קבוצת נתיב פיתוח נדל"ן

יזמות נדל"ן למגורים ומסחר

קבוצת נתיב פיתוח נדל"ן
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1990
תחום: יזמות נדל"ן למגורים ומסחר
כתובת: רח' השילוח 9, קריית מטלון, פתח תקווה (קומה 4)
טלפון: 03-5793834
פקס: 03-5794834
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.efi-natif.co.il
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • שמחה גריידינגר

  שמחה גריידינגר

  מייסד ומנכ"ל

  קבוצת נתיב פיתוח נדל"ן

  עוד על שמחה גריידינגר

  שמחה גריידינגר
אייקון אודות

אודות קבוצת נתיב פיתוח נדל"ן

קבוצת נתיב פיתוח נדל"ן הינה אחת מחברות יזמות הנדל"ן הותיקות והמובילות בישראל. הקבוצה הוקמה בשנת 1990 על ידי שמחה גריידינגר, יזם בעל ניסיון בן עשרות שנים בארץ ובחו”ל בתחום הנדל”ן והיא עוסקת למעלה משלושים שנה ביזמות פרויקטים לבניה למגורים ולמסחר.
בשנים האחרונות נכנסה החברה לתחום ההתחדשות העירונית ופרויקטי מחיר למשתכן והיא מובילה ומבצעת פרויקטים נרחבים במיוחד.

בניית שכונות שלמות ברחבי הארץ

במהלך השנים בנתה קבוצת נתיב אלפי יח"ד בפריסה ארצית ופרויקטים רבים נוספים מצויים בשלבי בנייה מתקדמים. החברה חתומה על בנייתן של שכונות חדשות לגמרי בערים כגון בית שמש, רחובות, קריית האומנים-מצליח רמלה, נצרת עילית, קריית ים, חריש ועוד, וכמו כן היא מחזיקה בשטחי מסחר מניבים בחריש, בית שמש, ומודיעין. מראשית הקמתה מחזיקה החברה גם בזרוע ביצועית ברמת סיווג בלתי מוגבלת (ג-5).

התנהלות בגובה העיניים

על אף מגוון וכמות הפרויקטים בהם עוסקת החברה היא מאופיינת כחברה משפחתית המדברת אל לקוחותיה בגובה העיניים ומעניקה להם שירות ומענה לאורך כל שעות היממה. מנכ"ל החברה עצמו זמין ללקוחות והוא מעודכן לפרטי פרטים בכלל ההליכים המתנהלים בחברה, בין אם מדובר בשיווק, הנדסה או תכנון. שמחה אף מגיע במקרים רבים לאתרי הבנייה לפקח על העבודות במקום מניסיונו רב השנים וידיעתו הרחבה.

איתנות פיננסית

קבוצת נתיב נהנית מאיתנות פיננסית, פרויקטיה מלווים ע"י ארבעת הבנקים הגדולים וכן ע"י חברת ביטוח והיא מעסיקה אנשי מקצוע מהשורה הראשונה המתמחים בפיקוח ובקרת הפעילות הפיננסית של החברה.כתוצאה מכך, זוכים לקוחותיה לרמת בטחון גבוהה המקבלת משנה חשיבות בתקופות המאופיינות בחוסר יציבות בשווקים בארץ ובעולם.

שקיפות, הגינות ואכפתיות

הקבוצה דוגלת בשקיפות מלאה, בהגינות ובחריצות מול הלקוחות והספקים כאחד. הקבוצה רואה בראש ובראשונה את צרכי הלקוח וזוהי גם תמצית תפיסתה העסקית אשר שמה לה למטרה להתאים ללקוחות פתרונות דיור איכותיים ברמה הגבוהה ביותר. ה"אני מאמין" של נתיב פיתוח נדל"ן מושתת על שביעות רצון הלקוחות, ניהול מקצועי ובעל ותק, צוות עובדים קבוע ואיכותי, קיום בקרת איכות המתבטאת בנוהלי פיקוח ובקרה קפדניים, ועמידה קשיחה בלוחות הזמנים.

התחדשות עירונית

בשנים האחרונות נכנסה החברה בעוצמה גם לתחום ההתחדשות העירונית והיא בונה ומתכננת פרויקטים במסלול פינוי בינוי, בין היתר בשכונת ביאליק בבית שמש הוותיקה – בעיר ירושלים, בנשר, בפתח תקווה ובקריות וכן בתהליכים שונים במספר פרוייקטים במרכז הארץ.

שמחה גריידינגר, מייסד ומנכ"ל החברה

לצד ניסיונו העשיר ביזמות נדל"ן בארץ ומעבר לים, משמש שמחה כמייסד ובעלי הקבוצה.

במהלך פעילותו היומיומית, ומתוך אמונתו בחשיבות הפעילות למען הקהילה, שמחה עוסק בפעילות וולנטרית רחבת הקף עם מגוון אוכלוסיות, ובין היתר משמש כליצן רפואי במחלקות אונקולוגיות לילדים בבתי חולים.

פרויקטים בולטים

בשלושים שנות פעילותה בנתה קבוצת נתיב פיתוח פרויקטים רבים בכל רחבי הארץ במגוון רחב של סגנונות בניה החל מקוטג’ים, בנייני מגורים, מגדלים, מדורגים ועוד.

למועד זה החברה נמצאת בביצוע ומכירות בשלבים שונים של 12 פרויקטים עם תב"עות מאושרות ובהם מעל 1,400 יח"ד. מעבר לפרויקטים אלה מקדמת החברה מספר פרוייקטי התחדשות עירונית שנמצאים בשלבים שונים.

מבין פרויקטי החברה ניתן לציין את הבאים:

בית שמש – נתיב פיתוח בונה מזה שנים רבות את העיר בית שמש ופרויקטים מאוכלסים שלה כוללים את "נתיב גרדנ'ס" ואחוזת נתיב" המונים כ-100 יח"ד. נכון להיום בונה הקבוצה כ-1000 יח"ד בשכונות רמת בית שמש השונות – ד'1, ד'2, ד'3 ו-ד'4 והיא משלימה כעת את הפרויקטים "גני האלה" ו"נוף ההר" בעיר, הכוללים יחדיו למעלה מ-100 יח"ד בתמהיל של בתים צמודי קרקע, דירות גן, דירות גג ודירות רגילות. אחד מפרויקטי הדגל של הקבוצה הינו בניה בשכונת רמת בית שמש ד' בעיר, במסגרתו נבנים 32 בנינים עם כ-850 יח"ד.

מודיעין - החברה זכתה במכרז של מחיר למשתכן בשכונת מורשת בעיר ובמסגרת הפרויקט שנהנה מעיצוב אדריכלי יוקרתי היא עתידה לבנות בשכונה כ-100 יח"ד בבנייה רוויה שיכללו דירות במסגרת מסלול מחיר למשתכן וכן דירות למכירה לשוק החופשי.

"לב חריש" – החברה בנתה ואכלסה את פרויקט לב חריש השוכן במרכזה של העיר החדשה. בפרויקט 3 בניינים בני 5 קומות בלבד עם מגוון דירות 4-5 חד', דירות גן ופנטהאוזים מרווחים. במסגרת הפרויקט בנתה החברה שדרה מסחרית הכוללת 1,200 מ"ר של חנויות אשר משמשת לחברה נדלן מניב. בין השוכרים במתחם אפשר למצוא את אחד הבנקים הגדולים במדינת ישראל. זהו סניף הבנק הראשון שנפתח בעיר חריש.

קרית ים – הקבוצה נמצאת בימים אלו בשלבים מתקדמים של פרויקט היוקרה "נתיב ים" הכולל 300 יח"ד ב-4 מגדלי יוקרה בני 20 קומות. שני מגדלים בפרויקט כבר אוכלסו, המגדל השלישי נמצא לקראת אכלוס והרביעי בתחילת ביצוע. במקביל זכתה הקבוצה בפרויקט מחיר למשתכן בעיר בו היא עתידה לבנות 300 יח"ד חדשות ברחוב לכיש הממשיך את שכונת "סביוני ים".

אייקון מאמרים

מאמרים מאת קבוצת נתיב פיתוח נדל"ן

בנוסף אולי יעניין אותך

 • מהי הגדרת "בן זוג" בחוק הירושה החדש?

  החוק הקיים משנת 1965 לענייני ירושה אינו מגדיר מיהו בן זוג - דבר היוצר מורכבות משפטית - שאותה נועד החוק החדש לתקן

  מהי הגדרת "בן זוג" בחוק הירושה החדש?

 • כל מה שרציתם לדעת על גניבת זרע והתביישתם לשאול

  מה הן חובותיו של גבר כלפי ילד שנולד לו בניגוד לרצונו ולידיעתו? האם הוא מחויב בבדיקת רקמות? האם יחויב במזונות והאם מגיע לו פיצוי?

  כל מה שרציתם לדעת על גניבת זרע והתביישתם לשאול

 • חברת באמונה: "הקורונה עשתה טוב לנדל"ן למגורים"

  נתוני הלמ"ס מראים כי בשנת 2020 נמכרו 38,316 דירות חדשות. הנתונים מצביעים על תופעה מעניינת, שלאו דווקא מובנת מאליה: כיצד יכול להיות שבשנה שבה העולם כולו נמצא תחת התקפה מסיבית של מגפה בריאותית, הביקוש לדירות עולה? ישראל זעירא, מנכ"ל חברת באמונה המשווקת נדל"ן בבית שמש, כאן כדי לעשות סדר בדברים

  חברת באמונה: "הקורונה עשתה טוב לנדל"ן למגורים"

 • קבוצות רכישה פוסט קורונה

  נראה כי משבר הקורונה העולמי הנוכחי יכול גם הפעם להוות כר פורה לצמיחה בתחום קבוצות הרכישה

  קבוצות רכישה פוסט קורונה