אייקון פרופיל

פרופיל חברה

שנת הקמה: 2016
תחום: חברת SaaS
כתובת: שד' רוטשילד 45, תל אביב יפו
אתר החברה: https://www.atera.com/
Facebook: לחץ לצפייה
Twitter: לחץ לצפייה
Linkedin: לחץ לצפייה
Youtube: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • גיל פקלמן

  גיל פקלמן

  CEO & co-founder

  ATERA (אטרה)

 • אושרי מויאל

  אושרי מויאל

  CTO & co-founder

  ATERA (אטרה)

 • ליאור טורם

  ליאור טורם

  CFO

  ATERA (אטרה)

 • שרון פאר

  שרון פאר

  VP Customer Success

  ATERA (אטרה)

 • ניר אלהרר

  ניר אלהרר

  VP Marketing

  ATERA (אטרה)

 • טל דגן

  טל דגן

  CPO

  ATERA (אטרה)

 • שני בראונשטיין

  שני בראונשטיין

  VP HR

  ATERA (אטרה)

 • עמנואל קנייבסקי

  עמנואל קנייבסקי

  VP Sales

  ATERA (אטרה)

אייקון אודות

אודות ATERA (אטרה)

חברת אטרה (Atera) פיתחה פלטפורמה לניהול עבודתם של אנשי IT בכל רחבי העולם.
אטרה משנה את הדרך בה הם עובדים ומאפשרת להם לייעל את עבודתם פי 10. המערכת מאפשרת לטכנאי IT ניהול, ניטור וטיפול שוטף מרחוק של כל עדכון או תקלה של צרכי המחשוב השונים של עסקים והכל ע״י ממשק נח וידידותי למשתמש.

בשנה האחרונה אטרה שילבה בפלטפורמת הניהול שלה יכולות AI מבין המתקדמות בתחום המהוות פריצת דרך ממשית, ומאפשרות פתרון בעיות ללא טכנאי במהירות וביעילות. פריצת דרך זו מהווה שינוי מהותי בעולמות ה-IT בפרט ובעולם ה-AI בכלל.

לחברה מעל 11,000 לקוחות במעל 105 מדינות כאשר הפלטפורמה של אטרה מותקנת על מיליוני מחשבים ומכשירי מחשוב ברחבי העולם.

החיים באטרה:

בחברה מעל 200 עובדים אשר נהנים מתרבות ארגונית פתוחה, מקבלת ומגוונת המעודדת כל עובד ועובדת לממש את הפוטנציאל הגלום בו/ה תוך כדי עבודת צוות.
באטרה אחד מערכי החברה הוא ״להנות מהדרך״ והחברה דוגלת בכך ע״י שמירה על תרבות עבודה נעימה ומכבדת. עובדי החברה נהנים מימי כיף ופעילויות מגבשות שונות ומרובות במהלך השנה כאשר כל פעילות מלווה בפעילות התנדבותית לטובת הקהילה. יש בחברה לוח אירועים מלא בהרצאות אורח, סדנאות ואירועים סביב חודש הגאווה, יום האישה, יום השואה וכו'.
המשרדים אשר ממוקמים בלב תל אביב ברחוב רוטשילד, מעוצבים כדי לאפשר עבודת צוות מיטבית. סביבת העבודה מעודדת שיח פתוח, העלאת רעיונות בכל עת ושיח חופשי בין כל הדרגים. שיח מפרה זה מוליד לעתים רבות יוזמות אשר מפתחות הן את העובדים בחברה והן את תוצריה ללקוחותיה.

החברה דוגלת בגיוון כאשר מעל 41% מהעובדים, ומעל 27% מצוות הפיתוח הינו נשים וזאת מתוך שאיפה אף להגדיל מספר זה. עובדי אטרה מגוונים בדתם, מוצאם, נטייתם המינית ואמונותיהם השונות והחברה שמה דגש על גיוון זה וכיבוד כל אדם ועובד באשר הוא.

בשנה האחרונה החברה לוקחת חלק פעיל במאבק על שמירת הדמוקרטיה במדינת ישראל כאשר לעובדים ניתנת האפשרות להשתתף במאבק ללא לקיחת ימי חופש על חשבונם וכחלק מפעילות בה לוקחים חלק יחד העובדים של החברה. בחברה יש עובדים מגוונים וחלק מהמאבק על הדמוקרטיה הוא מתוך אמונה שלחברה יש חלק חשוב בשמירה על זכויותיהם של קבוצות שונות אלו.

בנוסף אולי יעניין אותך