) בע"מ
אייקון פרופיל

פרופיל חברה

שנת הקמה: 2007
תחום: קבלנות בנייה ויזמות פרויקטים
כתובת: מגדל גלובל, דרך יצחק רבין 1, קומה 7, פתח תקווה
טלפון: 03-5753385
פקס: 03-5541272
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.civilengineer.co.il
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • ניר נווה

  ניר נווה

  מנכ"ל ובעלים

  ניר נווה (בגדדי) בע"מ

  עוד על ניר נווה

  ניר נווה
 • שרון נווה

  שרון נווה

  סמנ"כלית כספים

  ניר נווה (בגדדי) בע"מ

 • ג'ולי ארצי

  ג'ולי ארצי

  מנהלת המשרד

  ניר נווה (בגדדי) בע"מ

 • לירון רייבי

  לירון רייבי

  מנהל פרויקט

  ניר נווה (בגדדי) בע"מ

 • אביתר בן דוד

  אביתר בן דוד

  מנהל פרויקט

  ניר נווה (בגדדי) בע"מ

אייקון אודות

אודות ניר נווה (בגדדי) בע"מ

ניר נווה (בגדדי) בע"מ נוסדה בשנת 2007 על ידי ניר נווה, מהנדס בניין בהכשרתו. החברה מתמחה בביצוע פרויקטים בתחום הבנייה, ובעסקאות קומבינציה והיא בעלת רישיון קבלן ג-5, שהינו הרישיון הגבוה ביותר המסמיך את החברה לעסוק בפרויקטים בכל היקף וסדר גודל, ללא הגבלה על ההיקף הכספי או ההנדסי של הפרויקט ובונה גם פרויקטים גדולים (מעל ל-10,000 מ"ר). החברה מכונה "נווה בגדדי" חברה לבנייה ועד היום ולאורך שנות קיומה היא ביצעה עשרות פרויקטים שונים ומורכבים בתחום הבנייה, החל ממבני ציבור, בתים פרטיים ובתי יוקרה בסטנדרט הגבוה ביותר וכלה בבניה רוויה של מאות יח"ד. לאורך השנים צברה החברה מוניטין מצוין בקרב לקוחות ממגזרים שונים, בשוק הציבורי, המוסדי, הפרטי והיזמי, בכל רחבי הארץ. תחומי הפעילות העיקריים הם ביצוע פרויקטים של בנייה רוויה עבור יזמים וכמו כן יזמות בעיקר בתחום ההתחדשות העירונית והחלפת קבלנים שפרשו במהלך הבנייה. החברה עובדת בכל אזור מרכז הארץ.

אודות ניר נווה, מנכ"ל החברה

נווה הוא מהנדס בניין בהכשרתו, בעל תואר שני במנהל עסקים ותואר שני במשפטים באוניברסיטת בר אילן. נווה נחשף לעולם הבנייה עוד מילדותו דרך אביו, קבלן וותיק ובעל שם, והתשוקה ליצירה ובריאה של דברים חדשים דבקה גם בו. לימים עבד נווה כמפקח בנייה עצמאי, תפקיד בו היה אחראי על בנייתן של וילות יוקרה שם למד את סודות הביצוע בסטנדרטים הגבוהים ואת תשומת הלב הנדרשת לפרטים הקטנים ביותר. צורת בנייה זו בה נוקט נווה עד היום מובילה את החברה לסטנדרטים ביצועיים גבוהים, לצמצום דרמטי בליקויי הבנייה ולשביעות רצון הלקוחות. נווה מעורב אישית בכל פרויקט אותו נוטלת החברה, החל משלב גיבוש הקונספט התכנוני וכלה בפיקוח על הפרויקט כמנהל ראשי לאורך כל תקופת העבודה, בימים אלה נווה מכשיר מהנדסים לפי שיטות העבודה החדשניות שלו. מטה החברה שוכן במגדל גלובל, פתח תקווה והוא מונה את מוקד שירות הלקוחות, הנהלת החשבונות, המזכירות, קשרי הדיירים וכיו"ב.

שיטות הייטקיסטיות ומסירת פרויקטים לפני הזמן

החברה מחברת את הכלים והניהול הנהוגים בעולם הייטק, לעולם הבנייה. כך פיתח נווה תוכנה הייחודית רק לחברה והשולטת למעשה על כל היבטי העסק – בקרה ביצועית, בקרה תקציבית, מעקב אחר קשרי הלקוחות, מעקב ספקים, ועוד. התוכנה יצרה שיטת עבודה סדורה מאוד עם נהלים שעל יישומם מקפיד נווה בצורה הדוקה ואחת ההשלכות המשמעותיות ביותר לכך היא שבאופן חסר תקדים בשוק הבנייה בישראל, החברה מסיימת ומוסרת את רוב הבניינים שהיא בונה לפני הזמן המיועד בממוצע. כך, רוב בנייני החברה נמסרים כארבעה-חמישה חודשים לפני הזמן שהוגדר לסיום העבודה ובנוסף עושה שימוש בטכנולוגיות נוספות לניהול תהליכי הבניה והשירות.

שירות הלקוחות – נר לרגלי החברה

באופן יוצא דופן, החברה מפעילה מוקד שירות לקוחות המטפל בתלונות דיירים ותקלות במבנים שנמסרו. מחלקת שירות הלקוחות כוללת מוקד טלפוני ונציגי שירות המטפלים בתקלות בשטח באופן שוטף, ובכך נחסך מהיזם הצורך לעסוק בתלונות הדיירים. מחלקת שירות הלקוחות של נווה בגדדי אף יוזמת באופן פעיל שיחות לדיירים (במסגרת תקופת הבדק - שנה לאחר איכלוס הדירות) על מנת לוודא כי אין תקלות או ליקויים ללא מענה. אופן פעולה זה מאפשר ליזמים העובדים עם החברה, לעבור מפרויקט לפרויקט בצורה מידית, כאשר הם יודעים כי חברה מקצועית מטפלת עבורם בדיירים בדירות שאוכלסו זה מכבר, כמו כן ניתן לפנות לחברה בנושא של ליקויים ודיווח תקלות 24/7 בכפתור יחודי באתר החברה, דבר שהוא ראשון מסוגו בשוק הבניה הישראלי. החברה זכתה בתעודת הצטיינות בגמר תחרות "מצויינות בשירות וחווית לקוח" של המרכז הישראלי לניהול.

בניית איכות וסטנדרטים גבוהים

בכל הפרויקטים בהם לוקחת החברה חלק היא מקפידה על סטנדרט בנייה גבוה החל משלב התכנון עד לביצוע הסופי של כל פרויקט. במסגרת זו שמה החברה דגש על פיקוח ובקרת איכות לפי שיטת עבודה מסודרת ומתן מענה מלא לכל דרישות חוק התכנון והבניה, תקני החוק בישראל והנהלים השונים. כחלק מכך מחזיקה החברה בביטוח קבלני מלא בכל הפרויקטים.

הקבלן שמחליף קבלנים

בשנים האחרונות נווה בגדדי החליפה קבלנים שנטשו באמצע פרויקטים מסיבות שונות. תחום זה משלב יכולות מחקר, מקצוענות וידע בבניה ללא פשרות ומתן ביטחון והחזרת האמון בקרב בעלי הדירות.

התחדשות עירונית

בשנים האחרונות החברה עוסקת גם בתחום ההתחדשות העירונית ובמסגרת זו בנתה עד היום פרויקטים שהבולטים בהם הגיעו לרביעיית הפרויקטים האיכותיים ביותר בקטגוריות בהן התחרו במסגרת תחרות מצוינות בבניה של התאחדות בוני הארץ.

חברה יזמית ומבצעת כאחד

יתרונה הגדול של החברה טמון בעובדה שהיא גם יזמית וגם קבלנית ביצוע בסיווג הגבוה ביותר כך שלקוחותיה מקבלים את כל הדרוש להם תחת קורת גג אחת ובעצם נמצאים בקשר עם החברה מרגע חתימת החוזה ועד למסירת המפתח, ללא מתווכים חיצוניים וללא חוסר ודאות לגבי זהות הקבלן המבצע.

 

אייקון פרוייקטים

פרוייקטים

אייקון פרסים

פרסים והשגים

 • אייקון פרסים

  חברת נווה בגדדי זכתה במקום השלישי (ארד) בגמר תחרות "מצויינות בשירות וחווית לקוח" של המי"ל (המרכז הישראלי לניהול) לשנת 2019, על מהלך ארגוני במסגרתו אומץ השירות כשותף אסטרטגי לקיצור זמני הבנייה. הזכייה היא בקטגורית השירות כשותף אסטרטגי B2C ובתעודת הצטיינות על מהלך גדול בארגונים קטנים.

  ...

 • אייקון פרסים

  נווה בגדדי דורגה בין הפרויקטים המצטיינים בתחום תמ"א 38 בתחרות מצוינות בבנייה של התאחדות בוני הארץ לשנת

  . . .

 • אייקון פרסים

  הפרויקטים הנשיאים וגורודסקי של חברת נווה בגדדי הגיעו לרביעיית הגמר ב"תחרות מצוינות בבנייה של התאחדות בוני הארץ 2018".

  ...

 • אייקון פרסים

  פרויקט אבנר של חברת נווה בגדדי היה מועמד לזכייה בקטגוריית האתר הבטוח בתחרות מצוינות בבנייה של התאחדות בוני הארץ 2020.

  ...

 • אייקון פרסים

  פרויקט אהבת ציון של חברת נווה בגדדי היה מועמד לזכייה בתחרות מצוינות בבנייה של התאחדות בוני הארץ 2020.

  ...

אייקון מאמרים

מאמרים מאת ניר נווה (בגדדי) בע"מ

 • בקרוב: עלייה חדה במחירי הדיור

  בקרוב: עלייה חדה במחירי הדיור

  הקבלנים נאבקים ברגולציה מטורפת, לפי הערכת שמאים הפרויקטים עולים הרבה יותר - למרות הפרסומים על בלימה ואף ירידה קלה במחירי הדיור, בעקבות שורה של מרכיבים ותהליכים בענף הבנייה מחירי הדירות יעלו בוודאות

  בקרוב: עלייה חדה במחירי הדיור

 • "אנחנו מוסרים פרויקטים כמה חודשים לפני הזמן"

  ניר נווה, בעלים ומנכ"ל של חברת נווה בגדדי, מספר על התייעלות העבודה בזכות תוכנה עימה עובדת החברה

  "אנחנו מוסרים פרויקטים כמה חודשים לפני הזמן"

 • מי יבנה, יבנה בית

  מי יבנה, יבנה בית

  מאז מחאת האוהלים ועד היום, הקבלנים הפכו שק האגרוף של הציבור והממשלה. זה הזמן לזכור מי בונה את ישראל שלכולנו יהיה בית

  מי יבנה, יבנה בית

 • תפקידן של מערכות מידע מתקדמות בניהול חברת בנייה

  תפקידן של מערכות מידע מתקדמות בניהול חברת בנייה

  גם בענף הבנייה ויזמות הפרויקטים, שימוש במערכות מידע מתקדמות הוא כלי משמעותי לניהול מוצלח, למעקב וביצוע, ולשדרוג המענה ומתן השירות ללקוחות. ניר נווה בגדדי, מהנדס ומנכ"ל חברת 'נווה בגדדי', על התוכנה המיוחדת שנבנתה על ידי אנשי המקצוע של חברת 'נווה בגדדי', ועל האופן שבו התוכנה משדרגת את יכולת החברה לפעול בצורה מיטבית במגוון אספקטים רחב המתחיל במנהלה ובמטה החברה, ומסתיים אצל אחרון העובדים בשטח

  תפקידן של מערכות מידע מתקדמות בניהול חברת בנייה

 • התחדשות עירונית בישראל? אולי אחרי הרפורמה הבאה

  התחדשות עירונית בישראל? אולי אחרי הרפורמה הבאה

  ההחלטה לסיים את תוכנית תמ"א 38 באוקטובר 2022 יוצרת אי ודאות גדולה בשוק הנדל"ן הן לדיירים והן ליזמים וקבלנים

  התחדשות עירונית בישראל? אולי אחרי הרפורמה הבאה

בנוסף אולי יעניין אותך

 • גלובל רוטו שקע – ממשבר עמוק להצלחה מפוארת

  גלובל רוטו שקע – ממשבר עמוק להצלחה מפוארת

 • פורום בכירי ענף המשפט בתחום ההייטק 2022

  ביום ד' ה-9.3.22 נערך במלון רויאל ביץ' תל אביב פורום Duns 100 השנתי של בכירי ענף המשפט בישראל בתחום ההייטק בהשתתפות בכירי דן אנד ברדסטריט בישראל, עמי אפלבום, יו"ר רשות החדשנות והמדען הראשי במשרד הכלכלה ובהנחיית גדעון אוקו.

  פורום בכירי ענף המשפט בתחום ההייטק 2022

 • פורום בכירי ענף המשפט 2022

  בתאריך ה- 23.2.22 קיימנו את פורום Duns 100 לבכירי ענף המשפט.

  פורום בכירי ענף המשפט 2022

 • פורום בכירי תחום המיסוי 2022

  בתאריך ה- 7.2.22 קיימנו את פורום Duns 100 לבכירי תחום המיסוי.

  פורום בכירי תחום המיסוי 2022