פלזית תעשיות

ייצור לוחות פלסטיק בשיחול ובקסט

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1973
תחום: ייצור לוחות פלסטיק בשיחול ובקסט
כתובת: קיבוץ גזית, ד.נ. יזרעאל 19340
טלפון: 04-6628888
פקס: 04-6765784
אימייל: Plazit@plazit-polygal.com
אתר החברה: http://www.plazit-polygal.com
אייקון הנהלה

מנהלים

אייקון אודות

אודות פלזית תעשיות

בעלות: קיבוץ גזית (77%); קרן טנא (23%)

פלזית תעשיות הינה חברת אחזקות, הפועלת באמצעות קבוצת חברות בנות - קבוצת פלזית–פוליגל שכוללת בתוכה את פלזית 2001, פנכים, פוליגל, ופלזית איבריקה. חברות נוספות של תעשיות פלזית הן: אריזות מדף פלזית, MCP, מפל ופולירז. החברות השונות מתמחות בייצור לוחות פלסטיק בטכנולוגיה של שיחול ויציקה (קאסט) ובמוצרי אריזה וכלי אוכל חד פעמיים.

פלזית נוסדה ב-1973 על ידי קיבוץ גזית בגליל התחתון, שנותר בעל השליטה בקבוצה (עם 77% מהמניות), בעוד שקרן טנא מחזיקה ב-23%.
פלזית תעשיות צמחה במהירות באמצעות רכישות אסטרטגיות והרחבת יכולות התפוקה וקווי הייצור. החברה מאופיינת באיכות ללא פשרות של מוצריה, העומדת בכל התקנים הבינלאומיים המרכזיים, בכוח העבודה המקצועי והמיומן, במתקנים ובציוד המתקדמים ביותר, טכנולוגיה חדשנית, קשרים עם הלקוחות והספקים הטובים והמובילים בתחומם לאורך שנים רבות, עיסוק מתמיד בפיתוח מוצרים חדשים, כמו גם שמירה על יציבות ועוצמה פיננסית.

קבוצת פלזית-פוליגל

הן פלזית והן פוליגל החלו לייצר לוחות ב-1973. פלזית נוסדה בקיבוץ גזית ופוליגל בקיבוץ רמת השופט. בשנת 2011 פלזית 2001 ופוליגל התאחדו כדי להרכיב את קבוצת פלזית-פוליגל. היום לקבוצה אתרי יצור בישראל, בולגריה, צ'ילה, רוסיה, ארה"ב וספרד, והיא משווקת את מוצריה בכל רחבי העולם.
פלזית 2001 הינה היצרנית הישראלית המובילה בתחום ייצור לוחות אקריליק, פוליסטירן, פוליקרבונט ו-SAN. הלוחות מיוצרים במגוון רחב של עוביים מ-0.50 מ"מ ועד ל-30 מ"מ, אותם ניתן לחתוך למידות על פי דרישות הלקוח. הלוחות מיוצרים בגוונים שונים שקופים ואטומים עם מעבר אור משתנה על פי הייעוד הסופי של המוצר. בנוסף, פלזית 2001 מייצרת לוחות למטרות ספציפיות, כמו לוחות נגד סינוור ולוחות בעלי יכולת עמידה מעולה לפגיעות.
Panchim הנו מפעל בולגרי המייצר אותם המוצרים כמו בפלזית 2001, באותם סטנדרטים של איכות ומצוינות.
פלזית 2001 ו-Panchim מציעים טווח רחב ומגוון של פתרונות מעולים לחברות הגדולות והמקצועיות ביותר בתעשיות רבות, בין השאר:
תקשורת ויזואלית – שילוט (signage), עמדות P.O.P ותצוגה.
הייטק – מסכי LCD, טלפונים סלולריים, מסכי מחשב ומסכי LED.
בנייה – כיפות אור (light domes), קירות ומחיצות אקוסטיים, זיגוג.
רכב – מגני רוח לאופנועים, לוחיות מספרי רישוי.
ריהוט – מחיצות לחלוקת חדר, מקלחונים, אביזרים למקרר.
עשה זאת בעצמך – חממות, קירוי מרפסות.
תעשייה – אביזרים לאבטחת מכונות, דלתות, משקפי הגנה לעיניים.

פלזית Iberica

ממוקמת בספרד. פלזית Iberica מייצרת לוחות אקריליק יצוקים, לשימוש ביישומים רבים המוזכרים לעיל, ומוצרים ייחודיים כגון לוחות מחוזקים לשימוש בפרויקטים של קירות אקוסטיים.

פוליגל תעשיות פלסטיקה בע"מ

פוליגל הינה מובילה עולמית בעיצוב, ייצור ושיווק לוחות חלולים מפוליקרבונט ופוליפרופילן ומערכות זיגוג מתקדמות. מוצרי פוליגל מספקים פתרונות אופטימליים וחסכוניים לחלונות צוהר, מבני סולריום, חממות, שלטים מוארים, אריזות תעשייתיות, פרויקטים של עשה זאת בעצמך ויישומים רבים נוספים. לוחות פוליגל הינם מותג ידוע בעולם כולו ומאופיינים בשילוב של משקל נמוך, חוזק ועמידות, בידוד וחיסכון באנרגיה, שליטה בהעברת אור, קלות התקנה ואיכות כללית גבוהה.
בין המוצרים נכללים:
לוחות סטנדרטיים בעובי של 4-16 מ"מ, המשמשים לכיסוי מבנים, ומספקים בידוד תרמי מעולה.
לוחות בעלי מגוון מבנים מיוחדים (המאפשרים שליטה על רמות הבידוד, המוליכות, המשקל והחוזק) בעובי של 10-16 מ"מ לשימוש במגרשי ספורט, מתקני ספורט, חממות ובמקרים בהם דרושה תמיכה בעומס רב.
לוחות בעלי ציפוי מיוחד המאפשרים שליטה בכמות האור החודרת לשטח תחום על ידי קליטה והחזרה של חלק מקרינת השמש.
לוחות ויריעות פוליפרופילן המשמשים למגוון רחב של יישומים תעשייתיים ומתאפיינים בעמידות רבה לכימיקלים וגורמים מחוללי נזק נוספים.
פרופילים המחברים לוחות ומכסים על חיבורים מבניים תוך שהם מאפשרים כיסוי שטחים נרחבים, בייחוד גגות שקופים למחצה, ללא הפרעה לאור הנכנס בנקודות החיבור.
אביזרים ליישום מהיר, נוח, קל ובטוח של עיצובים ארכיטקטוניים תוך שימוש בלוחות מבניים של פוליגל.
תריסי הוריקן המהווים אלטרנטיבה במחיר ביניים לבעלי בתים ובניינים המעדיפים לבחור במערכת הגנה בעלת תו תקן כנגד ההוריקן.
פוליגל מפעילה ארבעה מתקני ייצור: האתר הראשי בישראל ועוד אתרים ברוסיה, צ'ילה, ובארה"ב.

קבוצת פלזית-פוליגל היא ספקית עולמית מובילה של לוחות פלסטיים סטנדרטיים ומותאמים, והיא מעסיקה אנשי מקצוע מהשורה הראשונה המחויבים לספק מוצרים ופתרונות איכותיים ואמינים, המותאמים לצרכי הלקוחות.

חברות נוספות של הקבוצה

אריזות מדף פלזית מייצרת אריזות פלסטיק חד-פעמיות לתעשיית המזון וכלים חד פעמיים, והינה הספקית המובילה בישראל של אריזות למוצרי חלב וסלטים.
פולירז חברת בת של אריזות מדף פלזית, המייצרת אריזות רב שכבתיות לתעשיית המזון, אשר משלימות את טווח המוצרים של חברת האם.
בנדע – חברת בת של אריזות מדף פלזית, מייצרת כלי אוכל ואריזות חד פעמיים.
MCP מפתחת ומייצרת מגוון רחב של פתרונות אריזה מתקדמים ומותאמים אישית בעיקר לענף המזון, לרבות אריזות ומגשיות מזון עמידות בחום ומגשים לארוחות מוכנות.
מפל מייצרת לוחות פוליפרופילן לאריזה, הדפסה, לתעשייה ולחקלאות.

הסינרגיה בין כל המפעלים השונים בנושאי טכנולוגיה, רכש, ידע, פיננסיים ושיווק הופכת את פלזית תעשיות לאחד הארגונים היחידים היום בעולם שיכול להציע מבחר פתרונות פלסטיים במגוון כה גדול.

 

 

בנוסף אולי יעניין אותך

 • פסיקה בדיני מזונות ילדים – לאן פנינו מועדות

  פסיקה בדיני מזונות ילדים – לאן פנינו מועדות

 • DUN'S 100 2017 – דירוג נדל"ן מלונאות

  רשת פתאל מפעילה כיום 17.5 אלף חדרים בבתי מלון, וסך ההכנסות השנתי שלה עומד על 3.1 מיליארד שקל - כמעט פי שלושה מהכנסות של רשת ישרוטל או מלונות דן

  DUN'S 100 2017 – דירוג נדל"ן מלונאות

 • על פסק דינו של בית משפט השלום – בני הזוג נתניהו נ' יגאל סרנה

  פסק דינו המקיף, היסודי והראוי של השופט עזריה אלקלעי מבית משפט השלום בתל-אביב גודר שוב את הגבול הציורי בין זכויות על של חופש הביטוי ושמירה על השם הטוב, גם כאשר מדובר בדמות פוליטית בכירה ביותר, אולי הבכירה ביותר בפוליטיקה הישראלית.

  על פסק דינו של בית משפט השלום – בני הזוג נתניהו נ' יגאל סרנה

 • DUN'S 100 2017 – דירוג משרדי רואי החשבון לשנת 2017

  דירוג Dun's 100: את ענף פירמות רואי החשבון ממשיכה להוביל EY ישראל במקום הראשון עם 1,988 עובדים ו-219 חברות ציבוריות מבוקרות; אחריה סומך-חייקין עם 1,197 עובדים ו-93 חברות ציבוריות; ובהמשך - Deloitte, קסלמן ו-BDO

  DUN'S 100 2017 – דירוג משרדי רואי החשבון לשנת 2017