שבירו לנד בע"מ

נדל"ן והשקעות

שבירו לנד בע"מ
אייקון פרופיל

פרופיל חברה

שנת הקמה: 2015
תחום: נדל"ן והשקעות
כתובת: רח' הרוקמים 26, מרכז עזריאלי, בנין D קומה 12, חולון
טלפון: 074-7701117
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.shviroland.com
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • מאיר צ'צ'קס

  מאיר צ'צ'קס

  מנכ"ל

  שבירו לנד בע"מ

  עוד על מאיר צ'צ'קס

  מאיר צ'צ'קס
אייקון אודות

אודות שבירו לנד בע"מ

שבירו לנד בע"מ הינה חברת נדל"ן והשקעות מובילה, האמונה על הפרויקטים הבולטים והיוקרתיים בישראל, בהם פרויקט פי גלילות ופרויקט חוף התכלת.

החברה מעצבת זה למעלה מ-20 שנה את המרקם העירוני באזורי הביקוש המובילים בישראל. שבירו לנד מעניקה ללקוחותיה שירותים מקצועיים מקיפים, ומתמחה בבחירת קרקעות ומיזמים אקסקלוסיביים, הממוקמים באופן אסטרטגי.

עם הפרויקטים הבולטים של שבירו לנד ניתן למנות את פרויקט פי גלילות, פרויקט חוף התכלת בהרצליה, מתחם ח 500 בחולון, מתחם שדה דב היוקרתי הנושק לקו החוף של ישראל, ומתחם ה-1000 בראשון לציון. פרויקטים אלו, לצד עשרות יוזמות נדל"ן נוספות, הביאו למיקומה של שבירו לנד בחוד החנית של תחום השקעות הנדל"ן בישראל.

עם ההישגים פורצי הדרך עליהם אמונה החברה ניתן למנות את אסטרטגיית השיווק אותה הטמיעה שבירו לנד בישראל, תוך יישום קונספט של שילוב בין מגורים, משרדים, ותעסוקה ופנאי.

השקעה בטוחה: אסטרטגיה ייחודית וחשיבה ממוקדת רווח

לאור הצלחותיה המוכחות לאורך השנים בפרויקטים יוקרתיים בלב אזורי הביקוש בישראל, בשילוב האסטרטגיה הייחודית של החברה, נהנית שבירו לנד ממוניטין מצוין וידועה כהשקעה בטוחה. העקרונות לפיהם פועלת החברה, בהם דבקות במשימה, החלטות אמיצות ומצוינות מקצועית תוך חשיבה ממוקדת רווח, מביאים לערך המוסף ממנו נהנים לקוחותיה. הסינרגיה הנוצרת בין הקפדת החברה על דריכות מתמדת בחיפוש אחר ההזדמנות הבאה, זמן תגובה מהיר, גמישות ויצירתיות, מביאה לרווחיות עבור קהל המשקיעים.

בעל החברה, מאיר צ'צ'קס, הינו יזם מוביל ופורץ דרך. בעברו שימש כסוכן נדל"ן, ובזכות עבודה קשה, תובנות מקצועיות ותשוקה לתחום פרץ קדימה תוך דבקות במשימה אותה הגדיר בתחילת דרכו, המתמקדת במיצוי המיטב והמירב מכל השקעה, והפקת הרווח האופטימאלי בכל פרויקט. חזון זה מוטמע בכל פרויקט עליו אמונה החברה, בין אם מיועד למגורים, לעבודה או לפנאי. לאור חזונו זה, שבירו לנד מקפידה על שירות אישי ועל פרטים קטנים כגדולים, תוך טיפוח מערכת קשרים טובה ובוטחת עם לקוחותיה, עובדיה, הקבלנים, ואנשי ונשות המקצועי, בהם מעצבות הפנים והאדריכלים.

ניסיון רב שנים ובקיאות מעמיקה

שבירו לנד צברה ידע מקצועי עשיר ובקיאות מעמיקה בתחום הנדל"ן לאורך שנות פעילותה, ולכן השקעותיה מניבות תשואות הגבוהות באופן משמעותי מכל אפיק השקעה אחר. הצוות המקצועי של החברה מעמיד לרשות לקוחותיה מגוון רחב של מיזמים ופרויקטים שנבחרו בקפידה, תוך הקפדה על המצוינות המקצועית בה מוכרת החברה.

השקעות נדל"ן מותאמות אישית

שבירו לנד מתמחה באיתור ההשקעה המתאימה ביותר לכל אחד ואחת מלקוחותיה, תוך התאמת הפרויקט באופן התפור באופן אישי למידת הלקוחות. החברה מקפידה על בחינה מקיפה של צרכי לקוחותיה, יכולתם הכלכלית ואופי ההשקעה המבוקש על ידם.

שקיפות, אמינות ומקצועיות

שבירו לנד מאמינה במיקוד, ולכן מרכזת את כלל משאביה ומאמציה בהתמחות בתחום השקעות הנדל"ן. הניסיון העשיר של החברה והידע המעמיק אותו צברה, בשילוב ההתאמה האישית של אופי ההשקעה לצרכי לקוחותיה והשירות המסור בו היא ידועה, הם היוצרים את הערך המוסף ממנו נהנים לקוחותיה, תוך הפקת המירב מההשקעה הפיננסית שלהם. החברה מקפידה על שקיפות מלאה, אמינות ומקצועיות כלפי לקוחותיה לאורך כל שלבי העסקה.

פרויקטים נבחרים

פרויקט פי גלילות
פרויקט פי גלילות, שהינו אחד הפרויקטים הגדולים והאיכותיים בארץ, הינו מתחם מגורי היוקרה וההיי טק מהנחשקים ביותר בישראל. הפרויקט ממוקם במיקום אסטרטגי ואטרקטיבי, בין רמת אביב ג' לצומת גלילות, בקרבת חוף הים.

פרויקט חוף התכלת בהרצליה
פרויקט חוף התכלת מבית חברת שבירו הוא פרויקט יוקרה שעתיד לקום על עתודת קרקע הממוקמת בין המרינה בהרצליה לבין מלון מנדרין.
פרויקט חוף התכלת, המקודם על ידי עיריית הרצליה, נמצא כיום בשלבי תכנון מתקדמים. הפרויקט מתפרש על פני שטח של כ–2,200 דונם, המיועד לבניה רוויה. המיקום האטרקטיבי של הפרויקט, בסמיכות לקו החוף, כמו גם לעורקי תחבורה מרכזיים וחשובים בלב אזורי הביקוש במרכז הארץ, מהווה חוזקה ייחודית וחד-פעמית, ממנה ייהנו לקוחותיו.

מתחם ה- 1000 בראשון לציון
פרויקט היוקרה מבית חברת שבירו מהווה את אחת מהשקעות הנדל"ן האטרקטיביות ביותר בישראל. הפרויקט יכלול למעלה מ-1,000 דונם של קרקע, עליה יוקם מתחם עסקים מתקדם. מטרופולין העסקים נבנה על עתודות הקרקע האחרונות של ראשון לציון ממערב. מתחם העסקים היוקרתי יכלול מתחמי עסקים, מסחר, מגורים, מוסדות חינוך גבוהים, תרבות ופנאי, בין היתר.
במרכז השכונה יוקם פארק גדול וייחודי. מטרופולין חדש זה עתיד לאכלס למעלה מ-22 אלף תושבים וכ-100 אלף עובדים.

פרויקט שדה דב
פרויקט שדה דב, הממוקם על גבי הקרקע היקרה ביותר בישראל, מהווה הזדמנות כלכלית יוקרתית ונדירה. בפרויקט הנדל"ן האקסקלוסיבי, הממוקם בלב האזור המבוקש ביותר בארץ, עתידות להיבנות כ- 16,000 יחידות דיור יוקרתיות וייחודיות.

פרויקט ח 500 בחולון
פרויקט ח 500, הממוקם בחולון, נחשב לאחת ההשקעות המשתלמות ביותר בשוק הנדל"ן בישראל. בפרויקט עתידה לקום שכונה על שטחים פתוחים של טבע ראשוני, ולכן מהווה הפרויקט הזדמנות חד פעמית לגור באזור המרכז וליהנות מחיים בטבע, במקביל.

בנוסף אולי יעניין אותך